زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پشتیبانی نرم افزار

ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
پشتیبانی نرم افزار
سلام. یه مشکل دارم که دوست دارم دوستان راهنمایی کنن. به من در یک شرکت نرم افزاری و طراحی سایت کار پشتیبانی نرم افزار پیشنهاد شده در حالیکه هیچ سررشته ای از این کار ندارم و از طرفی الان در یک شرکت توی قسمت انبارداری هستم. برای پشتیبانی از من چک یا سفته میخوان که دقیقا نمیدونم مال چی هست. روابط عمومی بالا هم میخواد. اون شرکت نرم افزاری شهر خودمون نیست و بیست دقیقه ای فاصله داره ولی کار الانم شهر خودم هست. ممنون میشم راهنماییم کنین که اولا برای اینکار پشتیبانی چه مهارتهایی لازمه و ثانیا به نظر شما این چک یا سفته برام دردسر ساز نیس ؟ و ثالثا شما اگر بودید کار فعلیتونو ول میکردید برید دنبال کار پشتیبانی؟ البته با شرایطی که من گفتم. ممنون.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
پشتیبانی نرم افزار
سلام همونطور که دوستمون گفتن پشیبانی یعنی یه سایت یا نرم افزاری نوشته شده از قبل و داره کار میکنه ، وحالا شما باید اگر نیاز به ارتقا داشت اونو ارتقا بدید ، اگر نیاز داره که یه سری خطاهاشو بگیرید
حالا اگه برنامه هاشونو با زبان سی شارپ باشه یا سی پلاس یا هرزبان دیگ شما باید زبان رو بلد باشید
یا اگر کار سایت انجام داده باشن و با php یا asp نوشته باشن باید بلد باشین یا اصلا ممکنه با وردپرس و جوملا و بقیه cms ها نوشته باشن
من پیشنهادی ندارم و در واقع کسی هم نمیتونه قطعی پیشنهاد بده ، خودتون باید سبک و سنگین کنید و ببینید اینقدر ارزشش رو داره که ریسک کنید ، یا اصلا ممکنه کار جدید آینده ی خوبی داشته باشه ، مهم اینه از اون کار جدید اطلاع پیدا کنید ببینید می تونید واقعا از پسش بربیاید و خیلی چیزای دیگ که خودتون باید فکر کنید و تصمیم بگیرید.

HeartTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_kh , hosshah
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
پشتیبانی نرم افزار
طراحی سایت و پشتیان:
دقیق متوجه بشید ازتون چی میخوان؟
طراحی سایت؟ اگر اینطور باشه که باید یک زبان طراحی سایت بلد باشید
اصلاح سایت های قدیمی؟ اینطور باید بهتون گفته باشن سایت قدیمی به چه زبانی هست که اصلا شما کار کردید باهاش یا نه
پشتیانی محتوا؟ بعضی جاها هستن که اصلاح نمیخوان فقط یک پیشتیبان واسه تغییر یکسری محتوا و کارهای جزئی میخوان

چک و سفته و ... رو هم بستگی به خودتون داره که چطور فکر میکنید و چه نوعی و به چه اسمی میخواهید سفته بدید به کسی که مطمئن نیستید به هر عنوانی نباید سفته داد. معمولا سفته میگیرن که شما تو طول قرارداد، قرارداد رو لغو نکنید اگر قرارداد چند ساله میبندید وسط اش بخواهید برید بیرون، با توجه به اون سفته ها بهتون اجازه نمیدن

کدوم کار بهتره هم بستگی داره سوالاتون خیلی کلی هست؟ بستگی به معیاراتون داره ازجمله:
- امنیت شغلی
- ارتقاء شغلی و امکان پیشرفت
- مسافت و نوع محیط کار
- حقوق و مزایا
- علاقه مندی و ارتباط با هدفتون
- و خیلی موارد دیگه که بسته به هر شخص میتونه متفاوت باشه

