زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون کنکور مجدد

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوالات پیرامون کنکور مجدد
سلام
من پارسال برای هوش مصنوعی خوندم،از سایت مانشت استفاده میکردم همچنین آزمون و جزوه های پارسه
رتبم دوهزارو خورده ای شد
معماری رو نخونده بودم و حس میکنم پایه ساختمان داده و الگوریتم‌ام ضعیفه
با دوباره خوندن اصلا شانس قبولی دارم؟Huh Confused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سوالات مربوط به پشت کنکوریها
اولش که باید وضعیت خودتون رو مشخص کنید، نمیشه که همش به این فکر کنید که یه وقتی رتبه تون ۲هزار شده. باور کنید که میتونید، بدون باور با کوچک ترین مشکلات ممکنه خودتون رو ببازید.
ببینید اشکال کارتون کجا بوده از برنامه ریزی ناموفق‌، نداشتن منابع مناسب‌، نداشتن وضعیت مناسب سر جلسه‌ی کنکور و یا هر چیز دیگه.
تازه به این چیزا فکر کنید می بینید که چقدر با تجربه‌تر از کسایی هستید که قراره خودشون رو واسه کنکور ۹۰ آماده کنند.

کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۳۴ ب.ظ
RE: سوالات مربوط به پشت کنکوریها
(۰۴ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mdgh نوشته شده توسط:  اولش که باید وضعیت خودتون رو مشخص کنید، نمیشه که همش به این فکر کنید که یه وقتی رتبه تون ۲هزار شده. باور کنید که میتونید، بدون باور با کوچک ترین مشکلات ممکنه خودتون رو ببازید.
ببینید اشکال کارتون کجا بوده از برنامه ریزی ناموفق‌، نداشتن منابع مناسب‌، نداشتن وضعیت مناسب سر جلسه‌ی کنکور و یا هر چیز دیگه.
تازه به این چیزا فکر کنید می بینید که چقدر با تجربه‌تر از کسایی هستید که قراره خودشون رو واسه کنکور ۹۰ آماده کنند.
کاملا موافقم منم اینجوری بودم اما الان دوباره دارم برای امسال آماده میشم و البته خیلی با انگیزه بیشتر این دوستمون کاملا درست میگه ما از خیلی از بچه‌ها که اولین باره کنکور میدن جلوتریم الان میدونیم ضعف تو چه درسای داریم تو چی قوی هستیم من الان رو درسای که ضعیف بودم تمرکز کردم تلاش کنیم حتما به موفقیت میرسیمBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ق.ظ
سلام
من هم پارسال برای هوش مصنوعی خوندم،از سایت مانشت استفاده میکردم و در آزمون و جزوه های پارسه شرکت کردم رتبه من هم تو پارسه هم تو ارشد حدود ۲۰۰۰ شد از برنامه پارسه عقب افتادم و مسافتم تا محل آزمونا زیاد بود طوری که یک ماه از وقتمو تلف کرد و وقت نکردم سیستم عامل، آمار و طراحی الگوریتم بخونم حالا با انتخاب منابع مناسب از شبهای قدر شروع کردم بخونم (از الان تا آخر آبان خواندن عمقی سرفصلها‌، آذر مرور آنها و دی و بهمن هم مرور سریع و تست و تست .
