زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۱۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ق.ظ، توسط kevin.)
شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش
اگر کسی تا روز ثبت نام گواهی موقتش هنوز اماده نشده باشه یا اصلا پرونده فارغالتحصیلی هنوز تشکیلی نداده باشه باید چه مدرکی رو ببره به دانشگاهی که قبول شده تا ثبت نامش کنن؟؟؟؟
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , سجاد۶۷
ارسال: #۱۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش
من بیشتر از اینکه سایت سنجش رو رفرش کنم فروم مانشت رو رفرش می کنم ببینم بچه ها در چه حالن!!!!!!Big Grin

بعضی ها آب را گل آلود می کنند تا عمیق به نظر رسند.
نیچه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , samaneh_aftab
ارسال: #۱۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ق.ظ)kevin نوشته شده توسط:  اگر کسی تا روز ثبت نام گواهی موقتش هنوز اماده نشده باشه یا اصلا پرونده فارغالتحصیلی هنوز تشکیلی نداده باشه باید چه مدرکی رو ببره به دانشگاهی که قبول شده تا ثبت نامش کنن؟؟؟؟

کوین جان منم هنوز گواهیم آماده نشده یعنی هنوز اقدام نکردم یکی از نمره هام اومده ولی هنوز تایید نشده ، ولی امروز دارم مدارک مورد نیاز رو آماده میکنم فردا صبح هم باید برم چند تا فیش واریز کنم و بیوفتم دنبال کار گواهی ، ما دریا بریم آبش خشک میشه ، مسئول فارغ التحصیلیمون فقط فردا هست بعد از اون قراره بره مرخصی معلوم هم نیست کی بیاد . پیشنهاد میکنم که تا فرصت باقیه تا ثبت نام فکر کنم دو سه هفته ای وقت باشه حالا، سعی کن که گواهی رو آماده کنی که خدایی نکرده بعدا به مشکل بر نخوری ، اگه نتونستی اونوقت ببین راه حل دیگه داره یا نه... موفق باشی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kevin , سجاد۶۷
ارسال: #۱۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ق.ظ)kevin نوشته شده توسط:  اگر کسی تا روز ثبت نام گواهی موقتش هنوز اماده نشده باشه یا اصلا پرونده فارغالتحصیلی هنوز تشکیلی نداده باشه باید چه مدرکی رو ببره به دانشگاهی که قبول شده تا ثبت نامش کنن؟؟؟؟
یه فرمی هست که دانشگاهتون باید پر کنه و تایید کنه که شما تا پایان شهریور فارغ التحصیل میشید.فکر کنم فرم ۱۴ هست.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kevin , x86
ارسال: #۲۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  آقا اینطور که من فهمیدم، شریف امسال اونایی که با سهمیه شاگرد اولی معرفی بشن رو ثبت نام نمی کنه (در واقع به شریف معرفی نمیشن) و تو دانشگاه های دیگه پذیرش میشن این افراد؟
آیا درسته؟ صحت داره این موضوع؟

دوستان کسی از این مطلب اطلاعی داره؟
منبعی؟ مطلبی؟
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
من خبری ندارم. ولی به نظرت اگه این کارو بکنه ممکنه دستش واسه گرفتن بیشتر از طریق کنکور باز باشه؟ یعنی مثلا سه ۴ نفر بیشتر بگیره؟!
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  من خبری ندارم. ولی به نظرت اگه این کارو بکنه ممکنه دستش واسه گرفتن بیشتر از طریق کنکور باز باشه؟ یعنی مثلا سه ۴ نفر بیشتر بگیره؟!
من این حرف رو از رو اطلاعیه سنجش که دیشب خوندم میگم... تو اون اطلاعیه گفته شده سازمان سنجش دانشجوهایی که درخواست استعداد درخشان دادن رو به دانشگاه هایی معرفی خواهد کرد که خودشون مستقلا دانشجوی درخشان پذیرش نکرده باشن.
و این قانون جدید مصوب اردیبهشت ۹۲ هست ... یعنی از امسال اجرایی میشه
شریف خودش تعدادی دانشجو رو بدون کنکور و به عنوان استعداد درخشان پذیرش کرده (همون فرمی که توش گفته بود از دانشجو های معدل بالای ۱۰ تا دانشگاه برتر دانشجو میگیریم) ... پس با این حساب طبق این قانون الان دیگه استعداد درخشانی نباید به شریف معرفی بشه، چون شریف خودش مستقلا این کار رو کرده...
یکی از بچه ها هم تو یکی دیگه از تاپیکا نوشته بود شریف امسال سهمیه ای ها رو نمیگیره ... ولی منبع حرفش رو ننوشته بود

