زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه بازی رایانه ای ......

ارسال: #۴۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
بازی های جالب
سلام

بیاین تو این تاپیک یه سری بازی رایانه ای که ازش خوشتون اومده رو معرفی کنید تا بقیه تو اوقات فراقت از بازی کردنش لذت ببرن .

لطفا بازی هایی که میزارین لینک دانلودش رو هم فراموش نکنید .

حالا خودم شروع می کنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۴۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
RE: بازی های جالب
این تاپیک تکراری هست اگه امکانش هست توی همون قبلی ادامه بدبد تا همه بازی‌ها رو یک جا داشته باشیم. ممنون.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
ارسال: #۴۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
بازی های جالب
آدرس تاپیک "تجربه بازی رایانه ای":

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ
بازی های جالب
سلام

ببخشید من تو اون تاپیک غیر از یکی دو مورد فقط تعریف و لیست بلند بالا بدون لینک دانلود دیدم .

اگه دوستان همکاری کنن تو این تاپیک یکم عملی‌تر باشه و هرچی معرفی میکنیم لینک بدیم‌، عکس بزاریم و مناسبتر توضیح بدیم . اگرم موافق نیستید از مسئولین سایت میخوام پاکش کنن .
ارسال: #۵۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط summer_66.)
RE: بازی های جالب
سلام. اگه شما این طور مایلید و به نظرتون بهتره‌، حرفی نیست ما هم راضی هستیم. حالا تصمیم نهایی رو مدیران محترم بگیرن.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
ارسال: #۵۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
دانلود LIMBO v1.0r4 - بازی پسر بچه ای در برزخ
دانلود LIMBO v1.0r4 - بازی پسر بچه ای در برزخ

LIMBO یک بازی فکری است که از ابتدا تا انتها در محیطی ترسناک رخ می دهد ولی به احتمال زیاد یکی از زیباترین بازی هایی خواهد بود که تجربه کرده اید. شما به عنوان یک پسر نوجوان بازی خواهید کرد که در وسط یک جنگل تاریک از خواب بیدار می شود و سعی می کند تا به هر طریقی از این محیط فرار کند. در محیط این جنگل شما قادر هستید تا زمانی که از مسیر دشوارتان بیرون نرفته‌اید از پاهای خود برای پریدن و از دست های خود برای آویزان شدن به هر چیز مطمئنی استفاده کنید و نگران لیز خوردن نباشید. ممکن است در نگاه اول داستان این بازی بسیار تکراری به نظر برسد ولی عامل اصلی که در Limbo باعث محبوبیت و مورد توجه قرار گرفتن آن شده است، ایجاد یک محیط تاریک، دلسرد کننده و ترسناک است که تاکنون در هیچ بازی ویدیویی دیده نشده است.
ویژگی های بازی LIMBO:
- بازی محبوب در سراسر جهان
- برنده بیش از ۹۰ جایزه مختلف
- نمایش کامل آنچه در بازی می توانید انجام دهید
- یک شاهکار فوق العاده
- محیط ترسناک اما زیبا در دنیایی مانند برزخ
- و ...

Limbo is puzzles in it. It is unremittingly grim from beginning to end. It is also probably one of the most beautiful games you will play this year.
You play as a young boy, waking up in the middle of a forest and trying to get… well, anywhere, because there isn’t a single place in the entire game that you’d like to hang around in. Make no mistake, this is a world that will snap at your heels constantly until you’ve made your way out of it. There is a very loose story of sorts, but it’s not really important. Limbo‘s main focus, and its main triumph, is the creation of some of the most stunning yet unnerving environments ever seen in a videogame.

حجم فایل: ۷۰/۵ مگابایت

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
بازی های جالب
ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
بالاخره واسه PC اومد. یادمه این بازیو تو gamerankings دیدم امتیازش خیلی بالا بود ولی واسه PC نبود.
ارسال: #۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط admin.)
Smile هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های خسته)
این اولیش.اگه خواستید بازم میزارم...Big Grin

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , diligent , luna , maryami , mat , پشتکار , najme60 , ف.ش , Aurora , **sara** , esi
ارسال: #۵۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ
هر کی میخاد بازی کنه بیا(مخصوصا کنکوری های آویزون و خسته)
اینم چند تا بازی فلش خیلی جالب!

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , maryami , mat , پشتکار , najme60
ارسال: #۵۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
RE: هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های آویزون و خسته)
دمت گرم ، اسم تاپیک خیلی قشنگه
جای این بازیای سخیف و مقوا Smile pes 2012 رو نصب کن و ازش لذت ببر Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۵۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های آویزون و خسته)
آخ جووووووون Big Grin
مرسی Tongue

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۵۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های آویزون و خسته)
قابل نداشت Smile

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۵۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های خسته)
دستتون درد نکنه...
چسبید....
من اون بازی دستمال کاغذی رو نفهمیدم منظورش چیه؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۵۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط موج.)
هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های خسته)
خوب شد گفتید
تصاویر محیط این بازی من رو گرفته بود (پسرونهSmile)

میخواستم بعد کنکور بازی کنم

اینم برای پسرا خیلی خاطره انگیزه (حالا نسخه پی سی اومده ازش)
مورتال کمباد (کمبات - کمبد)

۱۵ دقیقه ای ۵۰ تومن میدادیم توی مشهد که با سگا بازی کنیم این بازیش به قدری مشهور شده بود که نواراش توی کلوبها نبودSmile یادش بخیر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۶۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
RE: هر کی میخاد بازی کنه بیاد(مخصوصا کنکوری های خسته)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه...
چسبید....
من اون بازی دستمال کاغذی رو نفهمیدم منظورش چیه؟
باید با سرعت هرچه بیشتر دستمال ها رو دربیارید و جعبه رو خالی کنید.یعنی سرعت در کلیک کردن با ماوس و کمی مهارت بازی!Exclamation

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۵۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۹۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۶۳۷ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۸۹ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۱۲۴ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۴۲۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۸۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دانلود کتاب استخراج ویژگی و پردازش تصویر برای بینایی رایانه ای babak282 ۱ ۴,۵۷۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed450
  تجربه رتبه ۲۲۷ شبکه و ۳۲۷ نرم افزار alizl70 ۰ ۲,۹۶۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alizl70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close