زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
سلام. منم ۹۵ امنیت و شبکه بودم، دانشگاه اصفهان امنیت روزانه قبول شدم. لطفاً اضافه کنید واسه بچه های سال بعد. البته بگم که شبکه خواجه نصیر رو هم بعد این زده بودم، حالا دیگه نمی دونم قبول می شدم یا نه!
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
تبریک می گیم دوست گرامی. اضافه میشه Smile

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ب.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
به روز شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , morteza_dm
ارسال: #۱۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
دانشگاه تهران-واحد قم
با سلام،فایل مربوط به رتبه و درصد ها.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۱
ارسال: #۱۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
سلام منم
۱۰۷ itپزشکی روزانه تهران رو آوردم اگه خواستید اضافه کنید
کارنامه هم تو تاپیکم است
good-wishes، در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام. تبریک . دیشب اضافه کردم اما هنوز آپلود نکردم Smile

۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
به روز شد
مثل قبل مواردی که تغییر داشتند با رنگ قهوه ای در فیلد اول مشخص شدند
ترتیب قرار گیری گرایش ها رو هم بر اساس کدشون تغییر دادم (این جدای از اولویت رتبه هاست)
نسخه قابل چاپ نیز در آدرس زیر قرار گرفت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , banafshe
ارسال: #۲۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
خسته نباشید فراوان به خانم good-wishes.
رتبه ۲۰۰ که تجارت امیر کبیر شبانه قبول شده حتما یه سهمیه ای داشته چون من بارتبه ۱۸۳ تو این گرایش،این دانشگاه رو نیوردم.
good-wishes، در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون از توجه شما
حقیقت امر اینه که دوستان در صورت تمایل خودشون وجود سهمیه شون رو اعلام می کنند و من هم به استناد موارد اعلامی عزیزان ، موارد رو ثبت می کنم. اگر چنین موردی بوده و اعلام نکردند من نمی تونم از خودم اضافه کنم Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , ana_12345
ارسال: #۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین بروز رسانی این فایل به امید خدا طی چند روز آینده (نهایتا تا ۲۰ شهریور) انجام خواهد شد
تا الان چند مورد اعلام شده یا خصوص بهم گفتند که در نسخه بعدی اعمال خواهد شد
از کلیه دوستانی که تمایل دارند اطلاعاتشون در این فایل قرار بگیره یا اگر احساس می کنند اشکالی در اطلاعاتشون در این فایل پیش آمده اطلاع بدند لطفا، تا همه رو در نسخه بعدی اعمال کنم .

بدیهیست که با به روز رسانی این نسخه ، نسخه PDF هم به روز خواهد شد
با تشکر از همکاری همه دوستان
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
سلام
خیلی ممنون. من این لینک و این سایت ارزشمند رو برای ۳ نفر از دوستانم که میخوان امسال کنکور IT شرکت کنن فرستادم.
خودمم که امسال قبول شدم دیگه! Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , samaneh@90
ارسال: #۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
ضمن تشکر باید بگم محمد بار رتبه ۵۵ که تو فایل وارد کردید شب امنیت امیرکبیر قبول شده نه شبکه!
good-wishes، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سپاس از اطلاع رسانیتون . اصلاح شد Smile
در آپلود بعدی تغییرات رو مشاهده می کنید

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
به روز شد .

همچنان می تونید موارد جدید رو جهت کامل تر شدن این فایل اطلاع بدید. اما احتمالا به علت کاهش درخواستها به روزرسانی با فواصل زمانی طولانی تر انجام بشه .

موفق باشیدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
چرا فایل رو که من دانلود میکنم باز نمیشه؟؟؟
good-wishes، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

الان بررسی می کنم.

بله متاسفانه ظاهرا ناسازگاری در سرور هست چون یه بار دانلود می کنم باز میشه یه بار دیگه دانلود می کنم باز نمیشه و خطای myBB میده به آقای دکتر میگم که بررسی کنند . موقتا بر روی سرور دیگه آپ میکنم تا مشکل رفع بشه
آدرس سرور کمکی رو در پانویس ارسال اول گذاشتم

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات
جهنم و ضرر...!!!!
مال ما رو هم اضافه کنید Big Grin
امنیت - روزانه - امیرکبیر
good-wishes، در تاریخ ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

البته این لطف شما دعای خیر براتون به دنبال داره و قطعا ضرری در کار نیست Smile
با کمال میل اضافه میشه
ممنون میشم اگر کارنامه تون رو در بخش کارنامه ها
هم بذارید تا دوستان اگر سوال داشتند بتونن از نظرات شما دوست گرامی استفاده کنن

فایل‌(های) پیوست شده

یادت باشه تو زندگی، هر چه "لیاقتش" رو داری به تو میدن نه هر چی "دوست داشته باشی".
پس جوری زندگی کن که لایق بهترین ها باشی
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۲۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط tayebe68.)
آخرین به روزرسانی ۲۰ شهریور... می دونم خیلی دیره ! ولی اینام هست
همکلاسی هام (همه رتبه ها مربوط به گرایش ۴ هستند):

۱۴۰ دانشگاه تهران-تکمیل ظرفیت - فناوری
۱۶۰ روزانه دانشگاه الزهرا - فناوری
۱۹۹ روزانه دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان – فناوری

و خودم ۳۵۳ دانشگاه امام رضا – مخابرات امن
رتبه ۳۶۱ هم احتمالا گرایشش مخابرات امنه؛ چون امام رضا گرایش فناوری نداشته

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۲۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان عزیز خوب هستید؟۱ سول داشتم ی بنده تراز دانشگاه آزادم شده ۵۹۷۰ به نظر شما گرایش تجارت الکترونیکی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت کجا بزنم قبول میشم!گرایش تجارت الکترونیکی میخام فقط!از بین مرکز.شمال.علوم تحقیقات و جنوب کدوم قبول میشم؟و کدوم واحد قویته؟توروخدا کمکم کنید خیلی استرس دارم!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۵۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۲ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close