زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرایط استفاده از تسهیلات شاگرد اولی

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
سلام

دوستانی که از این سهمیه استفاده کردن یا از جزئیاتش مطلع هستن میخواستم بدونم برای استفاده از سهمیه شاگرداولی+کنکورارشد اگر بخواهیم بعد فارغ التحصیلی کنکور بدیم حداکثر تا چه تاریخی باید فارغ التحصیل بشیم؟
آخه من کارآموزیم مونده این ترم هم اونقدر دروس بد ارائه شد که هیچی به تایمم نمیخوره واسه همین برای ترم ۸ با کارآموزی ۱۷ واحدام میمونه ولی مثل اینکه اگه بخوای در طول ترم بری کارآموزی باید حداکثر ۱۵ واحد داشته باشی؟

ولی یه چیزی که مطرحه: دانشگاه اجازه میده تا کارآموزی رو بدون محدودیت سقف واحد ترم ۸ بردارم به شرط اینکه تابستون بگذرونمش ولی نمره اش برای ترم ۸ ام ثبت میشه خب در این صورت اگه من بخوام سال بعد فارغ التحصیلی از این سهمیه استفاده کنم میتونم؟ آیا اونوقت شاگرد دوممون اگه اول تابستون فارغ التحصیل بشه و بخواد کنکور بده اون شاگرد اول محسوب میشه؟

دوستان اگه راهکاری به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید؟

مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
سلام من از این سهمیه استفاده کردم
من اختلاف معدلم با نفر دوم ۴۰ صدم بود اصلا این استرس ها رو نداشتم چارت دانشگاه رو طوری طراحی کرده بودن که حتما باید کاراموزی رو تابستون بر میداشتی، نمیذاشتن تو طول ترم برداریم ۳۰ شهریور ۹۱ هم فارغ التحصیل شدم درس کار اموزیم هم جزء ترم ۸ حساب شد. قبل از اینکه پروژه مو تحویل بدم و نمره ی کارآموزیم ثبت بشه تو تاریخ اردیبهشت ۹۱ که جواب کنکور اومده بود از اموزش دانشگاه بهم زنگ زدن گفتن تو رتبه یک ورودی خودتونی اگه تو کنکور ارشد ۹۱مجاز شدی خبر بده تا کارای سهمیه تو انجام بدیم اگرنه که سال بعد هم میتونی ازش استفاده کنی! منم مجاز نشده بودم امسال که مجاز شدم از سهمیه م استفاده کردم ولی رتبم خیلی خیلی خیلی افتضاح بود با وجود سهمیه آی تی غیر انتفاعی قبول شدم! همییییییییین حالا نمیدونم اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم بازم میتونم از سهمیه استفاده کنم یانه ؟؟؟ شما در این مورد اگه اطلاعی داری ممنون میشم راهنماییم کنی!
در ضمن اصلا این ملاک نیست که هرکی زودتر فارغ التحصیل شد اون شاگرد اول بشه ،واسه اینکه خیالت راحت بشه از دانشگاتون سوال کن ! من کارشناسی ناپیوسته بودم چون ۳ ترم اول بودم مطمئنن اول میشدم شما اگه کارشناسی پیوسته باشی باید حداقل ۶ ترم اول باشی تا خیالت راحت باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pinar
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pershang نوشته شده توسط:  شما اگه کارشناسی پیوسته باشی باید حداقل ۶ ترم اول باشی تا خیالت راحت باشه.
ببخشید اما این حرف شما اشتباهه! برای کارشناسی پیوسته ها شاگرد اولی تا پایان ترم هشت حساب میشه اما جزء۱۰% برتر بودن تا پایان ترم ۶ هست.

دوست عزیز شما ۱۵ واحدت رو ترم ۸ بردار و پاس کن و به راحتی تابستانِ ترم ۸ هم کارآموزی رو بردار و تا پایان تابستان نمره ات رو با آموزش بده.مشکلی هم پیش نمیاد.
اسامی شاگرد اولا هم تا۱۰ مرداد هر سال برای سنجش ارسال میشه.نگران نباش حتی اگه پروژه و کارآموزیتم مونده باشه و شاگرد اول باشی(سعی کن اختلاف معدلت رو بیشتر کنی با نفر دوم) اسمت بعنوان شاگرد اول رد میشه برای سنجش.

موفق باشی

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: pinar
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط pinar.)
خیلی ممنون بابت جواباتون
راستی چجوری میشه شرایط دقیق رو از سنجش پیگیری کرد؟ آخه من تو این سیستم پاسخگویی سوالم رو پرسیدم ولی ۱۰ روزه در حال پیگیریه و جوابی ندادن!!!
ولی اگه اینطور که شما میگید باشه که خیلی عالیه!
ولی نگرانی من وقتی شروع شد که مدیرگروه بهم گفت حواست باشه تا تیر فارغ التحصیل شی که اگه به شهریور بکشه نمیتونی چون سال قبل با شرایط تو کسی رو داشتیم و چون دفاع از پروژه اش به شهریور کشید نتونست از این سهمیه استفاده کنه! Sad

اختلاف معدل منم با شاگرد دوم فقط ۱۰ صدمSad

ولی من مجددا از طریق دفتراستعدادهای درخشان دانشگاه پیگیری میکنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد چون من آسون این رتبه رو کسب نکردم ۲ترم به دلایلی نتونستم درس بخونم و تا مرز مشروطی رفتم ولی بعدش خیلی سخت بود تا دوباره خودمو بیارم بالا و رتبه ۱ بشم
توکل بر خدا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۹ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۳۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۱ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close