بابت همین خواستم ببینم این صحبت ها و برداشت های من از این قانون جدید سنجش، صحیح هستن یا نه؟
۲
۱
ارسال: #۲۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  من خبری ندارم. ولی به نظرت اگه این کارو بکنه ممکنه دستش واسه گرفتن بیشتر از طریق کنکور باز باشه؟ یعنی مثلا سه ۴ نفر بیشتر بگیره؟!
من این حرف رو از رو اطلاعیه سنجش که دیشب خوندم میگم... تو اون اطلاعیه گفته شده سازمان سنجش دانشجوهایی که درخواست استعداد درخشان دادن رو به دانشگاه هایی معرفی خواهد کرد که خودشون مستقلا دانشجوی درخشان پذیرش نکرده باشن.
و این قانون جدید مصوب اردیبهشت ۹۲ هست ... یعنی از امسال اجرایی میشه
شریف خودش تعدادی دانشجو رو بدون کنکور و به عنوان استعداد درخشان پذیرش کرده (همون فرمی که توش گفته بود از دانشجو های معدل بالای ۱۰ تا دانشگاه برتر دانشجو میگیریم) ... پس با این حساب طبق این قانون الان دیگه استعداد درخشانی نباید به شریف معرفی بشه، چون شریف خودش مستقلا این کار رو کرده...
یکی از بچه ها هم تو یکی دیگه از تاپیکا نوشته بود شریف امسال سهمیه ای ها رو نمیگیره ... ولی منبع حرفش رو ننوشته بود

بابت همین خواستم ببینم این صحبت ها و برداشت های من از این قانون جدید سنجش، صحیح هستن یا نه؟

میشه لطفا بگید دقیقا این خبر رو از کدوم قسمت خوندید ؟
۰
۱
ارسال: #۲۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ظاهرا انتخاب سهمیه ای ها هم از توی همین ظرفیت دفترچه اس.
مهدی دلم میخواد اون پستی که توی فیسبوک زدی رو اینجا Copy/Paste کنم :|
نه ... سهمیه های شهید و جانباز و هیئت علمی و استعداد درخشان و همه اینها جدای دفترچه ست
در واقع مازاد هستن...
برای همینه که وقتی تو دفترچه میزنن ۲۰ نفر، میری کلاس میبینی شده ۳۰ نفر!!! نهایتا ۲ یا ۳ نفرشون استعداد درخشان هستن ... بقیه غیر درخشان ها هستن که اونا هم مازاد محسوب میشن...

و مجددا توکل به خدا...

فکر کنم اشتباه میکنید فقط سهمیه استعداد درخشان و هیئت علمی جدا از دفترچه است. باقی سهمیه ها همین الان اعمال شده یعنی رتبه ها با اعمال سهمیه هست و دیگه در پذیرش، سهمیه اعمال نمیشه.
این سنجش هم یکی از مسخره ترین نهادهای کشور هست آخه تعیین بازه ی یک هفته ای واسه اعلام نتایج چه معنی میده؟ میمردن یک روز دقیق رو واسه اعلام نتایج مشخص می کردند تا ملت اینقدر سردرگم نمیشدند و از بلاتکلیفی درمیومدند. یعنی ۷ ماه مارو سرکار گذاشتند بست نبود که الان هم باید یه هفته دیگه مارو سرکار بگذارند؟
۲
۱
ارسال: #۲۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)didar نوشته شده توسط:  ...

