زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهائی دکترا

ارسال: #۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
دوستان ضمن تبریک فراوان به همگی و ان شاء ا... که در ادامه کار هم موفق باشید ایشالا که شنونده خبر از فرصت های مطالعاتی های خوب و هیئت علمی شدنتون در دانشگاهها و شهرهای مطرح در آینده نه چندان دور باشیم و خیلی ممنون میشیم اگر که مصاحبه ای ازتون اینجا داشته باشیم. بویژه عزیزانی که مقطع ارشدشونو دانشگاههای خوب بودن و در حین تحصیل کنکور دادند چرا که الان ابهام بزرگ واسه من زمانبندی و تقسیم وقتم! بین تز ارشدم و کنکوره!(البته فک کنم همه عزیزان تا الان از دانشگاههای تاپ بودن ارشدشونو)میدونید که چه سختگیریهایی میشه روی این زمینه. اینکه از چه منابعی استفاده کردید و به کجاها رفتید واسه مصاحبه و رزومه کاریتون(مقاله، تالیف، تدریس،T.a و معدل و دانشگاه ارشد) چقدر وقت خوندید و چقدر پیش زمینه تون توی درسهای کنکوری قوی بود که طبعش نیاز به خوندن کمتر داشتید.
میدونم که بعضی از عزیزان معدل و رتبه و درصدهاشونو گفتن اما خیلی خیلی پراکنده داخل تاپیکها پخش شده اگر یکم توی زمینه تاپیک های مقطع دکترا هم انسجامی مثل تاپیک های ارشد بوجود بیاد خیلی خوب میشه و فک کنم این مسئله میتونه با مصاحبه از این دوستان پراکندگی مطالب امسالو تا حد زیادی مرتفع کنه.
مرسیSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , salkhordeh , atenaa , Farid_Feyzi , unique_as14 , Msccom , Lonely Palm , didar , ec_a_j , sepidsal , احسان مومنی , Ahmad-Abdel-Rahmane , Payam92
ارسال: #۱۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
به همه دوستان تبریک میگم، انشاالله همیشه در همه مراحل زندگی موفقیت هاتون ادامه دار باشه Smile

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , انرژی مثبت , Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۱۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
هرکس به هر نتیجه خوبی میرسه باعث انگیزه دیگران میشه.هم بهشون تبریک میگم و هم تشکر میکنم.به امید بهترین روزها واسشون

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: publin , crevice , انرژی مثبت , احسان مومنی , Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۱۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
RE: نتایج نهائی دکترا
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اگه مایل باشید برای مصاحبه دکترا هم برنامه ای بذاریم و سوالاتتون را در قالب یه مصاحبه از این دوستان بپرسیم.

آقا فرداد اگه اینکارو بکنید لطف بزرگی در حق خیلی از بچه ها کردید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۲۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
تبریک به دوستان . امیدوارم که همیشه موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۲۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن
دوستان عزیز میشه لطفا علاوه بر نتیجه ی نهایی، رتبه هاشون رو بگن و همچنین بگن که چندتا مقاله داشتن(چند تا ISI و علی پژوهشی و کنفرانس) و آیا مدرک زبان داشتند یا نه و دانشگاه کارشناسی و ارشدشون چی بود و.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اگه مایل باشید برای مصاحبه دکترا هم برنامه ای بذاریم و سوالاتتون را در قالب یه مصاحبه از این دوستان بپرسیم.
نیکی و پرسش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۲۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
دوست داشتم اینو بگم اینکه میگن مدرک دانشگاه آزاد داشته باشی دکترا قبول نمیشی اینطور نیست یکی از دوستام رشتش روانشناسیه لیسانس پیام نور ارشد علوم تحقیقات فارس الان دکتراش روزانه سمنان قبول شده.مقاله هم نداشت!

