زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلیل قبولی در کنکور ازاد و نرفتن!!!!!

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط reza_shadow.)
سلام
دوستان من باسم یک سوالی ابهام شده
منی که قصد رفتن به اهواز رو ندارم چه دلیلی داره که اونجا رو انتخاب کنم بعد از اینکه اونجا هم قبول شدم نرم !!!!!!!Idea
یک سوال دیگه امسال اگه دقت کنید اول جواب اولیه کنکور دولتی اومد بعد کنکور ازاد شروع شد منی که رتبم بالا شده و می دونم تو دانشگاه دولتی قبول می شم پس دلیلی نداره که تو ازاد شرکت کنم !!!!!!Exclamation
البته من یک سری دلیل می بینم :
۱- اینکه بیکار بوده و خواسته یک اب میوه ای خورده باشه
۲- حس قدرتDodgy اینکه مثلا بگه اره من شدم رتبه ۱ و علوم تحقیقات قبول شدم
۳-نمی شه اینجا گفت
بقیشو شما بیگید ......
متاسفم برای بعضی از دوستان که تکلیفشون با خودشون هنوز روشن نشده طرف اومده می گه من فلان جا قبول شدم ولی چون دانشگاه ازاد اعتبار نداره نمی رم اخه یکی نیست بگه تو که نمی خوای بری مگه .... که شرکت می کنی
با تشکر
۶
۱۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gilda90 , mehrdad372
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: دلیل قبولی در کنکور ازاد و نرفتن!!!!!
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  سلام
منی که قصد رفتن به اهواز رو ندارم چه دلیلی داره که اونجا رو انتخاب کنم بعد از اینکه اونجا هم قبول شدم نرم !!!!!!!Idea
یک سوال دیگه امسال اگه دقت کنید اول جواب اولیه کنکور دولتی اومد بعد کنکور ازاد شروع شد منی که رتبم بالا شده و می دونم تو دانشگاه دولتی قبول می شم پس دلیلی نداره که تو ازاد شرکت کنم !!!!!!Exclamation
۳-نمی شه اینجا گفت
بقیشو شما بیگید ......
متاسفم برای بعضی از دوستان که تکلیفشون با خودشون هنوز روشن نشده طرف اومده می گه من فلان جا قبول شدم ولی چون دانشگاه ازاد اعتبار نداره نمی رم اخه یکی نیست بگه تو که نمی خوای بری مگه .... که شرکت می کنی
با تشکر

کساییکه که شرکت میکنن حتما یه پیش بینی در زندگیشون کردن.مثلا شاید دولتی جایی قبول نشن.یا یه شهر دور قبول بشن وترجیح بدن ازاد شهرخودشون باشن یا هزار ا دلیل دیگه.این حقه بقیست که توزندگیشون نخان ریسک داشته باشن.همونطورکه مانمیتونیم به کساییکه شبانه میزننو نمیرن خرده بگیریم که جرا زدین؟رتبش بهتر شده این حقشه.
۱۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: vojoudi , sahar121 , mohsen_d , Pegasus , Aref Safari
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط reza_shadow.)
منظور منو متوجه نشدید میگم طرف رتبش تک رقمی شده دولتی !!!!
بله هر کی حق انتخاب داره ولی من دارم می گم چرا اونجایی که نمی خواد بره رو می زنه بعد می گه می خوام تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم
ببینید وفتی شما ازاد شرکت می کنید ۲ حالت داره :
۱- اینکه دولتی می دونید قبول نمی شید
۲- شاید شهرستان قبول می شید که نمی خواید برید
خوب طبیعتا می یاد ازاد شرکت می کنه ولی سوال اینجاست وقتی نمی خواد اون شهری که ازاد زده در صورت قبولی بره چرا انتخاب می کنه !!!
۵
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  منظور منو متوجه نشدید میگم طرف رتبش تک رقمی شده دولتی !!!!
بله هر کی حق انتخاب داره ولی من دارم می گم چرا اونجایی که نمی خواد بره رو می زنه بعد می گه می خوام تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم

