زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرح حال ما ... آنچه گذشت کنکور ۹۳

ارسال: #۳۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ق.ظ
RE: شرح حال ما ... آنچه گذشت کنکور ۹۳
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  مشکل اینجاست که کنکور فقط خوندن نیست هزار اتفاق کوچیک ممکنه رتبه رو به گند بکشونه
کاملا موافقم!!!

من نیز موافقم!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
منم پارسال نخونده رتبم از امسال بهتر بود !!!!!!!
چرا واقعا ؟؟؟!!!!
حالا شاید خیـــــــــــلی خوب نخوندم و لی از پارسال که خیــــــــــــلی بیشتر خوندم Sad
داره باورم میشه که خنگنم Sad
اگه یه ذره بهتر پارسال بودم انگیزه داشتم واسه سال بعد بخونم اما حالا .....
شاید سال بعد نخونده کنکور دادم ! شایدم فقط یه مرور کردم ....
کنکور هیچ ارتباط مستقیمی با میزان خوندن نداره .... Sad
ارسال: #۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
دوستان شرایط سر جلسه بی‌رحمه متأسفانه.
کسی ممکنه کمتر از شما درس خوانده باشه یا کمتر از شما به دروس مسلط باشه، اما سر جلسه با تسلط به خودش رتبه‌ای بهتر هم بگیره.
البته فقط تسلط سر جلسه کافی نیست اما شاید مهم‌ترین فاکتور باشه. از برخورد مراقب‌ها تا افراد کنار شما در جلسه حتماً اثرگذار هستند.

شرایط پیش از جلسه هم حتماً تأثیرگذار هست. اینکه شخص در آرامش درس خوانده باشه یا نه خیلی اثرگذار هست.

در یک جمله اینکه: استرس و نگرانی بی‌رحم‌ترین رقیب شما در کنکور هستند و دشمن این رقیب هم اعتماد به نفس و آرامش هست.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , mahyamk
ارسال: #۳۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستان شرایط سر جلسه بی‌رحمه متأسفانه.
کسی ممکنه کمتر از شما درس خوانده باشه یا کمتر از شما به دروس مسلط باشه، اما سر جلسه با تسلط به خودش رتبه‌ای بهتر هم بگیره.
البته فقط تسلط سر جلسه کافی نیست اما شاید مهم‌ترین فاکتور باشه. از برخورد مراقب‌ها تا افراد کنار شما در جلسه حتماً اثرگذار هستند.

شرایط پیش از جلسه هم حتماً تأثیرگذار هست. اینکه شخص در آرامش درس خوانده باشه یا نه خیلی اثرگذار هست.

در یک جمله اینکه: استرس و نگرانی بی‌رحم‌ترین رقیب شما در کنکور هستند و دشمن این رقیب هم اعتماد به نفس و آرامش هست.

آره واقعا موافقم . من ۳ روز مونده به کنکور مامانم سخت مریض شدن Sad شب کنکور تا ساعت ۱۰ دکتر بودیم . اون لحظه بزرگترین آرزوم خوب شدن مامانم بود . روحیمو ریخت به هم Sad
ولی خوشحالم که مامانم بهتر شدن Smile
ارسال: #۳۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط anika.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  فک نمیکنم کنکور اینقدم غول بی شاخو دمی که میگید باشه.
من که به رتبه خوب فکر میکنم، از این حرفام نمیترسم،

منــــــــــــم این جمله رو قبل کنکور بارها بارها با خودم تکرار می کردم و می گفتم
ولی حالا می گم
کنکور یه غول بی شاخ و دم نیست ولی خیلی بیرحمه!

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  که من بازنده ی اعتماد به نفس بی حد و اندازه ی خودم شدم !!!
باید بگم منم بازنده ی نداشتن خودباوری و اعتماد به نفسم شدم

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سر و ته کنکور همش روهم اندازه ی یه گربه هم شاید نباشه !!!
که با یه برنامه ریزی مدبّرانه و تلاشی عاقلانه , راهشو میکشه میزنه کنار !!! تو هم خیلی راحت میرسی به فانتیزی های ذهنت !!

اون جاست که همین توله گربه ی فسقلی , به زانو درمیارت !!!
رتبه ی مبارکت تخت میشه ۲۷۸۰ !!!!
اونقته که تنها دلخوشیت میشه اینکه دوستات به حقشون رسیدن !!!!!

دوستان عزیز بعد این آزمون به این نتیــجه رسیدم که برای کنکور دادن علاوه بر درسایی که می خونیم باید درسی هم به اسم کنکور دادن بخونیم.
با اینکه اینهمه می دونستم نباید استرس بگیرم و تمرکز کنم ولی ....

