زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!

ارسال: #۱۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
RE: هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  یه نکته هست که من خودم هم نمیتونم انجامش بدم ولی اگه انجام بدیم به طرز عجیبی درصد میره بالا
همیشه فرض کنید اولین جوابی که به دست میارید اشتباهه
دکتر اجلالی میگفت وقتی سوال رو حل کردی و به جواب رسیدی بگو خب پس این جواب غلطه Big Grin

یه نکته دیگه هم هست همون نزدیکای کنکور میگم که یادتون نره (یه قلم جنس که اگه نبرید فاتحه خوندست. راهنمایی: تو جیب جا میشه. عکستون روش هست. مشخص میکنه که شهروند ایران هستید Wink )

آفرین، کارت ملی
می تو
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , AEM4949
ارسال: #۱۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  کنکور جای حل کردن مساولی که بلد هستید نه جای شکافتن مساولی که تا حالا حتی شبیهش رو هم ندیدید پس وقت بذارید رو داشته های خودتون نه نداشته ها!!! در ضمن بین ۲تا گزینه شک دارید نزنید!!!! دکتر حقیقت هم حرف زد واسه ما Smile)) شوما نزنید غلط درمیادااا!! از ما گفتن بودSmile)

واقعا موافقم !!! منم خواستم به حرف آقای حقیقت گوش کنم اما .....
جواب نمیده نزنیدددد
البته پارسال مدیریت کنکور رو شانسی زدم (کلا) شدم ۳۳ % ، ولی الان دیگه جواب نمیده !!! به ریسکش نمیارزه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ
به نظر من :
حداقل ۱۵ دقیقه زودتر سرجلسه حاضر بشین تا به محیط و جایی که نشستین کم کم عادت کنین .
نزارین لحظه آخر که دارن درب سالن رو میبندن
خیلی تاثیر داره
۸۸

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , fulgent , Good! , minami , zander , tayebe68
ارسال: #۱۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
از همین حالا لیست مواردی که قراره سر جلسه با خودتون بیارید رو بنویسید و به میزتون بچسبونین.
مواردی که خیلی مهم ان: دستمال کاغذی و شکلات، ساعت ، مداد ، پاک کن و مهم تر از همه کارت ملی

شکلات رو جدی بگیرین من چند آزمون آخری که میدادم شکلات همراهم میوردم و خیلی خوب نتیجه میداد!تقریبا بین هر درسی که سوییچ میکنید به مغز استراحت بدین و یه شکلات بخورین و برای چند لحظه به هر چیزی که دوست دارین فکر کنین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , Pegasus , ایزدی , minami , zander , tayebe68
ارسال: #۲۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
یه نکته دیگه این که دوستانی که برای درس زبان هم آمادگی دارند
وقتی به متن ها میرسین سعی کنین خوب و با دقت متن ها رو بخونین که وقت جواب دادن دوباره مجبور نشین به متن برگردین و اینطوری زمان کمتری از دست میره.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , mehran666 , hosein_khoshdel , alirezad , tayebe68
ارسال: #۲۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز وقتی جواب سوالی رو تو پاسخ نامه علامت میزنید خوب خوب دقت کنید ک جواب مربوط به همون سوال باشه یعنی شماره سوال رو چک کنید بخصوص دوستانی ک مدیریت و زبان رو خالی میزارن واسه دروس بعد مدیریت با دقت جواب رو ثبت کنید
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان مانشتیSmile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , abji22 , tayebe68
ارسال: #۲۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
سلام

دوستان به سوالات دقت کنن ، کنکوره شوخی نیست کهTongueBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , atenaa , minami , tayebe68 , Riemann
ارسال: #۲۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  ...میگفت وقتی سوال رو حل کردی و به جواب رسیدی بگو خب پس این جواب غلطه Big Grin
مسئله اینه که وقت ما بی نهایت نیست، ایشون اشتباه فرمودند چون اینکار وسواس میاره

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: robert , nadal021 , tayebe68
ارسال: #۲۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  مسئله اینه که وقت ما بی نهایت نیست، ایشون اشتباه فرمودند چون اینکار وسواس میاره

در مورد این که عملی نیست حرف شما درسته اما در مورد اشتباه بودنش نه چون این حرف اگر سوال سر سری حل شه کاملا درسته
۲
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  یه نکته دیگه این که دوستانی که برای درس زبان هم آمادگی دارند
وقتی به متن ها میرسین سعی کنین خوب و با دقت متن ها رو بخونین که وقت جواب دادن دوباره مجبور نشین به متن برگردین و اینطوری زمان کمتری از دست میره.
البته با این روشی که شما میگید به زور وقت بشه که فقط به یه متن و سئوالاتش جواب داد
اصلش باید تکنیکهای reading رو بلد باشید

دو نکته هم من اضافه می کنم
۱- واقع بین باشید
برید یه نگاهی به درصدهای نفرات برتر بکنید، میبینید که متوسط درصدها توی آی تی اطراف ۵۰ هست، پس از الان خودتون رو آماده کنید که تو هر درسی ۳-۴ سئوال رو حداکثر جواب بدید(اگه بیشتر هم شد اشکال نداره ، ضرر نمی کنیدBig Grin) و اینکه امکانش هست مثل من اصلا به سئوالات درسی مثل گسسته با اینکه خیلی وقت برای خوندنش گذاشتید جواب ندید
اگه بخواهید برای خودتون هدفگذاری کنید که تو هر درسی مثلا درصدهاتون بالای ۸۰ باشه از نظر روحی کلی ضرر می کنید چون بعد از ۲-۳ درس وقتی که می بینید نمی تونید به این تعداد سئوال جواب بدید روحیتون هم خراب میشه و نمیتونید با تمرکز حواس به بقیه سئوالات جواب بدید و هم به خودتون فشار میارید که حتما به بعضی از سئوالات جواب بدید که باعث میشه که نمره منفی بگیرید

