زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی

ارسال: #۳۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
پارسه خوب هست ولی مدرسان هم یکی از رقبای این حرفه هست ولی به نظرم زیاد فرقی ندارن چون رتبه های خوب تو هردوشون هستن و جفتشون مناسب هستن و علاوه بر این فقط نقش ایجاد یه انگیزه و حس رقابت در شمارو دارن ولا غیر ...
تصمیم با شماست
انتظار داشتم کسانی که پارسال تو یکی از این ۲ موسسه بودن نظراتشون رو میگفتن نه اینکه هرکی براساس شنیده هاش نظر بده

(شنیدن کی بود مانند دیدن ) Big Grin
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011 , noushinheydari , aria
ارسال: #۳۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)

اینکه گفتی راجع به آزموناش چیزی نمیدونی خواستم راهنماییت کنم چون پارسه جامعه آماری محدودی داره آزمونهاشم در سطحه محدودی برگزار میشه به نظرم اگه دنباله تخفیف و یه آزمونه خوبی برو مدرسان البته منظورم این نیست که پارسه بده مدرسان خوبه چون در وهله اول فقط تلاشه خودت مهمه نه هیچ موسسه ای ولی ظاهرأجون مدرسان جامعه آماریش از بقیه بیشتره فکر کنم بهتر مینونی نسبت به رقبات خودتو بسنجی اینم شنیدم که مدرسان هم واسه کلیه دانشگاهای دولتی تخفیفه ویژه داره ولی بازم تلاشه خودت مهمه عزیزم نه موسسه این نظر من بود امیدوارم موفق باشیSmile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , mahyar0011 , Dennis Ritchie
ارسال: #۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط noushinheydari.)
RE: بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی
میگم پارسه خیلی راحت راه میاد با مراجعه کننده ها ولی برای مدرسان اصن انگار نه انگار براشون مهم نیست بیای یا نیای حتما متقاضی زیاد داره که براش مهم نیست یه نفر !!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته این نظر شخصیمه و نظر همه دوستان مهترمه و امیدوارم اخرش به یه نتیجه خوب برسیم Big Grin
[/quote]

دوست عزیز
حق با شماست من خودم امروز هم پارسه بودم هم مدرسان
حقیقتا مشاوره ایی که پارسه داد به من خیلی خوب بود ولی مدرسان بیشتر جنبه ی تلبلیغاتی داشت و اصرار میکرد حتما برای بسته های آموزشیش ثبت نام کنم و متوجه سوالات من نبود.....از این لحاظ یعنی مشاوره بنظر شخص من پارسه بهتر بود....در رابطه با آزمون اینطور که من متوجه شدم بعد از تحقیقاتم مدرسان بهتر هست....البته اینو به مشاور پارسه نگید که سریع قاطی میکنه براتون!!!
خلاصه بهتره پیش هر موسسه برید و خوب تحقیق کنید
امیدوارم موفق باشید

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  اطلاعات تخفیف مدسان اینجاست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من تماس گرفتم کسی جواب نداد اگه کسی اطلاعی داری یا اطلاعی کسب کرد اینجا بگه ممنون میشم که ببنیم واقعیه یا خیر .

دوست عزیز
تخفیف های مختلفی شامل حال دوستداران این موسسه شده...که در همین سایت هم خیلی بهشون اشاره کردند
از تخفیف های کلاس های حضوری گرفته تا آزمون ها و حتی بسته های آموزشیش که مثلا امروز ۲۵٪ تخفیف داشت و فردا کمتر میشه و این روال رو پیش میگیره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در اینجا اطلاعات کامل هست
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ
پارسه و مدرسان و نصیر و .... یه عالمه موسسه دیگه فقط یه ابزار کوچیک واسه موفقیت توی کنکوره اینکه می خواین یه موسسه خوب ثبت نام کنید و دارید براش نظر دیگران رو می پرسید خوبه ، اما انتظار نداشته باشید نهایتا به این نتیجه برسید که مثلا موسسه x بهترینه پس اونو ثبت نام می کنم ، پس هرکدوم که احساستون میگه بهتره و حرف دیگران هم تا حدودی صحه میذاره رو انتخاب کنید بهش اعتماد کنید و نهایت استفاده رو از آزمون ها و منابع ببرید ، البته متکی به یک چیز نشید ، فرصتی مهیا شد از سوالات آزمون های موسسات دیگه هم مطلع بشید یه راهش همینجاست که میتونید با سوالات سالهای گذشته تو خونه برای خودتون آزمون آزمایشی طرح کنید یه دوره از آزمونها رو بگیرید و خودسنجی کنید بسیار کمک می کنه ، من مدرسان ثبت نام کردم ، نمی گم همه کتابهاش خوب بودن ، اما کتاب خوب داره بیشتر از بد (بد که نه ناقص)

E=mc2
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Soodabezare نوشته شده توسط:  پارسه و مدرسان و نصیر و .... یه عالمه موسسه دیگه فقط یه ابزار کوچیک واسه موفقیت توی کنکوره اینکه می خواین یه موسسه خوب ثبت نام کنید و دارید براش نظر دیگران رو می پرسید خوبه ، اما انتظار نداشته باشید نهایتا به این نتیجه برسید که مثلا موسسه x بهترینه پس اونو ثبت نام می کنم ، پس هرکدوم که احساستون میگه بهتره و حرف دیگران هم تا حدودی صحه میذاره رو انتخاب کنید بهش اعتماد کنید و نهایت استفاده رو از آزمون ها و منابع ببرید ، البته متکی به یک چیز نشید ، فرصتی مهیا شد از سوالات آزمون های موسسات دیگه هم مطلع بشید یه راهش همینجاست که میتونید با سوالات سالهای گذشته تو خونه برای خودتون آزمون آزمایشی طرح کنید یه دوره از آزمونها رو بگیرید و خودسنجی کنید بسیار کمک می کنه ، من مدرسان ثبت نام کردم ، نمی گم همه کتابهاش خوب بودن ، اما کتاب خوب داره بیشتر از بد (بد که نه ناقص)

