زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۲۷۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  ممنون از شما. منتظر آپلود نمونه ی خلاصه هاتون هستیم.

بفرما اینم از دست پخت ما !!! [تصویر:  277940_2i8d4ao.gif]

این یه صفحه از الگوریتم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه صفحه از برنامه نویسی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه صفحه از پایگاه داده :

اینم یه نمونه از کامپایلر :

تو خلاصه پایگات یه چیزی دیدم گفتم بگم تجزیه R(a,b,c) تو اون حالت فقط فاقد گمشدگی هست مطلوب نیست چون حفظ وابستگی نمیکنه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۷۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ
دوستانه باتجربه لطفاً بگن واسه شروع چیارو بخونیم بهتره؟؟ :-؟
من چون میخوام هوش شرکت کنم تصمیم گرفتم از مدار الکتریکی شروع کنم(چون بعد ترم۳-۴ که پاس کردمش دیگه نخوندم هیچی یادم نیس) + دروسی که ضعف دارم
نمیدونم کارم درسته یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  دوستانه باتجربه لطفاً بگن واسه شروع چیارو بخونیم بهتره؟؟ :-؟
من چون میخوام هوش شرکت کنم تصمیم گرفتم از مدار الکتریکی شروع کنم(چون بعد ترم۳-۴ که پاس کردمش دیگه نخوندم هیچی یادم نیس) + دروسی که ضعف دارم
نمیدونم کارم درسته یا نه؟
درسای که ضعیفی رو به حد تعادل برسون چون از مهر وقت نمیکنی براشون زمان زیادی بزاری ناخواسته حذف میکنی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dream_high , ashena1
ارسال: #۲۷۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
دوباره سلام بچه‌ها Smile
من یه سوالی دارم. اون هم اینکه ریاضی مهندسی رو در اولویت درس خوندنم قرار بدم یا نه؟ (برای کنکور هوش مصنوعی) یعنی جزئ دروسی باشه که می‌خوام تو تابستون بخونم یا نه؟
به خصوص اینکه تابستان کارآموزی دارم و وقتم کم هست...
همچنین درس مدار که اکثر کامپیوتری‌ها توش ضعف دارند رو تابستان بخونم یا بذارم در اولویت‌های آخر؟
باز هم ضمن اینکه در طول سال تحصیلی حداقل باید ۱۶ واحد بردارم(ترم هفت).
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون Smile
باتوجه به کم بودن وقتم قصد دارم درس خوندن رو از تیرماه شروع کنم. البته فعلا خوندن زبان رو با خوندن لغات ۵۰۴ شروع کردم...
۰
۰
ارسال: #۲۷۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  دوباره سلام بچه‌ها Smile
من یه سوالی دارم. اون هم اینکه ریاضی مهندسی رو در اولویت درس خوندنم قرار بدم یا نه؟ (برای کنکور هوش مصنوعی) یعنی جزئ دروسی باشه که می‌خوام تو تابستون بخونم یا نه؟
به خصوص اینکه تابستان کارآموزی دارم و وقتم کم هست...
همچنین درس مدار که اکثر کامپیوتری‌ها توش ضعف دارند رو تابستان بخونم یا بذارم در اولویت‌های آخر؟
باز هم ضمن اینکه در طول سال تحصیلی حداقل باید ۱۶ واحد بردارم(ترم هفت).
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون Smile
باتوجه به کم بودن وقتم قصد دارم درس خوندن رو از تیرماه شروع کنم. البته فعلا خوندن زبان رو با خوندن لغات ۵۰۴ شروع کردم...

