زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
Exclamation انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی
سلام
این ترم پروژه دارم و با توجه به جستجو هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که روی یکی از دو موضوع زیر کار کنم:
۱/ Cloud Computing
۲/ Ad-Hoc Network
به نظر شما کدام یکی بهتره؟
پروژه باید به صورتی باشه که حتما کدنویسی داشته باشه نباید صرفا تحقیقاتی باشه! اگه بخوام روی موضوع اول کار کنم روی کدوم زمینه بهتره کار کنم (مجازی سازی،امنیت) منظورم اینه که باید چه کار کنم تا کد نویسی هم داشته باشه؟ واقعا گیج شدم!؟Huh مثلا یک برنامه بنویسم که از Cloud computing استفاده کنه؟ اگه توضیخ بدید خیلی خوبه!Rolleyes

برای موضوع دوم،باید با شبیه ساز کار کنم!؟ با Packet Tracer کار کردم،شبیه ساز هایی که مربوط به این موضوع میشن امکان کدنویسی دارن؟ باید چی کار کنم؟Sad

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
RE: انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی
برای موضوع دوم میتونید با omnet, ایده ای که مد نظرتون هست شبیه سازی کنید. زبان omnet , همون C هست

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedit89
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برای موضوع دوم میتونید با omnet, ایده ای که مد نظرتون هست شبیه سازی کنید. زبان omnet , همون C هست

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
با بررسی هایی که انجام دادم موضوع اول در حد کارشناسی نیست! پایان نامه دکترا باهاش می دن!!!
برای موضوع دوم هم شنیده ام که شبکه خیلی مزخرفیه(عین حرفی کسی که چند سالی توی کار شبکه است)!!
شما که رشته IT هستی موضوع پروژه ات چی انتخاب کردی!؟

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی
سلام دوست عزیز
مبحث رایانش ابری خیلی گسترده ست اگه از استادتون بخوایید ک چند مبحث خاص رو برای تحقیق براتون مشخص کنن خوبه چون موضوع جدیدیه ک خیلی جای کار داره
اما شبکه های ادهاک دیگه قدیمی شده سال۸۹ ک میخاستم پایان نامه مو انجام بدم استاد راهنمام گفت شبکه های ادهاک قدیمی شده.
میتونید رو شبکه های سنسوری یا بیسیم مش کار کنید
برا کار شبیه سازی در شبکه نرم افزارهای مختلفی هست مثل:NS2,NS3,glomasim,opnet,......

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedit89
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
:sسلام : من رشته ITهستم ترم اخرم.باید پایان نامه ارائه بدم ولی هنوز موضوع پیدا نکردم خواهش میکنم راهنماییم کنید
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
سلام دوستان پروژه من درمورد هانی پاتها وتحلیل رفتار اونهاست ممنون میشم اگه کسی تو این زمینه فعالیتی داشته کمکم کنه
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سلام میشه راهنماییم کنید یه پروژه در مورد نظریه بازی ها مربوط به هوش مصنوعی میخوام با پیاده سازی Huh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close