زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات درس کامپایلر - کامپیوتر ۹۳

ارسال: #۴۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
بررسی سوالات درس کامپایلر - کامپیوتر ۹۳
بالاخره سوال ۱ چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: بررسی سوالات درس کامپایلر - کامپیوتر ۹۳
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  بالاخره سوال ۱ چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعضی ها میگن Lalr بعضی ها میگن هیچکدام
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , fatima.sr68
ارسال: #۴۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  بالاخره سوال ۱ چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکدام
ارسال: #۴۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  بالاخره سوال ۱ چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکدام
یعنی مطمئنی؟؟ مورد مشابهشو دیدی؟
ارسال: #۵۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  بالاخره سوال ۱ چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکدام
بله نیاز به مورد مشابه نداره من بالا براتون اثبات کردم با نکته های تو متن درس اگه شما اثباتی دارید در مورد اشتباه بودن نظر من بفرمایید این نکته ها که اوردم عین متن درسه
ارسال: #۵۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

هیچکدام
بله نیاز به مورد مشابه نداره من بالا براتون اثبات کردم با نکته های تو متن درس اگه شما اثباتی دارید در مورد اشتباه بودن نظر من بفرمایید این نکته ها که اوردم عین متن درسه
مثال مدرسان
ارسال: #۵۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  

هیچکدام
مثال مدرسان
من کتاب مدرسانو ندارم و مثالشو ندیدم.اما یه سوال ازتون میکنم ببینم جوابتون چیه آیا b تو عبارت Db وقتی D لاندا رو هم تولید میکنه جزو مجموعه FIRST D حساب میشه یا نه؟
ارسال: #۵۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  هیچکدام
مثال مدرسان
من کتاب مدرسانو ندارم و مثالشو ندیدم.اما یه سوال ازتون میکنم ببینم جوابتون چیه آیا b تو عبارت Db وقتی D لاندا رو هم تولید میکنه جزو مجموعه FIRST D حساب میشه یا نه؟
نه دیگه..منم همینو میترسم...ولی جواب تستاش با پوران خیلی فرق داره..تا حالا همچین چیزی توی تستها نیومده بوده..مدرسان یک مثال زده..پوران همچین مثالی داره؟
ارسال: #۵۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یعنی مطمئنی؟؟ مورد مشابهشو دیدی؟
مثال مدرسان
نه دیگه..منم همینو میترسم...ولی جواب تستاش با پوران خیلی فرق داره..تا حالا همچین چیزی توی تستها نیومده بوده..مدرسان یک مثال زده..پوران همچین مثالی داره؟
اصلا شما کاری به مثال نداشته باش تو همون کتاب مدرسان تو قسمت گرامرهای clr مجموعه LOCKAHEAD یا پیشبینی رو چی تعریف کرده از متن درس بگید نه از رو مثال ببینید چی تعریف کرده تو پوران اینطور تعریف کرده که من گفتم شما ببینید اگه تعریفش همینه که من گفتم شک نکنید هیچکدام میشه
ارسال: #۵۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  بله نیاز به مورد مشابه نداره من بالا براتون اثبات کردم با نکته های تو متن درس اگه شما اثباتی دارید در مورد اشتباه بودن نظر من بفرمایید این نکته ها که اوردم عین متن درسه
مثال مدرسان
اصلا شما کاری به مثال نداشته باش تو همون کتاب مدرسان تو قسمت گرامرهای clr مجموعه LOCKAHEAD یا پیشبینی رو چی تعریف کرده از متن درس بگید نه از رو مثال ببینید چی تعریف کرده تو پوران اینطور تعریف کرده که من گفتم شما ببینید اگه تعریفش همینه که من گفتم شک نکنید هیچکدام میشه

