زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید ازاد ارشد سال ۹۰

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
کلید ازاد ارشد سال ۹۰

سلام سلام
:
[/b]کسی نمیدونه کلید ازاد ارشد و کی میزارن تو سایت

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط javadjj.)
کلید ازاد ارشد سال ۹۰
به قول یارو گفتنی ارشد آزاد چیه که باز کلیدش باشه
اما خوب جدای از شوخی ارشد ازاد کلید نداره و مستقیما باید رفت سراغ نتیجه!!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط کیمیا ۲۰۱۱.)
کلید ازاد ارشد سال ۹۰
منم به هر سایتی که فکر کنی سر زدم تا ردپایی از کلید بیابم نیابیدم . Tongue
سوالات اش هم که منتشر نمیشه .
این دانشگاه ماشاالله فقط در خالی کردن جیب‌ها یدی طولی دارد اصلا نه به فکر حال و روز پشت کنکوری هاست نه یه سایت درست وحسابی برای اطلاع رسانی به موقع دارد .
من فقط با چک کردن کتابا که اونم جواب خیلی از سوالات رو نتونستم پیدا کنم یه درصد گیری نه چندان دقیق کردم . متاسفانه فعلا چاره ای جز این نیست .
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
کلید ازاد ارشد سال ۹۰
بچه‌ها هوش آزاد چیزی زدید؟من هم راسل و خوندم هم بن کوپن.یه سوالم نتونستم بزنم.من آی تی بودم
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط javadjj.)
RE: کلید ازاد ارشد سال ۹۰
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  بچه‌ها هوش آزاد چیزی زدید؟من هم راسل و خوندم هم بن کوپن.یه سوالم نتونستم بزنم.من آی تی بودم
کتاب راسل که جلد دومش بیشتر مربوط به ازاده تا جلد اولش که برای سراسری هست
کتا بن کوپن هم که یک کتاب مختر موضوعی هست یعنی به همه چیز اشاره داشته اما مختصر و مفید.اما سوالات ارشد ازاد ۸۸ بیشتر تو شبکه های عصبی بود واضح بگم ۹۰ درصد سوالاتش شبکه عصبیه ازاد ۸۹ گیر داده بودند به سیستم های فازی البته اینم بگم این دوتا مبحث از مباحث خیلی مهم هستند.
اما امسال متاسفانه با تمام امادگیی که داوطلبین رو این دو مبحث داشتند بیشتر از سیستم های خبره و ژنتیک سوال داده بودند و همه غافلگیر شدند اما خوب بازم اگه تست های سال های قبل رو میزدید و مختصر مطالعه از کتاب بن کوپن میداشتید ۳ ۴ تایی میشد با اطیمینان جواب داد
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  بچه‌ها هوش آزاد چیزی زدید؟من هم راسل و خوندم هم بن کوپن.یه سوالم نتونستم بزنم.من آی تی بودم
کتاب راسل که جلد دومش بیشتر مربوط به ازاده تا جلد اولش که برای سراسری هست
کتا بن کوپن هم که یک کتاب مختر موضوعی هست یعنی به همه چیز اشاره داشته اما مختصر و مفید.اما سوالات ارشد ازاد ۸۸ بیشتر تو شبکه های عصبی بود واضح بگم ۹۰ درصد سوالاتش شبکه عصبیه ازاد ۸۹ گیر داده بودند به سیستم های فازی البته اینم بگم این دوتا مبحث از مباحث خیلی مهم هستند.
اما امسال متاسفانه با تمام امادگیی که داوطلبین رو این دو مبحث داشتند بیشتر از سیستم های خبره و ژنتیک سوال داده بودند و همه غافلگیر شدند اما خوب بازم اگه تست های سال های قبل رو میزدید و مختصر مطالعه از کتاب بن کوپن میداشتید ۳ ۴ تایی میشد با اطیمینان جواب داد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۵۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز HamidReza1 ۱۷ ۱۳,۴۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khak
  سوال اول گسسته ارشد آی تی سال ۹۵ Happiness.72 ۳ ۲,۶۰۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehdi.Sarf
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۴۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  منابع ازاد و سراسری یکیه؟!! ali97 ۰ ۱,۴۵۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ali97
  دکتری دانشگاه ازاد برم یا نه؟؟؟؟ zahra13.66 ۵ ۴,۶۰۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close