زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول میشم یا نه

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط r123.)
قبول میشم یا نه
سلام
رتبه گرایش الگوریتم و نرم افزارم شده ۳۸ ، معماری ۲۱۸۸ و هوش ۱۰۶۶ با این شرایط من اگر بخام نرم افزار شرکت کنم قبول میشم؟کجا؟یعنی رتبه های معماری و هوش در انتخاب رشته ای که میکنم تاثیر داره یا نه؟ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید و سایتتون عالیه
واسه همه بچه هایی که عضو مانشت هستن آرزوی موفقیت میکنم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط Amoojan.)
RE: قبول میشم یا نه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)r123 نوشته شده توسط:  سلام
برای شما که رتبه ۵۱ اوردین آرزوی موفقیت میکنم. میدونم جای مطرح کردن سوالم اینجا نیست ولی من تازه عضو شدم و نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم، رتبه گرایش الگوریتم و نرم افزارم شده ۳۸ ، معماری ۲۱۸۸ و هوش ۱۰۶۶ با این شرایط من اگر بخام نرم افزار شرکت کنم قبول میشم؟کجا؟یعنی رتبه های معماری و هوش در انتخاب رشته ای که میکنم تاثیر داره یا نه؟ممنون میشم زودتر راهنماییم کنیدو سایتتون عالیه

عزیز دل برادر!Big Grin
برو به این لینک از سایت سنجش که دفترچه انتخاب رشته هست و ظرفیت ها رو نوشته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

pdf رشته های مهندسی رو دانلود کن و اون آخرهاش ظرفیت دانشگاه ها رو برای گرایش نرم نوشته...
میبینی که با ۳۸ نرم دانشگاه های خوب تهران قبول میشی...
Big Grin

البته زحمت بکش کارنامت رو مثل بقیه خیلی شیک و مجلسی! Big Grin بزار تو تالار مربوطه که بقیه هم بتونن استفاده کنن و هم بتونن به شما برای انتخاب رشته کمک کنن. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , PanizIr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۳,۵۰۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۵۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۸,۱۷۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۷۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۶,۰۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۲۹۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۹۹۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۸۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close