تعریفشو خیلی بد نوشته،من از جزوه شاپوری و استاد دانشگاهمون (موقع تحصیل ) که میخونم هر دو گفتن: جایی که قلم lr هست ،براش First حساب کن،میشه Lookahead که زیرمجموعه Follow
ارسال: #۵۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
الان طبق این تعریف حرف من درسته یا شما؟کتاب پوران عین مطلبی که من گفتم نوشته و با اون دلیل جواب میشه هیچکدام اصلا منطق مجموعه پیشبینی هم همینه میخواد بگه که بعد B کدوم ترمینالها امکان داره بیاد و یه جورایی پیشبینی میکنه در اینصورت اعضای FIRST D به غیر لاندا میتونه بیاد و در صورتی که D لاندا تولید کنه b هم میتونه باید که در مجموعه پیشبینی قرار میگیره
ارسال: #۵۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  الان طبق این تعریف حرف من درسته یا شما؟کتاب پوران عین مطلبی که من گفتم نوشته و با اون دلیل جواب میشه هیچکدام اصلا منطق مجموعه پیشبینی هم همینه میخواد بگه که بعد B کدوم ترمینالها امکان داره بیاد و یه جورایی پیشبینی میکنه در اینصورت اعضای FIRST D به غیر لاندا میتونه بیاد و در صورتی که D لاندا تولید کنه b هم میتونه باید که در مجموعه پیشبینی قرار میگیره

من که حرفمو سرکنکور زدم گفتم هیچکدام..الان مهم اینه که نظر طراح چی باشه ....یا اینکه واقعا چی درسته
ارسال: #۵۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  الان طبق این تعریف حرف من درسته یا شما؟کتاب پوران عین مطلبی که من گفتم نوشته و با اون دلیل جواب میشه هیچکدام اصلا منطق مجموعه پیشبینی هم همینه میخواد بگه که بعد B کدوم ترمینالها امکان داره بیاد و یه جورایی پیشبینی میکنه در اینصورت اعضای FIRST D به غیر لاندا میتونه بیاد و در صورتی که D لاندا تولید کنه b هم میتونه باید که در مجموعه پیشبینی قرار میگیره

من که حرفمو سرکنکور زدم گفتم هیچکدام..الان مهم اینه که نظر طراح چی باشه ی...

اگه زدی هیچکدام درسته شک نکن
ارسال: #۵۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  الان طبق این تعریف حرف من درسته یا شما؟کتاب پوران عین مطلبی که من گفتم نوشته و با اون دلیل جواب میشه هیچکدام اصلا منطق مجموعه پیشبینی هم همینه میخواد بگه که بعد B کدوم ترمینالها امکان داره بیاد و یه جورایی پیشبینی میکنه در اینصورت اعضای FIRST D به غیر لاندا میتونه بیاد و در صورتی که D لاندا تولید کنه b هم میتونه باید که در مجموعه پیشبینی قرار میگیره

من که حرفمو سرکنکور زدم گفتم هیچکدام..الان مهم اینه که نظر طراح چی باشه ی...

اگه زدی هیچکدام درسته شک نکن

اگه هیچکدام درست باشه ،عالیه

حالا یک مسئله ای ..من یادم نمیاد چیزی راجع به این موضوع خوندم یا نه....اگر زبان یک گرامر منظم باشه،LALR هست؟
ارسال: #۶۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط kaveh1392.)
بچه ها این قدر قضیه رو سخت نکنید
سوال ۹۰میشد هیچکدام گزینه ۴
چون اگه CLR1 یا همون LR1 نباشه هیچ کدوم از ۱ و ۲ و ۳ نمیشه چون همشون زیر مجموعه CLR1 ان.
حالت زیر حالت تداخل مورد نظره
S->a.BDb {$}
B->.b {d,b}
B->. {b,d}
این یک تداخل s/r واضحه

سوال ۹۱ میشد تداخل s/r گزینه ۱
حالت زیر حالت تداخل مورد نظره
T-> x.Tx
T-> x.(دستگیره)
T-> .xTx
T-> .x

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۹۸ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۳ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close