درست یا غلط، از سوالتون به نظرم رسید خودتون اهل ریسک نیستید ومیخواهید سر کار فعلی اتون بمونید و طوری سوال پرسید که باقی بهتون بگن سر کار فعلی اتون بمونید و نظر خودتون رو تایید کنن!
آخه توضیح خاصی از کار فعلی و کار پیشنهادی ندادید فقط سه عیب کار پیشنهادی رو ذکر کردید (مسافت زیاد، نیاز به دادن سفته، عدم آشنایی با پشتیانی و نوع کار پیشنهادی)

هر تصمیمی که می‌گیرید امیدوارم با بیشترین تلاش به بهترین ها برسید
موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , h_kh , Riemann , nazanin2020 , darya_1994
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط h_kh.)
پشتیبانی نرم افزار
از دوستان بابت پاسخگویی ممنون. راستش مسئول شرکت گفت سفته یا چکو بابنت این میخوام که اگه اسرار شرکتو فاش کردی یا یکدفعه کارتو ول کردی ازش استفاده بشه. البته من گفتم که امکان داره من وسط کار ، کار بهتری پیدا کردم تکلیف چیه گفت اگه یک یا دو ماه قبلش اطلاع بدی مشکلی نداره. با توجه به اینکه کار ممکنه یکدفعه پیدا بشه یا توی آزمونی قبول بشم و بک یا دو ماه فرصت نداشته باشم که اطلاع بدم این چک یا سفته هه میتونه دردسر ساز باشه؟
۰
۲
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
پشتیبانی نرم افزار
سلام
وقت بخیر
شاید حرفای من به دردت نخوره،ولی یه تجربه ست
منم با شرایطی مثل تو شروع کردم
پشتیبانی،مسافت نیم ساعتی با کار(بین شهری)،سفته،حرفای قشنگ مدیر(هروقت بخوای میتونی بری،از اینجا بهتر نیست،من خیلی به فکر رفاه نیروهام هستم......Exclamation )
یه لحظه فکر کردم خودمی،باورکن البته یه سال پیش
من که رفتم فقط به عشق اینکه یه کار تخصصی رو استارت بزنم.با کلی آرزو
کم نذاشتم،بهترین کارمند اون شرکت شدم.حتی خود مدیرعامل همیشه میگفت کسی مثل تو این قد جدی کار نکرده تا الان...
بیمه ای که قرار بود از ماه دوم واسم واریز بشه از ماه ۶واریز شد اونم ۱۰ روزه.حقوق هم هروقت پولی تو حساب بود به نگاهی به ما مینداختن.دوسه ماهی یه بار اونم نه همه طلبت ،کمتر از حقوق ماهیانه توافق شده.حجم کار هم که قربونش برم هی اضاف شد،کنترل کیفیت،طراحی،بازاریابی فروش....دست آخرم که شرکت داشت جون میگرفت حضور ما مخل پیشرفت شد.به هر ترفندی خواستن بیرون کنن .یه روز بازدهی نداشتم،یه روز رو اعصابشون بودم .....هیچی سه ماه آخری که باشون کار کردم ۱۰۰ از حقوقم کسر کردن به بهانه وصول نشدن مطالباتشون.دست آخرم که یه جلسه خدافظی و اینکه ببخشید اگه بد گذشت حلال کنید خیلی زحمت کشیدید....کلا شرکت تعطیل شد.(امتیازش واگذار شد)
من فقط به خاطر علاقه به رشتم و کارم تونستم یه سال با بدترین شرایط کارکنم.
ولی این تجربه رو دوست دارم با اینکه شیرین نبود.(نمیگم تلخ بود چون کارمو دوست داشتم)Blush
جدا از مشکلاتش، انجام دادن کاری که دوست داری خیلی مهمه.متاسفانه هستن کسایی که از این موضوع سواستفاده کنن.
پس چشماتو باز کن که زمان به عقب برنمیگرده.توصیه های ایمنی دوستای عزیزو جدی بگیر.حرفاشون حرف نداره خداییش.
