زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۱۶
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  هر بار بدتر از دفعه پیش .........
اصلا فاز منفی نگیرید که کار دستتون میده! من دوستم پارسال مدرسان چندبار ۱ شد و ۱۷ و... ولی کنکور خراب کرد (به هر دلیلی) و داره امسال میخونه! یکی دیگه از دوستام مدرسان همیشه یه رقمی میشد کنکور شد ۵۰ و دوباره یکی دیگه از دوستام پارسه حدود ۱۰۰ میشد و کنکور شد ۷۴/

کلان این رتبه ها نشون میده که تا الان خوب کار کردید یا نه؟ مثلا شما ببینید که درسایی رو که خوب خوندید رو تونستید سر آزمون سولاتش رو جواب بدید؟ اگه بله هست جوابتون که شما پیشرفت کردید، ولی اگه مثلا معماری یا هر درسی رو یه دور روزنامه وار خوندید و سر آزمون تستاش رو غلط زدید در واقع این هیچ چیزی رو نشون نمیده! پس الکی فاز دپ نگیرید و پر انرژی بخونید که بعد پشیمون نشید.

و در ضمن یه چیزی که توی این آزمونا هست اینه که سوالای درپیت زیاد داره! مثلا طراحی الگوریتم عمرا کنکور توی این سبک سوال بدن و به همین دلیل میانگین توی کنکور خیلی میاد پایین و همین مسئله خیلی خوب هستش!

(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  منم ۵ شدم
سوالی تخصصی نرم رو چجوری دیدید؟ مخصوصا دیتا بیس؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadhoush , masoud67 , helena , alagh
ارسال: #۱۷
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر)
بروبچ بگردید رتبه های یک و سه را هم پیدا کنیم جمعمون جمع بشه
۲ و ۴ و ۵ . باورم نمیشد مانشت اینقدر خفن داشته باشه مخصوصا خودم Big Grin
یه پندی بهتون میدم که رتبتون رو در خفا ببینید و به کسی نگید. ما الان خونه فامیلمون هستیم. به پسرعموم گفتم بریم ببینیم رتبم اومده یا نه. وقتی دید دو شده چنان سروصدایی راه انداخت و به کل فامیل زنگ زده که من دو شدم. یک ساعته دارن بهم میگن فردا همگی واسه شام میاییم خونتون و شام و شیرینی هم باهم میخوان.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یک ساعته دارن بهم میگن فردا همگی واسه شام میاییم خونتون و شام و شیرینی هم باهم میخوان.
هوش مصنوعی اگه مثه ازمون قبلی یه نفر پیدا نشه که بیاد به همه یه حالی بده و تراز همه رو یه ۱۰۰۰تایی بیاره پایین!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۱۹
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  هر بار بدتر از دفعه پیش .........
اصلا فاز منفی نگیرید که کار دستتون میده! من دوستم پارسال مدرسان چندبار ۱ شد و ۱۷ و... ولی کنکور خراب کرد (به هر دلیلی) و داره امسال میخونه! یکی دیگه از دوستام مدرسان همیشه یه رقمی میشد کنکور شد ۵۰ و دوباره یکی دیگه از دوستام پارسه حدود ۱۰۰ میشد و کنکور شد ۷۴/

کلان این رتبه ها نشون میده که تا الان خوب کار کردید یا نه؟ مثلا شما ببینید که درسایی رو که خوب خوندید رو تونستید سر آزمون سولاتش رو جواب بدید؟ اگه بله هست جوابتون که شما پیشرفت کردید، ولی اگه مثلا معماری یا هر درسی رو یه دور روزنامه وار خوندید و سر آزمون تستاش رو غلط زدید در واقع این هیچ چیزی رو نشون نمیده! پس الکی فاز دپ نگیرید و پر انرژی بخونید که بعد پشیمون نشید.

و در ضمن یه چیزی که توی این آزمونا هست اینه که سوالای درپیت زیاد داره! مثلا طراحی الگوریتم عمرا کنکور توی این سبک سوال بدن و به همین دلیل میانگین توی کنکور خیلی میاد پایین و همین مسئله خیلی خوب هستش!

سوالی تخصصی نرم رو چجوری دیدید؟ مخصوصا دیتا بیس؟

من اینجوری زدم کلا نرم رو
pl و کامپایلر ۳ تا درست ، ۱ غلط
الگوریتم ۱ غلط (اشتباه خوندم سوال رو)
پایگاه یک نزده (حوصبه حل کردن ۱۰۳ رو نداشتم. )

کلا به نظرم پایگاهش خوب بود البته مثل همیشه . من همیشه تا حالا ۱۰۰ زده بودم. کلا این درس برای من خوب رو به آسون محسوب میشه.
الگوریتم این دفعه بیشتر شبیه شوخی بود. در حد سوالات روتین بود. به نظرم جا داشت خیلی سخت تر باشه.
کامپایلر و pl هم نسبت به دفعه های قبل نرمال تر بود. دفعه های قبل معلوم نبود اساسا از کجاست. باز این دفعه معلوم بود.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یک ساعته دارن بهم میگن فردا همگی واسه شام میاییم خونتون و شام و شیرینی هم باهم میخوان.
هوش مصنوعی اگه مثه ازمون قبلی یه نفر پیدا نشه که بیاد به همه یه حالی بده و تراز همه رو یه ۱۰۰۰تایی بیاره پایین!
آقا زبونتو گاز بگیر. منه جوون بعد از ۵ تا آزمون که حدود ۳۰ میشدم و حالا شدم ۲ اگه فردا رتبم بشه ۳ میرم معتاد میشمSad.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
دوستان برای دنباله ی رتبه های من یک قدر نسبت پیدا کنید !!!

