زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امید به تکمیل ظرفیت نیست؟!

ارسال: #۳۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ق.ظ
دقیقاااااااااااااا ..... فکر کنم الان خیلی ها حال ما رو دارن .

عجببببب .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: efatima
ارسال: #۳۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
یه سوال دوستان کسی اگر تکمیل اول قبول بشه وثبت نام نکنه میتونه تکمیل دوم را شرکت کنه؟وسوال مهمتر آیا این ریسک وجود داره که اصلا تکمیل دوم وجود نداشته باشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , efatima
ارسال: #۳۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
دوستان عزیز من همین الان با مدیر آموزش واحد اراک آقای مهندس جیریایی صحبت کردم .ایشون فرمودند همه واحدها از لیست رشته های تکمیل اول شوک شدند واز دیروز نامه نگاریها به ستاد مرکزی شروع شده ایشون ادامه دادند که برای تکمیل اول فقط رشته های جدید را گرفتند ودر تکمیل دوم تمامی واحدهای بزرگ اعلام آمادگی نمودند ویقین دادند که تکمیل دوم بهمن ماه همچنان در تعداد وسیع برگزار خواهد شد وجای نگرانی نیست ...پیشنهاد ایشون این بود که بهتر است تکمیل اول را شرکت نکنیم ومنتظر ثبت نام تکمیل ظرفیت دوم بمانیم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , avril22 , efatima , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ب.ظ
گند زدن امسال
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۳۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط jingelbird.)
سلام دوستان.تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چرا زیر مجموعه معماری نداره؟؟
فقط مرمت از بناهای تاریخی رو گذاشتن که هیشکی نمیره.
مجموعه انرژی زیر مجموعه معماری حساب میشه؟کدوم گرایشش خوبه؟؟

سلام دوستان.تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چرا زیر مجموعه معماری نداره؟؟
فقط مرمت از بناهای تاریخی رو گذاشتن که هیشکی نمیره.
مجموعه انرژی زیر مجموعه معماری حساب میشه؟کدوم گرایشش خوبه؟؟

۰
good-wishes، در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
ورودتون به مانشت رو خوش آمد میگم .
این انجمن مخصوص کامپیوتر هست دوست گرامی . اینجا پاسخ این سوالتون رو نمی تونید پیدا کنید مگر اینکه کسی به صورت اطلاعات عمومی بهتون کمک کنه

۰
۰
ارسال: #۳۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)مژگان سلطانعلی نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من همین الان با مدیر آموزش واحد اراک آقای مهندس جیریایی صحبت کردم .ایشون فرمودند همه واحدها از لیست رشته های تکمیل اول شوک شدند واز دیروز نامه نگاریها به ستاد مرکزی شروع شده ایشون ادامه دادند که برای تکمیل اول فقط رشته های جدید را گرفتند ودر تکمیل دوم تمامی واحدهای بزرگ اعلام آمادگی نمودند ویقین دادند که تکمیل دوم بهمن ماه همچنان در تعداد وسیع برگزار خواهد شد وجای نگرانی نیست ...پیشنهاد ایشون این بود که بهتر است تکمیل اول را شرکت نکنیم ومنتظر ثبت نام تکمیل ظرفیت دوم بمانیم

والا این مورد را نمیشه قطعی گفت شاید در بهمن ماه هم بیان یه همچین کاری بکنند و شوک وارد کنند اونوقت چه کسی پاسخگو هست؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: امید به تکمیل ظرفیت نیست؟!
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)مژگان سلطانعلی نوشته شده توسط:  یه سوال دوستان کسی اگر تکمیل اول قبول بشه وثبت نام نکنه میتونه تکمیل دوم را شرکت کنه؟وسوال مهمتر آیا این ریسک وجود داره که اصلا تکمیل دوم وجود نداشته باشه؟
پارسال که اینجوری بود اگه ثبت نام نمیکردی میشد دوباره شرکت کنی-راجع به سوال دوم هم احتمال هرچیزی وجود داره ولی به نظرم بعیده

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
ارسال: #۳۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
همه اینا تاثیر برکناری آقای دانشجو هستش
یکی نیست به این هیئن امنا بگه آخه الان وقت برکنار کردن ایشون بود
دودش رفت تو چشم ما دانشجو ها
اونا چه مشکلی دارن
سر جای خودشون نشستن و مدیر جدید عزل و نسب میکنند Sad

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۱
ارسال: #۳۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
همش دارم حرص اینو میخورم ایکاش پارسال شرکت میکردم و میرفتم ! من خودم ساکن قزوینم دیگه پارسال آزاد قزوین نرم افزار خیلی خوب گرفت ... امسال که نوبه ما شد Angry Sad

