زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۳۰۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
۱۵ شهریور فقط نتایج ارشد میاد نه کاردانی نه سراسری اون وقت چه طور می رن سر کلاس؟ Big Grin
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۰۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)mconj نوشته شده توسط:  
۱۵ شهریور فقط نتایج ارشد میاد نه کاردانی نه سراسری اون وقت چه طور می رن سر کلاس؟ Big Grin

اولا نصف بیشتر ورودی نیستن . دوما این تصمیمات یهویی که دولت داره میگیره.

واضحه تر نمیشه توضیح داد اینجا فضا علمیه من فقط خبرو نقل میکنم.

اصن شاید سه روز دیگه بگن ۱۰ مهر باز میشه.
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم

سلام. دوست عزیز اگر بچه هایی از دانشگاه شما بدون زحمت و تنها با شکلات شدن! جلوی استاد به جایی رسیدن به خودشون و شماها که تو یک کلاس بودید و نتونستید جلوشونو بگیرید بر میگرده. به من و خیلی های دیگه که صبح ۵:۳۰ بیدار می شدیم، هیچ کنفرانس و تحقیقی رو از دست نمی دادیم، شب تا صبح سر پروژه می شستیم چه ربطی داره؟ شخصأ روزی رو به خاطر میارم که استاد می خواست از بچه های آز پروژه بگیره و اگر کسی نبود نمره کم کنه، یادمه ۸۰% بچه ها نبودن. به خاطر اینکه فکر می کردم ناحقیه، جلوی استاد دراومدم، ایشونم لطف کردن و از نمره یک درس سه واحدی من کم کردن!
لطفأ همه رو به یک چوب نزنید. من کم برای اینجایی که هستم تلاش نکردم. چون می خواستم الان ازش استفاده کنم که سازمان سنجش هم لطف کردن از این سهمیه کم کردن. با اینکه جای هیچ کسی رو نمی گرفتیم.
از نظر من اینطور سنجش بهتر از این کنکوری هست که می گیرن و یکی با درصد زبان و ریاضی بیشتر موفقتر از اونی هست که درصد مشترک و تخصصی بیشتری داره (به خاطر نمره واقعی هر درس).
اگر می خواستید، فکر نمی کنم شیرین کاری کسی بتونه جای تلاش کس دیگه رو بگیره.
موفق باشید.

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری/ عمرت به هدر رفته اگر دست نگیری
بشنو از پیر خرابات تو این پند/ هر دست که دادی به همان دست بگیری
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mconj , mohammadali1990 , k_111 , H3NGAM3H , Unique2014 , mah123 , mahshid1383 , tiran22
ارسال: #۳۰۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
سلام زمانی که میگن تا ۶ شهریور اصولا خود روز شش ام را شامل نمیشه دیگه؟

آروم باشید ۳ تا نفس عمیق بکشید و توکل کنید منتظر بهترین ها باشید حالا یکی با قبول شدنش بهترین واسش اتفاق می افته یکی هم با.....
ولی امیدتون به خدا باشه
دوستتون دارم مانشتی ها
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , x86 , mah123
ارسال: #۳۰۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ)kevin نوشته شده توسط:  ببینم مگه تو نبودی که یه تاپیک درست کرده بودی که افراد بی خدا باهوشن ترن و فلان و بهمن ؟؟؟چی شده حالا رفتی حرم دخیل بستی؟؟؟؟
خب چه ربطی داره بچه جان؟ مگه من خودم رو گفتم؟ اون یه خبر بود فقط.
درضمن اعتقادات هر کس به خودش مربوطه.

There is no there there.
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , kati
ارسال: #۳۰۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یا بی محابا به همه کسانیکه عقیده مخالفشون را بیان میکنن در تمامی پستها (که حتی ربطی به موضوع نداره)منفی میدن ، اگر حق امتیازدهی ازشون سلب شد یا بن شدن ،اعتراضی نکنن.

اونایی که بی محابا مثبت میدن که بن و ازینجور جریمه ها ندارن خدایی نکرده . ها؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ana_12345 , kati , jimjamal , maneshty
ارسال: #۳۰۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  شما توهم زدی
با این سایتتون
برو بابا
بایییییییییییییی
کسی مجبورت نکرده بود بیای اینجا. خوش اومدی.
از کنار برو.
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ق.ظ)kevin نوشته شده توسط:  موفق باشین و امیدوارم هر کس هرجایی دوست داره قبول شه
خداحافظ
شمام از بقل دیوار برو. وقتت رو هم بیش از این هدر نده.

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  آخه دیگه رتبه ۹ که استرس نداره انتخاب اول قبولی Big GrinTongue
آخه اگه ۲ نفر سهمیه جانبازی و ایثارگری پیدا شن،‌میتونن جای منو بگیرن و من شریف قبول نشم برم تهران.Undecided

There is no there there.
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , x86 , H3NGAM3H , Breeze
ارسال: #۳۰۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
چیشده جو جنجالی و جدل شده مانشت؟ قبلا اینقدر بحث ها شدید و بد نبود ...