بذارید یه مثالی بزنم. یکی از دوستای من پارسال رتبه ۵ آی تی شد. تقریبا همه مطمئن بودیم میره شریف. ولی شریف قبول نشد. چو شریف کلا گرایشی که می خواست رو نگرفت. حالا من کلا کاری به رتبه های تک رقمی ندارم ولی مثلا خود من رتبم شده ۵۰۰/ با توجه به معدلم و این که واسم مهم نبود که روزانه باشم انتخاب رشته کردم، حتی امیدوار بودم که شاید بتونم یکی از شبانه های تهران یا حداقل اصفهان یا مشهد قبول بشم. حتی تو سیستم هایی که واسه مشاوره هست این امید رو بهم داده بود. پس دلیلی داشت که اصلا تو امتحان آزاد شرکت کنم. حالا که نتایج اومده می بینم شبانه تبریز قبول شدم. خب مسلما اگه بحث گرایشو کنار بذاریم برا من بهتر اینه که آزاد تو تهران باشم. پس اگه این ریسکو می کردم و آزاد شرکت نمی کردم الان پشیمون بودم. حالا اگه به جای تبریز مثلا شبانه شاهد قبول می شدم مسلما حتی چک نمی کردم نتیجه آزادم چی شده. ولی این که مثلا من اهوازی رو انتخاب کنم که می دونم کلا نمیرم بحثش جداس.
یه مشکل دیگه هم هست، من درسم تموم شده خب حالا اگه ریسک کنم و اهواز رو نزنم و بعد سال بعد به هر دلیلی به کنکور نرسم باید برم سربازی در حالی که تو شرایطی که جای دیگه ای قبول نمی شدم الان اینجا رو رزرو دارم.
نمی دونم دلیل بقیه دوستان چیه ولی من حاضرم به خاطر این دلیل یه جایی مثل بویی زهرا رو تو انتخابام بذارم.
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , mohsen_d , Pegasus
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
۱-روزی که شما برا کنکور آزاد ثبت نام میکنی هنوز کنکور دولتی رو ندادی،پس نمیدونی که قرار چی بشه.
۲-روزی هم که میری سر جلسه کنکور آزاد هنوز رتبه دولتیت نیومده
این که مگید یه سریا رتبشون تو دولتی تک رقمی شده و حالا میخوان تو تکمیل ظرفیت آزاد شرکت کنن از نظر من بعیده همچین کاری کنن.
۶
۳
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط reza_shadow.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  ۱-روزی که شما برا کنکور آزاد ثبت نام میکنی هنوز کنکور دولتی رو ندادی،پس نمیدونی که قرار چی بشه.
۲-روزی هم که میری سر جلسه کنکور آزاد هنوز رتبه دولتیت نیومده
این که مگید یه سریا رتبشون تو دولتی تک رقمی شده و حالا میخوان تو تکمیل ظرفیت آزاد شرکت کنن از نظر من بعیده همچین کاری کنن.

۱-درسته ولی بعد از اینکه نتایج اومد اگه نیتجه مطلوب رو تو کنکور دولتی گرفتی می تونی شرکت نکنی
۲-تو همین مانشت داشتیم : Dنه اینکه تو تکمیل شرکت کنن اینکه حماقته .... اینکه شرکت نکنن اصلا
۳
۵
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط mohsen_d.)
۱-درسته ولی بعد از اینکه نتایج اومد اگه نیتجه مطلوب رو تو کنکور دولتی گرفتی می تونی شرکت نکنی
۲-تو همین مانشت داشتیم Big Grin
[/quote]

من دیگه انصافا نمیدونم چجوری بگم،نتیجه دولتی رو وقتی میگیری که دیگه کنکور آزادتو دادیSmileدیگه چیو شرکت نکنی.
۳
۳
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  ۱-درسته ولی بعد از اینکه نتایج اومد اگه نیتجه مطلوب رو تو کنکور دولتی گرفتی می تونی شرکت نکنی
۲-تو همین مانشت داشتیم Big Grin

