زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۲۷۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ق.ظ
یعنی چی سنجش گفته تا ۶ شهرویور جوابارو میده یعنی ممکنه فردا یا امروز بدن؟؟؟
آخه چقدر مبهم حرف میزنن شیطونه میگه جمع شیم بزنیم سنجش شبیه علامت تعجب شه ها

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ق.ظ
من این مدت که اینجا عضو بودم فقط برای وقت تلف کردن میومدم تا موقع اعلام نتایج بشه و قصد داشتم بعد از اعلام نتایج دیگه نیام ولی تصمیم برای نیومدن به مانشت و دیگه از همین امروز عملی میکنم .منفی زنامون بیان این قدر منفی بزنن تا منفی دونشون پاره شه!!!!!!جالبه یکی از مدیرای خود سایت میاد رو همه پستهای ما منفی میزنه بعد یا خودش یا بقیه مدیرا میان مثبت منفی ما رو میبندن تا مقابله به مثل نکنم(فکر در حد مهد کودک)!!!!!دوستان من اندازه شما بیکارو الاف نیستم .......
موفق باشین و امیدوارم هر کس هرجایی دوست داره قبول شه
خداحافظ
Fardad-A، در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من هم چون دیدم شما وقتت بیشتر تلف میشه که این همه منفی به بقیه بدی گفتم امکان منفی دادنت را ببندم که به کارهای مهمتری برسی. ظاهرا"‌کار دیگری هم انگار بغیر از این کار اینجا نداشتید.
بسلامت عزیزم. روز و روزگارت خوش.

بقیه دوستانی هم که بی محابا و تقریبا" به اکثر پستهای افراد خاصی منفی میدن اگه میخوان بکارهاشون ادامه بدن بهتره لطف کنن و وقت شون را صرف کارهای مفیدتری کنن.

۲
۱۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۷۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ق.ظ
در این روزها که همه استرس دارید نمیخوایم با بن کردن شما یا اخطار ، ناراحت تون کنیم ولی کسانی که لحن شایسته ای ندارند و یا بی محابا به همه کسانیکه عقیده مخالفشون را بیان میکنن در تمامی پستها (که حتی ربطی به موضوع نداره)منفی میدن ، اگر حق امتیازدهی ازشون سلب شد یا بن شدن ،اعتراضی نکنن. خصومت شخصی با کسی وجود نداره ولی بروز استرس و ناراحتی باین شکل چاره ای غیر از خروج شون از جمع پیش پای ما نمیگذاره.
۲۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , tiger2012 , Apple.CS , jimjamal , MSZ , publin , mohsen_d , mohammadali1990 , Amir V , m_sardaari , kati , ankaboot , omidranjbar , didar , bahman2000 , lotus , maneshty , elynn66 , Amoojan
ارسال: #۲۷۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ق.ظ
ای وااااااااای کاش امروز یا فردا بیاد که اگه اونی که میخوام نشه تا دلم میخواد گریه کنم ،۴ شنبه قراره برام خواستگار بیاد به اسرار خانواده.نمی خوام اگه خدایی نکرده خدایی نکرده ...بشینم ساعتها گریه کنم با چشمای خسته و پفی برم جلو خواستگار زشته نمیشه که کنسل کرد Smile.(چون اولین خواستگاریه که داره میاد قبل اون ممنوع کرده بودم Smile )اون وقت حتی تحمل دیدنشونم نخواهم داشت Smile چون زیاد زحمت کشیدم.رتبم ۲۸۵ شبکه شده ولی نمیدونم سهمیه شاگرد اولیم رو تاثیر بدن یا نه !!!! بدیهی است که ارشد مهمتره از ازدواجه Smile))) البته شوخی کردم ازدواج مهمتریت و سخت ترین تصمیم یه نفر تو زندگیشه
۱۴
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , saho , elynn66
ارسال: #۲۷۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
شما توهم زدی
با این سایتتون
برو بابا
بایییییییییییییی
۶
۱۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۷۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
خیلی رو حرفاش حساب باز نکن!! البته سنجشو می گم ها! Big Grin یهو دیدی پییر شدی هنوز نتایج نیومد!! Tongue به نظر من یه ساعتی معطلش کن اگه قبول شدی که هیچی، می تونی از خونه بندازیش بیرون ولی اگه نشدی سفت بچسب که اوضاعه بازار خیلی خرابه!! Tongue به دل نگیری ... شوخی کردم یکم جو عوض شه!! Smile
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zahra_ce87 , kati , maneshty
ارسال: #۲۷۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم

سلام
راستش نمی خوام بحث هایی که بارها در این رابطه در تالار مطرح شده را باز کنم، ولی خواستم بگم از کلاس ما [ ورودی ۸۶ م-شیمی صنعتی اصفهان] ، کسانی که شریف و امیرکبیر بدون کنکور پذیرش شدند بهترین و درس خون ترین افراد کلاس بودند که وقتی اسامی اون ها را روی برد می دیدیم که پذیرش شدند از ته دل می گفتیم: "واقعا حقشون بود".
اگه ما برای کنکور زحمت کشیدیم اونها توی چهار سال خیلی بیشتر از ماها زحمت کشیدند، درست نیست اینطوری در موردشون صحبت بشه.