۲
۰
ارسال: #۴۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط efatima.)
ولی امسال همن مرحله اول زیاد گرفت ۱۰۰ تا یا ۲۰۰ بعضی رشته ها ۳۰۰
تازه گفتن ثبت نام هم نکنید جاتوون یک ترم محفوظه

فکر کنم دیگه تکمیل ظرفیت مثل پارسال نیست و مرحله آذر ماه هم جاهای چرت و پرت رو اعلام کنند

حالا ما موندیم ثبت نام کنیم یا نه؟
بچه ها مدارک پردیس علوم تحقیقات قزوین اعتبار داره؟

من یک نفر با باراجین اختلاف داشتم
و پردیس علوم تحقیقات قزوین هم قبول شدم
واقعا زورم میاد برم .............
امید داشتم که تو تکمیل ظرفیت میتونم باراجین قبول شم
good-wishes، در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در خصوص اعتبار مدارک و دانشگاهها این بخش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو ببینید اگر موردتون نبود ممنون میشم در این بخش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بپرسید

۱
۱
ارسال: #۴۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
این همه اومدیم تاپیک درست کردیم و ترازمون و کارنامه هامون گذاشیمو از هم سوال کردیم که آیا با این شرایط فلان جا قبول میشیم یا نه .
این همه بحث کردیم .
این همه نظر دادیم .
این همه به هم امید دادیم .
این همه به همدیگه دلداری دادیم .

در آخر سر هم اینا با این تکمیل ظرفیتشون کاری کردن که زحمت هامون بشه کششششششششششششششششششششک.
۲
۰
ارسال: #۴۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من زیاد به دانشگاه آزاد اشنا نیستم ولی بعید نیست دانشگاه آزاد امسال تجربه جدیدی را میخواد امتحان کنه.
بدینصورت که سالهای قبل همه تکمیل ظرفیتها را اعلام میکرد خب واحدهای شهرهای بزرگ بیشتر انتخاب شد و تو شهرهای کوچک و داغون کسی نرفت. امسال برعکس انجام بده یعنی اول داغونها را رو کنه تا پرشوند . چون تا حدود زیادی خیالش راحته که شهرهای بزرگ هر وقت اعلام کنه فوری انتخاب میشن.
بهر حال اینم یه تریکی است. البته تو میوه و سبزیفروشی بیشتر بکار میاد Smileکه پلاسیده ها را اول میفروشن ، چون میدونن مجلسیها مشتری خودش را همیشه داره.

این یه حدس بود البته.

آخه پارسال اینجوری نبود که همون اول زیاد بگیرن ،اولین انتحاب رشته که فقط یدونه انتخاب بود که ۲۳ نفر هر دانشگاه گرفت..بعدیش که مثل الان بود ترازا خیلی کم اومد پایین و خیلیا با تراز خوب دانشگاهای معمولی ثبت نام کردن..بقیه هم با تراز معمولی قبول نشدن...تا که بهمن تکمیل زدو ترازا خیلی اومد پایین و این تراز پایینا همه رفتن دانشگاهای خوب ،و سر اونا که مهر با تراز بالاتر دانشگاه معمولی قبول شده بودن کلاه رفت..واسه همین خیلیا اعتراض کردن، شاید واسه همین امسال سیستم رو تغییر دادن..اما الان نتیجه چی شدو فقط خودشون می دونن ما هم که بازیچه ی دست اوناییم..
دقیقااااااااااااااااا
بعد از این همه سال برگزاری کنکور هنوز سیستم کنکور به ثبات نرسیده
۲
۰
ارسال: #۴۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط jrkh.)
این جور که من متوجه شدم اعلام قبولی دانشگاه ها چند برابر ظرفیت بوده مثلا علوم تحقیقاتی که پارسال ۳۵ نفر ثبت نامی داشته امسال ۵۸ نفر رو قبول کرده. خب یعنی عملا کار تکمیل ظرفیت رو همون اول خواستن انجام بدن.
ولی خود منم خیلی حرصم گرفته از اون طرف هنوز کارای تسویه حساب دانشگاهم تموم نشده برا همین نمی ذارن ثبت نام کنم. از اون طرفم نشد یه دانشگاه دیگه برم.
۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط Mahdi .Tahmouresi.)
دوست دارین بیاین جای من برید واحد قزوین چون نمی رم دولتی هم پردیس تهران قبول شدم اونم نمی رم ولی امسال ایشالا زیر ۱۰۰ می شم که برم دانشگاه مورد علاقم موفق باشید
۱
۲
ارسال: #۴۵
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
عجب پارسال ۲۰ تا انتخاب داشت تکمیل امسال فقط ۱۰ تا که عملا ۷ تا میشود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۷ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۶۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۷۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۷۲۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close