زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال: #۱۲۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط IT90.)
RE: انتخاب رشته
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)elia نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  رتبه ای که الان اعلام شده با احتساب ۲۰% معدل بوده یا معدل واسه انتخاب رشته تاثیر میدن ؟

تا جایی که من می دونم، تو انتخاب رشته اعمال می شه... صفحه ۱ دفترچه نوشته"گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی در هر گرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده انجام می گیرد"
اگه اینجوری باشه که عالیه! واقعا چرا ما جواب یه همچین سوال مهمی رو نمیدونیم و اکثرا با شک جواب میدیم؟؟!
کسی از دانشگاه امیرکبیر واحد گرمسار چیزی میدووووونه؟؟؟ خیلی گشتم تو اینترنت، دریغ از یک جمله!
نمیدونم بعد از تهران، اینو بزنم یا اصفهان و شیراز رو. لطفا هلپ می!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ
بچه‌ها دانشگاه شاهد ویژگیهای خاصی داره؟ چیزی ازش نمیدونم
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ ب.ظ
انتخاب رشته
با رتبه ۱۲۸۰ نرم افزار (شبانه و روزانه) و ۵۰۰ تو پیام نور به نظر شما امیدی به قبولی هست و اگه هست کجا؟ به نظر شما پیام نور بالاتره یا مجازی شهید بهشتی؟ خواهشا جواب بدین
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ)khaste نوشته شده توسط:  هم مجازی آموزش محور و هم آموزش محور همه می تونن کلا هر کی از طریق آزمون سراسری قبول شده باشه منعی برای ادامه تحصیل نداره با هر سیستمی
این لینکم ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان اگه اطلاعات دقیق ندارید جواب ندید لطفا !

این خبر کمتر از سه روز هست که اصلاح شده
پس خواهشا دیگران رو متهم نکنید بنده هم بی دلیل حرفی نزدم
به این آدرس برید و اصل خبر و اصلاحیه رو بخونید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۲۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)elia نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  رتبه ای که الان اعلام شده با احتساب ۲۰% معدل بوده یا معدل واسه انتخاب رشته تاثیر میدن ؟

تا جایی که من می دونم، تو انتخاب رشته اعمال می شه... صفحه ۱ دفترچه نوشته"گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی در هر گرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده انجام می گیرد"

الان اعمال شده‌: صفحه ۷ دفترچه
نمره کل‌: عبارت است از نمره کل داوطلب بر اساس ۸۰ % نمره علمی حاصل از آزمون اختصاصی که با ضرایب مربوط برای هر گرایش (دررشته هایی که دارای چند گرایش می باشند) محاسبه شده و ۲۰ % معدل مؤثر مقطع کارشناسی .
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
انتخاب رشته
سلام دوستان
اینجا همش حرف از رتبه های برتر هست اگه کسی کمک کنه به ماهایی که رتبه بالای ۱۰۰۰ آوردیم بگه که بین پیام نور , غیرانتفاعی , مجازی وبین الملل به ترتیب کدوم معتبر تره کمک بزرگی به خیلی از دوستان کرده متشکرم
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینجا همش حرف از رتبه های برتر هست اگه کسی کمک کنه به ماهایی که رتبه بالای ۱۰۰۰ آوردیم بگه که بین پیام نور , غیرانتفاعی , مجازی وبین الملل به ترتیب کدوم معتبر تره کمک بزرگی به خیلی از دوستان کرده متشکرم

نظر شخصی من:
پیام نور , غیرانتفاعی
مجازی
بین الملل

۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط elhamath.)
انتخاب رشته
سلام
من رتبه ۵۹۶ نرم افزار رو آوردم.
به نظر شما شانس قبولی شبانه دانشگاه هایی مثل گیلان-اراک-کاشان رو دارم؟

همه میگن پیام نور چون تهرانه بهتره تا بری شبانه شهرستان! نظر شما چیه؟
لطفا راهنمایی‌ام کنید
غیر انتفاعی بهتره یا پیام نور؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط jaroon.)
سلام.میشه منو راهنمایی کنید .رتبه ۱۳۹۶ نرم افزار رو اوردم و میخوام پیام نور قشم رو بزنم.(خودم بندرعباسی هستم)
۱-به نظرتون اول پیام نور رو بزنم یا مجازی شیراز؟
۲-احتمال قبولی توی غیرانتفاعی هست؟
۳-توی انتخاب رشته فقط یه گرایش رو میشه انتخاب کرد یا اینکه میتونم هوش رو هم بزنم؟
۴-با مدرک پیام نور امکان تدریس وجود داره؟
۵- مجازی پیام نور امکان ادامه تحصیل دلره؟

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام.میشه منو راهنمایی کنید .رتبه ۱۳۹۶ نرم افزار رو اوردم و میخوام پیام نور قشم رو بزنم.(خودم بندرعباسی هستم)
۱-به نظرتون اول پیام نور رو بزنم یا مجازی شیراز؟
۲-احتمال قبولی توی غیرانتفاعی هست؟
۳-توی انتخاب رشته فقط یه گرایش رو میشه انتخاب کرد یا اینکه میتونم هوش رو هم بزنم؟

دوست خوب در مورد دو سوال اول
بستگی به خودتون داره و شرایطتون کدوم یکی براتون بیشتر مورد پسند باشه نظر من به پیام نور نزدیک محل زندگیتون هست
سوال دوم احتمالش بسیار ضعیفه
سوال سوم اگر در هر چهار گرایش مجاز شده باشید خیر محدودیتی ندارید در کد رشته ۱۲۷۷ میتونید انتخاب رشته کنید و الا در گرایش های مجاز

۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ق.ظ
بچه‌ها اصلاحیه رو خوندین؟
یه چیز جالب
شریف it برداشته بود تو دفترچه با گرایش ۴ که می شد فناوری اطلاعات
اصلاحیه زدن با رتبه گرایش ۳ گزینش میشه
خیلی مسخرست
فناوری اطلاعات با رتبه گرایش شبکه
این تازه شریفمونه
سازمان سنجش واسش پشیزی ارزش ندارهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
انتخاب رشته
دوستان من it غیر انتفاعی و پیام نور مجاز شدم
چرا نمیزاره مجازی رو هم انتخاب کنم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ب.ظ
انتخاب رشته
سلام دوستان
کسی نمیدونه چرا قسمت ویرایش اطلاعات هنوز فعال نشده؟

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ ب.ظ
انتخاب رشته
سلام
با توجه به رتبه ۵۹۶ نرم که آوردم فقط شانس پیام نور و غیر انتفاعی رو دارم
پیام نور تهران رو اول بزنم یا غیر انتفاعی امام رضا مشهد؟ غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان هم هست.
لطفا راهنمایی‌ام کنید
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
انتخاب رشته
دوستان عزیز ،کسی توی دفترچه خونده که به جز روزانه هرجا قبول شی نرفتنش محرومیت نداره؟؟؟ من هرچی می گردم چیزی ننوشته و جوابشم واسم مهمه، چه شبانه چه پیام نور و چه مجازی،ایا نرفتنشون محرومیت داره؟؟ اگر کسی توی دفترچه دیده لطفا بگه کجا بوده!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۴۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۹۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۳۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۱۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close