من دیگه انصافا نمیدونم چجوری بگم،نتیجه دولتی رو وقتی میگیری که دیگه کنکور آزادتو دادیSmile
[/quote]

دوست عزیز شما اصلا مطلبو دقیق نخوندی
میگم نتیجه اولیه !!!! می گم بعضی از دوستان رتبه تک رفمی می یارن یا چند رقمی یا تهران قبول می شن یا شهرستان اگه قصدشون فقط تهران رفتنه خوب تو ازادم تهران رو بزنن ......دیگه چرا شهرستان می زنن ... حالا اوکی شهرستان می زنن ناز شصتشون Big Grin قبول می شن چرا نمی رن !!!!!!Cool منی که نمی خوام برم چرا انتخاب می کنم که بعد نرم!!!!
۴
۵
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ق.ظ
درسته نتایج اولیه حدود ۱۵ روز قبل از کنکور آزاد میاد،کسی نمیتونه بگه من منتظر جواب اولیه دولتی میمونم اگه خوب نشد میشینم برا آزاد میخونم پس از حدود اسفند شروع به خوندن برا آزاد میکنه.حالا فرض کن ۲ هفته قبل کنکور جواب میاد که رتبت تو دلتی خوب شده.۱-برا کنکور آزاد درس خوندیو وقت گذاشتی۲-یه هزینه ای کردی چرا سر جلسه نری
۵
۳
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  درسته نتایج اولیه حدود ۱۵ روز قبل از کنکور آزاد میاد،کسی نمیتونه بگه من منتظر جواب اولیه دولتی میمونم اگه خوب نشد میشینم برا آزاد میخونم پس از حدود اسفند شروع به خوندن برا آزاد میکنه.حالا فرض کن ۲ هفته قبل کنکور جواب میاد که رتبت تو دلتی خوب شده.۱-برا کنکور آزاد درس خوندیو وقت گذاشتی۲-یه هزینه ای کردی چرا سر جلسه نری

به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۶
ارسال: #۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  درسته نتایج اولیه حدود ۱۵ روز قبل از کنکور آزاد میاد،کسی نمیتونه بگه من منتظر جواب اولیه دولتی میمونم اگه خوب نشد میشینم برا آزاد میخونم پس از حدود اسفند شروع به خوندن برا آزاد میکنه.حالا فرض کن ۲ هفته قبل کنکور جواب میاد که رتبت تو دلتی خوب شده.۱-برا کنکور آزاد درس خوندیو وقت گذاشتی۲-یه هزینه ای کردی چرا سر جلسه نری

به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم

چی شدههههه ؟! D:
۱
۲
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  سلام
۳-نمی شه اینجا گفت
بقیشو شما بیگید ......
با تشکر

سلام
اولا دفترچه آزاد که برا ثبت نام بوده تو بهمن ماه اومده بود و ما اون موقع تازه کنکور دادیم و نمیدونستیم دقیقا چه به سر ما می آد. حالا اگه منظورتون اینه که چرا سر جلسه رفتیم خوب چرا..اما خوب رفتنش که ضرر نداشت شاید یه اتفاقی می افتاد و ما تو انتخاب دانشگاه واس سراسری انتخاب مورد علاقمونو نمی اوردیم و یه راه دور قبول میشدم..پس با رفتن سر جلسه آزاد حق انتخاب خودمون رو بالا بردیم برای قبولی تو دانشگاه مورد علاقه و نزدیک به محل سکونت که بشه کار هم کرد..
تازه اونجا به ما ی آب معدنی و کیک هم دادندBig Grin
مثلا من برا اعتبار و اینا نیست که منصرف شدمواون دلایل بالایی رو که گقتم اون دلایل برا من بوده که آزاد هم شرکت کردم و خداروشکر غیرانتفاعی قبول شدم و از رفتن به آزاد منصرف شدم. وگرنه من یکی که بیخود ۴۰ تومن ثبت نام نمیکردم برا آزمایشیش.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
یک دلیل ساده داره و اون اینه که آدمی زاد زیاده طلب هستش...
۳
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_shadow , mehrdad372 , hadirr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close