وقتم ۱۰۰% آزاده و دیگه تو موسسات شرکت نمی کنم فقط شاید یه آزمون جامع شرکت کنم.
با این برنامه چقد شانس قبولی دارم؟ ایشالا رتبه زیر ۳۰ بیارم. Angel برای همه هم آرزوی موفقیت دارم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: سوالات مربوط به پشت کنکوریها
بچه‌ها هر کاری میکنید فقط امید وار جزوات پارسه نباشید مخصوصا از نوع مکاتبه ای فقط برای درسای
زیر ازشون استفاده کنید( اینا توصبه خیلی از بچه‌ها یی هست که موفق شدن وهمچنین سایتهای فعال)
۱/ جزوه امار طورانی
۲/ جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت( امسال دکتر حقیفت یه کتاب داده بیرون به اسم سیستم عامل
با رویکرد حل مسئله به نظرم بایستی خوب باشه )جزوه کلاسی جزوه ایشون توی انترنت هم هس
۳/ ریاضی مهندسی البته جزوه کلاسی
یه جستجویی تو همین سایت وسایتای دیگه بزنید دوستان کلی منبع خوب معرفی کردن که به نظرم
همگی رو میشه از کتابفروشی‌ها ویا توی اینترنت پیدا کرد
بعضی از دوستان میگن که از سایت مانشت هم استفاده میکردن ب اما ..
بچه‌ها به نظر من البته من تازه عضو شدم با عرض معذزت اینه که
اینجا امام زاده که نیس که معجزه کنه
سایت دوستانی مث آقای تنهایی یه پایگاهه برا راهنمایی و تشخیص راه از بی راه شما تصور کنید در کنار خود سایتهایی مث این را نداشتیم و می خواستیم ادامه بدیم
واقعا سخت بود نمیگم نمیشد برای اینکه دوستانی مث خود دکتر تنهایی وقتی شروع کردن واقعا نبود اما شد پس قدر زحمات روستان رو بدانیم وسپاسگذار باشیم که با این همه مشغله باز هم هستند کنار بچه‌ها شاید کمبودی که زمان خودشان در این زمینه بود را دارند برایمان جبران میکنند وشاید یه نذر یا هر چیز دیگه باشه
من سایتهای دیگه رو دیدم البته نه موسسان سایت اما از بزرگان که در کل زمان کنکور وبعد از تا زمان اعلام کارنامه هم بوده اند و بارتبه های خوب ۲ یا ۳ رقمی
اما موقع اعلام نتیجه حتی صرفشان نشده جایی که قبول شده رابگوید خودش از همون سایت استفاده کرده اما بعد از نتیجه حتی جواب ایمیل هم نمی دهد
برای همین باید به روحیه ومنش اشخاصی مث دکتر آفرین گفت و کلاهمان را به افتخارش برداریم نه به خاطر اینکه ایشان راهی را رفتند که شاید هر مهندس
کامپیوتری آرزویش رادارد بلکه برای اینکه ایشان رفته است بالا اما باز هم نگاهش به پایین دستی هاست ایشان در این سن کم دکترا گرفته واقعا دست مریزاد داره
اما ارزشش آن موقع دو چندان میشه که مث یه بچه کنکوری و مث یه دوست رفتار میکنه همین یه دنیا می ارزه دوستان من شاید لازم بود که اینو در بخش رقابت بین
وبلاگا کی زاشتم اما اینجا دیدگاهم رو گذاشتم.در کل اینجا مث یه ایسگاه برا شارژ مجدد وشروع دوباره

