زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوابگاه دختران علم و صنعت !!!؟

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  ممنون
من الان چک کردم
دقیـــــــــــــــتقا همینو نوشتن
فقط یه سوال .منظور از همه به شبانه ها هم خوابگاه دادن؟

راستش شبانه هارو خبر ندارم. اما به روزانه ها دادن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ
یعنی باید چیکار کنیم؟؟ من میخاستم علم و صنعت رو قبل تربیت مدرس بزنم با این وجود بعدش بزنم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط sarah_azd.)
RE: خوابگاه دختران علم و صنعت !!!؟
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  من زنگ زدم گفتن نمیدن خوابگاه حتی خودگردان ! کاش میشد یه کاری کرد !

ای نامرررردا.......
باشد که نهرانی ها و پسران شهرستانی رستگار شوند..........Undecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unknown!
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط mehrnoosh423.)
دوستم معلومه وقتی زنگ میزنی کارمند که چیزی بجز اونیکه توی دفترچه نوشتن نمیگه...
علم و صنعت ۴ تا ساختمون ۴ طبقه و یه ۳ طبقه داره که خوابگاه دختراشن. (دوتا و نیم! از اپارتمانها مال ارشدها و دکتراهاست)
امکاناتش هم خوبه، الاچیق ها و فضای سبز و حوضهای بزرگ بین بلوکها فضا رو زیبا کرده. سالن ورزشی لاله، مخصوص خوابگاه خواهران(داخل فضای خوابگاهیه) که از امکانات سنگ نوردی تا وسایل فیت نس ! هر چی میشده توش جا دادن و کلاسهای ورزشی (رایگان یا با قیمت فوق العاده کم) هم توش برگزار میشه. اینا بجز پارک داخل بین دوتا بلوکه که ازین وسایل ورزشی های شبیه توی پارکها رو داره!!. اتلیه فعال و کلاسهای هنری متنوع با هزینه های فوق العاده کم، اتلیه همچنین برای نرم افزارهای تخصصی رشته ها هرچقدر که دانشجوها برای اموزش داوطلب باشن کلاس ارائه میده. وایرلس بلوکهای ارشد سرعتش خوبه...
ما دوست داشتیم ارشد امیرکبیر بود با یه ژانگولر بازی ای خوابگاهشو علم و ص گرفت، میرفت و میومد. میگفت اصلا شرایطشون قابل مقایسه نیست. اتاقهای بچه های ارشد خوابگاه خواهران ۳-۴-۵ نفره است و بچه ها خودشون انتخاب میکنن. برای دکتراها اتاقهای تک نفره هم دارن...
بجز سلف دانشگاه یه سلف هم مخصوص دخترای خوابگاهیه داخل خوابگاهه و هر سه وعده غذایی رو پشتیبانی میکنه Smile) سالن مطالعه های بلوکها و سالن مطالعه ی مجزایی هم داره بالای سلفه!
حتی سال ۹۰ که علم و ص دختر بجز پذیرشهای با معدل، فقط شبانه گرفت، بازم بهشون خوابگاه داد. و اگر ندن پس این ساختمونهای داخل محوطه خوابگاه خواهران رو خالی بذارن؟ البته امسال رئیس دانشگاه رو عوض کردن نمیدونم چطوری میشه ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مریم ۷۰ , PanizIr , arshadhoush , sarah_azd , salimeh , paieez
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
من جایی تو دفترچه ندیدم همچین چیزی زده باشه،دقیقا کجای دفترچه اس؟ من شنیدم ارشداواسه خوابگاه اولویت دارن
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)shafigh نوشته شده توسط:  من جایی تو دفترچه ندیدم همچین چیزی زده باشه،دقیقا کجای دفترچه اس؟ من شنیدم ارشداواسه خوابگاه اولویت دارن
صفحه ۱۸۷ دفترچه
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  انگار این دانشگاه رو زدن برای دخترای تهران و پسرا DodgyAngryAngry
اینجور باشه باید از لیستم حذف بشه !!SadDodgy
دانشگاه الزهرا هم با ۲۰ تا ظرفیت هوش و ۱۵ تا نرم , زدن برای دخترا فقط
البته سطحشون قابل مقایسه نیست !!SleepyDodgy

قابل مقایسه هست ، اگه نمی تونید مقایسه کنید مقایسه کنم براتون!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  انگار این دانشگاه رو زدن برای دخترای تهران و پسرا DodgyAngryAngry
اینجور باشه باید از لیستم حذف بشه !!SadDodgy
دانشگاه الزهرا هم با ۲۰ تا ظرفیت هوش و ۱۵ تا نرم , زدن برای دخترا فقط
البته سطحشون قابل مقایسه نیست !!SleepyDodgy

قابل مقایسه هست ، اگه نمی تونید مقایسه کنید مقایسه کنم براتون!

انتخاب رشته که تمام شد اما مقایسه کنید , برای سال های بد مفید خواهد بود
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۴۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۰۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۷۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۵۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۵۱۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۳۵۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close