زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین ازاد تهران شمال و تهران مرکز برای ارشد نرم افزار

ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
انتخاب بین ازاد تهران شمال و تهران مرکز برای ارشد نرم افزار
سلام دوستان
کسی میدونه بین دانشگاه ازاد تهران شمال و تهران مرکز برای ارشد نرم افزار کدومشون بهتره از لحاظ هیئت علمی سطح علمی و تراز قبولی ؟؟؟ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .موفق باشید
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوانتون مناسب نبود و اصلاح شد. ضمن این که محل ایجاد تاپیکتون هم درست نیست. منتقل می کنم لطفا در موارد مشابه بیشتر در محل و عنوان ایجاد تاپیک دقت بفرمایید که تاپیکتون بسته نشود.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۳
این تاپیک رو اپ می کنم کسی از دوستان میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
چه ویژگی های نسبت به هم دارن
قبلا تاپیکی خونده بودم در این باره اما الان هر چی می گردم نمی تونم پیداش کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۳
تو رشته شبکه کدوم دانشگاه بهتره به نظرتون ==> باراجین یا علوم تحقیقات تهران ؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lafille
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ
RE: انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۳
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)milDereD نوشته شده توسط:  تو رشته شبکه کدوم دانشگاه بهتره به نظرتون ==> باراجین یا علوم تحقیقات تهران ؟؟

قطعا باراجین ،فکر کنم ۸ سالی هست که ارشد شبکه و تجارت داره و اساتید به نام دانشگاه دولتی
علوم تحقیقات اصلا گروه آی تی نداره ،تازه امسال میخواد فقط گرایش شبکه بیاره
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: milDereD , rezaee1
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ
RE: انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۳
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)milad91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میدونه بین دانشگاه ازاد تهران شمال و تهران مرکز برای ارشد نرم افزار کدومشون بهتره از لحاظ هیئت علمی سطح علمی و تراز قبولی ؟؟؟ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .موفق باشید

دوست عزیز... در مقطع ارشد نرم افزار، بیشتر اساتید و هیئت علمی تهران شما (البته در ارشد فقط) رشتشون سخت افزاری بوده و به همین دلیل بهتر هست که مرکز رو بزنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: milad91

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close