زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!

ارسال: #۴۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
RE: هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ق.ظ)manesht. نوشته شده توسط:  مراقب گزینه اول باشیم.............. سال قبل چند تا سوال آمار حل کردم با یه بی دقتی کوچیک کوچیک ب گزینه یک رسیدم و طراح عزیز هم حواسش بود و تو گزینه یک جواب منو گذاشته بود
منم خوشحـــــال میزدم گزینه یک در حالیکه ............
جواب هایی رو ک مطمعنن ما با بی دقتی دست میاریم دقیقا میذارن گزینه یک Sad Smile
دوست عزیز گزینه ها shuffle میشن و با ترتیبی که طراح تحویل سنجش داده فرق میکنه. یعنی ترتیبشون تصادفیه و برای همین احتمال درست بودن هر گزینه برابره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , fulgent , neda_Network , Aref Safari , tayebe68
ارسال: #۴۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ق.ظ
توکل به خدا یادتون نره
آرزوی موفقیت برای همه بچه هایی که زحمت کشیدن
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , chaka , good-wishes , fulgent , n_amiry70@yahoo.com , minami , Sakura , shazde kuchulo , Aref Safari , tayebe68 , tarane1992 , Sector
ارسال: #۴۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
تشکر از همه نکات عالی بود.........!! شب قبل از ازمون هم یه کار خیلی جذاب و انرژی بر انجام بدید که شب تا سرتون رو روی بالشت گذاشتید خوابتون ببره اینقدر خوبه.........!!

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , fulgent , tayebe68
ارسال: #۴۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
۱ نکته ای که بارها برا خود من اتفاق افتاده اینه که بی دقتی می کنم. با خون دل جواب درست رو به دست می یارم اما اشتباه می زنم. تو امتحانا پارسه یکی دو بار این اتفاق افتاد اما فکر می کردم اشتباه از پارسس تا این که تو تستای سال های گذشته که خودم تو خونه از خودم می گیرم به این نتیجه رسیدم که اشتباه از خودمه.
واسه همین به نظرم می یاد ۵ دقیقه آخر رو به چک کردن اون سئوالایی که زدم اختصاص بدم که اشتباه وارد نکرده باشم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , fulgent , minami , shazde kuchulo , tayebe68
ارسال: #۵۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ
یه سوال . حافظه های نانو رو از کجا بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ
با خودتون چند تا دونه شکلات ببرید با یه بیسکوییت تا قند خونتون نیفته و مغزتون کم کار شه با خودتون حتما دستمال کاغذی ببرید دستتون خیس یا چرب شد به پاسخ نامه نخوره که تصحیح نمیشه ریلکس بودن جز با نام خدا و صلوات نیست پس حتما اگه استرسی شدید چشماتون ببندید و صلوات بفرستید و یه نفس عمیق ریکاوری میشید من تو مدیریت خواب بر روی مساله را خونده بودم اما باورم نشد اما حقیقته چون وقتی آزمون تموم میشه تازه جوابا یادمون میاد سوالی به هر دلیل جوابش به ذهنتون نرسید بخونیدش و از روش رد شید ناخوداگاه مغز در گیر میشه و چند دقیقه بعد جرقه زده میشه و جواب به ذهنتون میرسه مثل من عجول نباشید متاسفانه خیلی عجول و بی دقتم و دارم سعی میکنم خودما بهبود بدم اون ۴ ساعت نتیجه ی ثمره ی یه عمر تلاشه حیفه با استرس و... حروم بشه سوالی را خوندید جوابایی که حدس میزنید یا راه حلایی که حدس میزنید به صرت اجمالی کنارش بیارید اینجوری دقت بیشتر میشه شما لیاقت به بهترینا رسیدن را دارید پس خودتونا باور داشته باشید موفق باشیدHeartHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fas , alirezad , fulgent , ka arman , tayebe68
ارسال: #۵۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط alirezad.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ق.ظ)manesht. نوشته شده توسط:  مراقب گزینه اول باشیم.............. سال قبل چند تا سوال آمار حل کردم با یه بی دقتی کوچیک کوچیک ب گزینه یک رسیدم و طراح عزیز هم حواسش بود و تو گزینه یک جواب منو گذاشته بود
دوست عزیز گزینه ها shuffle میشن و با ترتیبی که طراح تحویل سنجش داده فرق میکنه. یعنی ترتیبشون تصادفیه و برای همین احتمال درست بودن هر گزینه برابره
فکر نکنم اینطورى باشه. بعضى سوالات مثلا گزینه ى همه ى موارد یا هیچ کدام داره . اگر شافل کنن که ضایع میشهTongue
به نظرم صبح ۱ ساعت قبل از کنکور یه شطرنج اساسى بتونه ذهن رو بیدار کنه.

