زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زندگی خوابگاهی به روایت تصویر!

ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط shahryar.)
زندگی خوابگاهی به روایت تصاویر
ساعت ۲ نصف شب یک اتاق[تصویر:  22193_cancan.gif]

ساعت ۳ نصف شب کل خوابگاه منهای سرپرست [تصویر:  22193_za2.gif]

ساعت ۴ صبح هنگام خواب [تصویر:  22193_pillowfight.gif]

وضعیت تحصیل در خوابگاه[تصویر:  22193_reading.gif]

اولین روزهای خوابگاه[تصویر:  22193_grouphugg.gif]

گفت و گوی صمیمانه برسرآماده کردن صبحانه بعد از گذست چند روز [تصویر:  22193_3ztzsjm.gif]

پایان گفت و گو [تصویر:  22193_stretcher.gif]

امکانات غذایی در خوابگاه [تصویر:  22193_desertsmile.gif]

طریقه ظرف شستن در خوابگاه [تصویر:  22193_angry.gif]

اواخر ترم وضعیت ۷۰درصد دانشجویان [تصویر:  22193_4hba7gi.gif]

و این هم آخر عاقبتش!![تصویر:  22193_2LJ6NNA.GIF]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , ملیکا , mosaferkuchulu , ف.ش , fateme66 , **sara** , polarisia , leilast , Parva , سارا جواهری , Maryam-X , SarahArshad , alime , narges_r , mahan najafi , f_a , aminamini , rozh66 , mhkpnu , پروفسور , nina69 , ec_a_j
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
RE: زندگی خوابگاهی به روایت تصویر!
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  [تصویر:  22212_2LJ6NNA.GIF]

این حال و روز الان منه!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من کلا با تاپیکهای سرگرمی اونم تو یه انجمن درسی مخالفم چرا به جای این کارا سوالای ما را جواب نمی دین تا خودتون هم درسا از یادتون نره

راه دوری هم نمی ره

هشدار به مدیران انجمن‌: تبدیل مانشت به جکستان

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ
من اگر بلد باشم جواب میدم حتما ولی بلد نیستم
الان هم واقعا توی مووود درس نیستیم!
یعنی کاملا هرچی خوندیم از یادمون رفته!!!

البته مانشت بیشتر برای کنکور ارشده که الان فصلش نیست!
بعد ازکنکور سرگرمی می چسبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , shahryar , موج , ف.ش , alime , tavoos , M*Gh
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط shahryar.)
مرجان جان شما به بزرگواری خودت ببخش!
ما باید تا اعلام نتایج یه جوری خودمونو سرگرم کنیم دیگه !! Big Grin
هر کسی هم بخاد دوباره شروع کنه معمولا بعد از اعلام نتایج شروع می کنه! حالا یکم زوده!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
اگه به سوالای درسی من جواب بدید منم قول می دم اعتراض نکنم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  اگه به سوالای درسی من جواب بدید منم قول می دم اعتراض نکنم
باور کن هر چی خوندیم پریده!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
دوست عزیز فوق العاده بود ولی فکر کنم انجمن شدیدا به دکتر نیاز داره خیلی داریم بیراهه میریم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط marjan2001.)
جناب roya
فک کنم شما هم با من هم عقیده باشین
چند هفته پیش هر سوال درسی که می پرسیدیم حداقل سه چهار نفر می رفتن واسه جواب دادن

حالا همه بی خیر شدن همش دنبال سرگرمی و جک و خندن

راستی اگه به سوالهای من
(در مورد Ex و ترانهاده به روش ستونی )
یه سر بزنید ممنون می شم

ارسال: #۱۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
دقیقا موافقم . البته منظورم shahryar جان نیست . کلا میگم
سوالات شما رو هم ندیدم اگه بشه لینکش رو بده . ممنون

سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال: #۱۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
بچه‌ها یکی دو روزه که نیستم!! تا کنکور تموم شد همه چی رو فراموش کردین؟ فراموش نکنید که یه زمانی یه کسایی به شما کمک کردن حالا نوبت شماست که به بقیه کمک کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال: #۱۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
از آقای دکتر ممنون

جناب Roya
این هم لینک سوالام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  از آقای دکتر ممنون

جناب Roya
این هم لینک سوالام:

خانم مرجان پیغامتون رو خوندم ولی صندوق شما پر بود و نتونستم جواب رو واسه تون بفرستم.
من بنوبه خودم همیشه از آقای رویا و خانم آفاق که جواب سوالات رو میزنن ممنونم. البته بعضی از سوالات بعضی از دوستان هم اشکال داره و گاهی ناقصه. گاهی هم سوال از تمرینات حل شده کتاب درسی است و متعجب میشم که چرا دوستان مراجعه نمیکنن و مثالهای کتاب رو نمی بینن. حداقل این انتظار هست که گاهی یه زحمتی هم دوستان بکشن و به کتاب یه مراجعه ای بکنن.با اینحال انشاء ا... منبعد سوالات درسی بی جواب نمیمونه.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ، توسط marjan2001.)
ممنون آقا فرداد
باور کنیدمن هر وقت سوال می پرسم واقعا اشکال دارم آخه بیکار که نیستم دو ساعت الکی سوال را تایپ کنم آخه وقتی دوستان توضیح می دن آدم خیلی بهتر متوجه می شه همیشه هر وقت به یه اشکال بر می خوردم چون هیچ کس را نداشتم ازش سوالم را بپرسم فقط اون تست را حفظ می کردم ولی الان خیلی از سوالام را تو این انجمن می ذارم و جواب هم می گیرم البته قبول دارم واسه یکی دو تا از سوالا به خودم زحمت ندادم خیلی کتاب را بگردم

اگه دوستان کمک کنند هم راه دوری نمی ره کار خیر بی پاداش نمی مونه

تازه فقط من که نیستم این اشکالات را دارم شاید خیلی‌ها بعد ازمن به همون سوال بربخورن و با سرچ کردن تو گوگل بیان اینجا و جواب را ببینن

ارسال: #۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
البته من با نظر اقا فرداد موافق نیستم به نظرم شما بپرسین ما تا حد ممکن جواب میدیم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۰۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۳۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۶,۰۴۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲,۳۱۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close