زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه

ارسال: #۴۶
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط zimenswall.)
RE: نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  دوستان اینقدر به این چیزا گیر ندین برین تاپیک بچه های مدرسان رو بخونید میبنید که همه شون همین جورن
بله من اون جا رو دیدم ، خیلی ناراضی هستن. البته ناراضی بودنشون بیشتر بخاطر سوالات تکراری هست. که پارسه هم دست کمی از مدرسان نداره. در آزمون ۲۵ سوم پارسه ، من خودم ۱۵ تا سوال کاملا مشابه با آزمونهای قبلی پارسه که مربوط به یکی دو سال پیش هست را دیدم. بقیه اش هم که ندیدم احتمالا بقیه دیده باشن و یا واسه سالهای قبلتر هست.
حداقل موسسات میتونن از واژه "گزینشگر سوال" به جای "طراح سوال" استفاده کنند که دل آدم نسوزه.

(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چون توی مانشت شخصی هست که توی مدرسان شاغله

و صد البته بدون تعصبات بی جهت. آقای جهانی همیشه صحبتهاشون بدون جهت گیری خاص و منطقی بوده و هر جایی که مدرسان بهتر بوده گفته مدرسان و هرجایی که پارسه بهتر بوده گفته پارسه.
ولی کسانی که در پارسه دیدم اکثرشون پارسه رو بهترین میدونن و با دادن آمارهای غلط سعی میکنن وجهه پارسه را بهتر از این که هست نشون بدن.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۴۷
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ق.ظ، توسط zahra2012.)
اینا همش امتحان اگه از سر فصلای گذشته میدن میخوان ببین شما چقدر حافظتون قویه و اگه از سرفصلای بعدی میدن می خوان ببینم شما چقدر آینده نگرین Big Grin پس سخت نگیرین Tongue

فکر می کنم نمایندگی ما یکی از بهترین نمایندگیاست به چند دلیل: اول این که به ما ویفر و ساندیس میدن اونم تو بشقاب یک بار مصرف سبز یه به جلد ویفرمونم خیلی میاد اونم همه ی آزمونا، دوم این که یه پارچ آب با لیوان یک بار مصرف گذاشتن تازه گفتن آب خواستین دستتونو بگیرین بالا تا ما براتون بیاریم نه کف سالن پارکته میخوان صدای کفش بچه ها نیاد تمرکزا بهم بریزه خودشنون کفشا مناسب میپوشن ، سومن یه سری بچه ها چون از شهرستانای اطراف میان دیرتر میرسن برای اونا کلاس جدا در نظر گرفتن تا مزاحم بقیه نشن من به نمایندگیمون افتخار می کنم Angel

در مورد پارسه هم، خوبه دیگه اینقدام تو پاسخگویی کم کاری نمی کنه حالا زبانو نمیدونم شاید چون خودم اصلن نمیزنم زیاد باهاش مشکل ندارم ولی در مورد بقیه چیزا بد نبوده، به نظرم حتی صورت سوالای اشتباشم میتونه نکته داشته باشه مثلن تو همین قسمت الگوریتم ما n رو در حد و اندازه ها m گرفتیم وجواب چی میشد اگه بزرگ تر بگیریم چی میشه و این که دقت کنیم تو جواب دادن به سوالا حق طراح در رسیدن ما به جواب دلخواهش باید محفوظ باشه Big Grin
در کل من راضیم حالا این که زیاد میگیرنو اینا جای خودش ما فعلن کاری نمیتونیم بکنیم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , zimenswall , slinda
ارسال: #۴۸
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  اینا همش امتحان اگه از سر فصلای گذشته میدن میخوان ببین شما چقدر حافظتون قویه و اگه از سرفصلای بعدی میدن می خوان ببینم شما چقدر آینده نگرین Big Grin پس سخت نگیرین Tongue

فکر می کنم نمایندگی ما یکی از بهترین نمایندگیاست به چند دلیل: اول این که به ما ویفر و ساندیس میدن اونم تو بشقاب یک بار مصرف سبز یه به جلد ویفرمونم خیلی میاد اونم همه ی آزمونا، دوم این که یه پارچ آب با لیوان یک بار مصرف گذاشتن تازه گفتن آب خواستین دستتونو بگیرین بالا تا ما براتون بیاریم نه کف سالن پارکته میخوان صدای کفش بچه ها نیاد تمرکزا بهم بریزه خودشنون کفشا مناسب میپوشن ، سومن یه سری بچه ها چون از شهرستانای اطراف میان دیرتر میرسن برای اونا کلاس جدا در نظر گرفتن تا مزاحم بقیه نشن من به نمایندگیمون افتخار می کنم Angel

در مورد پارسه هم، خوبه دیگه اینقدام تو پاسخگویی کم کاری نمی کنه حالا زبانو نمیدونم شاید چون خودم اصلن نمیزنم زیاد باهاش مشکل ندارم ولی در مورد بقیه چیزا بد نبوده، به نظرم حتی صورت سوالای اشتباشم میتونه نکته داشته باشه مثلن تو همین قسمت الگوریتم ما n رو در حد و اندازه ها m گرفتیم وجواب چی میشد اگه بزرگ تر بگیریم چی میشه و این که دقت کنیم تو جواب دادن به سوالا حق طراح در رسیدن ما به جواب دلخواهش باید محفوظ باشه Big Grin
در کل من راضیم حالا این که زیاد میگیرنو اینا جای خودش ما فعلن کاری نمیتونیم بکنیم Smile

