زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات محاسبات عددی _ کنکور مهندسی کامپیوتر ۹۳

ارسال: #۱۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط juyaye danesh.)
RE: بررسی سوالات محاسبات عددی _ کنکور مهندسی کامپیوتر ۹۳
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  آقا من اون تفاضلارو زدم n(n+1)/2
مگه یه ماتریس پایین مثلثی نمیسازه؟تعداد عناصر غیر صفر ماتریس پایین مثلثی چیه؟

یه مثال با n=4 بزن تنها گزینه که جواب میده n(n-1)/2 میشه

دقیقا...

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)z350z نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  آمار جواب سوال مهره سفید و سیاه چی میشد؟

فکر کنم میشد ۲۴/۶۰ یا همون ۲/۵
تعداد کل حالت های ۱ سفید و ۲ سیاه رو بدست میاوردی، بعد احتمال جعبه دوم میشه تعداد ممکن جعبه دوم تقسیم بر کل
c(2,5)*c(1,3)= 30
c(2,4)*c(1,4)= 24
c(2,2)*c(1,6)= 6

البته اگه اشتباه نکرده باشم. چون سوالا این قدر وقت گیر و سخت بودن سوال آسون میدیدم میترسیدم نکته چیزی داشته باشه Sad

بله، دقیقا آدم همین فکرو میکنه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  بچه ها جواب های درست سوالات محاسبات رو اینجا بگید
خودم جواب یکیشو زدم n(n-1) /2
میشه n(n+1) /2 ... این تست علوم کامپیتر ۸۲ بوده !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Riemann , saeed.rasouli
ارسال: #۱۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  میشه n(n+1) /2 ... این تست علوم کامپیتر ۸۲ بوده !
سوال گفته تعداد تفاضلات، در حالی این چیزی گه شما گفتید، میشه کل محتویات اون جدول.

تست ۸۲ علوم کامپیوتر ص ۲۵۷ امیر فخریان پوران :
برای محاسبه جدول کسرهای تفاضلی وابسته به درونیابی توسط یک چند جمله ای از درجه کوچکتر یا مساوی n ,تعداد کسر های تفاضلی محاسبه شده ی مورد نیاز برابر است با :‌ جواب = n(n+1)/2

تست ۹۳ کامپیوتر هم کپی همین تسته !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Riemann , saeed.rasouli
ارسال: #۱۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  میشه n(n+1) /2 ... این تست علوم کامپیتر ۸۲ بوده !
سوال گفته تعداد تفاضلات، در حالی این چیزی گه شما گفتید، میشه کل محتویات اون جدول.

برای محاسبه جدول کسرهای تفاضلی وابسته به درونیابی توسط یک چند جمله ای از درجه کوچکتر یا مساوی n ,تعداد کسر های تفاضلی محاسبه شده ی مورد نیاز برابر است با :‌ جواب = n(n+1)/2

دوست عزیز تو اون تست بازه ما ۰ تا n بود اما اینجا ۱ تا n پس جواب میشه n(n-1)/2 به صورت سوال دقت کنید اصلا شما کافی ۴ تا نقطه بگیری میبینی که تعداد میشه همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: robert , saeed.rasouli
ارسال: #۲۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  

دوست عزیز تو اون تست بازه ما ۰ تا n بود اما اینجا ۱ تا n پس جواب میشه n(n-1)/2 به صورت سوال دقت کنید اصلا شما کافی ۴ تا نقطه بگیری میبینی که تعداد میشه همین

درسته حق با شماست ...
اینم غلط زدیم Sad دلم به ریاضی و تخصصی خوش بود ها ...
ارسال: #۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  

سلام

آقا من اعتراض دارم...جواب n(n-1)/2 میشه...ولی تو پاسخ نامه سنجش گزینه n(n+1)/2 رو به عنوان گزینه درست انتخاب کرده...

من روش درونیابی نیوتن رو مثل کف دست بلدم...کلی مثال ازش حل کردم...سر جلسه هم دقیقا همین مسئله رو برای n=4 و n=6 حل کردم..در حالت ۴ میشد ۶ تا کسر و در حالت ۶ هم میشه ۱۵ تا کسر...

اینکه نمیشه که....با درست فرض کردن یه گزینه غلط درصد ریاضی ام به ۱۸/۷۵ سقوط کرد...ممکنه تو کلید نهایی این گیج بازی طراحان سنجش تصحیح بشه یا برای کارنامه نهایی هم روی همین اشتباهشون اصرار دارن...؟؟؟

چیکار باید بکنیم حالا...؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , mahshidq , fatima.sr68
ارسال: #۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  سلام

آقا من اعتراض دارم...جواب n(n-1)/2 میشه...ولی تو پاسخ نامه سنجش گزینه n(n+1)/2 رو به عنوان گزینه درست انتخاب کرده...

من روش درونیابی نیوتن رو مثل کف دست بلدم...کلی مثال ازش حل کردم...سر جلسه هم دقیقا همین مسئله رو برای n=4 و n=6 حل کردم..در حالت ۴ میشد ۶ تا کسر و در حالت ۶ هم میشه ۱۵ تا کسر...

اینکه نمیشه که....با درست فرض کردن یه گزینه غلط درصد ریاضی ام به ۱۸/۷۵ سقوط کرد...ممکنه تو کلید نهایی این گیج بازی طراحان سنجش تصحیح بشه یا برای کارنامه نهایی هم روی همین اشتباهشون اصرار دارن...؟؟؟

چیکار باید بکنیم حالا...؟؟؟

راه حل : برو به این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ثبت نام کن
سپس برو و درخواست ایجاد کن و بگو این سوال باید گزینه الف میشده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۳۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۴۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close