زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۴۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  Sad
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  پس با این حرفایی که شما در مورد سهمیه ها میزنید دیگه نباید به شریف امیدوار باشم Sad
من دله خودمو خوش کرده بودم که شاید یه نفر از رتبه های قبل من شریف رو نزنه و من برم شریف Smile ولی حالا اگه این سهمیه ها هم باشه دیگه باید قید شریف رو بزنم!!!

تااونجاکه من میدونم رتبه هر کس فقط تویک سهمیه اعلامم میشه.
نمیشه یکی هم سهمیه ازاد باشه هم شاهد.
مورد بعدی اینکه سازمان سنجش مثلا ۶۰ درصد هر ظرفیتو میده به ازاد بقیشو به رزمندگان(که عملا نداریم)وشاهد.
کسی که رزمنده است رتبش تو سهمیه رزمندگانه یا شاهد باشه رتبش تو سهمیه شاهده.);که بدیعیه)
حالا اگه این ظرفیت توسط این دوسهمیه پرشد که هیچ اگه نشد که معمولا نمیشه میدن به ازاد.
طبق دفترچه سهمیه شاگرد اولی هم هیچ ربطی به این ظرفیت نداره
اگه ظرفیت اصلی تا۴ نفر باشه ۱سهمیه
۴تا۹ نفر ۲تا.بیش از۹ تا۳ نفر.
به شرطی هم کسی که شاگرد اوله میتونه قبول بشه که ۹۰درصد نفر اخرو اورده باشه وگرنه شاید اصلا اون سهمیه خالی بمونه.
پس دوستان نگرانه سهمیه ها نباشن.
اون چیز که اقای MSZ در مورد شریف گفت ربطی به سهمیه شاگرد اولی نداره.مربوط به جایابیه سنجشه.
اما اینکه گفتن ما سهمیه شاگرد اولی نمگیریم این بحثش جداست.

خب اگه حرف شما هم درست باشه بازم شریف که برا گرایش ۲و۳ داره ۷ نفر میگیره ۲ نفرش میشه سهمیه
پس دیگه کلا بیخیال شریف Smile
نه ... ایشون میگن اون ۲ نفر مازاد بر اون ۷ نفر هست ... یعنی مثلا میشه ۹ نفر
ولی آقا فرداد میگن مازاد نیست
الان از یکی از بچه های امیرکبیر هم پرسیدم، اونم میگه مازادن....

دیگه نمیدونم چی به چیه واقعا!!!
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  پس با این حرفایی که شما در مورد سهمیه ها میزنید دیگه نباید به شریف امیدوار باشم Sad
من دله خودمو خوش کرده بودم که شاید یه نفر از رتبه های قبل من شریف رو نزنه و من برم شریف Smile ولی حالا اگه این سهمیه ها هم باشه دیگه باید قید شریف رو بزنم!!!

مورد بعدی اینکه سازمان سنجش مثلا ۶۰ درصد هر ظرفیتو میده به ازاد بقیشو به رزمندگان(که عملا نداریم)وشاهد.
کسی که رزمنده است رتبش تو سهمیه رزمندگانه یا شاهد باشه رتبش تو سهمیه شاهده.);که بدیعیه)
حالا اگه این ظرفیت توسط این دوسهمیه پرشد که هیچ اگه نشد که معمولا نمیشه میدن به ازاد.
به شرطی هم کسی که شاگرد اوله میتونه قبول بشه که ۹۰درصد نفر اخرو اورده باشه وگرنه شاید اصلا اون سهمیه خالی بمونه.
اون چیز که اقای MSZ در مورد شریف گفت ربطی به سهمیه شاگرد اولی نداره.مربوط به جایابیه سنجشه.

خب اگه حرف شما هم درست باشه بازم شریف که برا گرایش ۲و۳ داره ۷ نفر میگیره ۲ نفرش میشه سهمیه