به نظر منم تلاشه خودمون مهمتر از موسسه ست چون هیچ کس به اندازه خودمون دلسوز خودمون نیست ونظرم اینه که آزمونی شرکت کنیم که واقعأ برامون مفید باشه و بتونیم خودمونو بسنجیم پیشنهادم اینه که برای هر آزمونی وقت و هزینه نکنیم به نظر من فقط آزمونی خوبه که جامعه آماریش خوب باشه .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soodabezare , Nazanin_kheradmand
ارسال: #۳۶
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط mozafari1369.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من نصیر ثبت نام کردم نمیدونم چجوریه از این جهت آزمون نوشتم که واقعا حس میکنم بهم انگیزه میده برای خوندن!
اینجوری که دیدم طراحای سوالاش خوب بودن

از لحاظ قیمت هم نسبت به بقیه مناسبتر بود

سلام
میتونم بپرسم وقتی نصیر ثبت نام کردید در مورد محل برگزاری و کارت ورود به جلسه به شما چی گفتن؟
آخه دفتر شهر ما به من گفت که اینترنتی ثبت نام کنم تو سایت همه اطلاغات هست. ولی در این دو مورد چیزی تو سایت ننوشته بود.

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من نصیر ثبت نام کردم نمیدونم چجوریه از این جهت آزمون نوشتم که واقعا حس میکنم بهم انگیزه میده برای خوندن!
اینجوری که دیدم طراحای سوالاش خوب بودن

از لحاظ قیمت هم نسبت به بقیه مناسبتر بود
با تشکر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۳۷
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  تا حالا با توجه به جمع بندی ها به ۲ تا موسسه رسیدیم --- ۱ پارسه ۲ مدرسان ------------ سنجش هم هست ولی کسی چیزی نمیگه ازش !!!!!!!!!
من پارسال سنجش شرکت کردم سوال ها فوق العاده آبکی بود و پاسخ نامه کامل و جامعی نداشت و غلط املایی هم زیاد داشت خلاصه بگم از آزمون سنجش راضی نبودم
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سلام
راستش برنامه ریزی موسسات اگه همه موضوعات آزمون رو پوشش بدن عالیه، اونم فقط برنامه ریزیشون برای خوندن سرفصلای کنکور سراسری. و گرنه هیچ امیدی به راهبری اونا برای دانشجو نیست. گاها پیش میومد که موسسه تا چند هفته سراغی از دانشجوی ثبت نامیش نمیگرفت. سال قبل با یکی از دوستان در یکی از موسسات مشهور ثبت نام کردیم و جلو رفتیم، آخر سری بعد از آزمون سراسری از هم پرسیدیم که چطوری بود آزمون؟؟ جوابه هردومون یکی بود، "کاشکی منابع اصلی رو میخوندیم و به کتابا و آزمونا موسسه بسنده نمیکردیم. اونم با روزی ۸ ساعت درس خوندن!!!!!"
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
سلام به همه دوستان پر انرژی
منم میخوام نظر شخصیه خودمو بگم مثل خیلی از شما
سال پیش وقتی تصمیم گرفتم برا ارشد درس بخونم هنوز ۲۰ واحد درس داشتم و تصمیم داشتم هفت ترمه تموم کنم درسمو
برا همین بعد از برنامه ریزی چون وقت زیادی برای درس خوندن نداشتم به خاطر برنامه ریزی و شرکت تو آزمون ها برا خود سنجی تو آزمون های یکی از موسسه ها شرکت کردم
همزمام با من یکی دیگه از دوستام تو یه موسسه دیگه شرکت میکرد
با هم رقابت میکردیم
و من طول این یک سال به این نتیجه رسیدم مهم نیست چه آزمونی شرکت میکنیم ولی نباید به کتابای همون موسسه دل خوش کنیم
چون اولا اکثر سوالای هر آزمون از کتابایی طرح میشه که خودشون طراحش هستن و ثانیا در مورد جامعه آماری که خیلی بحث مهمیه
واقعیت اینه نه من نه شما از واقعیت این امر اطلاعی ندارم
مثلا فلان موسسه میگه ۱۰۰ نفر چقدر جدیه یا نه الله علم

با گفتن این حرفا نمیخوام دوستانی که برای آزمونی شرکت کردن ذهنیت بدی پیدا کنن
یا کسایی که میخوان ثبت نام کنن منصرف بشن
من خودم این مطالب دوستان خوندم همچین ذهنیتی برام ایجاد شد

به نظر من آزمونای موسسه ها فقط برای خود سنجی مهمن
اینکه توی هر آزمون از اشتباهات خودمون درس بگیریم
بتونیم زمان آزمون مدیریت کنیم
و همچنین با شرایطی که قراره توش باشیم آشنا بشیم
و بتونیم ضعف های خودمونو بشناسیم
حالا چه تو این آزمونا رتبه خوبی بیاریم چه بد
چون با خودمون تعارف نداریم که میدونیم مشکل کارمون کجا بوده

کنکور برخلاف ظاهرش رقابت با بقیه افراد نیست شما باید ویژگی ها و استعداد های منحصر به فرد خودتان را کشف کنید
و هر روز برای بهتر شدن با خودتان به رقابت بپردازید موفق و پیروز و سربلند باشید .

برای همه دوستان عزیز آرزوی موفقت دارم
امید وارم خسته کننده نبوده باشه

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: DrMohammad
ارسال: #۴۰
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ
بچه هااااااااااااااااااااااااااا کجایین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۲۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close