۱۵۰
۲۸
۸۵
۱۰۵
۵

۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان برای دنباله ی رتبه های من یک قدر نسبت پیدا کنید !!!

۱۵۰
۲۸
۸۵
۱۰۵
۵

این رتبه های شما با الگوریتم scan تو سیستم پیش اومده. از آخر دیسک شروع کرده ۱۵۰ و بعد دوباره از اول دیسک شروع کرده و اومده ۲۸ و اومده بالا تا ۱۰۵ و دوباره رفته اول دیسک. خلاصه یه جور برنامه ریزی کنید که هدش واسه کنکور ارشد اول دیسک باشه
رتبه های منم بیشتر sstf بوده و قحطی داشته
۲۷
۳۶
۳۳
۲۹
۳۰
۲
البته ترتیبشون یادم نیست ولی آخری مطمئنم دو شده. این آخری هم انگار یه ضربه سخت به دیسک خورده بوده که هد یهویی پرت شده اول دیسک. خداکنه این هد همینجاها با sstf گیر کنه.

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm
ارسال: #۲۳
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان برای دنباله ی رتبه های من یک قدر نسبت پیدا کنید !!!

۱۵۰
۲۸
۸۵
۱۰۵
۵

این رتبه های شما با الگوریتم scan تو سیستم پیش اومده. از آخر دیسک شروع کرده ۱۵۰ و بعد دوباره از اول دیسک شروع کرده و اومده ۲۸ و اومده بالا تا ۱۰۵ و دوباره رفته اول دیسک. خلاصه یه جور برنامه ریزی کنید که هدش واسه کنکور ارشد اول دیسک باشه
رتبه های منم بیشتر sstf بوده و قحطی داشته
۲۷
۳۶
۳۳
۲۹
۳۰
۲
البته ترتیبشون یادم نیست ولی آخری مطمئنم دو شده. این آخری هم انگار یه ضربه سخت به دیسک خورده بوده که هد یهویی پرت شده اول دیسک. خداکنه این هد همینجاها با sstf گیر کنه.

الگوریتم رتبه های منو خوب تحلیل کردید!
ایشالله اینجوریه که هد دیسک رو شیاری بوده که بلاک های ۲۵ تا ۳۵ بوده ، حالا پریده رو شیاری که ۱ تا ۵ هست (نزدیک ترا بلوک ها کمتر میشه!!) تا خود کنکورم قصد جابه جابی نداره.
برای من بهینه نیست، بین شیار ها میگرده ، Seek time زیادی داره!

۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  ۱۵۰
۲۸
۸۵
۱۰۵
۵
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ۲۷
۳۶
۳۳
۲۹
۳۰
۲

بحث دنباله شد گفتم بد نباشه منم دنبالم رو بگم:دی
۱۸
۱۷
۲۰
۶۲
۵۵
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm
ارسال: #۲۵
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بحث دنباله شد گفتم بد نباشه منم دنبالم رو بگم:دی
۱۸
۱۷
۲۰
۶۲
۵۵
داداش اینجوری پیش بری که میری بالا. یه دور دیسکتو فرمت کن برگرده همون اولا Tongue
یا مثل من یه مشت بزن پس کله اش که هدش بپره اولای دیسک

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۲۶
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش اینجوری پیش بری که میری بالا. یه دور دیسکتو فرمت کن برگرده همون اولا Tongue
یا مثل من یه مشت بزن پس کله اش که هدش بپره اولای دیسک
من ۵۰ دوم کلن توی یه سری درسا میلنگم،خوبی آزمون هم به همینه! دیگه توی این مدت باقی مونده باید ضعفام رو جبران کنم.
۱
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  ۱۵۰
۲۸
۸۵
۱۰۵
۵
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ۲۷
۳۶
۳۳
۲۹
۳۰
۲

بحث دنباله شد گفتم بد نباشه منم دنبالم رو بگم:دی
۱۸
۱۷
۲۰
۶۲
۵۵

منم:

۷
۲۲
۱۶
۶
۴

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , Riemann
ارسال: #۲۸
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
چقدر خوب میشه بچه های خوبی که رتبه هاشون هم خوب میشه سوالات اپ کنند دوستان قبلی چند وقتی است اپلود نکردند
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
بروبچ یه سوال خفن دارم. سوال ۱۱۳ هوش گفته بود یافتن کوتاه ترین مسیرها در گراف دوری با وزن منفی که بلمن فورد و فلوید رو انتخاب کرده. بلمن فورد مگه فقط واسه کوتاه ترین از راس مشخص نبود؟ یا اینجوری فکر کرده که واسه تمام رئوس یه بار بلمن فورد میزنیم؟

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  بروبچ یه سوال خفن دارم. سوال ۱۱۳ هوش گفته بود یافتن کوتاه ترین مسیرها در گراف دوری با وزن منفی که بلمن فورد و فلوید رو انتخاب کرده. بلمن فورد مگه فقط واسه کوتاه ترین از راس مشخص نبود؟ یا اینجوری فکر کرده که واسه تمام رئوس یه بار بلمن فورد میزنیم؟

فکر میکنم ، توی صورت سوال که اشاره نشده که یافتن همه ی کوتاه ترین مسیر ها ، کلا گفته کوتاه ترین مسیر و مشخصه که تکیه سوال روی یافتن دور منفیه. بلمن فورد یه بار اجرا بشه به ازای هر راسی ، دور منفی رو میده. لازم نیست چند بار محاسبه بشه.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close