هرچی خدا بخواد...
حالا چند روز دیگه همه چی معلوم میشه... ایشالا همه اونجایی که دوس دارن قبول بشن
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
از ابتدایی اومدیم راهنمایی به ابتدایی ها شیر دادن
از راهنمایی اومدیم دبیرستان به راهنمایی ها شیر دادن
از دبیرستان رفتیم پیش دانشگاهی به دبیرستانی ها شیر دادن
از پیش دانشگاهی رفتیم کارشناسی به پیش ها هم شیر دادن
فقط امیدوارم حالا که میخواییم از کارشناسی بریم ارشد به کارشناسی ها شیر ندن اگه بدن خودکشی میکنم Big Grin
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۴۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
اگر من گفتم که مطمئن هستم منبع رسمی ندارم بلکه چون تو فامیلمون کسی رو میشناسم که دقیق هم سن من هست و فرزند شهید و از این سهمیه استفاده کرده این رو میگم.
ببینید طرف مثلا برای کارشناسیش درصدهای خوبی نداشت ولی رتبه خوبی اورده بود که درصدهاش و رتبه اش همخونی نداشت. علاوه بر این فرد، شخص دیگری رو هم میشناسم که الان چند ساله کنکور میده بدون درس خوندن! و رتبه اش هم عالی میشه ولی میگه نمیرم چون دوست دارم فقط برم دانشگاه تهران (البته بماند که بقول یکی از دوستان انگار میترسه از عهده اش برنیاد و بهونه میگیره) . حالا با این اوصاف میشه به من بگید چجوری یک نفر با درصدهای بد میتونه رتبه خوبی بیاره؟ من که فکر میکنم تنها دلیلش سهمیه است ظرفیت هاشون هم مازاد نیست وگرنه مثل ظرفیت شاگر اولی ها اعلام میشد که ظرفیت جدا دارند (در دفترچه)
۱
۲
ارسال: #۵۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  ... وگرنه مثل ظرفیت شاگر اولی ها اعلام میشد که ظرفیت جدا دارند (در دفترچه)
مگه تو دفترچه قید شده که شاگرد اولی ها ظرفیت جداگونه دارن؟ این مازاد بودن رو مگه قید کرده؟
۲
۱
ارسال: #۵۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  

علاوه بر ظرفیت مندرج در این دفترچه به ترتیب برای ظرفیت ۱ تا ۴ نفر، یک ظرفیت؛ برای ظرفیت ۵ تا ۹ نفر، دو ظرفیت و برای ظرفیت بیش از ۹ نفر، ۳ ظرفیت؛ در هر کد
رشته محل (به جز کد رشته محل های بورسیه و شرایط خاص ) به فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاه ها و مؤسسا ت آموزش عالی که بر اساس مفاد آیین نامه که در این آزمون ثبت نام و شرکت نموده اند، در صورت احراز حد نصا ب نمره علمی لازم ( ۹۰ %)
-------------------
اینو اول دفترچه انتخاب رشته نوشته.
۲
۱
ارسال: #۵۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط arash_md.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  Sad
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
علاوه بر ظرفیت مندرج در این دفترچه به ترتیب برای ظرفیت ۱ تا ۴ نفر، یک ظرفیت؛ برای ظرفیت ۵ تا ۹ نفر، دو ظرفیت و برای ظرفیت بیش از ۹ نفر، ۳ ظرفیت؛ در هر کد
رشته محل (به جز کد رشته محل های بورسیه و شرایط خاص ) به فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاه ها و مؤسسا ت آموزش عالی که بر اساس مفاد آیین نامه که در این آزمون ثبت نام و شرکت نموده اند، در صورت احراز حد نصا ب نمره علمی لازم ( ۹۰ %)
-------------------

این ظرفیت مربوط به شاگرد اولاست نه سهمیه شهدا و .....
۱
۲
ارسال: #۵۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط saho.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  ... وگرنه مثل ظرفیت شاگر اولی ها اعلام میشد که ظرفیت جدا دارند (در دفترچه)

دقیقا منم منظورم همینه.کسی که سهمیه مثلا شاهد داره توهمون سهمیه رتبش میاد.پس وقتی کسی میگه من ۲۰ سهمیه شاهدم این رتبه اصلا قابل قیاس با سهمیه ازاد نیس از نظر درصد.سهمیشونم مازاد نیست اما اکثر اوقات خالی میمونه که میدن به همون ازاد

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  
-------------------

این ظرفیت مربوط به شاگرد اولاست نه سهمیه شهدا و .....

