زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چهار شنبه سوری!

ارسال: #۹۱
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
یاهو و جیمیل من هم بالا نمیاد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ
RE: چهار شنبه سوری!
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  ای بابا این یاهو من دوباره قات زده نمیاد بالا،پارسانا اینجا چجوری باید به هم ایمیل داد؟!
من بهت دادم ولی فک نکنم بهت رسیده باشه آخه عکس العملی نشون نداد اگه میشه آدرسه ایمیلتو اینجا بذار بهت میل بدم.

اگه آدرس ایمیل بدم تابلو میشه Smile Cool‌، تو جی میلتو چک کن ایمیلمم هست . هم ایمیلت هم پیام خصوصی ت رو من گرفتم واتفاقا ما هم کلاسی بودیم‌، ایمان جون !!
ایمیلتو خوندم پاسخ دادمHeart
این چارشنبه سوری به یاد ماندنی ترین چارشنبه سوری من شد!،هم اینکه اینجا کلی خوش گذشت هم اینکه بیرونم کلی خوش گذشت(چه بسا بیشتر از اینجا!Tongue) و از همه مهمتر اینکه یکی از بهترین دوستان دوره کاردانیمو اینجا پیدا کردم!
چه جالب!،البته من اینجا چندتا از دوستای دیگمو هم پیدا کردم ولی این یکی خیلی باحال بودBig Grin
دانیال جان من شناسایی شدم!
این دنیای مجازی هم عالمی داره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۹۳
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  هیچ می دونید چرا به چهار شنبه سوری میگن "چهار شنبه سوری" در حالی که روز سه شنبه برگزار میشه ؟

خب خودت بگو دیگه عزیز؟؟.
از اونجایی که وقتی میگن شب جمعه. میشه پنج شنبه شب.
پس حتما منظور شب چهارشنبه بوده و چهارشنبه سوری شب چهارشنبه برگزار میشده که در واقع باید سه شنبه شب برگزار بشه.
البته من اینجوری فکر میکردم. نمیدونم درسته یا غلط[/quote]
دقیقا درست تو زبان ترکی روز سه شنبه رو به اسم"چهار شنبه اخشامی" یعنی غروب چهار شنبه .البته من ان‌ها رو از یه استاد ادبیات اصفهانی که اسمش رو نمی دونم هم شندیم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۹۴
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  ای بابا این یاهو من دوباره قات زده نمیاد بالا،پارسانا اینجا چجوری باید به هم ایمیل داد؟!
من بهت دادم ولی فک نکنم بهت رسیده باشه آخه عکس العملی نشون نداد اگه میشه آدرسه ایمیلتو اینجا بذار بهت میل بدم.

اگه آدرس ایمیل بدم تابلو میشه Smile Cool‌، تو جی میلتو چک کن ایمیلمم هست . هم ایمیلت هم پیام خصوصی ت رو من گرفتم واتفاقا ما هم کلاسی بودیم‌، ایمان جون !!
ایمیلتو خوندم پاسخ دادمHeart
این چارشنبه سوری به یاد ماندنی ترین چارشنبه سوری من شد!،هم اینکه اینجا کلی خوش گذشت هم اینکه بیرونم کلی خوش گذشت(چه بسا بیشتر از اینجا!Tongue) و از همه مهمتر اینکه یکی از بهترین دوستان دوره کاردانیمو اینجا پیدا کردم!
چه جالب!،البته من اینجا چندتا از دوستای دیگمو هم پیدا کردم ولی این یکی خیلی باحال بودBig Grin
دانیال جان من شناسایی شدم!

ایمان جان لطف دارند‌، بهترین دوست دوره کاردانی من هم ایشون بودند .
امشب به منم خیلی خوش گذشت‌، مریم جان با این تالارشون‌، لحظه های خوبی رو برای همه دوستان فراهم کردند . از ایشون ،دانیال جان‌، ایمان و ... سپاسگزاری می کنم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , Maryam-X
ارسال: #۹۵
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  دانیال جان من شناسایی شدم!

خدا رو شکر که ۲ عشق قدیمی بهم رسیدید . Big Grin دیگه کسی نیست به من و تو بگه دوست جونجونی ایمان جان Smile

جدا از شوخی واقعا این دنیای مجازی هم عالمی داره واسه خودش. خوشحال شدم شما ۲ تا دوست قدیمی اینجا هم دیگه رو پیدا کردید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , mehr.iman
ارسال: #۹۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
یادش بخیر پارسال چه چهارشنبه سوری داشتیم تو مانشت Smile

امسال چکار میکنید؟بچه های پارسال هنوز هستن؟اون دو عشق قدیمی؟
یه مطلبی خوندم جالب بود.به سلامتی همه ایرانیا...

