زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟

ارسال: #۱۶
۰۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟
بحث جالبیه

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط saeed313.)
RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟
سلام دوستان

من امسال از شیشتا مدار منطقی شیشتاشو زدم. و از پنجتا معماری چهارتا حل کردم که دوتاشو ترسیدم نزدم که متاسفانه درست بود و دو تا درست زدم. و تو کنکور it هم معماریو ۸۷% زدم که اگه کلیدا اصلاح بشه (یعنی مثل پارسه بشه)۱۰۰% زدم.
اینارو گفتم که توصیه هامو جدی بگیرید

برای مدار منطقی پوران +راهیان ارشد+تمرین برای افزایش سرعت عمل

برای معماری من فقط پورانو خوندم (ولی اینو بگم که درسنامه هاش برای کسایی که قبلا هیچی نخوندن و فقط پاس کردن مناسب نیست(مگه Iq بالا باشه) من قبلا حدود دوبار پترسونو خونده بودم و به خاطر علاقه ای که به معماری داشتم مطالعات جانبی هم زیاد داشتم و پوران برای من برای جمع بندی خیلی مناسب بود، الانم توصیه نمی کنم که شما معماری پترسون بخونید بلکه می گم اگه که می تونید چند تا منبع بخونید، چون که منابع تو بازار همدیگه رو پوشش می دن ، بهترین منابعم بعد از پوران مقسمی چاپ ۸۹ و پارسه(است)(هر چند همه ی سر قصل هارو پوشش نداده ولی اونایی رو که گفته خوب گفته)
good-wishes، در تاریخ ۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون از شما
اما ممنون تر میشم که تا زمانی که کارنامه ها نیامده ، دوستان در این انجمن خودشون رو جزو رتبه های برتر یا با درصد های بالا اعلام نکنند
ملاک برای ما کارنامه هست که اون هم هنوز نیامده
با تشکر

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , مهرانگیز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۲ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۲ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۳۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۹۲۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close