زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۵۵۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  موندم طراح ساختمان داده سال ۹۰ مهندسی چی با خودش فکر کرده !!؟
بعضی وقتا حس میکنم این طراحا همه غمو ناراحتیاشونو تو سوالای کنکور میریزنو خالی میشن ... !
اینجور سوال دادن واسه بالانس کردنه! البته خیلی ها از سال ۹۰ مینالیدند!

[/quote]

بحث نالیدنو اینچیزا نیس... فقط کنجکاوم که بدونم با چه منطقی گاهی همچین سوالایی میاد شاید دلیل درستی هم داشته باشه.

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۵۵۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط m.t.)
سلام دوستان،این پاسخنامه کلیدی که به همراه کنکور نرم افزار ۹۲ تو مانشت هست،جواباش درسته?آخه با پاسخنامه تشریحی پارسه جواباش خیلی فرق داره.شما جوابتون رو با کدوم مقایسه می کنین?

مثلا سوال ۵۸ نرم افزار ۹۲ که سوال مدار منطقی هست من گزینه ۱ بدست آوردم پارسه هم میگه ۱ اما توی اون پاسخنامه کلیدی زده ۴ .ممنون میشم کمک کنین
ارسال: #۵۵۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه این سوال سنجش چه جوابی داده؟؟؟کسی میدونه؟
همون nlogn گفته؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۵۵۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
بزرگواران دنبال مجموعه روابط و فرمولها در بخش حافظه نانو در معماری کامپیوتر هستم ...کسی داره فایلی که درد مارو دوا کنه !؟
فک نکنم روابط زیادی وجود داشته باشه درسته ؟

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
ارسال: #۵۶۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
اینکه چرا سوال غلط میدن از بی دقتی نیست! کاملا آگاهانه است...اونها فقط سطح دانش رو آزمون نمی گیرند بلکه هوش و تمرکز و تسلط به اعصاب هم آزمون می گیرند! اینکه سر جلسه وقت روی چه سوالی بذاری، غلط های املایی رو درک کنی، عصبی نشی و...

یکی از دوستام رفته بود مصاحبه واسه ارشد یه دانشگاه خیلی خوب، می گفت همه چی خیلی بی نظم بوده و پشت در خیلی منتظر ایستادم و خسته شدم و این حرفها! می دونید استاد چی بهش گفت؟! گفت اینا که از بی نظمیشون نیست! اینها جز برنامه است که تو رو بی حوصله کنند که میزان صبرت رو بسنجند و ببینن تحملت چقدره و ببینند بعد از این انتظار طولانی باز هم به خودت مسلط هستی و جواب سوالات سخت و طولانی درسی رو درست میدی یا نه؟!
پس باید کنار اومدSleepy....اینقدر استادهای طراح ما رو دوست دارند(این افعال معکوس بید!Big Grin) که می خوان همه جوره ما رو بسنجند و هوش و شانس ما رو هم محک بزنند!

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , remove , El@he
ارسال: #۵۶۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  خیلی عقبم دیگه برنامه ریزی نمی کنم هر کتابی بهم نزدیکتر بود می خونمش

اینم میتونه یه روش خوب باشه حالا میتونیم روی جوانب مختلفش بحث کنیم(موسوی ....)

منم عقبم برنامه ریزی نیمیکنم استرس میگیرم هر چی دم دستم اومد میخونم

یجا تو مدیریت رابینز یه چیز جالبیز نوشته:

هری کودراسی مدیر عامل شرکت کوآد/گرافیک(یکی از بزرگترین چاپخانه های ایلات متحده) موفقیت شرکت خود را مدیون توانایی در سرعت عمل به هنگام پیش آمدن وضعیت میداند

کارکنان خود را تشویق میکند که:*****************اول عمل کنید،سپس اندیشه کنید******************Smile Smile Smile Smile Smile

شرکت بودجه ای ندارد زیرا بیش از حد سرعت عمل دارد

وقت هم سریع داره میگذره ما هم دیگه فرصت برنامه ریز و این قرتی بازیارو نداریم بهترین کار سرعت عمل در انتخاب کتاب

سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , izadan11 , sahar_rostami2 , tayebe68
ارسال: #۵۶۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
برادران و خواهران نرم افزاریِ زبان های برنامه سازی خونده
این دو تا تاپیک رو بی زحمت یه نگاهی بندازین ببینین نظرتون به نظر من نزدیکتره یا طراح Big Grin
مرسی ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سلام به دوستای عزیزم برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم پارسال منم تو حال و هوای شما بوذم واقعا درکتون می کنم اما امیدتون فقط به خدا باشه همه چیو بسپرین بهش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , dzzv_13 , kh.jafarzade , Saoshiyant , سودابه م , sand , masume_ml , bahar1369 , hamedit89 , neda_Network , El@he
ارسال: #۵۶۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
میدونم تو هم هستی پر ازدرد ... ولی بگو بلندتر ، بلندتر ... با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم ... بگو مجدد مرتب ... بگو بلندتر ، بلندتر ...با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم ... میدونم تو هم هستی پر ازدرد ... ولی بگو بلندتر ، بلندتر ... با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم

سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , atenaa , saeidkhan
ارسال: #۵۶۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
خدا رو شکر فک کنم به سندروم نیاگارا دچار نشدم Big Grin
نمیدونم شایدم از نیاگارا افتادم پاین بدنم گرمه حالیم نمیشه Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۵۶۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  بچه ها چند تا سوال دارم!
این جزوه طرح ۹۰ درصد واسه هر گرایشی موجوده؟
من گرایشه آی تی رو دارم می خوام بدونم گرایش نرم هم داره آیا؟
اگه داره مطالب دروس مشترکش با آی تی یکیه یا نه فرق داره؟
و دیگه اینکه من معماری و مدار منطقی مشترک هم ندارم ممنون میشم اگه لینکشو دارید برام بزارید

دوستان لطفاHuh

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
ارسال: #۵۶۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
:|
یعنی...!
خدایی این پارسه بانک کی داده بیرون؟ :|
۲تا سوال درست حل میکردین ادم دلش نسوزه :| :| حلش کنار :| حداقل صورت سوال درست می نوشتین :|
فک کنم تنها کتابی که از پول دادن بابتش پشیمونم :|

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۵۶۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
من اگه میتونستم صبح زود بیدار شم... البته ۸ ساعت تست میزنم ولی زیاد میخوابم Angry

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۵۶۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم میتونه یه روش خوب باشه حالا میتونیم روی جوانب مختلفش بحث کنیم(موسوی ....)

حالا که تصمیم ب ان شد روش بحث کنیم
به نظر من کتابا رو جمع کنیم بعد هر کدوم رو با توجه به اولویتش به اطراف پرتاب می کنیم بعد هر کتابی نزدیک تر بود می خونی و از اولویتش کم می کنی دوباره پرتاب می کنی هر چند روز یه بار کل کتابارو باید دوباره جمع کرد تا مشکل گرسنگی پیش نیاد(هم الگوریتمش تصادفیه غیر یکنواخته هم اولویت ها رعایت میشه) Big Grin

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , kh.jafarzade , sand , Mänu , hamedit89 , neda_Network
ارسال: #۵۷۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اینکه چرا سوال غلط میدن از بی دقتی نیست! کاملا آگاهانه است...اونها فقط سطح دانش رو آزمون نمی گیرند بلکه هوش و تمرکز و تسلط به اعصاب هم آزمون می گیرند! اینکه سر جلسه وقت روی چه سوالی بذاری، غلط های املایی رو درک کنی، عصبی نشی و...

یکی از دوستام رفته بود مصاحبه واسه ارشد یه دانشگاه خیلی خوب، می گفت همه چی خیلی بی نظم بوده و پشت در خیلی منتظر ایستادم و خسته شدم و این حرفها! می دونید استاد چی بهش گفت؟! گفت اینا که از بی نظمیشون نیست! اینها جز برنامه است که تو رو بی حوصله کنند که میزان صبرت رو بسنجند و ببینن تحملت چقدره و ببینند بعد از این انتظار طولانی باز هم به خودت مسلط هستی و جواب سوالات سخت و طولانی درسی رو درست میدی یا نه؟!
پس باید کنار اومدSleepy....اینقدر استادهای طراح ما رو دوست دارند(این افعال معکوس بید!Big Grin) که می خوان همه جوره ما رو بسنجند و هوش و شانس ما رو هم محک بزنند!
وقتی قراره الگوی ما در نظم و انضباط اینا باشن ، وای به حال ما که قراره برای نسلهای بعدی چه الگوی منظمی باشیم Confused
سوال من اینه که وقتی داوطلب یه گزینه غلط میزنه یک نمره منفی داره، ولی وقتی سنجش غلط داره، نمره منفی جایی برای سنجش لحاظ نمیشه و به بهونه اینکه ما میخواهیم هوش داوطلب را بسنجیم ، جریان را ماست مالی میکنن. اینا نشون از بی تعهدی نسبت به وظیفه است نه یک جریان برنامه ریزی شده واسه سنجش داوطلب

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  :|
یعنی...!
خدایی این پارسه بانک کی داده بیرون؟ :|
۲تا سوال درست حل میکردین ادم دلش نسوزه :| :| حلش کنار :| حداقل صورت سوال درست می نوشتین :|
فک کنم تنها کتابی که از پول دادن بابتش پشیمونم :|
اینا رو یه مشت طاهرپور تولید کردند. که هر جاشو نفهمیدن فقط نوشتن گزینه فلان صحیح است. بگذریم که غلط هم کم نداره. منم از خریدش پشیمونم. البته فعلا. تا ببینم در روزهای آتی به کار میاد یا نه

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , kh.jafarzade , izadan11 , iammiti , masume_ml , hamedit89 , fulgent , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۰۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۶۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close