شما کدوم نمایندگی ثبت نام کردین که خدمات VIP داره ؟؟؟؟؟Big Grin

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503
ارسال: #۴۹
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  اینا همش امتحان اگه از سر فصلای گذشته میدن میخوان ببین شما چقدر حافظتون قویه و اگه از سرفصلای بعدی میدن می خوان ببینم شما چقدر آینده نگرین Big Grin پس سخت نگیرین Tongue

شما کدوم نمایندگی ثبت نام کردین که خدمات VIP داره ؟؟؟؟؟Big Grin

اراک Cool Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط zimenswall.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  فکر می کنم نمایندگی ما یکی از بهترین نمایندگیاست
کم مونده بهتون بگن ناهار تشریف داشته باشید. کباب و نوشابه پپسی

(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  در مورد پارسه هم، خوبه دیگه اینقدام تو پاسخگویی کم کاری نمی کنه حالا زبانو نمیدونم شاید چون خودم اصلن نمیزنم زیاد باهاش مشکل ندارم ولی در مورد بقیه چیزا بد نبوده، به نظرم حتی صورت سوالای اشتباشم میتونه نکته داشته باشه مثلن تو همین قسمت الگوریتم ما n رو در حد و اندازه ها m گرفتیم وجواب چی میشد اگه بزرگ تر بگیریم چی میشه و این که دقت کنیم تو جواب دادن به سوالا حق طراح در رسیدن ما به جواب دلخواهش باید محفوظ باشه Big Grin
من آزمون های مدرسان را هم تو خونه دادم.
بررسی آزمون مدرسان نصف روز طول میکشه برام ولی بررسی آزمون پارسه حداقل یک روز.
زبان مدرسان که حرف نداره. بالاخره من که آمریکایی نیستم که معنی لغات را بدونم و یا انقدر وقت ندارم که لغات را ترجمه کنم و از طرفی انقدر درک ترجمه جملات را ندارم که جمله ترجمه کنم.
مدرسان ریاضیاتش رو خیلی خوب توضیح میده ولی پارسه فرض میکنه که داوطلب خیلی چیزها رو میدونه.
مشترک هاشون تقریبا یکسان جواب دادند ولی پارسه بعضی وقتها شورشو درمیاره و فقط گزینه صحیح را مینویسه ولی حتی یک خط هم در مورد سوال و یا نکته های احتمالی اون نمیگه.
تخصصی ها از نظر من پارسه کمی بهتر از مدرسانه.
درکل برای من پاسخنامه مهم نیست، مهم اینه که کیک و ساندیس آزمون را بهمون بدن.
۲
۱
ارسال: #۵۱
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  در مورد پارسه هم، خوبه دیگه اینقدام تو پاسخگویی کم کاری نمی کنه حالا زبانو نمیدونم شاید چون خودم اصلن نمیزنم زیاد باهاش مشکل ندارم ولی در مورد بقیه چیزا بد نبوده، به نظرم حتی صورت سوالای اشتباشم میتونه نکته داشته باشه مثلن تو همین قسمت الگوریتم ما n رو در حد و اندازه ها m گرفتیم وجواب چی میشد اگه بزرگ تر بگیریم چی میشه و این که دقت کنیم تو جواب دادن به سوالا حق طراح در رسیدن ما به جواب دلخواهش باید محفوظ باشه Big Grin
من آزمون های مدرسان را هم تو خونه دادم.
بررسی آزمون مدرسان نصف روز طول میکشه برام ولی بررسی آزمون پارسه حداقل یک روز.
زبان مدرسان که حرف نداره. بالاخره من که آمریکایی نیستم که معنی لغات را بدونم و یا انقدر وقت ندارم که لغات را ترجمه کنم و از طرفی انقدر درک ترجمه جملات را ندارم که جمله ترجمه کنم.
مدرسان ریاضیاتش رو خیلی خوب توضیح میده ولی پارسه فرض میکنه که داوطلب خیلی چیزها رو میدونه.
مشترک هاشون تقریبا یکسان جواب دادند ولی پارسه بعضی وقتها شورشو درمیاره و فقط گزینه صحیح را مینویسه ولی حتی یک خط هم در مورد سوال و یا نکته های احتمالی اون نمیگه.
تخصصی ها از نظر من پارسه کمی بهتر از مدرسانه.
درکل برای من پاسخنامه مهم نیست، مهم اینه که کیک و ساندیس آزمون را بهمون بدن.

خب سطحشون چه طوره؟ خوبه اگه مدرسانم نیگاه بندازیم به نظرتون کدوم بهتره؟
چقدر شما وقت دارین از کی شروع کردین به خوندن ؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  خب سطحشون چه طوره؟ خوبه اگه مدرسانم نیگاه بندازیم به نظرتون کدوم بهتره؟
چقدر شما وقت دارین از کی شروع کردین به خوندن ؟؟؟؟
سطحشون یکیه. بهرحال هر کدوم معایب و مزیتهایی دارن.
من برای اینکه بقول آقای جهانی ذهنم شرطی نشه سعی میکنم آزمونهای مدرسان را هم بدم.
من چون از تابستون شروع کردم تقریبا وقت دارم که آزمون مدرسان را هم بدم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close