موفق باشیHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sss , h_kh , Riemann , darya_1994
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
پشتیبانی نرم افزار
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  چک یا سفته قطعا" دردسر ساز هستند.
خوب پس به نظر شما شرکتها چطور باید مطمئن بشن که کسی که استخدام کردن و روش حساب باز کردن کار رو به بهانه ای رها نمیکنه؟ چون تا جایی که خبر دارم همه شون سفته یا چک میگیرن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط omid.n1990.)
پشتیبانی نرم افزار
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه کار ممکنه یکدفعه پیدا بشه یا توی آزمونی قبول بشم و بک یا دو ماه فرصت نداشته باشم که اطلاع بدم این چک یا سفته هه میتونه دردسر ساز باشه؟
از صحبتی که کرده تا عمل متفاوته! بستگی به شخص داره شاید شما یکهو هم خواستید برید و باتون راه بیان و یا بلعکس ولی در کل چون سفته دارید پیششون میتونن بهتون اجازه نرن برید
ضمن اینکه مطمئن باشید اگر آزمون استخدامی قبول بشید، مرحله مصاحبه، گزینش، کد استخدامی و فراخوان برای شروع کار، در خوشبینانه ترین حالت شش ماه تا یک سال طول میکشه تا مشغول به خدمت بشید. از بابت این مورد حداقل میدونم نگران نباشید و اگر ازمونی دولتی قبول بشید خیلی قبل از تر اینکه سر کار بخواهید برید مطلع میشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_kh
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
پشتیبانی نرم افزار
یه شرکت رفتم واسه کار قبول شدم تو مصاحبه بعد بحث سفته پیش اومد و هر کاری کرد کوتاه نیومدم آخرشم گفتم من اندازه حقوق ۳ ماهم حاضرم سفته بدم ولی بیشتر شرمندم که نهایتش دردسرم شد ۳ ماه تو دردسر بیفتم نه بیشتر!!!
ولی گفتن حقوق ماه اول نصف سفته نمیخاد بدی ما هم قبول کردیم
خلاصه یک ماهی کار کردیم همه چی خوب بود ولی گفتن فعلا ما رو نمخان ما هم گفتیم مشکلی نیست گفتن گیر دادن که مدرک کارشناسیت رو هنوز نگرفتی! بهونه بود
تا خلاصه یک هفته شد پول یک ماه ما رو هم نداده بودن ، قرار بود زنگم بزنن نزدن
ما سایتشون رو که یکی از پروژه هایی بود که خودم نوشته بودم قطع کردم به ساعت نکشید زنگ زدن
خلاصه رفتم اونجا دیدم به به باز اوضاع استخدامی به راهه
اینا کارشون این بود که جوون های بدبخت و بیار سفته بگیرن حقوق نصف بدن سر ماه یه آگهی ۸ تومنی بزنن یکی دیگه
من هم به هیچ وجه کوتاه نیومدم کل حقوق ماه رو که قرار بود نصف باشه گرفتم وهمش فک میکردم اگه من سفته داده بودم برای نصف حقوق یا کمتر باید التماس میکردم و اهرم فشارم که قطع کردن سایتشون بود رو نمیتونستم استفاده کنم
حالا شما برو سفته بده!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite , sss , mhma_1367 , AI. , h_kh , nazanin2020 , Riemann , darya_1994
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط sss.)
RE: پشتیبانی نرم افزار
اگر قبول کردید سفته بدید حتما روش بنویسید بابت ضمانت و حسن انجام کار و حتما شماره سفته ها رو یادداشت کنید.

