زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مناسب آنالیز عددی(کمک)

ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
دوستان کسی مبدونه کتاب مناسب کنکوری برای آنالیز عددی چیه؟مدرسان شریف خوبه؟

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ
سلام
برای کنکور رشته کامپیوتر کتاب محاسبات عددی راهیان ارشد رو پیشنهاد می کنم.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ
اگه پایه تون تو دانشگاه خوب بوده و فقط می خواهید یه دوره ای از درسنامه و کلی تست و نمونه تست و
آزمون داشته باشید مدرسان خوبه
اما برای کسی مثل من که پایه ام نسبتا خوب بود اما مطالب به کلی فراموشم شده بود بیشتر گیج کننده نهایتا مجبور شدم کتاب پوران رو بخونم و کلاس های مهستان و شرکت کنم که خیلی کارگشا بود
یکی از دوستام که دانشجوی امیرکبیر بود راهیان ارشد و گرفته بود اصلا راضی نبود (البته به نظرم اومد که زمان زیادی روش نذاشتن اگه بیشتر وقت می ذاشتن شاید...)
اگه درسنامه براتون مهمه هر دو کتاب رو تو کتابفروشی بذارید کنار هم ببینید روند توضیح دادن کدوم بهتره
مدرسان نکته نکته ای گفته یعنی سعی کرده به بیان نکته ها فرمول ها و بیان هر نوع جزئیاتی که ممکنه ازش سوال بیاد بپردازه بعد از بیان هر نکته هم یک یا دو مثال ذکر کرده و بعد میره سراغ نکته بعدی و کاملا هر نکته را مستقل از نکته های قبل توضیح می ده برای کسی که تو دانشگاه وحدت بین مفاهیمو نفهمیده حفظ کردن این همه فرمول و نکته فقط با جعبه لایتنر و تکرار مدام ممکنه
کتاب پوران انقدر همهی جزئیات رو نگفته از اول شروع کرده تنه ی درس بعد شاخ و برگ داده مثال تا دلتون بخواد با توضیح و وحدت کلی درس ارتباط قضایا و فرمول ها اینکه چرا این فرمول بوجود اومد (کمک برای به یادآوردن سریعتر فرمول)
ارتباط مفاهیم با همدیگر و تا حدود زیادی گفته تست های تالیفی زیادی هم داره که یکی از بچه ها می گفت عینا یکی از اونها تو کنکورهای اخیر اومده (من خودم نرفتم ببینم) یه سری نکات درسی رو در حین حل تست ها متوجه می شید اما مدرسان ابتدا همه ی نکات رو می گه و در تست ها بیشتر تاکیدش روی یاد دادن روند حل مساله س.

من مدرسان رو بعد از خوندن سه فصل رها کردم و پوران خوندم (البته کلاس هم رفتم)و به نظرم سوالات کنکور مثل آب خوردن بود که شکر خدا (فک کنم) همه ی سوالاتو درست جواب دادم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , arefeh.hp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۱,۹۶۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۳۸۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۲۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۶۱۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  انالیز عددی Mahjub24 ۱۰ ۱۲,۶۴۳ ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع مناسب برای زبان Afra ۱۵۰ ۱۱۴,۹۵۳ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبیه ساز مناسب شبکه حسگر بیسیم comengineer ۰ ۱,۷۶۴ ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: comengineer
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۱۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز fafaferdos ۰ ۱,۸۲۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close