زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال مهم در مورد سربازی ( بازگشت به تحصیل بعد از انصراف )

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
با سلام و خسته نباشید حدمت دوستان ...
بنده متولد خرداد ماه ۷۲ هستم ... الان که در خدمت شما هستم دچار ه مشکل در مورد نظام وظیفه شدم ...
سال اول که کنکور دادم نرفتم دانشگاه و یه سال پشت کنکوری بودم ... بعدش یه دانشگاه شهر دور قبول شدم دانشگاه آزاد ... یه سال اونجا رفتم و امسال یه جا نزدیک تر قبول شدم و با عجله دانشگاه قلبی انصراف دادم و یه بار دیگه معافیت تحصیلی گرفتم و دانشگاه جدیده ثبت نام کردم ..
دانشگاه جدید زیاد جالب نیست برام مخصوصا اینکه رشته ی مورد نظر من رو تازه برای اولین سال هست که آورده و من هم چون قبلا یه سری واحد رو پاس کردم باید تطبیق بزنم بنابراین دانشگاه جدید واحد زیادی نداره که ارائه بده و من انتخاب واحد کنم و به همین دلیل باید هر ترم واحدهایی در حد ۱۲ ۱۴ واحد بردارم که خیلی طول میکشه و از اون سرف وقت و هزینه هم میره ...
حالا میخام برگردم داشنگاه قبلی با توجه به اینکه الان ترم جدید شروع شده میتونم همین ترم دوباره درسم رو ادامه بدم ؟
یه حالت دیگه اینکه مثلا من تکمیل ظرفیت قبول شدم دانشگاه اونوقت میتونم برم اون یکی دانشگاه برای ادامه ؟!
نکته ی دیگه اینکه طبق قانون فقط یدفه میشه انصراف داد از دانشگاه درسته ؟! اونوقت ماجرای نظام وظیفه و سربازی من چی میشه ؟!
دوستان کسی اطلاع داره برام ارسال کنه وو ممنون ...
شاد باشید ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ
RE: سوال مهم در مورد سربازی ( بازگشت به تحصیل بعد از انصراف )
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ)autocad نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید حدمت دوستان ...
بنده متولد خرداد ماه ۷۲ هستم ... الان که در خدمت شما هستم دچار ه مشکل در مورد نظام وظیفه شدم ...
سال اول که کنکور دادم نرفتم دانشگاه و یه سال پشت کنکوری بودم ... بعدش یه دانشگاه شهر دور قبول شدم دانشگاه آزاد ... یه سال اونجا رفتم و امسال یه جا نزدیک تر قبول شدم و با عجله دانشگاه قلبی انصراف دادم و یه بار دیگه معافیت تحصیلی گرفتم و دانشگاه جدیده ثبت نام کردم ..
دانشگاه جدید زیاد جالب نیست برام مخصوصا اینکه رشته ی مورد نظر من رو تازه برای اولین سال هست که آورده و من هم چون قبلا یه سری واحد رو پاس کردم باید تطبیق بزنم بنابراین دانشگاه جدید واحد زیادی نداره که ارائه بده و من انتخاب واحد کنم و به همین دلیل باید هر ترم واحدهایی در حد ۱۲ ۱۴ واحد بردارم که خیلی طول میکشه و از اون سرف وقت و هزینه هم میره ...
حالا میخام برگردم داشنگاه قبلی با توجه به اینکه الان ترم جدید شروع شده میتونم همین ترم دوباره درسم رو ادامه بدم ؟
یه حالت دیگه اینکه مثلا من تکمیل ظرفیت قبول شدم دانشگاه اونوقت میتونم برم اون یکی دانشگاه برای ادامه ؟!
نکته ی دیگه اینکه طبق قانون فقط یدفه میشه انصراف داد از دانشگاه درسته ؟! اونوقت ماجرای نظام وظیفه و سربازی من چی میشه ؟!
دوستان کسی اطلاع داره برام ارسال کنه وو ممنون ...
شاد باشید ...
دوست عزیز یکبار بیشتر نمی تونی برای ثبت نام تو رشته/ شهر جدید انصراف بدی.از دانشگاه جدیدت بپرس که برات معافیت تحصیلی صادر کرده یا نه اگر صادر کرده باشه کاریش نمیشه کرد. بعد از انصراف باید بری خدمت ( به هر حال برای مشورت بیشتر حتما به وظیفه عمومی شهرت مراجعه کن ).اگر شرایطش رو داشتی برای اینکه واحدهای بیشتری رو بگیری انتقالی یا دوترم مهمانی به دانشگاه دیگه ای بگیر .از ماده ۵۵ هم می تونی استفاده کنی یعنی (یک بار بدون مجوز و دوبار یا بیشتر با مجوز کمیسیون موارد خاص دانشگاه)اینکه می تونی بعضی از واحد های درسیت رو تو دانشگاه خودت بگیری و حداکثر یازده واحد رو جای دیگه مهمان بشی

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ، توسط autocad.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ)sama2010 نوشته شده توسط:  دوست عزیز یکبار بیشتر نمی تونی برای ثبت نام تو رشته/ شهر جدید انصراف بدی.از دانشگاه جدیدت بپرس که برات معافیت تحصیلی صادر کرده یا نه اگر صادر کرده باشه کاریش نمیشه کرد. بعد از انصراف باید بری خدمت ( به هر حال برای مشورت بیشتر حتما به وظیفه عمومی شهرت مراجعه کن ).اگر شرایطش رو داشتی برای اینکه واحدهای بیشتری رو بگیری انتقالی یا دوترم مهمانی به دانشگاه دیگه ای بگیر .از ماده ۵۵ هم می تونی استفاده کنی یعنی (یک بار بدون مجوز و دوبار یا بیشتر با مجوز کمیسیون موارد خاص دانشگاه)اینکه می تونی بعضی از واحد های درسیت رو تو دانشگاه خودت بگیری و حداکثر یازده واحد رو جای دیگه مهمان بشی

ممنون از شما بابت راهنمایی های جامع هر چند کمی دیر بود اما امیدوارم به درد بقیه ی دوستان بخوره که بدون تحقیق و مشورت الکی دست به انصراف نزنن تا مثل من پشیمون بشن ...
نکاتی که گفتید کاملا درسته طبق قانونی که ۱ ۲ سال پیش تصویب شده از دیپلم تا دکترا فقط یک دفعه میشه انصراف داد وگرنه دچار مشکل نظام وظیفه میشید ...
دانشگاه جدید ثبت نام کردم و تنها تونستم ۱۲ واحد انتخاب کنم و ... اگر اینجور بخواد ادامه پیدا کنه مطمئنا برای کارشناسی خیلی وقت باید گذاشته بشه ...
بنده اگر بخام جوری انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم دریافت کنم چکار باید بکنم ؟ خونده بودم انتقالی دائم یا مهمانی در کرج و تهران امکان پذیر نیست ... درسته ؟ دانشگاه من هشتگرد هست در حال حاضر
مهمانی موقت برای ۱ ۲ ترم به درد نمیخوره چون اگر واحدهایی رو در دانشگاه دیگه پاس کنم و برگردم به دانشگاه اصلی اونوقت بازم با مشکل عدم ارائه ی واحد مواجه میشم ...
دوستان در این مورد اطلاعاتی دارند ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
RE: سوال مهم در مورد سربازی ( بازگشت به تحصیل بعد از انصراف )
از دوستان کسی نظری نداره ؟
امکانش هست بنده همین نیمسال اول رو که گذروندم برای ترم بعد انتقالی دائم بگیرم ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۴۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close