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خلاصه رفتم اونجا دیدم به به باز اوضاع استخدامی به راهه
اینا کارشون این بود که جوون های بدبخت و بیار سفته بگیرن حقوق نصف بدن سر ماه یه آگهی ۸ تومنی بزنن یکی دیگه
منم چند بار با چنین شرکت هایی روبرو شدم، هیچ راهی نداره که بشه جلوی این سواستفاده ها رو گرفت؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. یه مشکل دارم که دوست دارم دوستان راهنمایی کنن. به من در یک شرکت نرم افزاری و طراحی سایت کار پشتیبانی نرم افزار پیشنهاد شده در حالیکه هیچ سررشته ای از این کار ندارم و از طرفی الان در یک شرکت توی قسمت انبارداری هستم. برای پشتیبانی از من چک یا سفته میخوان که دقیقا نمیدونم مال چی هست. روابط عمومی بالا هم میخواد. اون شرکت نرم افزاری شهر خودمون نیست و بیست دقیقه ای فاصله داره ولی کار الانم شهر خودم هست. ممنون میشم راهنماییم کنین که اولا برای اینکار پشتیبانی چه مهارتهایی لازمه و ثانیا به نظر شما این چک یا سفته برام دردسر ساز نیس ؟ و ثالثا شما اگر بودید کار فعلیتونو ول میکردید برید دنبال کار پشتیبانی؟ البته با شرایطی که من گفتم. ممنون.
پشتیبانی معمولا اینه که شما باید به صورت مداوم و با یک برنامه منظم به مشتری ها سر بزنید ببینید مشکلی چیزی دارند یا نه و یا در مواقعی که مشکلی پیش می آید شما باید برای رفع مشکل به مشتری مراجعه کنید. کلا اینکار کار سختیه و اذیت کننده ای است بیشتر روابط عمومی و سر و کله زدن با مشتریه تا برنامه نویسی و اگر نرم افزار به مشکل هم خورده باشه که خیلی کار پر دردسر و پر استرسیه و متاسفانه حقوقش هم از کار برنامه نویسی کمتره و البته به سواد نشبتا کمتری هم احتیاج داره.
اما در مورد سفته که دوستان هم خیلی بحث کردن، من هم دیدگاه خودم را بگویم.
آنچه که در شرکت های نرم افزاری ایران رایج است اینست که هنگام شروع کار از شما سفته ای می گیرند و آنرا تا مدتی پس از پایان کار شما مثلا یکسال هم نگه می دارند. این بسیار رایج است و در اغلب شرکت ها چه کوچک و چه بزرگ انجام می شود.
اگر بخواهیم درست قضاوت کنیم باید هم از دید شرکت به قضیه نگاه کنیم هم از دید نیروی کار!
نکته اینست که شرکت نباید به نیروی کار وابسته باشد! چون اگر یک برنامه نویس بخشی از یک سیستم را بنویسد ممکنست طوری کد بنویسد که برای نفر بعدی ادامه کار او خیلی سخت باشد پس جایگزینی نیروی کار خیلی مشکل است. توجه کنید که در شروع یک پروژه شرکت هم به کارفرمای پروژه تعهدات حقوقی می کند و بابتش هم چک و سفته و ضمانت ... می گذارد یعنی شرکت نمی تواند هر موقع خواست پروژه را ول کند حالا اگر روی یک برنامه نویس حساب باز کرده باشد و وسط کار برنامه نویس به هر دلیلی نخواهد ادامه دهد چه اتفاقی می افتد. حالا ما بدترین حالت را در نظر نمی گیریم که برنامه نویس عمدا در سیستم اختلالی ایجاد کند که مثلا یک سال بعد صدایش در بیاید. به همین علت از شما سفته می گیرند و تا یک سال بعد از پایان کار شما هم نگه می دارند. چون با استخدام شما شرکت خودبخود به شما وابسته می شود.
