زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حسادت یکی از اطرافیان بخاطر تلاش برای ارشد

ارسال: #۳۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
حسادت یکی از اطرافیان بخاطر تلاش برای ارشد
دوست عزیز یک پیشنهاد دارم براتون شاید مشکلتون حل بشه.
اول اینکه کسی که حسادت می کنه دچار یک بیماری روحی شده. واقعا حسادت یک بیماری هست. این بیماری روحی علاوه بر اینکه صاحبشو آزار میده بعضی از اطرافیان رو هم زجر و آزار می ده.
حضرت علی (ع) گفتند: سلامت تن در دورى از حسادت است. (حکمت ۲۵۶ نهج البلاغه)
پیشنهاد می کنم توی گوگل در مورد زیانهای بدنی حسادت جستجو کنید
کسی که حسوده به نعمتهایی که خداوند بهش داده توجه نمی کنه و خودشو کمتر از بقیه فرض می کنه (و همچنین ناتوان تر) همین هم باعث می شه حسودی کنه.
حالا به نظر من بهتره که به این فرد یه جای خلوت به صورت رک و پوس کنده (البته بدون مشاجره) بگین باهاش مشکل دارین و اونو متوجه رفتار زشتش کنید. بهش بگین حسادت بیماری هست برای خودت ضرر داره. اگه می تونید از چیزهایی که دارید و اون بهوشن حسودی می کنه بهش بدین بلکه از حسادتش کمتر بشه. یعنی اگه اون بهتون حسادت میکنه شما بهش خوبی کنید شاید دست از این کاراش برداره

و در آخر پیشنهاد می کنم لینک زیر رو پیگیری کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۸ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۲۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۳۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۴۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۶۴۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۷۵۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۷۰۰ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۷۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  یکی خواهشا کمک کنه چی بهتره soosoo ۳ ۲,۶۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rzeini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close