سلام
اتفاقاً منم یه وضعیتی مشابه تو دارم , با این تفاوت که کاراموزی ندارم و فارغ التحصیلم،
اما سوالت:
بنظرم هم ریاضیات مهندسی و هم مدار باید تو اولویت باشه یعنی من که گذاشتمش تو اولویت و مدار رو هم تازه استارت زدم Big Grin
این ۲تا درسو اگه تابستون نخونی دیگه خوندنش تو پاییز واقعاً مشکله
۱
۰
ارسال: #۲۷۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
با سلام به همه دوستان
من امسال برای شروع به مشکل بی انگیزگی برخورد کردم ... هر چی برنامه میریزم که شروع کنم اصلا حس شروع کردن براش نیست
پارسال خوندم اما رتبه ام افتضاح شد...
نمیدونم علتش اونه یا نه؟؟؟
با توجه به اینکه شاغل هم هستم وقتم از همه شما هم کمتره اما واقعا شروع کردن .... یه قدم بزرگه که ............
میشه راهنمایی کنید...
۰
۰
ارسال: #۲۷۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)ava.ava نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان
من امسال برای شروع به مشکل بی انگیزگی برخورد کردم ... هر چی برنامه میریزم که شروع کنم اصلا حس شروع کردن براش نیست
با توجه به اینکه شاغل هم هستم وقتم از همه شما هم کمتره اما واقعا شروع کردن .... یه قدم بزرگه که ............
میشه راهنمایی کنید...

این فقط مشکل شما نیست ......منم همین مشکل رو داشتم علتش هم این بود که توقعم خیلی خیلی از رتبه ام بیشتر بود...Big Grin
ولی وقتی انصافا نشستم و یه حساب کتاب کردم دیدم واقعا اکثر منابع رو نتونستم تموم کنم و توقعم خیلی بالا بوده .... در مرحله اخر هم مثل یه رفیق خوب به خودم دلداری دادم که تو می تونی فقط باید تلاشت رو بیشتر کنی ....Big Grin فکر کنم اگر یه ارزیابی از دلایل نتیجه نگرفتنمون داشته باشیم این احساس بدی که داریم تبدیل به انرژِی برای تلاش دوباره بشه برای من که اینطوری بود.... وقتی فهمیدم ایرادم کجاها بوده اروم تر شدم.....Smile

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ava.ava , ashena1
ارسال: #۲۷۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط پوونه.)
میشه راهنمایی کنید...

سلام

علتش فقط یه چیزه
نمیدونی واسه چی میخوای ارشد بخونی
یا فکر میکنی که میدونی اما در حقیقت نمیدونی.
مشکلی که اکثر ما داوطلبای کنکور داریم و همین بی انگیزمون میکنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ava.ava
ارسال: #۲۷۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)chaka نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)ava.ava نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان
میشه راهنمایی کنید...

این فقط مشکل شما نیست ......منم همین مشکل رو داشتم علتش هم این بود که توقعم خیلی خیلی از رتبه ام بیشتر بود...Big Grin
ولی وقتی انصافا نشستم و یه حساب کتاب کردم دیدم واقعا اکثر منابع رو نتونستم تموم کنم و توقعم خیلی بالا بوده .... در مرحله اخر هم مثل یه رفیق خوب به خودم دلداری دادم که تو می تونی فقط باید تلاشت رو بیشتر کنی ....Big Grin فکر کنم اگر یه ارزیابی از دلایل نتیجه نگرفتنمون داشته باشیم این احساس بدی که داریم تبدیل به انرژِی برای تلاش دوباره بشه برای من که اینطوری بود.... وقتی فهمیدم ایرادم کجاها بوده اروم تر شدم.....Smile

ممنون به نکته خوبی اشاره کردید...Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۲۸۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
میشه راهنمایی کنید...

بنظرم خوندن درسایی که دوسشون داریم مثه دوپینگ کردنه و یجورایی انرژی و در کنارش انگیزه میده بهمون
بد نیس از همونا تو برنامه ریزیت استفاده کنی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ava.ava
ارسال: #۲۸۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط ava.ava.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
میشه راهنمایی کنید...

سلام

علتش فقط یه چیزه
نمیدونی واسه چی میخوای ارشد بخونی
یا فکر میکنی که میدونی اما در حقیقت نمیدونی.
مشکلی که اکثر ما داوطلبای کنکور داریم و همین بی انگیزمون میکنه
حقیقتش یه کم ترس از نتیجه نگرفتن هست... اینکه دوباره مثل سال قبل نشه

(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
میشه راهنمایی کنید...

