زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از دنیا عقب افتادم

ارسال: #۱۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط lucifer.)
RE: از دنیا عقب افتادم
من چند تا لینک خوب می ذارم تا با نقطه نظرات یکی از فعالان در عرصه کامپیوتر تو این مملکت آشنا بشید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو کامنت های این ۲ پست می تونید با نقطه نظرات چند تن از مدیران شرکت های کامپیوتری فعال در زمینه نرم افزار هم آشنا بشید. درسته که ۹۰ درصد شرکت های موجود در ایران‌، این قدر تخصصی به موضوع نگاه نمی کنن ولی خوب بد نیست که با نظرات مختلف آشنا بشید.

پ ن‌: من خودم از این که تو دوره دانشجوییم خیلی کم کاری کردم خیلی ناراحتم و کلی ضرر کردم. تلاش زیادی برای جبران این امر کردم و سختی های زیادی کشیدم که اگه به موقع شروع کرده بودم شاید یک سوم مشکلاتی که در این راه داشتم هم برام پیش نمی اومد.

این مطالب و توصیه‌ها خوشبختانه این روزا تو سطح وب فارسی ‌، به اندازه کافی وجود دارن و هر کسی که مشتاق باشه می تونه Road Map های بسیار خوبی پیدا کنه.
البته مطمئنم که از هر ۱۰ نفر‌ی که این مطالب رو می خونن‌، تنها شاید ۱ نفر از این پند‌ها استفاده کنه و بقیه ....

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , fatima1537 , **sara** , aminamini , neilabak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا αɾια ۱۰ ۴,۵۱۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hivakish
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۷۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کاش من آفریقا به دنیا میومدم publin ۶ ۳,۹۶۸ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ارضای محدودیت روش پرش به عقب با هدایت برخورد Hopegod ۰ ۱,۱۶۷ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  چه کسانی پشت (عقب مانده از) تحولات اینترنت هستند؟ ali139084 ۰ ۲,۱۱۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۴۵ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  پر طرفدارترین موضوعات روز دنیا در رشته شما fo-eng ۲ ۴,۱۷۵ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  خصوصیات اهل دنیا MShariati ۰ ۲,۱۰۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
  رمان «تنها در دنیا» x86 ۵ ۳,۴۲۹ ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: یاس رازقی
  گروه علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر در رتبه ۹۰ دنیا omid93 ۶ ۴,۱۷۶ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahjub24

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close