بله در مورد سهمیه شاهد ورزمندگان توضیح دادم.اونا ظرفیتشون مازاد نیست اما اکثرا خالی میمونه که میدن به ازاد
۰
۱
ارسال: #۵۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
خب پس بالاخره مشخص شد که شاگرد اولا مازاد هستن و ۹۰% نمره رو هم باید بیارن
حالا آیا شاهد و رزمنده هم باید حد نصابی از نمره رو آورده باشه؟ یا کسی کاری با ترازش نداره؟!
۳ سال پیش یه نفر که سهمیه شاهد داشت با ۹۰۰ و خورده ای امنیت امیرکبیر قبول شده بود... (این ۹۰۰ و خورده ای، رتبه اش بدون سهمیه بود ... رتبه اش تو سهمیه خودش فکر کنم تک رقمی بود!)
۴
۱
ارسال: #۵۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط saho.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خب پس بالاخره مشخص شد که شاگرد اولا مازاد هستن و ۹۰% نمره رو هم باید بیارن
حالا آیا شاهد و رزمنده هم باید حد نصابی از نمره رو آورده باشه؟ یا کسی کاری با ترازش نداره؟!
۳ سال پیش یه نفر که سهمیه شاهد داشت با ۹۰۰ و خورده ای امنیت امیرکبیر قبول شده بود... (این ۹۰۰ و خورده ای، رتبه اش بدون سهمیه بود ... رتبه اش تو سهمیه خودش فکر کنم تک رقمی بود!)

راستش فکر کنم برایه رزمندگان همچین شرطی هست اما برایه شاهد نمیدونم.
برایه کساییک از سهمیه جانبازی ۲۵ درصد تا۴۹ درصد هم استفاده میکنن هست(اگه شاهد پر نشه میدن به اینا و اینا هم باید یه حد نصاب بیارن پس بنظر میرسه شاهد نیاز به حد نصاب نداره)
۰
۱
ارسال: #۵۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط se.va.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  حالا آیا شاهد و رزمنده هم باید حد نصابی از نمره رو آورده باشه؟ یا کسی کاری با ترازش نداره؟!

تو دفترچه نوشته در صورت دارا بودن حداقل ۸۰ درصد نمره علمی (رزمندگان رو گفته یعنی احتمالا شاهد و جانباز و .. محدودیت نداره)
۱
۱
ارسال: #۵۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
مثلا من ترازم الان ۸۰۰۰ هست ... اگر آخرین فرد قبولی شبکه باشم، پس یه نفر که سهمیه جانباز و شهید و اینجور چیزا داره باید حداقل تراز ۶۴۰۰ بیاره که بتونه جای منو بگیره! یعنی طبق کارنامه های امسال رتبه اش زیر ۱۲۰ باشه (رتبه واقعی اش) که تا جایی که من میدونم تو شبکه و امنیت شهید با رتبه زیر ۱۲۰ نداریم...

خدایا توکل به خودت...
۴
۲
ارسال: #۵۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خب پس بالاخره مشخص شد که شاگرد اولا مازاد هستن و ۹۰% نمره رو هم باید بیارن

آقا این ۹۰% نمره یعنی چی؟
۰
۱
ارسال: #۵۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
بابا چه گیری به این قضیه سهمیه ها دادید رفقا!!!!بنده به عنوان کسی که یک ساله دارم با این آینن نامه هاو ابلاغیه ها سنجش واسه این سهمیه ها دستو پنجه نرم می کنم بهتون می گم که بابا این سهمیه ها کاملا مازاد بر اونچیزی هست که توی دفترچه هست!!!تازه یه سهمیه دیگه هم علاوه بر اینها داریم واون سهمیه فرزندان اعضای هییت علمی هستش که بر افزایش ظرفیت کلاسهای تاثیر داره!!!!!!!
این قدر اعصاب خودتونو خورد نکنید!!!!مهدی و امیر هم خیالتون راحت!!همونجایی که می خواید قبول میشید و مجبورتون می کنیم یه شیرینی مفصل به بچه های مانشت که تو کمپ مهرماه در تهران انشالله باهمکاری مدیران برگزار میشه(البته در صورت صلاحدید) بدید...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sss
ارسال: #۶۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خب پس بالاخره مشخص شد که شاگرد اولا مازاد هستن و ۹۰% نمره رو هم باید بیارن

آقا این ۹۰% نمره یعنی چی؟
یعنی فرض کنیم که آخرین فردی که بدون سهمیه قبول شده ترازش ۸۰۰۰ بوده
برای اینکه یه شاگرد اول بتونه اونجا قبول بشه باید ترازش حداقل ۷۲۰۰ باشه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۸۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۸۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۱۵۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close