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , ss252
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۰۹ ق.ظ
سلام من هم دقیقا شرایط شما رو دارم پارسال رتبه نسبتا خوبی آوردم تو هوش اام انتخاب نکردم دوباره میخوام از بعد از ماه رمضون شروع کنم و بیشتر رو ریاضی میخوام وقت بزارم و زبان و دروس دیگه رو فقط دور و تست
اره واقعا تجربه ما خیلی زیاد شده و امسال مسلط‌تر میتونیم بریم سر جلسه آزمون اما از این پنج ماه باید استفاده کافی رو ببریم
دوست دارم بیشتر با هم صحبت کنیم اگه بشه این ایمیل منه
javad_gol11@yahoo.com

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درخواست راهنمایی (ناامیدی برای شروع خواندن مجدد)
سلام
من پارسال برای ارشد خوندم ولی رتبه‌ام خوب نشد،اطرافم خیلی را دیدم که سال دوم قبول شدن
من امسال دوباره میخوام بخونم ،ولی نمیدونم چرا حتی دوست ندارم کتابما باز کنم چه برسه به این که بخوام بخونم.
لطفا راهنماییم کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط banou.)
راهنمایی
سلام الهام جان
کم کم شروع کن.یادتون باشه زحمت درس خوندن واسه همه هست.همه اینهایی که قبول شدن شب نخوابی کشیدن.دود چراغ خوردن.واسه اونا هم راحت نبوده.افکار منفی رو از خودت دور کن.به نظر من بیشتر ماها مشکل تکیه گاه معنوی داریم.اینکه شما دوست ندارین به سمت کتاباتون برید ناشی از باور منفی قبول نشدنه که در ذهن دارید.حالا این فکر آگاهانه یا ناآگاهانه مثل یه بازدارنده مانع از درس خوندن دوباره اتون میشه.بسم الله بگین و با توکل برخدا و توسل به پیامبر (ص) و ائمه اطهار شروع کنید.تازه شما مطالب در ذهنتون تازه هست من چی بگم که بعد ۶-۷ سال تازه دارم تاتی تاتی می کنم.۶-۷سال پیش این افکار منفی منو عقب انداختند شما اشتباه منو تکرار نکنید.فک نکنید همه درسا رو تموم کردن یا تستها رو تمام و کمال خوندن اگه یه آمار بگیری می بینی که همه تقریبا از لحاظ سرعت درس خوندن در یه سطح هستن.شما سعی خودتو بکن انشاالله خدا هم کمکت می کنه و به نتیجه دلخواهت می رسی.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط الهام۶۵.)
راهنمایی
مرسی از راهنماییت
من پارسال تموم کتابا خوندم و سعی کردم با دقت بخونم ولی متاسفانه نزدیک کنکور استرس زیادی داشتم وروحیه‌ام خراب شد ودقتم پایین اومد اینا نگرانم می کنه.
....راسی بگم من تموم انرژیمم گذاشتم اصلا تنبلی نکردم و واقعا وقت گذاشتم.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: راهنمایی
(۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ)الهام۶۵ نوشته شده توسط:  مرسی از راهنماییت
من پارسال تموم کتابا خوندم و سعی کردم با دقت بخونم ولی متاسفانه نزدیک کنکور استرس زیادی داشتم وروحیه‌ام خراب شد ودقتم پایین اومد اینا نگرانم می کنه.
....راسی بگم من تموم انرژیمم گذاشتم اصلا تنبلی نکردم و واقعا وقت گذاشتم.

شما همه انرژی تو گذاشتی اما استرس هم گذاشتی که همه انرژی تو از بین می بره امسال استرس رو فراموش کن البته یکم خوبه اما نه این که اینقدر استرس بگیری که ...
یکم آرامش بگیر از یه منبع معنوی بهت پیشنهاد میکنم هر شب قبل از خواب زیارت عاشورا بخون عجیب
آرامش میده بهش ایمان پیدا میکنی من خیلی مذهبی نیستم اما خیلی به زیارن عاشورا اعتقاد دارم
امتحانش کن ببین چطور آروم میشی
من فکر میکنم اگه بخوای از عوامل مادی هم کمک بگیری آزمون آزمایشی هم میتونه به عادت کردن برای آزمون کمک کنه اما به شرطی که نتایج اون مزیدی بر علت نشه واگه خدای نکرده بد شد استرس بکشی
اگه خیلی اذیتی با یه مشاور صحبت کن شماره ۱۴۸ شماره تماس مشاوران رایگان بهزیستی هست که در هر زمینه ای مشاوره میده وبسیار هم مفید هست سعی کن هر طور شده به خودت مسلط بشی دوست من برات دعا میکنم به آرامش برسی.به این فکر کن که شما اصلن سنی نداری نشد هم که نشد سال دیگه خدا بزرگه

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۵۷ ب.ظ
راهنمایی
مرسی از راهنمایی خوبت
همین حرفایی که زدی بهم ارامش داد وخدا را شکر میکنم که در این انجمن دوستای خوبی مثل شما را دارم،
ویک تشکر ویژه هم برای اقای تنهایی که این سایت راه انداختن.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ ب.ظ
راهنمایی
ببینید بستگی داره سال قبل چطور و چقدر خوندی وقتو تلف نکن کتابو بگیر دستت بچسب به تمرینات اضافی
منم مثل شما هستم الان سال دومه درسارو بلدم اما چسبیدم به تمرینات و تست های اضافی مثلا اگه کتاب
پیتر لینز(نظریه زبان)رو خوندی سال قبل امسال دور سریع کن و تمریناتش رو حل کن حل التمرینشم هست
بهترین فرصته‌ها الان اونایی که میخوان تازه شروع کنن میگن چی بخونیم ما دیگه الان اماده ایم به نظرم مصاحبه
خانم مهدیه رو بادقت بخون از منابعش استفاده کن جالبه خود من قبل از این مصاحبه به این نتیجه رسیده بودم
و این نشون از تجربه سال دومی‌ها داره ریاضی رو تقویت کن تمرین و تست اضافی
چی چیو حال ندارم و این حرفارو بزار کنار شروع کن حیفه یه سال خوندی الان کوله باری از تجربه
پنج ما ه وقتی یه مبحثو شروع کردی تا تمومش نکردی پا نشو

