زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)

ارسال: #۱۹۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط Saoshiyant.)
جدیدا خدا زود حرفامو میشنوه

همین چند روز پیش بود که با خودم میگفتم چقد خوب میشد قبل سربازی ی بار میرفتم زیارت امام رضا ، امشب جور شد

انشا.. واس جواب کنکورم همینطور باشه. برا همه ی دوستان آرزوی بهترین نتایج رو دارم
قربون همتون ...

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , tayebe68 , Good! , hosshah
ارسال: #۱۹۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  تاریخ روی پاسخ نامه ها ۱۷ ام بود. اینطور به نظر می آد که دفترچه سوالات و پاسخنامه ها، از هفته پیش در حوزه ها موجود بوده.
حالا می خوام بدونم کی تضمین می کنه که مثلا پسرخاله رئیس حوزه آزمون نداشته و زود تر از موعد دفترچه رو باز نکرده و جواب نداده ؟ شاید امروز رفته بوده کوه نوردی چون خیالش راحت بوده که ۲ روز پیش کنکور داده !

به نظرم این اعتراضا وارد نیست. چون هر سوالی ک از سنجش میاد به تعداد و پلمپ شده است. چطور میشه سوالا لو رفته باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۹۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
سلام. منم اومدم خاطره مو تعریف کنم!
آقا من اومدم رفتم سر جلسه یهو گیر دادم که از این اتصال ها سوال میاد حتما و من دوره اش نکردم. بعد رفتم پرسیدم کی اینجا درس خونده؟
بغل دستیم که یه نگاه کرد و گفت هه!! یکی جلوش نشسته بود برگشت گفت این جا هیچ کس درس نخونده!
بعد گفت حالا چه سوالی داری؟ از چه درسی؟ گفتم نرم افزار. گفت بگو شاید من جواب دادم. گفتم اتصال ها و ترتیبشون شروع کرد به بیان مراحل مهندسی سیستم که می شه دید جهانی و .... گفتم این که مال فصل مهندسی نیازمندی هاس چه ربطی داشت؟ گفت تو از رو چه کتابی خوندی؟ Huh
حالا چه ربطی داره آدم از رو چه کتابی بخونه. یعنی کتاب های دیگه مراحل مهندسی سیستمو جای انواع اتصال ها گفتن؟
بعد یهو برداشت گفت سوالات خیلی ریزه!!! در این حد جزیی سوال نمی یاد.. گفتم عزیززززززززم! پارسال اومده امسالم احساس می کنم میاد. بعد این بار برگشت گفت لازم نیست همه رو جواب بدی ۴ تا جواب بدی کافیه!
این تا این جا. حالا به فرآیند آزمون بپردازیم. من دفترچه را باز کردم از اول تا آخرین سوال رو دونه دونه نگاه کردم. به ساختمان هم امید بسته بودم. که یهو چسپیدم به سقف! رسیدم آخر دفترچه و به این نتیجه رسیدم: " خدای من! من یه دونه از این سوال ها رو نمی تونم حل کنم.
یعنی چی؟ یعنی چی؟ " بعد یاد یه جمله ی آقای Riemann افتادم، گفته بودن اگه سوال ها همه شون مثه سیستم عامل ۹۰ باشه همون چند دقیقه اول دو سه هزار نفر از دور خارج می شن. بعد این به این جمله تبدیل شد که اگه سخته واسه همه سخته ولی واقعا این جمله شون باعث شد به خودم بگم خودتو نباز. مهم نیست نتیجه چیه. نمی شه که از این همه سوال هیچی بلد نباشی. بعد این بار آروم آروم شروع کردم به خوندن دیدم نه دیگه در اون حدم نیست که نتونم هیچی جواب بدم. البته من انقدر از این سیستم می ترسیدم اون سواله بن بستشو ندیدم اصن. یعنی خوندنمشا ولی حتی نفهمیدم که این سواله بن بسته فک کردم همزمانیه . بعد گفتم اه اینا چرا دو تا همزمانی دادن؟
حتی این کلمه بن بست از جلو چشمم گذشت ولی حتی به ذهنم آشنا نیومد. اون لحظه اصن نفهمیدم بن بست یه فصلیه که من دو بار خوندمش! استرس با ذهن انسان چه می کنه. من کلا از همه ی درس ها ۲۲تا سوال بیشتر جواب ندادم.(خودم می دونم فاجعه اس) چند تا بود که خونده بودم ساده هم بودن ولی چون مرور نکرده بودم بین دو گزینه شک داشتم و نزدمشون.
بعد از جلسه اومدیم بیرون به خانومه که گفته بود این سوال نمی یاد خیلی ریزه. گفتم دیدی اومد؟ ولی خودشو زد به اون راه. Dodgy
گفتم آقا این ساختمان و طراحیش تو رو نابود نکرد؟ گفت نه (!!!!!؟؟؟؟؟؟؟) ساختمانش که خوب بود خیلی خوب بود( بازم؟؟؟؟؟!!!!!) این علامت سوال ها و تعجب ها تو ذهنم بودن.شاید تو قیافه ام هم بودن نمی دونم. گفتم حالا شاید من چیزی حالیم نیست نمی فهمم!
گفتم طراحیش چی؟ گفت اونم خووووب بود. بعد یهو گفت بیشترش که شبیه پارسال بود. در این جا من به کل نظام هستی و خلقت شک کردم و فک کردم نکنه اصن سوال های دفترچه ها با هم فرق می کنن!!!!!!!!!!!!! ولی دیگه هیچی نگفتم. تازه فرمودن که سوال های شبکه هم خیلی خوب و ساده بود. بعد من گفتم حتما ساده بوده دیگه. تا اومدم اینجا دیدم همه می گن مشترک افتضاح بوده. فهمیدم این خانومه کلا مثه اینکه عادت داشته یه درسیو بخونه فک کنه ساده اس و مطالب توی ذهنشو که حتی توی سوال هم نیومدن به جای جواب فرض کنه مثه جوابی که به سوال من داد. ولی جدا از اینکه شوکه شدم و هنوز از شوک سوالا بیرون نیومدم هنوز دارم فکر می کنه واسه خانومه سوال مشترک جداگانه طراحی کرده بودن؟!!Sleepy