بنظرم خوندن درسایی که دوسشون داریم مثه دوپینگ کردنه و یجورایی انرژی و در کنارش انگیزه میده بهمون
بد نیس از همونا تو برنامه ریزیت استفاده کنی Smile

ممنون پیشنهاد خوبی دادید...Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۸۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ava.ava نوشته شده توسط:  حقیقتش یه کم ترس از نتیجه نگرفتن هست... اینکه دوباره مثل سال قبل نشه
آهان
اگه فکر میکنی که میترسی اجازه شکست دوباره رو به خودت دادی.
بهتره به این فکر کنی که تو یه بار خوندی و نتیجه نگرفتی پس یعنی تو یه راه بلدی که به نتیجه نمیرسه و دیگه اون راه رو نمیره ولی کسایی که برا بار اول دارن کنکور میدن نمیدونن اینو. و تو یک قدم جلوتر از همه شون هستی.
نیمه پر لیوان رو ببین و به خودت روحیه بده : )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ava.ava , ashena1
ارسال: #۲۸۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
نمیدونم این جا جای این سوال هست یا نه ولی شما برای زبان های برنامه سازی چی میخونید؟ من سرچ کردم ولی متوجه نشدم چی باید خوند؟ به غیر از مقسمی و راهیان که حجم کتاب هم کمه دیگه چه کتابی معرفی میکنید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara417
ارسال: #۲۸۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
همون مقسمی کافیشه:دی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۸۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ
سلام به همه بچه ها.
منم تازه این این تایپیک دیدم. خوب انگیزم بیشتر شد. Big Grin
برنامه دارم از ۱تیر ماه انشالله شروع کنم واسه گرایش نرم افزار در کنارش هوش هم سرکشی بکشم Big Grin
خوب قراره همه به هم کمک کنن. نه؟؟؟
پس بسم الله که من سوال دارم Tongue
سوال اول: واسه دروس ریاضی، من محاسبات پاس نکردم دانشگاه، اختیاری ماهم که بیحوصله Sad بلاخره هیچی ازش نمیدونم.
از دوستان ۹۳ رتبه زیر۱۰۰ هم پرسیدم یا آی تی بودن!!! یا محاسبات تو نرم نزده بودن!!
من بخونمش؟؟ بزارمش کنار؟ منبع خوبی هست که هم روون توضیح داده باشه واسه دفعه اولی محاسبات؟؟/
سوال دوم: کنکور آزمایشی شرکت کنم؟ پارسال یک دونه آخر شرکت کرده بودم که خوب زیاد راضی نبودم ازش. امشال بازم رتبه بالایی پارسه پیشنهاد دادن. سوال اینه: طبق اونا پیش بریم و دانلود کنم آزموناشو بعد زمانش؟ یا واقعا شرکت کنیم؟؟؟
سوال سوم: منبع خوب واسه هوش مصنوعی و زبانهای برنامه نویسی میخام Wink
فعلا همیناست Big Grin

منابعی که دارم:
ریاضی مهندسی :پارسه
آمار : پارسه
گسسته: پوران
محاسبات: ندارم
ساختمان داده: مقسمی (قدیمی)، پوران
طراحی الگوریتم: مقسمی ، پوران
نظریه زبان: لینز ، مقسمی
معماری : پوران
مدار منطقی: پوران
زبان برنامه نویسی: خلاصه نکات پارسه
کامپایلر: پوران
سیستم عامل: مرجع اصلی و مقسمی ، پوران
پایگاه داده: مقسمی
زبان تخصصی: راهیان ارشد

مشاورم پیشنهاد داد هر شب یک متن ریدینگ مطابق با رشتم بخونم واسه ردینگای کنکور ارشد. توصیه خوبیه
هم اکنون نیازمند ذهن سبزتان هستمTongue

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۷۹۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۸۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۹۰ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۴۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close