زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرصت مطالعاتی

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط k_111.)
فرصت مطالعاتی
چند سئوال که جواب درست و حسابی تو اینترنت درباره اون وجود نداره

۱)هدف از فرصت مطالعاتی ؟
۲)منافع و هزینه های مادی اون ؟
۳)منافع غیر مادی اون برای دانشجو،استاد و دانشگاه؟
۴)شامل چه افرادی میشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط crevice.)
فرصت مطالعاتی
من خیلی اطلاعات ندارم اما چیزایی که می دونم ایناست.
فرصت مطالعاتی رو به دانشجویان دکترا و اعضای هیئت علمی میدن البته دانشجوهایی که امتحان ازمون جامع داده باشند!
مثلا توی دانشگاه ما که من دیدم کلا ۲۶۰ میلیون وزارت علوم داده بود اونجا واسه فرصت مطالعاتی و یکی رفیقهای خودم که گرفت واسه ایتالیا بهش ۱۳ میلیون دادن(ریالی ) با ارز مرجع ۱۲۲۶ که باید خودش با نامه دانشگاه میرفت تبدیلش میکرد به دلار!
البته هر جا رفته بود میپیچوندن و میگفتن ارز مرجع دیگه چیه؟!! تا جایی که حتی داشت بیخیال رفتن میشد!
کلا دردسر زیاد داره و به اساتید سخت میدن چه برسه به دانشجوی دکتری!
اما احساس میکنم کسانی که توی دوره دانشجوییشون میرن یه جورایی راه هیئت علمی شدن تو دانشگاه خودشون واسشون هموار میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , k_111 , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  راهنمائی برای آمادگی در درس هوش مصنوعی در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۲ ۳,۱۴۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۱ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی برای آمادگی در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۳ ۳,۸۴۴ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۹۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  فرصت باقیمانده HamidReza1 ۲ ۱,۷۸۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdi261
  حداکثر فرصت ارایه مدرک قبولی در زبان ept Architecture2015 ۱ ۱,۸۰۶ ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  فرصت های شغلی برنامه نویسی MeysamPH ۰ ۲,۵۲۸ ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: MeysamPH

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close