زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۳۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با ۳متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم
بنده یه زمانی موهام تا شونه هام بلند بود! به یاد اون دوران از این عکسا میزاریم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , maryam.raz , zoltrix_66 , neda_Network , unicornux , mehdi.m2 , izadan11
ارسال: #۲۳۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile

من اینارو نمیشناسم گوش نمیکنم ولی دیدم شماها دارین حساسیت نشون میدین تو فکرش بودم منم آواتارمو عوض کنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , maryam.raz , zoltrix_66 , unicornux , mehdi.m2
ارسال: #۲۳۱۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile

من اینارو نمیشناسم گوش نمیکنم ولی دیدم شماها دارین حساسیت نشون میدین تو فکرش بودم منم آواتارمو عوض کنم Big Grin
همینجور ادامه بدین میرم عکس هایده رو بعنوان خواننده محبوبم میذارم این بغل که راستی راستی به خوابتون بیادها!Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با ۳متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم
بنده یه زمانی موهام تا شونه هام بلند بود! به یاد اون دوران از این عکسا میزاریم!
اوه اوه . اون دوران تیره رو فراموش کنBig Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , hosshah , zoltrix_66 , fulgent , mehdi.m2 , msalehi1991
ارسال: #۲۳۱۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_35597739950215198764.jpg]

جدا روزی ۲۰۰ تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel

حالا ۲۰۰ تا که نه! یه دیروز ۱۵۰ تا قدسی زدم! اونم کوفتم کردن! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۲۳۱۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile

Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۳۱۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ب.ظ
سلام

فک کنم dropbox مانشت رو تحریم کردهBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Riemann
ارسال: #۲۳۱۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
چرا من اینقدر بیخیال درس شدم اینگار دادم کنکور
الانم دوست دارم هر کاری کنم جز درس........

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , fulgent , mehdi.m2
ارسال: #۲۳۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
ارسال: #۲۳۱۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟
بنظر من از فردا هر روز اسطو خودوس و گل گاو زبون دم کنید بخورید تاثیر داره.از قبل بخورید بنظرم بیشتر تاثیر داره تا اینکه فقط شب کنکور بخورید.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , zahra2012 , AEM4949 , sh_s
ارسال: #۲۳۲۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط hosshah.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:
سیگار بعد چایی / چایی بعد سیگار
(توتونش تقریبا میشه گفت گیاهیه) Big Grin

(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  همینجور ادامه بدین میرم عکس هایده رو بعنوان خواننده محبوب میذارم این بغل که راستی راستی به خوابتون بیادها!Big GrinBig GrinBig Grin

هایده که یه دونست اصلا رو دستش نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , zahra2012 , neda_Network , AEM4949 , maryam.raz , unicornux , elynn66 , mehdi.m2 , msalehi1991
ارسال: #۲۳۲۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  هر چند هنوز زوده واسه این سوال ولی ب هر حال از دوستان کسی راه کاری(گیاه درمانی) برای مقابله با استرس روز کنکور داره؟

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:
سیگار بعد چایی / چایی بعد سیگار
(توتونش تقریبا میشه گفت گیاهیه) Big Grin

بدجور تاثیر گذاره!

Sent from my ME172V using Tapatalk

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , hosshah , neda_Network , AEM4949
ارسال: #۲۳۲۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ

زود نیست خیلی به موقع هست شایدم دیر من رفتم دکتر بهم قرص داده (آخه دیگه زیادیه استرسم فکر کنم)اونقدر عوارض نوشته که گیجی میاره و خواب آلودگی و اینا کلن منصرف شدم گیاه درمانی فکر می کنم خوب باشه که منم ازش اطلاعی ندارم اگه دوستان بگن خیلی خوبه Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , mehdi.m2
ارسال: #۲۳۲۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ

استرس نداریم دیگه با هیجانی که بهمون این هفته وارد شد یه بار سکته خفیف زدیم و استرسمون کلا دشارژ شد مث اون قورباغه بود مینداختن تو آب داغ سکته میکرد منتها مارا یبار انداختن تو آب داغ یدر آوردن انداختن تو آب یخ Exclamationخیالت راحت دیگه هر استرسی هم بهمون وارد شه هیچیمون نمیشهBig GrinBig Grinچیکار دارید به آواتار مردم بابا هر کی هر چی دوسداره بزاره نگران نباشید ما هیچیمون نمیشه قرار بود سکته کنیم با دیدن دکستر و ومپایر دایریز سکته میکردیم اینا که خوبن والاBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , tarane1992 , zahra2012 , AEM4949 , hosshah , unicornux , bermoda14 , Riemann , azarakhsh1986 , mehdi.m2
ارسال: #۲۳۲۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ

عرق بیدمشک و گلاب از هر کدون نصف استکان بریزید تو لیوان نصف لیوانم اب بریزید و بخورید به طور معجزه اسایی ارام میشید امتحان شده و مطمئن.Smile خیالتونم راحت تجویز یه فرد باتجربست.Shy

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , AEM4949 , maryam.raz , neda_Network , unicornux , azarakhsh1986
ارسال: #۲۳۲۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
دوستان عزیز ۱۰۱% استرس شما به خاطر تلقین به خودتونه که باعث ترشح غدد شما بیشه و عوارش رو میبینید. الکی چرا بدلت بد راه میدی؟؟؟ اینارو بیخیال ۲تا سوره بخون قبل امتحان آیت الکرسی خوبه
اگرم وقت کردید اینو جواب بدین سوال سیستم عامل ۹۳ خواهد بود : Smile)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , neda_Network , AEM4949 , Riemann , maryam.raz , zoltrix_66 , elynn66 , msalehi1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۰۶۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۸۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۷۰۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close