کار، تلاش، امید، صبر ....
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۵۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  فکر نکنم اینطورى باشه. بعضى سوالات مثلا گزینه ى همه ى موارد یا هیچ کدام داره . اگر شافل کنن که ضایع میشهTongue

اتفاقا یه سال نظریه اینجوری شده بود
گزینه یکش این بود: گزینه ۱ و ۲ صحیح است Big Grin
یادم نیست چه سالی بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۵۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
گفتنی ها رو دوستان گفتن
یه حرفی می خوام بزنم امیدوارم دوستان جدی بگیرن
کنکور ارشد مثل سراسری نیست که یه عالمه سوال داشته باشه و هر چی ورق بزنی تموم نشه
به همتون توصیه می کنم که مثل یه امتحان بهش نگاه کنید که می رفتید دانشگاه و میدادید و یه کم سطحی بگیرید
انشاءالله که این طوری استرستون کم بشه
و مهمترین نکته اینه که به خدا باور داشته باشید
باور داشته باشید که اگه تلاش کردید حتما نتیجه ی تلاش رو می بینید

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , neda_Network , fulgent , ka arman , minami , shazde kuchulo , tayebe68 , tarane1992 , Sector
ارسال: #۵۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)srmarjani نوشته شده توسط:  یه سوال . حافظه های نانو رو از کجا بخونم؟
اگه کتاب معماری هادی یوسفی رو داری اسم فصلش هست

کنترل ریز برنامه ریزی شده
۰
۱
ارسال: #۵۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mamady1 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)srmarjani نوشته شده توسط:  یه سوال . حافظه های نانو رو از کجا بخونم؟

کتابی که من دارم مال دو سال پیشه. سوالای نانو حافظه تو تستا هست و لی تو متن درس حافظه های نانو رو توضیح نداده.
۰
۱
ارسال: #۵۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)srmarjani نوشته شده توسط:  یه سوال . حافظه های نانو رو از کجا بخونم؟

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ق.ظ)manesht. نوشته شده توسط:  مراقب گزینه اول باشیم.............. سال قبل چند تا سوال آمار حل کردم با یه بی دقتی کوچیک کوچیک ب گزینه یک رسیدم و طراح عزیز هم حواسش بود و تو گزینه یک جواب منو گذاشته بود
فکر نکنم اینطورى باشه. بعضى سوالات مثلا گزینه ى همه ى موارد یا هیچ کدام داره . اگر شافل کنن که ضایع میشهTongue
به نظرم صبح ۱ ساعت قبل از کنکور یه شطرنج اساسى بتونه ذهن رو بیدار کنه.
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  فکر نکنم اینطورى باشه. بعضى سوالات مثلا گزینه ى همه ى موارد یا هیچ کدام داره . اگر شافل کنن که ضایع میشهTongue

اتفاقا یه سال نظریه اینجوری شده بود
گزینه یکش این بود: گزینه ۱ و ۲ صحیح است Big Grin
یادم نیست چه سالی بود

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mamady1 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)srmarjani نوشته شده توسط:  یه سوال . حافظه های نانو رو از کجا بخونم؟

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)srmarjani نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mamady1 نوشته شده توسط:  

کتابی که من دارم مال دو سال پیشه. سوالای نانو حافظه تو تستا هست و لی تو متن درس حافظه های نانو رو توضیح نداده.

لطفا برای حفظ نظم تایپیک سوالات خود را در تایپیک و بخش مناسب مطرح کنید.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , good-wishes , Sakura , tayebe68
ارسال: #۵۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
یه ساعت دیجیتال که روی ساعت ۰۰:۰۰ تنظیم شده با خودتون ببرید و با اعلام شروع آزمون دکمه شروع رو بزنید ، هروقت شد ۰۳:۰۰ یعنی وقتتون تمومه !
اینطوری بهتر میتونید زمان نگهدارید.

از مداد اتود ۰/۷ با نوع مغز HB برای حل سوالات استفاده کنید و با مداد نرم معمولی گزینه پاسخنامه رو بزنید. لازمه که مداد ۰/۷ باشه و نوع مغز HB که اگر اشتباها با اون پاسخنامه رو علامت زدید باعث سوراخ شدنش نشید. اینطوری سرعتتون با زمان که با خودکار حل میکنید تقریبا برابره من ازمایش کردم و جواب داده برای من Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , tayebe68
ارسال: #۵۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سلام.

یه توصیه مهم:

سر کنکور آرامش خودتون رو حفظ کنید!
مطمئن باشید سوالات عجیب غریب و سخت خواهید دید! از الان آمادگیش رو داشته باشید که یهو جا نخورید! به یه سوال ۵ ثانیه نگاه کنید میفهمید بلدید یا نه، اگه دیدید خیلی غاطی پاتیه زود ازش رد شید و اصلا هم نگران نشید.

تستهایی که بلدید رو بزنید و از بلد نبودن تستها نترسید! چون مطمئنا خیلی از تستها واستون عجیب غریب خواهد بود.

به امید موفقیتتون.

There is no there there.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , hosshah , killerphp , zoltrix_66 , AEM4949 , masoud67 , minami , NTZ , kd110 , Mänu , fulgent , atenaa , shazde kuchulo , FAM , Good! , neda_Network , frZne , hamedit89 , Aref Safari , shovaliehsiah , ka arman , lotus , abji22 , kh.jafarzade , n_amiry70@yahoo.com , sand , elirahman , itmanesh , sh_s , Nolan , niloofar_68 , mehran666 , elynn66 , tayebe68 , tarane1992 , Sector
ارسال: #۶۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سلام دوستان.
به نظر شما معدل خیلی تاثیر داره.من نمیدونم چه طور حساب میشه ولی میگن تو ارشد تاثیر گذاره.اخه من فعلا معدلم ۱۲(معدل موثر) ولی یه ترم دیگه ۳۰ واحد دیگه هست هرچی اسونه تو این سی واحده.حالا به نظرتون من میانگین حداقل چند بزنم تجارت حتی شبانه در میام[/php]
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۶۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۷۷ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۸۲ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۸۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۱۲۲ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  [نکات زندگی] مـرا همـانگـونه کـه هستـم دوسـت داشتـه بـاش! good-wishes ۶ ۹,۳۲۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  [نکات زندگی] زبانش را بشناسید تا حرف دلش را بفهمید good-wishes ۱ ۳,۲۴۸ ۰۶ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close