زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۲۱
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان

بنده یه کارت اعتباری تکمیل ظرفیت برای یکی از آشنایان خریدم که گویا به شرایط ایشون نمی خوره اگه از دوستان کسی هنوز کارت اعتباری نخریده به بنده اطلاع بده .
با تشکر
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
یکی از دوستان که دانشجوی ارشد تو قزروین می گه اینجا اگه درخواست هم ندی تا ۲ سال(۴ ترم)اسمتو نگه می دارن البته موقع ثبت نام شهریه ثابت ترم های قبل رو می گیرن.
می شه اگه کسی چیزی می دونه بگه.چون احتمال اینکه قبول شم خیلی زیاده.نمی دونم سربازیمو تموم کنم یا برم دانشگاه.
۰
۱
ارسال: #۱۲۳
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)sunshine نوشته شده توسط:  بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
یکی از دوستان که دانشجوی ارشد تو قزروین می گه اینجا اگه درخواست هم ندی تا ۲ سال(۴ ترم)اسمتو نگه می دارن البته موقع ثبت نام شهریه ثابت ترم های قبل رو می گیرن.
می شه اگه کسی چیزی می دونه بگه.چون احتمال اینکه قبول شم خیلی زیاده.نمی دونم سربازیمو تموم کنم یا برم دانشگاه.
دو سال رو که بعید می دونم ولی یه ترم رو فکر کنم بدون در خواست رزرو می مونه شما الان چند ماه خدمت کردین رو نمی دونم ولی اگه قبول بشین تا اول مهر فکر کنم چیزی نزدیک ۹ ماه خدمتتون تموم میشه شما که هستی اونجا تا مهر هم بمون میزان خدمتت کم بشه بعد که درست تموم شد برو ادامه خدمتت رو انجام بده
۲
۰
ارسال: #۱۲۴
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)bahita نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ایشالا که همتون همون جایی که می خواین قبول بشید Rolleyes
یه سوال داشتم به نظرتون بین پردیس علوم تحقیقات قزوین و دانشگاه گرمسار کدوم از لحاظ مدرک معتبرتره؟ آخه اولی پردیس هستش و تازه تاسیس ،اما دومی واحد مستقل هست، (واسه رشته ی آی تی ) مرسی دوستانShy

فک کنم خودت جوابه خودتو بهتر دادی همونو که فکر می کنی خوبه بزنن

من اگه می دونستم کدوم خوبه که سوال نمیپرسیدم ،در ضمن اکثرا پردیس علوم تحقیقات رو بعد از واحد قزوین می زنن چون اساتیدش همون اساتید دانشگاه قزوینه،اما من سوالم راجبه معتبر بودن مدرک هست
من خودم به پردیس حس خوبی ندارم،گرمسار بهتره
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط sunshine.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)maskot نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)sunshine نوشته شده توسط:  بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
دو سال رو که بعید می دونم ولی یه ترم رو فکر کنم بدون در خواست رزرو می مونه شما الان چند ماه خدمت کردین رو نمی دونم ولی اگه قبول بشین تا اول مهر فکر کنم چیزی نزدیک ۹ ماه خدمتتون تموم میشه شما که هستی اونجا تا مهر هم بمون میزان خدمتت کم بشه بعد که درست تموم شد برو ادامه خدمتت رو انجام بده

ممنون از جوابی که دادی.اگه اینجوری بشه خیلی خوبه.تا مهر ۱۵ ماه از سربازیم رفته(۹ ماه می مونه چون امریه دارم باید ۲۴ ماه خدمت کنم )
سربازیم زیاد سخت نیست واسه همین یکم دلم می سوزه می خوام تا اونجا که می تونم مدت سربازیمو طی کنم.خدا کنه رزرو کنن. باز از جوابت ممنونم.خیلی لطف کردیHeart
۱
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
با سلام

من ترازم شد ۵۳۸۳

اولویت هام بدین صورت بوده :

نرم افزار / واحد علوم و تحقیقات خوزستان اخرین نفر قبولی ۶۱۸۹
نرم افزار / واحد اراک اخرین نفر قبولی ۵۹۴۵
نرم افزار / واحد محلات اخرین نفر قبولی ۵۶۲۸
نرم افزار / واحد آشتیان ۵۶۰۳
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات خمین ۵۵۳۵
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات مرکزی ۵۶۰۷
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات همدان ۵۷۱۲

به نظرتون اصلا شانسی هست ؟
۱
۰
ارسال: #۱۲۷
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)fafa1369 نوشته شده توسط:  شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه کمی پردیس شهریه اش بیشتره
Smile
۰
۱
ارسال: #۱۲۹
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
این رشته هوشه مصنوعی و رباتیک دیگه چیه یا هوش مصنوعی میزاشتن یا رباتیک بخاطر جلب دانشجو همه کار میکنند

drink 8 glasses of water a day

۰
۱
ارسال: #۱۳۰
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)fafa1369 نوشته شده توسط:  شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Smile

نه نیست !