به محض دیدن سوالای مشترک قالب تهی کردم و... رفتم سر زبان ...دیدم دارم بدتر می شم رفتم سر تخصصی

لحـــــــــظه ای نیست از اون روز به بعد که من به خودم نگم که تو اون لحظه ها چیکار داشتم می کردم با خودم !!!!!!!!!

منی که آخرش دوطرف برگه رو جوری گرفتم که نریزه چرا اصلا ۲بار از رو صندلی بلند شدم و رفتم .... !!!
و هــــــــــــــــــــــــــــــــــزار تا چرای دیگه که هر روز از خودم می پرسم و می پرســـــــــــــــــــــــم

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۳۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  مشکل اینجاست که کنکور فقط خوندن نیست هزار اتفاق کوچیک ممکنه رتبه رو به گند بکشونه
کاملا موافقم!!!

من نیز موافقم!!

[تصویر:  271570_44093281405731229041.jpg]

ارسال: #۳۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ
من امسال دومین سالی هست که کنکور میدم.منم سال گذشته همین افکار شما رو داشتم و تقریبا خیلی هم خوندم رتبم اومد ۲۵۰۰/
خیلی هم ناراحت بودم ولی ناامید نشدم اون افکارمم که کنار نزاشتم هیچ خیلی هم افراطی ترش کردم..
شما هم ناامید نشو دوست خوبم.. انتظاراتت رو هم از خودت کمتر نکن بلکه بیشتر کن.
اصلا چرا رتبه یک سال بعد شما نباشید ؟؟
ولی به کسی نگو هدفت رو.من حتی پدر و مادرمم نمی دونستن من دارم برای چی میجنگم.حتی به نزدیک ترین دوستمم میگفتم مسخرم میکرد..
پس به حرف دور و بریاتم گوش نکن بزا هرچی میخوان بگن ایشالله سال بعد پشیمون میشند.

از تو حرکت از خدا برکت..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , ezra , nanacom68 , pouran , Mänu
ارسال: #۳۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ق.ظ
منم سرنوشتم مثل تاپیک اول شد، برای IT خوندم اما رتبه‌ام تو معماری و نرم بهتر شد و IT بدتر از سری قبل Sad
البته همه‌اش تقصیر خودم شد، یک سری اشتباهاتی که من متوجه‌اش شدم این‌ها بود:
۱/ روش اشتباه درس خوندن، من قسمت عمیق سازی رو انجام ندادم
۲/ عدم جمع بندی درست و حسابی
۳/ کم شدن تدریجی انگیزه و نا امید شدن
۴/ جدی نگرفتن آزمون‌ها
۵/ عدم هماهنگی با سر فصل‌ها
۶/ عدم پایبندی ۱۰۰ درصدی به برنامه درسی‌ام
۷/ نرفتن پیش مشاور چون یک هفته به آزمون فهمیدم مدرسان مشاور داره تو همه شهرها
و .....
وقتی خوب نگاه می‌کنم، می‌بینم فقط و فقط خودم مقصرم، اعتماد به نفس خیلی خوبه اما نه اونقدر کاذب که فکر کنی خوب باهوشی و حتی توی سه ماه آخر می‌تونی درس‌ها رو تموم کنی. باید نقطه‌های ضعف و قدرتت رو توی درس‌ها بشناسی و اگه خودت تجربه درس خوندن درست نداری حتما از یکی مشاوره بگیری و بهش اعتماد ۱۰۰ درصد کنی.
باز هم تاکید می‌کنم به مشاورتون ۱۰۰٪ اعتماد کنید، خودتون دست نبرید توی برنامه‌هاش

باید رفت!...Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran
ارسال: #۳۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ
من امسال سال اولی بود ک کنکور دادم
اگه رتبه ام رتبه ی دلخواهم نشد
خودمو مقصر میدونم
چون یسری جاها یسری مطالب مهم و خیلی سطحی رد کردم
بچه ها عمیق بخونید این خیلی مهمه هر تست و سوال سختی دیدین ب چالش بکشید خودتون و
هیچوقت خودتون و گول نزنید تو درس خوندن
چون سرجلسه فقط میتونین ب تستایی جواب بدین ک روشون کاملا مسلطید
اشتباه من همینا بود انتظار بهتری از خودم داشتم ولی دیگه کاریش نمیشه کرد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , Mänu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۳۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۰۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  هر آنچه باید در مورد لنز ویدئو پروژکتورها بدانید projector ۰ ۲,۳۰۸ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: projector
  تقریبا همه آنچه برای یک ارائه هوشمندانه، خلاقانه و تاثیر گذار بدان نیازمندیم good-wishes ۱ ۳,۰۹۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: seofreehome
  شرح مختصر سمینار aria ۰ ۱,۹۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aria
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۵۶۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  کمک جنگنده اف-۱۶ برای نجات جان بیمار در حال مرگ! irpersian20 ۰ ۱۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close