ان شاءالله چهارشنبه همه خوشحال باشیم و در رشته ای قبول بشیم که توش بتونیم مرزهای علم را جا به جا کنیم.Smile

ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن
در ضمن شما نیاز نیست درباره درست صحبت کردن دیگران نظر بدین تشکر
خدایا اگه تو این خانما این دوز حسادت رو میوردی پایینتر مگه چی میشد؟
این طرز صحبتتون شایسته ی اینجا نیست خانم!

شنیدن حرف حق واستون خیلی سخت بوده گویا خااااااااااااااااااانم ، اگر که از این دسته افراد هستی با این روش به اهدافت تو زندگیت میرسی برس من صبرم کمه عصبی میشم ولی یه خدایی هست که صبرش زیاده و جواب حق خوری خیلیا رو تو همین دنیا هم میده
در ضمن من حسود نیستم شما باید درست صحبت کنی که به من میگی حسود ، من اگه حسود بودم واسه ۲۵ صدم میرفتم دنبال استادا

نمیدونم چه جوری باید از خودم نه از شاگرد اولا دفاع کنم. شاید حق با شما باشه. ولی انصافا اگه هم چین موقعیتی برای شما بود استفاده نمی کردی؟ این رو از طرف خودم و شاگرد اولایی که می شناسم میگم. ما برای نمره دنبال استاد نرفتیم و تا می تونستیم کمک بقیه هم کردیم. این صحبت ها یکم دل آدم رو می شکونه. آدم تا تو شرایطش قرار نگیره متوجه نیست. الان به شما بگن قراره رتبه ات نصف بشه شما چی کار می کنی؟
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , mohammadali1990 , Unique2014 , m_gh , persian_boy
ارسال: #۲۷۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط S_Mehrjoyan.)
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود گردی و ما رستگار
با آروزی موفقیت برای همه
توکلتون به خدا باشه

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , mohammadali1990 , ankaboot , bahman2000 , انرژی مثبت , good-wishes
ارسال: #۲۷۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط gh elham.)
آخه دیگه رتبه ۹ که استرس نداره انتخاب اول قبولی Big GrinTongue
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۲۸۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
وقتی سهمیه شاگرد اولی مازاد حساب میشه چرا این همه بحث میکنن؟! اونی که ۴ سال زحمت کشیده نوش جونش ( اونی هم که با استادا... اونم دمش گرم . یعنی روابط عمومی خوبی داره. اتفاقا این آدما بیشتر موفق میشن ! ) . اونی هم که یک سال خونده دمش گرم. این بحث بیشتر شبیه حسادته ! امیدوارم همتون جایی که دوس دارین قبول شین تا زحماتتون به بار بشینه. ۱ سال... ۴ سال... با زبون بازی... با علم .....
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , mohammadali1990 , Nima Masghadi , Unique2014 , m_gh , pershang
ارسال: #۲۸۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ، توسط sir_ams.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  کمپ مهرماه در تهران انشالله باهمکاری مدیران برگزار میشه(البته در صورت صلاحدید) بدید..
آقا میشه ما هم که قبول نشدیم و گند زدیم هم تو این کمپ باشیم و با دوستان مانشتی از نزدیک آشنا شیم؟
Big Grin

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۱۱
۰
ارسال: #۲۸۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط MSZ.)
باز بحث شاگرد اولا و حق و ناحق بودن سهمیه شون شروع شد
من شخصا مخالف سهمیه هستم (هر نوع سهمیه ای ... تاکید میکنم که هر نوع) و تنها سهمیه ای که باهاش موافقم (قبلا هم گفتم) سهمیه مدال آوران کشوری و جهانی المپیاد هست... که البته اونا واقعا به سهمیه نیازی ندارن
البته اینکه یه نفر بیاد بگه من ۴ سال خیلی زحمت کشیدم و درس خوندم که شاگر اول شدم و اونوقت تو یه امتحان جامع و کلی به اسم کنکور یه هو رتبه اش میشه ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ ، واقعا این کمی جای بحث داره!!!

اما از همه این اظهار نظر های شخصی که بگذریم، پارسال رئیس دانشگاه شریف تصمیم داشت شاگرد اول ها رو ثبت نام نکنه (هر چند که در آخر با واسطه گری های مختلفی که شد ایشون قبول کردن که اجازه ثبت نام بدن به این دسته افراد) ... ایشون تا حدی مخالف این سهمیه بودن (و هستن) که گفتن اگر از ریاست دانشگاه برکنار بشم هم سر حرفم هستم!