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال: #۱۳
۰۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۱ ق.ظ
راهنمایی
تمرین و حل مسئله‌، تمرین و حل مسئله‌، تمرین و حل مسئله = موفقیت

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
دستم به دامنتون(یک سال بمونم یا نه بخونم؟)
این نامه رو قبلا تایپ کردم: به نام خداسلاممی خواستم باهاتون مشورت کنمدر مورد ارشد.من کاردانیم رو شمسی پور تهران در رشته کامپیوتر گرفتم و کارشناسیم هم که سبزوارمهمشو یک ضرب اومدم. حتی پیش هم نداشتیم.ترم ۲و۱ کارشناسی ناپیوسته برای ارشد خوندم و در تابستان به علت دلایلی که در پایین ذکر می کنم گذاشتمش کناراما دلایل:اولا آینده برام انقدر تاریک بود که ترسیدم اگر یک گرایش ارشد شرکت کنم و دوست نداشته باشم نتونم به اون چیزی که دوست دارم برسم.دوما فکر می کردم که دوستانم در کاردانی به کارشناسی حتی یک نفر هم نبود که ترم یه بتونه رتبه زیر ۴۰۰ بیارهسوما فکر می کردم که برای خدا و مسائل متفرقه وقت نگذاشتمچهارما از اول عمرم یک بار هم کلاس زبان نرفتم و هی خودم رو انداختم عقبو ...از شما می خواستم آینده رو برام روشن کنید. واقعا تاریکه.گرایش هوش چه کاربردی داره؟در اینده چکاره قراره بشم؟آیا بهتر نیست یک سال خودم رو عقب بندازم و اول ببینم چی خوبه چی بده؟اگر خیر نظر شما در مورد طرز صحیح مطالعه در این وقت کم چیه؟نمی دونم چطور باید بفهمم که توی چه زمینه ای استعداد دارم؟و خیلی سوالات دیگهاما از همه مهمترش اینه که آینده برام خیلی تاریکه.نمی دونم کار هست؟ چند وقت پیش سر کلاس هوش مصنوعی بودیم دیدم خدا رو می شه اینجا دید. از طرفی شنیدم که برای این رشته فقط کار استادی و هیات علمی هست. حالا من که نمی دونم می تونم یک استاد باشم.نمی دونم استعدادم چیه؟ خیلی نمی دونم دارم و ببخشید که وقتتون رو گرفتم.همچنین نمی دونم برخی از افرادی که ارشد شرکت می کنن می گن ما مثلا روزی ۴ ساعت درس خوندیم و برخی می گن ما روزی ۱۴ ساعت .چرا من با کم خوندن بیشترین سود رو نبرم.اصلا صرف داره کارشناسی ارشد یک جای خوب مثل امیرکبیر قبول بشم؟می تونم ارشد رو دانشگاه در پیت بگیرم و برای عمل برم کلاس های تخصصینمی دونم اینده این رشته‌ها چیه؟نمی دونم کارها به چه سمتی می ره.به همین علت گفتم شما که پخته ترید و می تونید آینده رو از بالا بینید کمکی کنید.راستی استاد اگر زحمتی نیست برای برادرتون هم بفرستید.چون من میلش رو ندارم. والسلاممی خواستم کمکم کنی. از هوش خوشم میاد اما آیندش....یک سال بمونم یا نه بخونم؟ جو اینجا کنکوره. خیلیا دارن می خونن.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط ghanbari.)
راهنمایی
نا امید نباش آخه اوضات از من و هم کلاسیهام خیلی بهتره آخه ۴ تا درس که تو کنکور ارشد میاد تو چارت درسیمون نیست .البته من برق میخونم .شک ندارم که شیرینی قبولیتو امسال میخورم آخه امسال من زیادن دوروبرمون از همه رشته هاHeart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۸۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۸۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۵۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۷۳ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۷۸ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۷۱۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۷۷۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۱۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close