ار نظر شهریه هیچ تفاوتی با واحد های معمولی نداره
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fafa1369
ارسال: #۱۳۱
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
سلام دوستان دانشگاه بویین زهرا بهتره یا علوم و تحقیقات آذر بایجان شرقی؟

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  سلام دوستان دانشگاه بویین زهرا بهتره یا علوم و تحقیقات آذر بایجان شرقی؟

بنظرم اگر بخوای برا مدرک اقدام کنی خوب مسلما تبریز بهتر از بویین زهراست
ولی نه اگر بخوای بخاطر نزدیک بودن مکانت انتخاب کنی بویین زهرا بهتر از تبریزه ولی از نظر استاد فکر نکنم ضعیف باشه
۰
۱
ارسال: #۱۳۳
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط fafa1369.)
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)fafa1369 نوشته شده توسط:  شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Smile

نه نیست !

ار نظر شهریه هیچ تفاوتی با واحد های معمولی نداره

هیچ فرقی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
۱
۱
ارسال: #۱۳۴
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
بچه ها تورو خدا میشه یکی به این چندتا سوالم جواب بده؟ایشااله خدا خیرتون بده از هرجا میخواین قبول شین فقط یکم منو راهنمایی کنید؟!
۱-من امسال یعنی سال ۹۳ میخوام کنکور ازاد ثبت نام کنم میدونین ثبت نامش کیه ؟
۲ -این خرید کارت تکمیل ظرفیت اینا قضیش کیه منم الان باید بگیرم؟
۳-اینکه علوم تحقیقات تبریز نرم افزار میخوام قبول شم به نظرتون از الن تا کنکور روزی چند ساعت بخونم خوبه؟؟میدونم کیفیت مطالعه مهم تره ولی یا چیز تقریبی بگین
۴-سعی کنم همه کتابارو یه دور بخکنم یا بعضیارو حذف کنم کنم رو بقیه تمرکز کنم؟چه درسایی رو واسه تمرکز توصیه میکنید؟
هرکی جواب این سوالا رو بده و کمکم کنه به حق ۵ تن ایشاللا خدا هم کمکش کنه
۱
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ، توسط ایزدی.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  بچه ها تورو خدا میشه یکی به این چندتا سوالم جواب بده؟ایشااله خدا خیرتون بده از هرجا میخواین قبول شین فقط یکم منو راهنمایی کنید؟!
۱-من امسال یعنی سال ۹۳ میخوام کنکور ازاد ثبت نام کنم میدونین ثبت نامش کیه ؟
۲ -این خرید کارت تکمیل ظرفیت اینا قضیش کیه منم الان باید بگیرم؟
۳-اینکه علوم تحقیقات تبریز نرم افزار میخوام قبول شم به نظرتون از الن تا کنکور روزی چند ساعت بخونم خوبه؟؟میدونم کیفیت مطالعه مهم تره ولی یا چیز تقریبی بگین
۴-سعی کنم همه کتابارو یه دور بخکنم یا بعضیارو حذف کنم کنم رو بقیه تمرکز کنم؟چه درسایی رو واسه تمرکز توصیه میکنید؟
هرکی جواب این سوالا رو بده و کمکم کنه به حق ۵ تن ایشاللا خدا هم کمکش کنه
۱ - کنکورش سال بعد و زمان ثبت نامش تقریبا بهمن ماه
۲ - کسانی می تونن در تکمیل ظرفیت ترم بهمن ماه شرکت کنند که امسال کنکور داده باشن فقط حضور سر جلسه شرط شرکت در تکمیل ظرفیته !
۳ - اینکه چقدر لازم دارید برای خوندن بستگی داره به اینکه وضع فعلی تون چیه! ولی مطمین باشید کار سختی نیست ! رتبه من در سراسری یه مقدار بهتر از ۹۰۰ شد و تمام مدت تا کنکور ازاد هیچی نخوندم شاید یه کمی مرور کرده باشم روز قبل از ازمون ازاد! ترازم یه مقدار از ۷۰۰۰ کمتر شد! البته من هم می خواستم شهر خودم بخونم و برای همین تهران و بقیه رو نزدم ولی فکر می کنم با همین تراز می شه که تبریز هم اورد پس در حد معمولی بهت می گم کاری نداره قبولی!بخون قبولی!
۴ - واسه کنکور ازاد ؟ می خوای از حالا حذف کنی ؟ چ کاریه ؟ هر درسی که دوستش داری رو بخون ! اینم باز بستگی داره به وضع فعلی درسیت ! باید بر اساس اینی که هستی برنامه ریزی کنی اول بشین از خودت ی ازمون بگیر ببین وضع الانت چیه بعد برو بر اساس اون تصمیم بگیر که چقدر در روز بخونی چیا بخونی و چیا رو منبع بخونی و ...

ببین من همه سوالاتو جواب دادم ها !!! اولین نفر هم که هستم
برام جوشن کبیرو یک بار بخون! خیلی کمه سطح انتظاراتم Big Grin

CoolBig Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۵۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۸۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close