۲- در کنکور شرایط برای همه یکی هست(البته منظورم سر جلسه امتحان هست نه قبلش)
اگه سئوالی غلط هست برای همه غلط هست نه فقط برای شما، این رو هم در نظر داشته باشید که حتما در این امتحان حداقل ۱ سئوال مشکل دار وجود داره تا وقتی که با همچین سئوالی مواجهه شدید و کلی وقت صرفش کردید اعصابتون خورد نشه و خیلی راحت برید سراغ سئوال بعدی

اگه وقت یا تعداد سئوالات کم و زیاد شد این برای همه هست نه فقط شما
توجه داشته باشید که در کنکور بر خلاف امتحانات دانشگاه که هرچی نمره بالاتر هست بهتر هست، باید رتبه بالاتر باشد، اگر وقت را کم کردند نه تنها باعث میشه که شما به سئوالات کمتری جواب بدید بلکه سایر رقبا هم به سئوالات کمتری جواب می دهند، با فرض مساوی بودن شرایط رتبه نهایی شما تغییری چندانی نمی کند
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , nazanin92 , mostafa23 , Mohammad.K , بنفشه , hnarghani , minami , alirezad , Sakura , Pegasus , itmanesh , zander , Sector
ارسال: #۲۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  یه نکته دیگه هم هست همون نزدیکای کنکور میگم که یادتون نره (یه قلم جنس که اگه نبرید فاتحه خوندست. راهنمایی: تو جیب جا میشه. عکستون روش هست. مشخص میکنه که شهروند ایران هستید Wink )

GLX ؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , hosshah , friends , Pegasus , deadly_s2
ارسال: #۲۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ
Key Recommendations parseh.pdf
اندازه فایل: ۱۰۸/۹۳ KB
ممنون بابت نکته ها

پارسه یه سری نکات توی یه pdf گفته بود که کلا خود pdf رو آپلود می کنم تا دوستان استفاده کنن.

".When you're screwing up and nobody says anything to you anymore, that means they've given up on you"
Randy Pausch-
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , Mohammad.K , reyman , zander , tayebe68
ارسال: #۲۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
پاسخنامه خالی، وسوسه تون نکنه، اینو برای بچه های میگم که آزمون آزمایشی های راحتی رو پشت سر گذاشتن و به پاسخنامه خالی زیاد عادت ندارن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , ایزدی , mhma_1367 , hnarghani , Riemann , minami , hosshah , shazde kuchulo , zander , tayebe68
ارسال: #۲۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
اگه سوالات یه درسی مثل ریاضی سخت بود(مثل پارسال) اعتماد به نفستون رو از دست ندید بگید من که نتونستم وای به حال بقیه!!!!!!!

و حتی اگر سخت بود بگردید دنبال یه سوال که می تونید حل کنید چون من خودم پارسال وقتی دیدم ریاضی سخته دیگه سوالا رو درست نمی خوندم یه نگاه می کردم و رد می شدم بعد از کنکور دیدم ۲ تا سوال امارو یه سوال گسسته را از دست دادم

تو درس منطقی به قصد صد نرید چون ممکنه نشه

تو درس معماری چند ساله گیر دادن به nano program حتما این مبحث را خوب یاد بگیرید
بازم تو درس معماری سوالی که پارسال و ۹۱ و ۹۰ داده بودن و احتمال داره امسال هم بدن (پارسال تعداد ثبات ها رو خواسته بود)نمی دونم متوجه شدید یا نه.

تو درس منطقی مواظب مدار میلی و مور باشید خیلی می تونه خطرناک باشه اگه رد گزینه می کنید چند بار این کارو بکنید که اشتباه نشه.پ
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani , minami , fulgent , zander
ارسال: #۳۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط e.shrm.)
* پاک کن که یکی از دوستان گفتند ، ۱۰۰ درصد قبول دارم ، به این موضوع توجه نکرده بودم ولی همیشه تو آزمون ها این کار رو کردم ، اینجوری دغدغه کمبود جا برای چرک نویس هم نداشتم هیچ وقت. و تاکید میکنم سرعت به شدت بالا میره چون بین خط خطی هاتون گم نمیشید.

* سوالات رو به سه دسته تقسیم میکنم
۱- بلدم
۲- بلدم ولی وقت گیره
۳- کلا بلد نیستم

دور اول دفترچه رو که میرم ، فقط سوالات دسته اول رو جواب میدم و رو شماره سوالات دسته ۳ ضربدر میزنم و دور شماره سوالات دسته ۲ خط میکشم.
اینجوری به شدت تو وقتتون صرفه جویی میشه.
و وقتی به پایان دفترچه میرسید ، میبینید هنوز ۱ ساعت وقتتون مونده و شما یه دور همه سوالات رو نگاه کردید. بعد بر میگردم و تو زمان باقی مونده رو سوالات دسته شماره ۲ وقت میزارم. و مطمئن باشید چون یه دور تا آخر رفتید ، خیالتون خیلی راحت تره و خیلی خیلی با آرامش و تمرکز بیشتری به سوالات جواب میدید.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , minami , fulgent , tabassomesayna , hosshah , Good! , masoud67 , shazde kuchulo , zander , tayebe68 , Sector

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۸۱ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۴۳۲ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۵۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۹۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۹۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۱۵۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۳۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  [نکات زندگی] مـرا همـانگـونه کـه هستـم دوسـت داشتـه بـاش! good-wishes ۶ ۹,۳۲۹ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  [نکات زندگی] زبانش را بشناسید تا حرف دلش را بفهمید good-wishes ۱ ۳,۲۵۳ ۰۶ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close