زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۶۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  مثلا من ترازم الان ۸۰۰۰ هست ... اگر آخرین فرد قبولی شبکه باشم، پس یه نفر که سهمیه جانباز و شهید و اینجور چیزا داره باید حداقل تراز ۶۴۰۰ بیاره که بتونه جای منو بگیره! یعنی طبق کارنامه های امسال رتبه اش زیر ۱۲۰ باشه (رتبه واقعی اش) که تا جایی که من میدونم تو شبکه و امنیت شهید با رتبه زیر ۱۲۰ نداریم...

خدایا توکل به خودت...

نه . این محدودیت تراز مربوط به رزمندگان و بسیجیان هست نه شاهد و جانبازان. تو دفترچه درمورد شاهد و .. چیزی ننوشته ولی در مورد رزمندگان توضیح داده. با توجه به اینکه چیزی نگفته میشه حدس زد که برای اونا محدودیت وجود ندارد.
امیدوارم کسی جای شما رو در پذیرش دانشگاه نگیرد.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V
ارسال: #۶۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  

آقا این ۹۰% نمره یعنی چی؟

فکرکنم براساس تراز باید محاسبه کنن.
مثلا تراز اخرین کسی که امنیت امیرکبیر قبول میشه ۱۰۰باشه شاگرد اولی که بخاد قبول بشه هم باید جایه خای مونده باشه هم ترازش حداقل ۹۰ باشه
پارسال باید حداقل ۸۰ میبود امسال سختترشده
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال: #۶۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
یعنی چند تا بچه شهید داریم که امسال ارشد داده باشه، اونم آی تی، گرایش شبکه هم بخواد ... و تصمیم بگیره بره شریف؟!
ایشالا که نداریم!
۵
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۶۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  یعنی چند تا بچه شهید داریم که امسال ارشد داده باشه، اونم آی تی، گرایش شبکه هم بخواد ... و تصمیم بگیره بره شریف؟!
ایشالا که نداریم!

منکه میگم نداریم .قبولین ایشا...
ضمنا تاجاییکه میدونم بسیج هیچ سهمیه ای نداره توکنکور(دیدم دوستان بعضی جاها ابراز نگرانی کردن )
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V
ارسال: #۶۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
امسال اگه اشتباه نکنم تو گرایش شبکه ۱۰ نفر شریف و ۴ نفر خواجه نصیر پذیرش دارن.از طرفی امیر کبیر ظرفیت شبکه رو از ۵ به ۹ افزایش داده.البته این نکته هم وجود داره که امیر کبیر تو امنیت ۱ نفر و اصفهان ۴ نفر در گرایش شبکه و امنیت ظرفیتش کم شده.
حالا با توجه به این که آخرین نفر قبولی پارسال اصفهان تو شبکه رتبش ۱۲۴ و تو امنیت ۱۲۱ بوده،به نظرتون من با ۱۳۲ شانس قبولی دارم؟
اینم شده دغدغه منSmile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation
ارسال: #۶۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  امسال اگه اشتباه نکنم تو گرایش شبکه ۱۰ نفر شریف و ۴ نفر خواجه نصیر پذیرش دارن.از طرفی امیر کبیر ظرفیت شبکه رو از ۵ به ۹ افزایش داده.البته این نکته هم وجود داره که امیر کبیر تو امنیت ۱ نفر و اصفهان ۴ نفر در گرایش شبکه و امنیت ظرفیتش کم شده.
حالا با توجه به این که آخرین نفر قبولی پارسال اصفهان تو شبکه رتبش ۱۲۴ و تو امنیت ۱۲۱ بوده،به نظرتون من با ۱۳۲ شانس قبولی دارم؟
اینم شده دغدغه منSmile

به نظرم میشین البته بستگی به انتخابای بقیه هم داره.
منکه دغدغم شده اینکه شبانه میارم یا باس برم غیرانتفاعیSmile
۰
۱
ارسال: #۶۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
به نظرم میشین البته بستگی به انتخابای بقیه هم داره.
[/quote]

خدا کنه..... شما هم مطمئن باشید شبانه یزد یا ارومیه رو میارید.
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط saho.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  این قدر مزخرف نوشتین که پست ما گم شد کسیم میخواست ببینه و جواب بده دیگه نمیبینه اقا شما خود ازاری داریا؟؟؟حالا تا یک هفته دیگه میخوا جلسه بذاری در مورد سهمیه ها وقتی مدیرای خود سایت رعایت نمیکنن دیگه از اعضای عادی نمیشه توقع داشت اون از نقل قول کردنتون که هر نقل قولتون نصف صفحه رو پر میکنه و هنوز یاد نگرفتین او ن قسمتی رو که لازمه کوت کنید اینم از بحثهای صد تا یه غازتون

پس شمایید که به همه منفی دادین؟Undecided
بچههای مانشت اگه جوابه سوالیو بدونن حتما میدن.
نیاز نیست اعتراضتونواینجور بگین.الانم بحث راجبه اومدن نتایجه نه مسائل مربوط به بعد ثبت نام.هرچند گفتم بچه ها اگه بدونن حتما جواب میدن

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  به نظرم میشین البته بستگی به انتخابای بقیه هم داره.