آداب و رسوم شب چهارشنبه سوری:
در این شب حتما توصیه به روشن کردن اتش شده حتی شده یک شمع Tongue روشن کنیم واز روی آن ۳بار بپریم وحتما هم باید با نیت باشه بانیت شادی و روشنایی و سلامتی Smile
نزدیک غروب چهارشنبه سوری همه چراغهای خونه رو روشن می کنیم غذای اون شب حتما سبزی پلو باشه دم غروب اسفند دود می کنیم توش هم یه کم نمک می ریزیم
آینه شکسته و ترک برداشته اصلا خوب نیست که در خونه باشه اینها رو هم در شب چهارشنبه سوری دور بیاندازید
آجیل مشکل گشای چهارشنبه سوری که شامل:پسته،گردو،بادوم،کشمش،سنجد،برگ هلو یا زردآلو،انجیر خشک ،خرما خشک
درست می کنیم و دور هم میخوریم
....
پ.ن
جیغ و هورا یادتون نره Big Grin

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , parsaNA , Potential , Xilinx , انرژی مثبت
ارسال: #۹۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  یادش بخیر پارسال چه چهارشنبه سوری داشتیم تو مانشت Smile

امسال چکار میکنید؟بچه های پارسال هنوز هستن؟اون دو عشق قدیمی؟

من که هستم Tongue عشق قدیمیم هم رفت سربازی دیگه فک کنم الان آخرای خدمتش باشه شایدم تموم شده ! Big Grin راستش خبر ندارم ازش .Confused

واقعا این مانشت چه دنیاییه ها !! یک سال گذشته و همچنان پستهای ما پابرچا . کاش زندگی هم از اولش همچین آرشیوی داشت ، شایدم نه Sad

چهارشنبه سوریتون پیشاپیش مبارک Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۹۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط Msccom.)
امسال کیو بفرستیم خس و خاشاک Tongue جمع کنهSmile
mosaferkuchulu تو هم یه چیزی بگو خجالت نکش گلم Smile

ارسال: #۹۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
مگه خس و خاشاک قراره دوباره بریزن بیرون Big Grin

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
ارسال: #۱۰۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  امسال کیو بفرستیم خس و خاشاک Tongue جمع کنهSmile
mosaferkuchulu تو هم یه چیزی بگو خجالت نکش گلم Smile

حرف خاصی ندارم!من اهل اتیش بازی نیستم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۰۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
پارسال ما رو دست خوردیم....
شب که شد رفتیم مرکز شهر ولی هر جا چشم انداختیم انگار نه انگار......!
نگو جوون های شهر همگی رفته بودند بیرون شهر یه آتیش گنده برپا کرده بودند.
(احتمالاخس و خاشاک های جمع آوری شده زیاد بوده که دیگه زحمت حملش رو تا داخل شهر نکشیدند...همونجا آتیشش زدند.:shySmile

البته فکر خوبی بوده ...علاوه بر اینکه خیابون ها و خونه ها و مریض دارها و بچه دارها از دست صدای ترقه و دود آتیش راحت شدند،زحمت رفت وآمد آمبولانس ها و آتش نشانی ها هم کم شده بود(یک دونه در محل مستقر کرده بودند)

امسال هم مثل پارسال یک چهارشنبه سوری استثنایی توی مانشت داریم!Cool
آتیش بیارها خودشون رو معرفی کنند!!!Tongue

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۱۰۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
ای بابا

یک سال گذشت!!!HuhHuhHuh
ارسال: #۱۰۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
عجب!!!
ارسال: #۱۰۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  آتیش بیارها خودشون رو معرفی کنند!!!Tongue
میخواین امسال به جای خارو خاشاک که سخته جمع کردنش شمع روشن کنیم!!!

ارسال: #۱۰۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
امسال نفراتمون بیشتره...نیرو زیاد داریم.
شمع آخه از روش پریدن زیاد حال نمی ده.....

می تونیم به جای خس و خاشاک امسال چکنویس های کنکور رو آتیش بزنیم...نظرتون چیه؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  یافتن خروجی‌ها‌ی ALU برای دو ورودی چهار بیتی و مقادیر مختلف انتخاب و Cn. Happiness.72 ۲ ۳,۲۴۹ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۶۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  جزوه پردازش تصویر دکتر شنبه زاده gooshegir ۰ ۳,۳۱۶ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gooshegir
  سیستم عامل استالینگ ویرایش چهار ،سوال ۸ فصل یک rad.bahar ۲ ۱,۸۷۴ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چهار ذکر الهی مفید برای چهار حالت بحرانی Bache Mosbat ۸ ۸,۳۵۲ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما sitecode ۰ ۲,۲۲۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sitecode
  جلسه برنامه نویسی java و sql فردا سه شنبه توسط دکترقلی زاده seyed ehsn ۳ ۲,۸۹۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ post98 ۹ ۶,۷۹۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: golsa20
  ۲۵۳ گرایش یک و چهار =/////= ۳۱۲ گرایش ۲ و ۳ sadradin ۰ ۱,۷۲۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sadradin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close