میشه لطفا بگید دقیقا این خبر رو از کدوم قسمت خوندید ؟

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص فرآیند ثبت‌نام "پذیرش بدون آزمون دانشجویان رتبه اول و برتر کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۳-۹۲" طبق ماده‌ ۲آیین‌نامه شماره ۲۲۳۵۴/و مورخ ۲/۳/۹۱
۱۳۹۲/۰۳/۲۷

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیانی که مشمول آیین‌نامه شماره ۲۲۳۵۴/و مورخ ۲/۳/۹۱ برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد هستند و موفق به اخذ پذیرش از هیچ دانشگاهی نشده‌اند، می‌رساند، این افراد بایستی جهت ثبت نام و انتخاب رشته از تاریخ ۲۷/۳/۹۲ لغایت ۰۴/۰۶/۱۳۹۲ به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایند.
لازم به توضیح است دانشجویان واجد شرایط آیین نامه مذکور می‌بایست فرم تقاضانامه ورود به مقطع کارشناسی ارشد را که در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده بوده و در اختیار دانشگاهها نیز قرار داده شده است با تایید و مهر دانشگاه فارغ‌التحصیلی پس از اسکن، در سایت سازمان بارگذاری و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
خاطر نشان می‌سازد جایابی توسط سازمان صرفاً برای دانشگاه‌ها و موسساتی صورت می‌گیرد که مستقیماً اقدام به پذیرش دانشجو براساس آیین نامه مذکور ننموده‌اند، لذا متقاضیانی که در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند، براساس ظرفیت‌های موجود گزینش خواهند شد و لزوماً تمام متقاضیان ثبت‌نام شده جایابی نخواهند شد.

لینک خبر:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال: #۲۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
همه سهمیه ها بجز اونهایی که از طریق رتبه اول تا سوم المپیاد سال قبل در یک رشته معرفی میشوند یا اونهایی که مستقیما" بجهت معدل یا شرایط ویژه مستقیما" توسط دانشگاهها و بدون دخالت سنجش گزینش میشوند(روند پذیرش استعدادهای درخشان از طریق ارسال مدارک برای دانشگاهها در مواقعی که اعلام میکنن) از ظرفیت دفترچه محاسبه میشوند.

معمولا" حدود ده درصد از هر کد محل را سنجش در طول مدتی که از زمان انتخاب رشته تا اعلام ظرفیت هست ممکنه سنجش ظرفیت اضافی بگیره ولی بیست نفر هیچوقت سی نفر نمیشن.(البته این معمولا" در دانشگاههای طراز اول رعایت میشه وگرنه در دانشگاههای کوچک یا مجازی معمولا" در فاصله اعلام رتبه تا نتایج نهایی اینها خودشون ظرفیت سازی زیادتری میکنن Smile)
سهمیه یعنی اینکه از ظرفیت سهم دارند وگرنه اسمش میشد مازاد بر ظرفیت.

تعداد نفرات سر یه کلاس ارشد حتما" دلیل بر پذیرش اونها در اون سال نیست. بعضی از بچه های کارشناسی دروس اختیاری را برای پروژه شون از ارشد بر میدارن. بعضی دانشجویان دکترا هم دروسی را از ارشد میگیرن. بعضی هم بجهت مرخصی با یک دوره تاخیر اومدن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۱
ارسال: #۲۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  چی میشد کشور ما هم مثل کشورهای پیشرفته بودHuh
اون موقع هیچ کس ۱ سال از زندگیش (البته تا دکترا ۳ تا یکسال) رو تو کنکور و ۲ سال رو تو سربازی با استرس صرف نمیکرد البته باید یه ۷-۸-۱۰ سالی رو هم برای پیدا کردن کار تلف کنه Sad
اونطوری دیگه هدف فقط نمره گرفتن و حفظ کردن نمیشه بلکه هدف تحقیق و پژوهش میشه

