زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با داشتن لیسانس دولتی و قبولی در پزشکی روزانه، باید شهریه پرداخت کنم؟

ارسال: #۱۶
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
ولی خب قابل قیاس با زبان نیست.
بخصوص اگه تخصص بگیرن چه از نظر درآمد و چه از نظر موقعیت اجتماعی و چه از نظر ارضای روحیه کمک به بقیه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ
میتونی صداشو در نیاری که نخوای پول شبانه بدی!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۱۸
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ق.ظ
RE: با داشتن لیسانس دولتی و قبولی در پزشکی روزانه، باید شهریه پرداخت کنم؟
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  میتونی صداشو در نیاری که نخوای پول شبانه بدی!

میشه بگید شما سازمان سنجش رو چی فرض کردید؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Venus.
ارسال: #۱۹
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
خواهر منم لیسانس برق داره اما از اونجایی که به ادامه توی این رشته علاقه نداره تصمیم داره کنکور تجربی بده
و داروسازی مدنظرشه
از بچه های علوم پزشکی هم که پرسیده بود گفته بودن این رشته چون دکترای پیوسته محسوب میشه اگه روزانه قبول بشید نمیخواد هزینه ای پرداخت کنید...

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: barankhanom
ارسال: #۲۰
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ق.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  میتونی صداشو در نیاری که نخوای پول شبانه بدی!

میشه بگید شما سازمان سنجش رو چی فرض کردید؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بووووقBig Grin
آخه وقتی ننویسی تو دفترچه از کجا میخواد بفهمه.
البته یکم باید احتیاط کرد
من کسی رو میشناسم که الان واسه بار دوم داره ارشد میخونه جفتشم روزانهBig Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: barankhanom , maneshty
ارسال: #۲۱
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
خواهش میکنم جواب سوال من رو بدید. خیلی خیلی برام مهمه.
اگه در دوره لیسانس شبانه و غیرانتفاعی خونده باشیم ، برای لیسانس مجدد رشته های علوم پزشکی مثل فیزیوتراپی باید شهریه بدیم؟
ارسال: #۲۲
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)doublebangs نوشته شده توسط:  خواهش میکنم جواب سوال من رو بدید. خیلی خیلی برام مهمه.
اگه در دوره لیسانس شبانه و غیرانتفاعی خونده باشیم ، برای لیسانس مجدد رشته های علوم پزشکی مثل فیزیوتراپی باید شهریه بدیم؟

بله ، اگر لیسانس مجددتون هم شبانه یا غیر انتفاعی باشه باید شهریه پرداخت کنید
اما اگر لیسانس مجددتون روزانه باشه با توجه به اینکه از امکانات دولت برای مقطع قبلی استفاده نکردید فکر میکنم نیازی به پرداخت شهریه نیست و این حق رو دارید که رایگان تحصیل کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: doublebangs
ارسال: #۲۳
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط doublebangs.)
نقل قول: بله ، اگر لیسانس مجددتون هم شبانه یا غیر انتفاعی باشه باید شهریه پرداخت کنید
اما اگر لیسانس مجددتون روزانه باشه با توجه به اینکه از امکانات دولت برای مقطع قبلی استفاده نکردید فکر میکنم نیازی به پرداخت شهریه نیست و این حق رو دارید که رایگان تحصیل کنید

خدا کنه که اینطور باشه. پرس و جو که کردم دیدم خیلی ها درگیر تناقض موجود در اطلاعیه جدید سازمان سنجش هستند. وقتی با سنجش مکاتبه کردن گفتن باید شهریه بدن و وقتی با وزارت بهداشت و آموزش پزشکی مراجعه کردن گفتند که نیاز نیست شهریه بدید.
الان سه روزه کلا از درس و زندگی افتادم. ..
فردا خودمم زنگ میزنم وزارت بهداشت ببینم چی میگن.
ارسال: #۲۴
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ
من هم تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم برای پزشکی به رشته پزشکی علاقه دارم،حدود چهار ماهه که دارم میخونم نمیدونم راه درستی دارم میرم یا نه؟تصمیم درسته یا نه؟ پاک گیج شدم بعضی موقعا ناامیدمیشم انگیزمو از دست میدم، همه بهم میگن اشتباه کردی ....SadSadSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
بذارید من براتون بگم که قصه چیه:
اگه لیسانس در رشته های تابع وزارت علوم یا وزارت بهداشت و روزانه گرفته باشید اگه دوباره بخواهید لیسانس روزانه بخونید نمیشه. باید برید شبانه.
اینجا یه دیدگاه دیگری هم هست که بعضی تجربه کردند و اون اینه که میگن اگه لیسانس تون تابع وزارت علوم و روزانه باشه اگه دوباره لیسانس روزانه وزارت علوم قبول شید ازتون شهریه میگیرند و اگه هم متوجه نشوند موقع صدور مدرک میغهمند و کل شهریه را یه جا میگیرند.
ولی اگه وزارت علوم خوندین و میخواین لیسانس های زیر مجموعه وزارت بهداشت قبول بشید دیگه زیاد نگران شهریه نباشید چون این دوتا از هم جدا هستند و میتونید صداش رو درنیارید. یعنی نرید خودتون را معرفی کنید و بگید من میخوام شهریه بدم.Smile
عکسش هم صادقه یعنی وزارت بهداشت برای وزارت علوم.