در بسیار از موارد هم دیده شده که برنامه نویس مثلا به علت درگیری از شرکت یا پروژه می رود و دست همه را در پوست گردو می گذارد از این جور موارد هم زیاد هست در صنف ما متاسفانه!
حالا از دید برنامه نویس
ببینید شما حق دارید شرایط کار خودتان را انتخاب کنید.
مشکل بازار کار در ایران اینست که نیروی کار زیاد است و فرصت شغلی کم پس بازار کار ظالم می شود! و نیروی کار مظلوم!
من به شما حق می دهم که شاکی باشید خودمم هستم ولی چاره چیست؟
به نظر من باید شما تا جاییکه می توانید سعی کنید به دنبال کار مطلوب خودتان باشید. یعنی از لحاظ دستمزد، و شرایط پیشرفت شغلی و محیط اجتماعی کار و ...
بعضی از کار فرما ها آدم های سالم و درستی هستند و بعضی هم آدم های ...
تا می توانید برای آدم های باشعور و انسان کار کنید.
به هر شرایطی تن ندهید، عزت نفس خودتان را حفظ کنید
بعضی کارفرما ها حقوق را دیر می دهند کم می دهند رفتار بدی دارند لطفا در این شرایط کار نکنید
اگر کارفرما مشکل مالی به نیرو کار مربوط نیست مگر من در سود شریک هستم که در ضرر شریک باشم
اگر مشکل مالی دارد رفتار خوب که می تواند داشته باشد
قبل از سفته دادن از این چیزها مطلع شو
با افرادی که قبلا آنجا کار کرده اند حرف بزن
فضای کار را ببین
یک دوره با تعهد کم به صورت آزمایشی کار کن تا هم شما آنجا را محک بزنی و هم آنها شما را.
همیشه به فکر روز بد هم باش
اما در نهایت کار با اعتماد و رفتار اخلاقی و درست پیش می رود با هزار تا چک و سفته هم درست نمی شود.
نقد کردن سفته هم کار ساده ای نیست کارفرما هم آبرو دارد و دنبال دردسر نمی گردد
شما هم می توانی شکایت کنی و هزار تا مشکل برایش درست کنی
اما بطور کلی قبل از هر تعهدی تا می توانی همه شرایط را بسنج اما کار با این چیزها پیش نمی رود
اما یک نکته کلیدی انست که بین دو چیز تفاوت قایل شویم.
واقعیت اینست که کار سخت است برای همه هم سخت است برای مدیر شما هم سخت است برای مشتری شرکت هم سخت است برای شما هم سخت است. همه جای دنیا هم سخت است محیط کسب و کار کلا اینطوری است
پس در کار فشار هست اعصاب خوردی هست بحث و جدل هست و ...
اما باید سختی های ناشی از شرایط واقعی کار را از رفتارهای بد افراد جدا کنیم هم نیروی کار و هم کارفرما
یعنی در کار ممکنه جر و بحث کنیم سر مسئلیت ها و ... اما دلیلی ندارد به شخصیت طرف مقابل توهین کنیم، تحقیر کنیم و مسئولیت کارمان را نپذیریم ...
این از اصول حرفه ای گری است من سعی می کنم در کار جدی باشم مسولیت پذیر باشم و از کار دفاع کنم و ...
اما همیشه احترام مدیرم را نگه می دارم چون فشار بیشتری از من تحمل می کند و از من با تجربه تر و با سوادتر است و ...
پس هم نیروی کار می تواند نامرد باشد و پدر کارفرما را در بیاورد و هم کارفرما می تواند ظالم باشد
شما تا میتوانی سعی کن زیر بار حرف زور نروی اما منطقی باش و شرایط طرف مقابل را هم درک کن!