پدرای ما تونستن اینا رو برای ما به ارث بزارن(خدا رو شکر آفریقا رو ارث نزاشتن) حالا ما(اگه تو ایران موندیمBig Grin) سعی کنیم بهترش رو به فرزندامون بدیم
از افرادی که تو پست قبلی منفی دادن عذرخواهی میکنمBig Grin
تو پیام خصوصی آدرس بدن بیام اسلحه بگیرم با هم بریم افغانستان بسازیمTongue
دانشگاه رفتن رو هم بی خیال میشمShy
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: vojoudi , hiva60
ارسال: #۲۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همه سهمیه ها بجز اونهایی که از طریق رتبه اول تا سوم المپیاد سال قبل در یک رشته معرفی میشوند یا اونهایی که مستقیما" بجهت معدل یا شرایط ویژه مستقیما" توسط دانشگاهها و بدون دخالت سنجش گزینش میشوند(روند پذیرش استعدادهای درخشان از طریق ارسال مدارک برای دانشگاهها در مواقعی که اعلام میکنن) از ظرفیت دفترچه محاسبه میشوند.

معمولا" حدود ده درصد از هر کد محل را سنجش در طول مدتی که از زمان انتخاب رشته تا اعلام ظرفیت هست ممکنه سنجش ظرفیت اضافی بگیره ولی بیست نفر هیچوقت سی نفر نمیشن.(البته این معمولا" در دانشگاههای طراز اول رعایت میشه وگرنه در دانشگاههای کوچک یا مجازی معمولا" در فاصله اعلام رتبه تا نتایج نهایی اینها خودشون ظرفیت سازی زیادتری میکنن Smile)
سهمیه یعنی اینکه از ظرفیت سهم دارند وگرنه اسمش میشد مازاد بر ظرفیت.

تعداد نفرات سر یه کلاس ارشد حتما" دلیل بر پذیرش اونها در اون سال نیست. بعضی از بچه های کارشناسی دروس اختیاری را برای پروژه شون از ارشد بر میدارن. بعضی دانشجویان دکترا هم دروسی را از ارشد میگیرن. بعضی هم بجهت مرخصی با یک دوره تاخیر اومدن.

خدا به خیر کنه.... Angel فکر کنم این جور که بوش میاد باید قید امیرکبیرو بزنم!! ما که مردیم از بلاتکلیفی...
۰
۱
ارسال: #۲۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همه سهمیه ها بجز اونهایی که از طریق رتبه اول تا سوم المپیاد سال قبل در یک رشته معرفی میشوند یا اونهایی که مستقیما" بجهت معدل یا شرایط ویژه مستقیما" توسط دانشگاهها و بدون دخالت سنجش گزینش میشوند(روند پذیرش استعدادهای درخشان از طریق ارسال مدارک برای دانشگاهها در مواقعی که اعلام میکنن) از ظرفیت دفترچه محاسبه میشوند.
بدبخت شدیم رفت Undecided
خدایا ۹ تو ۱۰ جا بشهSleepy
Fardad-A، در تاریخ ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما شریف قبولی. بسیار بعیده بیش از یه نفر سهمیه باشه.

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۳۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)se.va نوشته شده توسط:  فکر کنم اشتباه میکنید فقط سهمیه استعداد درخشان و هیئت علمی جدا از دفترچه است. باقی سهمیه ها همین الان اعمال شده یعنی رتبه ها با اعمال سهمیه هست و دیگه در پذیرش، سهمیه اعمال نمیشه.
اگر فرض کنیم که گفته شما صحیح باشه حالا سوالی پیش میاد
به عنوان مثال یه دانشگاهی تو دفترچه زده ۱۰ نفر ظرفیت دارم ... رتبه های ۱ تا ۱۰ کشوری (یعنی سهمیه آزاد ... همون بدون سهمیه ها) هم همگی همین رشته از همین دانشگاه رو زدن
حالا یه نفر که مثلا سهمیه پدر جانباز داره، رتبه کشوری اش (بدون سهمیه اش) مثلا شده ۱۵۰ ... ولی تو سهمیه خودش رتبه اش شده ۱ ... اون هم همین رشته از همین دانشگاه رو زده ... حالا آیا پذیرفته میشه؟
اگر بله رو چه حسابی؟ چون هیچ جایی تو دفترچه ذکر نشده که از این ۱۰ نفر، فلان تعدادش مال سهمیه ای هاست ...
اگر خیر، رو چه حسابی؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۳۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close