در مورد پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی ، اگه لیسانس روزانه وزارت بهداشت دارید باید شهریه بدین. اگه لیسانس وزارت علوم دارید باز میتونید روزانه بخونید. و چون مقاطعش متفاوته شهریه لازم نیست.بشرطیکه البته دوباره نروید بگید من میخوام شهریه بدم.

این جوابها را من از کسانی پرسیدم که این راه را رفته اند و گفتند. از جمله یه نفری را بمن معرفی کردند که در دانشگاه دولتی تا فوق لیسانس مدیریت خونده و ایشان الآن دانشجوی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی قم در دوره روزانه است و کسی کاری بکارش نداره.

ولی فقط من نمیدونم این دوستان موقع ثبت نام کنکور گفته اند که ما لیسانس داریم یا نگفته اند.
مطمئنا" اونکه فوق لیسانس دولتی داره حرفی نزده !
اینکه بچه های فنی اکثرا" دارند بر میگردند بسمت رشته های پزشکی یعنی بر میگردند و پزشکی و دندان وداروسازی سعی میکنن بخونن خیلی همه گیر شده و زیاد دیده میشه. راستش درآمدشان قابل قیاس نیست.
یه آقای دندانپزشکی در شهر ری تعریف میکرد میگفت من متوسط روزی یک میلیون درآمد دارم از مطب.حدود بیست و دو روز در هفته کار میکنم. البته با حساب پولهایی که بیمه میده و نسخه های آزاد.
حالا اصلا" فکر کنید ماهی ۱۲ میلیون.
خب او باندازه یه لیسانس و ارشد ما خونده. نه تکلیف داشته و مسئله حل کرده . نه پروژه و ..... .
نه کنکور ارشد داده.
طبیعی است که بعضی از لیسانس برگردند. ولی این برای مملکت خوب نیست.

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Menrva , Aurora , doublebangs , انرژی مثبت , masoudt , maneshty
ارسال: #۲۶
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بذارید من براتون بگم که قصه چیه:
اگه لیسانس در رشته های تابع وزارت علوم یا وزارت بهداشت و روزانه گرفته باشید اگه دوباره بخواهید لیسانس روزانه بخونید نمیشه. باید برید شبانه.....
..
ببخشید از شهریه شبانه پزشکی اطلاع دارید؟
آیا کسانی که رششتشون تغییر دادن موفق شدن؟بچه های فنی و ریاضی تونستن موفق بشن؟
اون شخصی ک فرمودین قم قبول شدن اطلاع دارید منابعشون چی بوده؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۷
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ق.ظ، توسط قلـ ♥ ـبْ مجروحْ.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه بچه های فنی اکثرا" دارند بر میگردند بسمت رشته های پزشکی یعنی بر میگردند و پزشکی و دندان وداروسازی سعی میکنن بخونن خیلی همه گیر شده و زیاد دیده میشه. راستش درآمدشان قابل قیاس نیست.
یه آقای دندانپزشکی در شهر ری تعریف میکرد میگفت من متوسط روزی یک میلیون درآمد دارم از مطب.حدود بیست و دو روز در هفته کار میکنم. البته با حساب پولهایی که بیمه میده و نسخه های آزاد.
حالا اصلا" فکر کنید ماهی ۱۲ میلیون.
خب او باندازه یه لیسانس و ارشد ما خونده. نه تکلیف داشته و مسئله حل کرده . نه پروژه و ..... .
نه کنکور ارشد داده.
طبیعی است که بعضی از لیسانس برگردند. ولی این برای مملکت خوب نیست.