پ.ن: تازه بارم حرفام موندن، گفتم زیاد می شه کسی نمی خونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , unicornux , hosshah , maneshty , msalehi1991 , AI.
ارسال: #۱۹۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
از دوستان گرامی ممنون میشم از هرگونه بحث پیرامون لو رفتن سوالات و هرگونه شبهه و گمانه زنی چه به شوخی و چه به جدی در این خصوص ، اکیدا خودداری کنید
در صورت تکرار قطعا برخورد جدی تری خواهد شد .
این بحث ها فایده ای نداره و فقط باعث تشویش اذهان دوستانتون میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , mehdi.m2 , hosshah , sand , Mänu
ارسال: #۲۰۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط tayebe68.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  از دوستان گرامی ممنون میشم از هرگونه بحث پیرامون لو رفتن سوالات و هرگونه شبهه و گمانه زنی چه به شوخی و چه به جدی در این خصوص ، اکیدا خودداری کنید
در صورت تکرار قطعا برخورد جدی تری خواهد شد .
این بحث ها فایده ای نداره و فقط باعث تشویش اذهان دوستانتون میشه

خدا خیرتون بده ، حرف دل منو زدید
ضمن اینکه ممکنه این بحث ها تبدیل به شایعه فراگیر بشن و ضمن تشویش اذهان، به اعتبار مانشت لطمه بزنن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , virtual girl , hosshah , Mänu , AI.
ارسال: #۲۰۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
کامپیوتری های عزیز امیدوارم که فردا سر حال برید سر کنکور و بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید...
برای همتون دعا می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , fulgent , hosshah , unicornux
ارسال: #۲۰۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
سال اولم بود و فکرمی کنم کنکور اصلا روال مشخصی نداره و رو هیچی نمیشه حساب کرد مگر اینکه طرف خودش رو چنان بیمه کنه که طراح ها رو از رو ببره.اونم فکر کنم تلاش و پشتکار چندین برابر حالت متوسط و منابع مناسب می خواد.گذشته از همه اینا الان اتاق من مثل اینه که توش بمب منفجر شده اوضاعیه بیا و ببین.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , mehdi.m2 , AI.
ارسال: #۲۰۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
راستی تا دیر نشده و نرم افزاری ها نرفتن!
خواستم بگم آرزوهای موفقیت تون دیشب حال منو خیلی خوب کرد. درسته من اون موقع اصلا حرف نمی زدم
راستش هیچ کس در واقعیت واسه من آرزوی موفقیت نکرد. حتی بعدش هیچ کس نخواست بدونه چی کار کردم.
(الان تیریپ فاز منفی بر نداشتم ها فقط یه واقعیتی که دارم بیان می کنم و ازش هم ناراحت نیستم.) اما حس خیلی
خوبی بهم دست داد مثه حس یه عالمه دوست خوب داشتن حتی اگه کسی منو دوست خودش نمی دونست.

برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم. درسته شما من نمی شناسین اما من چون تاپیک گروه درسی رو می خوندم خیلی
هاتون رو می شناسم. و از ته دلم براتون آرزوی موفقیت می کنم.
چند نفری هم بودن که اسمشونو نمی برم اما حرفاشون خیلی بهم کمک کرده ( البته صرف نظر از نتیجه که می دونم خوب نیست)
امیداوارم و یه جورایی مطمئنم که بهترین نتیجه رو می گیرن.

برای همه تون، فردای خوبی آرزو می کنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , mehdi.m2 , unicornux , tayebe68 , maneshty , Mänu , AI.
ارسال: #۲۰۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
ای بابا این hosshah هنوز داره تشکر می زنه
پاشو پسر
پاشو برو دیگه
برو بخواب دیگه
ایشا... موفق باشی فردا

نبیتم دیگه تشکر زده باشی تا فردا بعد از کنکور

اورین پسر خوب
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , unicornux , tayebe68 , Mänu
ارسال: #۲۰۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  سلام من اومدم.گسسته اسون بود.Big Grin
کلا سوالا نسبت به پارسال منطقی تر بود.
شبکه هم خیلی ناجوانمردانه بودCool

نگید که گسسته امسال اسون بوده چون حذف کرده بودمSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۰۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  ای بابا این hosshah هنوز داره تشکر می زنه
پاشو پسر
پاشو برو دیگه
برو بخواب دیگه
ایشا... موفق باشی فردا

نبیتم دیگه تشکر زده باشی تا فردا بعد از کنکور

اورین پسر خوب
قربون تو عزیز من دیگه لپ تاپو خاموش کردم Big Grin
چاکر دوستان
تا فردا خدافظ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , unicornux , tayebe68 , maryam.raz , atenaa , AI.
ارسال: #۲۰۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سلام و خسته نباشید به همه دوستان آی تی...
ایشالا رتبه ها بیااااااااااااااد همگی در حد تیم ملی...

خواهشا یکی که درستو حسابی خونده بوده و رفته سر جلسه یک ارزیابی جامع از دید خودش بده ک سوالا نسبت به سال قبل چجور بوده؟؟

من خودم امتحان دادم..ولی چون نرسیدم خووووب بخونم..متاسفانه تشخیض درستی ندارم ازش..دی:
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۲۰۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان آی تی...

خواهشا یکی که درستو حسابی خونده بوده و رفته سر جلسه یک ارزیابی جامع از دید خودش بده ک سوالا نسبت به سال قبل چجور بوده؟؟

من خودم امتحان دادم..ولی چون نرسیدم خووووب بخونم..متاسفانه تشخیض درستی ندارم ازش..دی:

خانوم سوالا نسبت به پارسال و پیارسال و پس پیارسال بد بود! واقعا بد بود!
واقعا سخت داده بودن!
این هم نظر منه و هم باتوجه به نظرات جمیع دوستان در این تاپیک میگم.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , shamim_70
ارسال: #۲۰۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان آی تی...

خانوم سوالا نسبت به پارسال و پیارسال و پس پیارسال بد بود! واقعا بد بود!
واقعا سخت داده بودن!
این هم نظر منه و هم باتوجه به نظرات جمیع دوستان در این تاپیک میگم.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

خاک بسرم.........Sadچیکار کنم سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!

منکه زیاد چیزی نخونده بودم...ساختمان داده و طراحی رو دیدم کپ کردم..خیلی نکته ای بووووووووووووووود...

خدا رحمم کنه سال بععععععععععععد...از همین الان استرس دارم...شبا خواب نمیرم..نمیدونم از کی شرو کنم...!!!Huh
ارسال: #۲۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خاک بسرم.........Sadچیکار کنم سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!

منکه زیاد چیزی نخونده بودم...ساختمان داده و طراحی رو دیدم کپ کردم..خیلی نکته ای بووووووووووووووود...

خدا رحمم کنه سال بععععععععععععد...از همین الان استرس دارم...شبا خواب نمیرم..نمیدونم از کی شرو کنم...!!!

نهههههههههههه نگران نباشید
این شیرین کاریا هرچند سال یکبار اتفاق میفته
سال دیگه دوباره سوالا نرمال میشه.

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۲۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۹۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۱۰ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۲۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close