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , h_kh , nazanin2020 , maryam.raz , Brueder , darya_1994 , sand , sd_javadi
ارسال: #۱۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
پشتیبانی نرم افزار
به نظرم این دیگه یه جور اعتماد دو طرفس اگه شرایط کار اونجوری که میخوای باشه خوب ارزششو داره .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
پشتیبانی نرم افزار
فقط برو بهشون بگو من چک و سفته میدم قبول ولی شما هم برا این که تضمین کنی حقوق من و سر ماه میدی چک و سفته بهم بده ! Smile

من جای شما باشم چک و سفته نمیدم همین حرفم بهشون میزنم ! Smile که اگه طرف منطقی باشه قبول میکنه نمیخواد ازت اگه نباشه که ردت میکنه !

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
۴
۲
ارسال: #۱۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
پشتیبانی نرم افزار
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  ها چطور باید
دمت گرم...

بعد از وقوع حادثه خواهید فهمید تاثیر حرف بادا بادتان را...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010
ارسال: #۱۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
کلا گرفتن سفته مرسومه ،معمولا شرکت ها برای اینکه طرف، تا یک کاره بهتر پیدا کرد، نذاره بره ازش ضمانت می خوان واین منطقیه، می بینی شرکت در حال انجامه یک پروژه ست اگه یک نیروش رو از دست بده ،تا بخواد نیرو ی جدید جایگزین کنه می بینی مهلت پروژه تموم شد ولی عضو جدید گروه ،با گروه مچ نشد وشرکت ضرر زیادی می کنه البته این برای شرکت ها معتبر صدق می کنه بعضی شرکت هاصرفا برای بی گاری کشیدن ودر فشار قرار دادن این کارو میکنن برای اینکه گیر همچین شرکت هایی نیفتی باید در قرادادی که می نویسی دقت کنی
مثلا اگه سفته می دی به نام شرکت بدی نه در وجه حامل ،این خیلی مهمه، بعد پشت نویسی کنی برای ضمانت کاری به مدت ... از تاریخ ... تا تاریخ ..... وطبق قرارداد فلان ودر قراداد ذکر کنی سفته ی بابت ضمانت کارطبق قرارداد موجود داده ای این جوری برات مشکلی پیش نمی یاد
در قرارداد ذکر کنید موظف به چه کاری هستید ،از چه ساعتی تا چه ساعتی، یا اگه ساعتی کار می کنید بگید چند ساعت در ماه وچه روز های چه ساعت های می تونید برید اگه دانشجو هستید وفقط چند روز در هفته می تونید برید حتما روز ها وساعات حضور خودتان در قرار داد درج کنید نگید مثلا ۴ روز در هفته می تونم بیام که به مشکل بر می خورید ،اگه دانشجو هستید ۶ماهه قرادداد ببندید ، ۱ساله قراداد بستن اشتباهه
چون ترم بعد مشخص نیست چه روزی چه ساعتی کلاس دارید،هیچ وقت در قرارداد پرداخت حقوقتون را با شرط وشروط نپذرید چون مطمئن باشید حقوقتون رو تمام وکمال نمی گیرید ،چیزی به عنوان جریمه نبذیرید،اینکه بیمه شما از چه زمانی داده می شه در قرار داد ذکر کنید، در مورد مرخصی حتما به توافق برسید و....

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir , diligent , eh3an2010 , maryam.raz , h_kh , Brueder , maneshty , sss , nazanin2020
ارسال: #۱۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
پشتیبانی نرم افزار
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  اگر قبول کردید سفته بدید حتما روش بنویسید بابت ضمانت و حسن انجام کار و حتما شماره سفته ها رو یادداشت کنید.

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خلاصه رفتم اونجا دیدم به به باز اوضاع استخدامی به راهه
منم چند بار با چنین شرکت هایی روبرو شدم، هیچ راهی نداره که بشه جلوی این سواستفاده ها رو گرفت؟

آره این مدلیا اصرار دارن حقوق ماه اول رو خیلی خیلی کم بدن و همش میگن ما همه بچه هامون سفته گزاشتن و شما هم وقتی رفتی ۶ ماه بعدش بیا سفتت رو بگیر!!(اگه نگن گم شده!)
شما هر جور مبتدی باشی دیگه کمتر از ۵۰۰ واسه ماه اول نباید راضی بشی ، قرار دادم بنویس
متاسفانه چون یکی بهمون میخاد کار بده فک میکنیم میخاد لطف کنه همه جوره باهاش راه میام
ولی من یه درس خوب از این یارو که پیشش بودم گرفتم
باورتون نمشه یک جور با همه رفتار میکرد و حرف میزد که انگار تو رئیسشی چنان همه رو تحویل میگرفت ولی اساسن یه گرگ به تمام معنا بود واقعا سخت همچین آدمایی رو شناختن خیلی هنرمندن!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , h_kh , nazanin2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۱۸۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  ۳۴ نرم - نرم افزار شریف seied1372 ۲ ۱,۹۱۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: seied1372
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۱,۹۹۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پشتیبانی آموزشی رایگان برای فراگیران زبان های برنامه نویسی one hacker alone ۶ ۲,۸۶۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۱۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۷۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد soheil08 ۷ ۸,۰۶۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atish404
  روش های اندازه گیری قابلیت اطمینان نرم افزار - طراحی نرم افزار های مطمئن pink Floyed ۰ ۱,۹۸۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close