در این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پزشکان تازه فارغ التحصیل شده در دوران طرح، در بهترین شرایط سه تومن درآمد داشته اند (بخاطر مزایای خدمت در منطقه محروم) شاید در آینده وضع مالی آنها بهتر شود چون ظاهراً برای پزشک عمومی (نه متخصص) درآمد معمولی در بهترین شرایط غالباً همان سه تومن است، البته درآمد پزشکان متخصص متفاوت و خیلی بیشتر است
ارسال: #۲۸
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
در اینمورد (مقایسه درآمد رشته های تحصیلی دیگه و جایگاه مهندسی در هرم درآمدی مشاغل )بعد از کنکور صحبت میکنیم . چون ممکنه فاز منفی داشته باشه و الآن دم کنکوری خوب نیست.

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۹
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط strongxxx.)
باید خدمت دوستان عرض کنم که اولا قبولی برای فردی که چندین سال از زمان دیپلمش گذشته خیلی سخته مگر فردی که مجرد باشه ، نیازی به درآمد شخصی نداشته باشه(سربار ننه بابا باشهTongue) و علاوه بر اون با برنامه ریزی منظم یکساله بتونه رتبه کنکور خوبی کسب کنه و یکی از رشته های علوم پزشکی رو پذیرش بیاره که تازه اون فرد اول راهه درسهای سخت و حفظی و در سال های بالاتر بیداری شب تا صبح توی بیمارستان و....
خود من هم سال قبل به فکر پزشک شدن افتادم (البته خدا رو شکر من چندین ساله که شاغلم و برای کسب درآمد قصد پزشک شدن نداشتم)ولی تا شب کنکور لای هیچ کتابی رو باز نکردم و نتیجه هم که ...Big Grin
دوستانی که قصد دارن کنکور تجربی شرکت کنن فقط به ریاضی و فیزیک خودشون ننازن چونکه برای قبولی حتما و حتما باید دروس زیست و شیمی را بالای ۵۰ درصد بزنن که چندان کار راحتی نیست در مورد کتابها هم به جز ریاضی و فیزیک و زبان انگلیسی بقیه کتابها کلی تغییر کردن . اگر کسی فرصت داشته باشه و کلاسهای فشرده دروس تخصصی مثل زیست رو شرکت کنه شاید به پیشرفتش خیلی کمک کنه
در پایان
اگر نظام آموزشی ما مشکل نداشته باشه(اکثر دانشجویانی که فارغ التحصیل میشن مهارت خاصی ندارن)
اگر وضعیت اشتغال برای فارغ التحصیلان بهتر از اینها بود
و...
چه دلیلی داره کسی که مدرک لیسانس داره بیاد از اول شروع به درس خوندن کنه اونم برای رشته پزشکی که معلوم نیست
هفت سال دیگه جای رشته کشاورزی رو میگیره یا نه ؟
ارسال: #۳۰
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)strongxxx نوشته شده توسط:  باید خدمت دوستان عرض کنم که اولا قبولی برای فردی که چندین سال از زمان دیپلمش گذشته خیلی سخته مگر فردی که مجرد باشه ، نیازی به درآمد شخصی نداشته باشه(سربار ننه بابا باشهTongue) و علاوه بر اون با برنامه ریزی منظم یکساله بتونه رتبه کنکور خوبی کسب کنه و یکی از رشته های علوم پزشکی رو پذیرش بیاره که تازه اون فرد اول راهه درسهای سخت و حفظی و در سال های بالاتر بیداری شب تا صبح توی بیمارستان و....
......

اگر به کارت علاقه داشته باشی ودلسوزانه کارکنی و همه شرایطش رو بپذیری بیدار موندن تا صبح برات راحتترمیشه و اینکه مهمتر درمان بیمارانی که توانایی مالی ندارن و اینکه توی روستاهای دور که هیچ امکاناتی ندارن نه بیمارستانی نه چیزی خیلی بهت آرامش میده...

کلاس های این درسها واقعا هزینش زیاده و منی که نمیتونم هزینه کنم برای این کلاسها خودم بایدبخونم...Confused

(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)strongxxx نوشته شده توسط:  ........
اگر نظام آموزشی ما مشکل نداشته باشه(اکثر دانشجویانی که فارغ التحصیل میشن مهارت خاصی ندارن)
اگر وضعیت اشتغال برای فارغ التحصیلان بهتر از اینها بود
و...
چه دلیلی داره کسی که مدرک لیسانس داره بیاد از اول شروع به درس خوندن کنه اونم برای رشته پزشکی که معلوم نیست
هفت سال دیگه جای رشته کشاورزی رو میگیره یا نه ؟
پزشکی هیچوقت جای رشته های دیگه رو نمیتونه بگیره...
این حرفتون اصلا شایسته نبود رشته کشاورزی هم برای خودش دنیاییه و مهارت و توانایی خاص خودش رو داره...

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۶۰ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۱۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۱۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close