زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یکی به من روحیـــــــــــه بده.....

ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
یکی به من روحیـــــــــــه بده [تصویر:  238115_154fs232528.gif]

تمام درس ها رو خوندم (بجز محاسبات)

حالا خیلی زورم میاد وقتی دارم می بینم انگار هیچکدومشون به دردم نمی خوره !
چون انگار زورم نمی رسه جمع بندی کنم !
وقت ندارم واسه همشون تست حل کنم !
وقت ندارم مرور کنم !
وقت ندارم نکته برداری کنم ! [تصویر:  238115_154fs232528.gif]

من درس خوندن رو با یه روحیه و اعتماد به نفس عالی شروع کردم
مطمئن بودم که قبول می شم
روزی ۹ ساعت درس خوندن کم نیست
ولی یه چند روزیه پاک ریختم به هم ! یعنی همش به فنا میره ؟!!!!!

اعتماد به نفسم رو از دست دادم ! دلم واسش تنگ شده جون شما ! [تصویر:  238115_154fs232528.gif]

همچنان دارم تلاش می کنم و البته تا آخرین ساعت هم به تلاشم ادامه میدم .

نهایتاً ۲۰ روز مونده تا کنکور !!!
چرا اینطور شد عاقبت ما !
یعنی تو این ۲۰ روز میشه کاری کرد !؟؟؟؟

کممممممممممممممک [تصویر:  238115_154fs232528.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
شما که اینقدر تلاش کردید نباید بخاطر کم کاری های این چندروزتون اینقدر ناامید باشید!

بعضی ها هیچی نمیخونن و بیشترین تلاششون میگذارن ۱ماه قبل کنکور و در حدمعقول خودشون نتیجه میبینند ولی شما با این تلاشتون باید الان با آرامش مطالبی که خوندید را جمع بندی کنید .تا هرجا که خوندید را جمعبندی کنید و مرور کنید.دیگه مطلب اضافی نخونید و فقط مطالب قبل را مرور کنید و تستهایی که زدید را دوباره بررسی و مرور کنید.درس اضافی دیگری هم نخونید. یعنی بهتره مطلب جدیدی را از ابتدا شروع به خوندن و یادگیری اش نکنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Good! , انرژی مثبت
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: یکی به من روحیـــــــــــه بده.....
دوست عزیز نگران نباشید.
این چیزها در روزهای آخر حتی برای کسی که بارها مرور کرده هم طبیعی هست .
خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید . هر کی طبق برنامه خودش پیش میره . حالا بنا به شرایط شما الان به مرحله جمع بندی رسیدید . اینکه هنوز این کار رو نکردید دلیل بر این نیست که نمی تونید و قراره همه چیز بر فنا بره
فقط باید بدونید در این روزها اونچه که کسی با وضعیت شما رو به موفقیت میرسونه حفظ آرامش هست در وهله اول

تمرکز کنید و آرامشتون رو حفظ کنید و با توکل بر خدا مطالب رو تا هر جا تونستید جمع کنید
نکات مفید رو خانم TheBest گفتن دیگه تکرار نمیکنم : )

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , انرژی مثبت , The BesT
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
همه کنکور که سر جلسه نیست یکی از قسمت های سخت کنکور حفظ آرامش توی روزهای اخر هست شما اگه یکم این مصاحبه های رتبه برتر رو میخوندین متوجه میشدین که اکثرشون به نامیدی رسیدن ولی خودشون و نباختن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۶۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۶۳۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  کی میتونه به این سوال پاسخ بده؟! Perfect_Dream_Man ۰ ۱,۲۲۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Perfect_Dream_Man
  یکی خواهشا کمک کنه چی بهتره soosoo ۳ ۲,۶۳۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rzeini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close