پرواز را بخاطر بسپار.............
ارسال: #۲۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
نتایج نهائی دکترا
تبریک میگم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahmad-Abdel-Rahmane , انرژی مثبت
ارسال: #۲۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
واااااااااااای چه خوب تیریییک میگم به همتون . خیلی خوشحالم از اینکه اینجا میشه ببینیم موفقیت دور و غیر قابل دسترس نیست .واسه من که خیلی امیدوار کنندست چون آدمای تحصیل کرده اطرافم نبودن. امیدوارم همییییییییییشه موفق باشید و باعث خوشحالی و انگیزه ی اطرافیانتونRolleyes

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahmad-Abdel-Rahmane , انرژی مثبت , javadjj
ارسال: #۲۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط atenaa.)
نتایج نهائی دکترا
یکی از همکلاسیهای دوره ی کارشناسی ما هم با رتبه ی ۱۵ مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران قبول شده گویا .ایشالله ک همیشه موفق باشند
جالب اینه ک ایشون دکترا قبول شدند و من هنوز کنکور ارشدم ندادم :دی

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Lonely Palm , Ahmad-Abdel-Rahmane , انرژی مثبت , crevice , SnowBlind
ارسال: #۲۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)nassim92 نوشته شده توسط:  دوست داشتم اینو بگم اینکه میگن مدرک دانشگاه آزاد داشته باشی دکترا قبول نمیشی اینطور نیست یکی از دوستام رشتش روانشناسیه لیسانس پیام نور ارشد علوم تحقیقات فارس الان دکتراش روزانه سمنان قبول شده.مقاله هم نداشت!

درود
البته ظرفبت دکتری رشته ها متفاوت است من با رتبه ۵۶ دعوت به مصاحبه نشدم در حالی که توی یک رشته دیگه چنین رتبه حتی با رزومه متوسط تهران قبول میشه و یا بدون هیچ مقاله ای دوستم با رتبه ۲۰۰ برق بیرجند قبول شد لیسانس و ارشد هم دانشگاه آزاد بوشهر بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , Ahmad-Abdel-Rahmane
ارسال: #۲۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
نتایج نهائی دکترا
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو سطح دولتی هم هست. مثلا" وزیر قبلی فنآوری اطلاعات (دولت قبلی) دکترای جغرافیا (از روسیه)داشتند. حالا ایشان چجوری در مباحث تخصصی مخابرات و شبکه و تلفن همراه و .... نظر میدادند را من نمیدونم. چون دکترای جغرافیا اصلا" موضوعش فرق میکنه. ولی بعضیها هم وقتی میشنوند دکتر .... تصورشون اینه که ایشان در همان زمینه ای که کار میکنه دکترا داره و این به رونق کار تا وقتی کسی نفهمیده کمک شایانی میکنه.Big Grin

ایشون در مورد مباحث تخصصی که فرمودین نظر نمیدادن، کار تخصصی میکردن و تخصصشون هم در مورد لایه های جو بود و اینکه باهاش چکارایی میشه در صنایع هواو فضا کرد و... Big Grin

یه تبریکم برای دوستانی که قبول شدن، ایشالا بیش بادا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۲۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  الآن دکترای دانشگاههای بزرگ میرن مثلا" بیرجند یا دانشگاه آزاد تدریس میکنن. مگه اینکه واقعا" شخص فقط بخواد دکترا بگیره و بهش بگویند دکتر. یا اینکه شغلش از قبل معلومه و فقط باید دکترا بگیره.

اینجوری نیست که اون ۱۹۹ نفر جلوی ایشان همه قبول شده باشند. بعضیها با رتبه زیر سی انتخاب رشته در دکترا نمیکنن. چون میدونن چه خبره و ۴ سال زحمت کشیدن باید ارزشش را داشته باشه.

درود بر دوستان
بنده کاملا موافقم . به خاطر همین همیشه از افزایش ظرفیت کنکور های ارشد و دکتری ناراحت می شوم . ای کاش ظرفیت پذیرش دکتری هرگز زیاد نشود تا اگر کسی سواد داشت و با تلاش پذیرفته شد به آنچه استحقاقش را دارد برسد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahmad-Abdel-Rahmane , Lonely Palm , neda_Network
ارسال: #۳۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
نتایج نهائی دکترا
سلام
تبریک میگم
اگه امکان داره حتما حتما در مورد منابعی که خوندن سوال بشه و اینکه چند تا مقاله داشتن ، مدرک زبان داشتن و اینکه تو مصاحبه چه سوالاتی پرسیدن. و هر سوال دیگه که بنظر مهمه .....................
مرسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۶۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close