زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام

من با رتبه ۱۲۵۳ دانشگاه بین المللی امام رضا نرم افزار قبول شدم. البته الان علوم و تحقیقات شاهرود درس می خونم

کدوم مدرکش بهتره؟ ارزش داره انصراف بدم و برم امام رضا؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , سجاد۶۷ , good-wishes , Aref Safari , SaMiRa.e
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ
۱۲۵۳ نرم افزار- بین المللی امام رضا
فکر کنم امام رضا بهتر باشه ولی نه اونقدر که انصراف بدی و واحدهای گذرونده و جابجایی و ... . بازم یه تحقیقی بکن.یه سوال میشه ارشد قبول شد و انصراف داد برای جای دیگه.برای معافیت تحصیلی می پرسم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alvandi
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- بین المللی امام رضا
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  فکر کنم امام رضا بهتر باشه ولی نه اونقدر که انصراف بدی و واحدهای گذرونده و جابجایی و ... . بازم یه تحقیقی بکن.یه سوال میشه ارشد قبول شد و انصراف داد برای جای دیگه.برای معافیت تحصیلی می پرسم.

بله، البته برای اطمینان بیشتر از نظام وظیفه هم بپرسید
من همون شاهرود باشم فکر کنم بهتره. کسی می خواد بره دانشگاه امام رضا من جامو می فروشم Undecided
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ
میشه کارنامه تون رو بزارید؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ق.ظ
RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا
علوم و تحقیقات شاهرود یا دانشگاه امام رضا مشهد؟ کدوم بهتره؟ البته من ساکن تهران هستم. لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  علوم و تحقیقات شاهرود یا دانشگاه امام رضا مشهد؟ کدوم بهتره؟ البته من ساکن تهران هستم. لطفا راهنمایی کنید
به نظر من حتی اگه تا حدی بهتر هم باشه ارزش وقت و زمانی که بخواید بگذارید و برید اونجا نداره. بهتره که همین جایی که هستید ادامه بدید و یا یه جای قابل توجه باشه که بخواید به خاطرش متحمل هزینه و وقت دوباره بشید.
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
سلام
به نظر من هم همون علوم تحقیقات ادامه بده و برا Ph.D. فکر بورسیه ی خود دانشگاه آزاد باش برا یه واحد دیگه. کاملاً شدنیه.

موفق باشی
۱
۱
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
ممنونم از دوستان بابت راهنمایی. گفتم شاید سطح دانشگاهش خیلی بالاتر باشه ولی ظاهرا اینطور نیست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۶۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۷۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close