خیلی اشتباهه که بخواییم شاگرد اول (یا حتی دوم و سوم) دانشگاه صنعتی اصفهان رو با شاگرد اول جایی مثل دانشگاهی که من توش درس خوندم مقایسه کنیم...
نصف درسایی که من پاس کردم متاسفانه با استادایی بوده که حتی تو مدرک دیپلمشون شک و تردید هست!!! یعنی تا این حد بی سوادن ...
باز هم دانشگاه خودم رو مثال میزنم ... چون جایی هست که مدیریت درست و حسابی نداره، هر ترم ۵-۶ تا استاد مدعو میان و نفری یکی دو تا درس میدن و میرن و از ترم بعد خبری ازشون نیست و یه عده دیگه مدعو میشن ... اینایی هم که مدعو میشن معمولا سابقه تدریس ندارن و خودشون دانشجو ارشد یا دکتری هستن (بله ... درست خوندید ... بعضی از اساتید ما حتی مدرک ارشد هم نداشتن و صرفا دانشجوی ارشد بودن ... چیزی که خلاف قانونه!!! ولی تو جایی مثل دانشگاه سابق من انجام میشه)
فقط یه مثال میزنم از یکی از این استادهای مدعو ... دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی بودن ... درست و حسابی هم مطلبی سر کلاس درس نمیداد ... تو امتحان پایانی برگه مو کامل نوشتم و ریز به ریز با کتاب چک کردم بعد امتحان و با توجه به کنفرانسی هم که سر کلاس داده بودم مطمئن بودم ۲۰ میگیرم... کاملا مطمئن
نمره ها اودم ... همه پسر ها (از جمله من) بدون استثنا ۱۵ شده بودن ... نه یک صدم کمتر و نه بیشتر ... تمام دختر ها بدون استثنا ۲۰ شده بودن ... بله ... ایشون کمی مورد اخلاقی داشتن و به خاطر یه سری کارا و چیزها، کاملا دیمی و بدون اصلاح کردن اوراق نمره داده بودن
میدونین جالب کجاست؟ اینکه یکی از دخترایی که همون اول جلسه قبل از اینکه سوال اولش رو تموم کنه حالش بد شد و امتحان رو ترک کرد و منتظر بود که درس رو رد بشه تا دوباره درس رو اخذ کنه ... اونم ۲۰ شد ... منی که ۲۰ میگرفتم هم ۱۵ شدم...
از این استادا زیاد داشتیم ... خیلی زیاد ... اونایی که تو دانشگاه های بی در و پیکر درس خوندن، منظورمو از زیاد خوب درک می کنن

ممکنه بگین از این اتفاقا تو همه دانشگاه ها هست ... بله ... ولی تو دانشگاهی مثل تهران و علم و صنعت و صنعتی اصفهان و غیره ممکنه ۲-۳ مورد پیش بیاد برای یه نفر تو دوره کارشناسی اش ... جایی که من بودم، تو هر ترم حداقل ۲ - ۳ تا از این استادا و از این اتفاقا سرم اومده!!!

شاگرد اول داریم تا شاگرد اول ... هم اونی که تو دانشگاه تهران شاگرد اول شده، سهمیه شاگرد اولی داره، هم اونی که تو واحد تره خورد کنی حسن آباد شاگرد اول شده این سهمیه رو داره!!! این اصلا درست نیست

و مجددا به نظرم چیزی به نام سهمیه (غیر از مدال المپیاد) کاملا ناعدالتیه
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , nazibahar , k_111 , mohsen_d , mohammadali1990 , Amir V , m_gh , omidranjbar , Apple.CS , maneshty
ارسال: #۲۸۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ
چقدر این صفحات تند پیش میره.
هرچی به ۳ شنبه شب نزدیکتر میشم، استرسم بالاتر میره
هر چند رتبم افتضاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااحه

امیدوارم همه به نتیجه دلخواهشون برسن
۴
۰
ارسال: #۲۸۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط samira.it.)
من که صبح تا عصر سرکارم وقت نمیگذره همتونو درک میکنم ولی بیشتر به فکر جیبمم چون قبول شم باید به چند نفر شام بدم

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , dowlati99
ارسال: #۲۸۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  من که صبح تا عصر سرکارم وقت نمیگذره همتونو درک میکنم ولی بیشتر به فکر جیبمم چون قبول شم باید به چند نفر شام بدم

کاش منم مثل شما کار داشتم اینجوری یه هفته کامل فکر این نبودم چی شد...اومد نیومد..دو دقیقه دیگه میاد...Huh
۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۱۷۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۶۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۹۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close