خدا کنه..... شما هم مطمئن باشید شبانه یزد یا ارومیه رو میارید.
[/quote]
خدا ازدهنت بشنوه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d
ارسال: #۶۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  پس با این حرفایی که شما در مورد سهمیه ها میزنید دیگه نباید به شریف امیدوار باشم Sad
من دله خودمو خوش کرده بودم که شاید یه نفر از رتبه های قبل من شریف رو نزنه و من برم شریف Smile ولی حالا اگه این سهمیه ها هم باشه دیگه باید قید شریف رو بزنم!!!
شما اگه کسی سهمیه ای نباشه ۱۰۰% قبولی. چون رتبه ۳ زده IT. تا اینجا که شما ۱۰۰% قبولی...

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  مثلا شهید و جانباز چند درصد آخرین فرد قبولی رو باید آورده باشه؟
شهید و جانباز باید ۸۰% نمره آخرین نفر رو بیاره. ۲۰% از طرفیت اعلام شده هم به اونا اختصاص داده میشه. یعنی اینا مازاد نیستن.
یعنی شریف که ۱۰ تا میگیره، ۲ نفر واسه اوناست :|

ولی بچه های ممتاز ظرفیتشون مازاده.

(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  این قدر اعصاب خودتونو خورد نکنید!!!!مهدی و امیر هم خیالتون راحت!!همونجایی که می خواید قبول میشید و مجبورتون می کنیم یه شیرینی مفصل به بچه های مانشت که تو کمپ مهرماه در تهران انشالله باهمکاری مدیران برگزار میشه(البته در صورت صلاحدید) بدید...
ایشالا عملیات جان. من شریف بیارم همه ی کمپ رو شیرینی میدم Big Grin

There is no there there.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۷۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان؛
میشه در مورد نحوه‌ی ثبت نام توضیح بدید. من احتمالا دانشگاه تهران میارم. تیر سال پیش فارغ‌التحصیل شدم و از پایان‌نامه‌ام دفاع کردم. اما کارهای فارغ‌التحصیلی‌ام رو اون موقع انجام ندادم. الان دارم پایان‌نامه رو پرینت می‌گیرم و برای دانشگاه می‌برم و می‌خوام تصفیه حساب کنم ولی شاید یک مقدار طول بکشه.
برای ثبت‌نام چه مدارکی لازم هست. اگه انجام مراحل فارغ‌التحصیلی‌ام طول بکشه و تا زمان ثبت‌نام آماده نشه چه اتفاقی می‌افته.
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
اگه انجام مراحل فارغ‌التحصیلی‌ام طول بکشه و تا زمان ثبت‌نام آماده نشه چه اتفاقی می‌افته.
[/quote]

اتفاق خاصی نمیفته دانشگاه یه نامه میزنه که این دانشجو تا تاریخ ۳۱/۶ فارغ التحصیل میشه.هر جا قبول شدی نامه رو میبری.
۱
۰
ارسال: #۷۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط MSZ.)
تاریخ دقیق اعلام نتایج رو نگفتن که بچه های مردم رو سورپرایز کنن!!!
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arash_md نوشته شده توسط:  پس با این حرفایی که شما در مورد سهمیه ها میزنید دیگه نباید به شریف امیدوار باشم Sad
من دله خودمو خوش کرده بودم که شاید یه نفر از رتبه های قبل من شریف رو نزنه و من برم شریف Smile ولی حالا اگه این سهمیه ها هم باشه دیگه باید قید شریف رو بزنم!!!
شما اگه کسی سهمیه ای نباشه ۱۰۰% قبولی. چون رتبه ۳ زده IT. تا اینجا که شما ۱۰۰% قبولی...

ایشالا اینطور باشه که شما میگید
۰
۱
ارسال: #۷۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تاریخ دقیق اعلام نتایج رو نگفتن که بچه های مردم رو سورپرایز کنن!!!

کلا آقای توکلی سورپرایز کردنو دوست داره،فکر کنم برا بچشم هدیه بخواد بخره روزشو نمیگه....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , tiran22
ارسال: #۷۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
من فکر میکنم خودش هم دقیقش را نمیدونه. سیستمشون خیلی ابتدایی است. او هم از زیر دستاش می پرسه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V , didar , x86 , zibaziba

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close