مشکل چیه؟ . . .همه بهم بی احترامی میکنند

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , H3NGAM3H
ارسال: #۳۰۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
امیر
شما اگر شریف قبول نشدی هر فحشی که خواستی بهم بدهBig Grin
البته اون فحش نمیتونه جای قبولی تو شریف رو بگیرهTongue
با هم میریم تهران
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۳۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
الان دانشگاه ما تو تقویم آموزشی زده شروع کلاس ها بیست و سوم Smile
۲
۰
ارسال: #۳۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  وقتی سهمیه شاگرد اولی مازاد حساب میشه چرا این همه بحث میکنن؟! اونی که ۴ سال زحمت کشیده نوش جونش ( اونی هم که با استادا... اونم دمش گرم . یعنی روابط عمومی خوبی داره. اتفاقا این آدما بیشتر موفق میشن ! ) . اونی هم که یک سال خونده دمش گرم. این بحث بیشتر شبیه حسادته ! امیدوارم همتون جایی که دوس دارین قبول شین تا زحماتتون به بار بشینه. ۱ سال... ۴ سال... با زبون بازی... با علم .....

جدی مازاد بود؟Huhمرسی گفتین شاید به این جو متشنج کمک کنهSmile

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۲
۰
ارسال: #۳۱۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
ااااااااای خدا، نه بخاطر سوادمون و اینجور چیزااااا،اقلا بخاطر اون همه استرسی که کشیدیم، اون جندباری که رفتیم صب تاشب کتابخونه، اون همه اعصاب خوردی سر بیکاری و درس و کنکورم که شده تموم شه این روزای بد......جمع شه این قضیه کنکور از زندگیم.....الان واقعا در اوج درماندگیم.....
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , x86 , saho , mah123
ارسال: #۳۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط svk7.)
اینارو که میخونم پر استرس میشم
بعضیا انگاری با خودشونم دعوا دارن و فقط ساز مخالف میزنن عی عاغا عی خانوم یکم جبهه ی دوستی بگیر پشیمون نمیشیا این -- اینم Heart
وضعیت خودم کاملا نامعلومه نه معلوم کجا قبول میشم ونه قطعیه که قبول میشم

به امید درستی

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , x86 , Apple.CS
ارسال: #۳۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط silver_0255.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  زمان دقیق آغاز سال تحصیلی در ۴۱ دانشگاه/ تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد

تقویم آموزشی ۴۱ دانشگاه سراسری در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ اعلام شد براساس این تقویم ۲۵ دانشگاه سراسری از ۲۳ شهریورماه ۹۲، ۱۳دانشگاه سراسری از ۱۶ شهریورماه ۹۲ و ۲ دانشگاه یزد و ارومیه از ۲۲ شهریورماه ۹۲ سال تحصیلی ۹۳-۹۲ خود را آغاز می کنند.

متن کامل خبر به همراه جدول زمان اغاز سال تحصیلی در دانشگاه ها در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴/۶/۹۲

فکر کنم : پارارسال نتایج ۱۲ شهریور اومد و کلاسا از ۲۵ شهریور شروع شد یعنی بین اعلام نتایج و شروع کلاسا ۱۳ روز فاصله بود
حالا امسال می خواستن کلاسا را زود شروع کنن
امسال نتایج ۶ شهریور میاد و کلاسا از ۲۳ شهریور شروع میشه پس بین اعلام نتایج تا شروع کلاسا ۱۷ روز فاصله است

ادم می مونه چی بگه Huh
۲
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در این روزها که همه استرس دارید نمیخوایم با بن کردن شما یا اخطار ، ناراحت تون کنیم ولی کسانی که لحن شایسته ای ندارند و یا بی محابا به همه کسانیکه عقیده مخالفشون را بیان میکنن در تمامی پستها (که حتی ربطی به موضوع نداره)منفی میدن ، اگر حق امتیازدهی ازشون سلب شد یا بن شدن ،اعتراضی نکنن. خصومت شخصی با کسی وجود نداره ولی بروز استرس و ناراحتی باین شکل چاره ای غیر از خروج شون از جمع پیش پای ما نمیگذاره.

آقای فرداد به نظرم این گزینه های مثبت و منفی یه چیزه اضافه هست.و یه موضوع مهم شده که اگه یه نفز منفی بخوره یعنی اون فرد دیگه اعتبار نداره. در صورتی که شاید من با نظر یک نفر مخالف باشم ولی دلیل نمیشه که بخوام با منفی دادن طرف رو به اصطلاح بی اعتبار کنم میتونم با یه کامنت دیگه با نظرش مخالفت کنم یا کلا نادیده بگیرمش.
همون گزینه های سپاس و گزارش کفایت میکنه.هم تشکره و هم اگر کسی خلاف قوانین عمل کنه بهش تذکر داده بشه.
دوستانی که کم لطفی میکنن در مورد مانشت اینو بدونن هیچ وبسایتی با این ویزگی ها که بصورت کاملا تخصصی در مورد یک رشته باشه وجود نداره.وقتی که شما هزینه ای بابت بحث و تبادل نظر با هم رشته هاتون در تمام نقاط ایران نمیپردازین و از امکانات مانشت مجانی استفاده میکنید دیگه بی انصافیه که اونجوری در مورد مانشت قضاوت کنیم.

کنترل نظرات کار سختیه با توجه به گستردگیه مانشت.خودتون رو جای مدیران بزارید. اگر کنترل نشه دیگه مانشت میشه میدان جنگ
و دوستان توجه کنن ماها نا سلامتی قشر تحصیل کرده هستیم و باید انتقاداتمون رو با لحن مودبانه بگیم.
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho , mohammadali1990 , prosperous , Apple.CS , hiva60 , dowlati99

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۴۴۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close