زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در گرایش هوش مصنوعی : دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان ؟؟؟

ارسال: #۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
یعنی صنعتی مدرکش برای اپلای معتبرتره؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Mahsash.)
RE: در گرایش هوش مصنوعی : دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان ؟؟؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  یعنی صنعتی مدرکش برای اپلای معتبرتره؟؟
بله مدرک صنعتی اصفهان برای اپلای معتبرتر هست از دانشگاه اصفهان.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , ana9940
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دوستان بیشتر راجع به هوش صحبت کردند. گرایش نرم افزار چی؟
من میترسم با این تعریفی که از سخت گیری اساتید اصفهان و صنعتی اصفهان میکنید دووم نیارم.اما رتبم(۲۱۹ نرم) به اصفهان میخوره نه تهران.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
مهم این نیست که یه دانشگاه چند تا هیئت علمی داره مهم اینه که چندتا کار بلد و با سواد داره . بعضی استادا خودشون چند نفر محسوب میشن ( خدا وکیلی دکتر گودرزی تو شریفو با کدوم یکی از استادای این دانشگاه میشه سنجید که خدا خوشش بیاد . کسایی هم که دانشجوی شریف بودن میدونن که ایشون خیلی جوون تر از خیلی از ایناست )

من دانشگاه اصفهان درس خوندم . این جا نه استاد به درد بخور داره نه اصلا چیزی تحت عنوان جو تحقیقاتی وجود داره . این جا نه خوب درس میدن نه اصلا نمره میدن . معدلتون افتضاح میشه گذشته از اینا اینجا اصلا معلوم نیست (البته واسه اونایی که باهوشن معلومه ) که سیستم نمره دهی به چه صورته بعد از اعلام نمرات میبینید بچه باهوشه کلاستون که استادارو مورد مرحمت قرار میداد نمره اش میشه ۱۲ بعد یه سریا که ( خودتون حدس بزنید ) نمره اشون میشه ۱۹

صنعتی اصفهان هم بین دانشگاه های تهران واسش اعتبار قائلن و همه تو جاهای دیگه ولی اصفهانو من ندیدم کسی چیزی واسش قائل باشه

اگه توجه کرده باشید دانشجوی تهران باشید بعد بخواید اصفهان مهمان درس بگیرید بهتون میگن برو صنعتی نری اصفهان

مهم تر از فضای سبز و مکان فکر میکنم این باشه که آدم وقتی ارشدش تموم شد یه چیزی بارش باشه نه هالو هفت شنبه برگرده

اسم صنعتی اصفهانم تو دکتری خیلی بیشتر بهتون کمک میکنه تا اصفهان

اگر بین صنعتی و اصفهان میخواید تصمیم بگیرید میگم صنعتی ولی من میگم حتی اگه روزانه تهران ، شبانه تهران و قبول نشدیدم ان شاء الله سال بعد و اصفهان فایده ای نداره . البته اگه آیندتون واستون مهمه

خوش باشید
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , mahshidq , ana9940 , Good! , nazibahar
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ق.ظ
شما با دکتر موحدی نیا درس داشتید؟ با دکتر براآنی چطور؟ دکتر نیک مهر هم مدت کمیه عضو هیئت علمی اصفهان شدن. ایشون چطور؟ یا دکتر ترک لادانی؟ از نظر هیئت علمی حرف شما رو رد میکنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , Falcon
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  شما با دکتر موحدی نیا درس داشتید؟ با دکتر براآنی چطور؟ دکتر نیک مهر هم مدت کمیه عضو هیئت علمی اصفهان شدن. ایشون چطور؟ یا دکتر ترک لادانی؟ از نظر هیئت علمی حرف شما رو رد میکنم.

بله این افرادی که نام بردیدم هم میشناسم هم باهاشون درس پاس کردم . والا اگه شما به این سطح میگید عالی که خدا آخر و عاقبت دانشجویان جدیدی که میخوان انتخاب رشته محل کنن و اینجا دارن راهنمایی میگیرنو به خیر کنه

این افراد به جزء براآنی عضو هیئت علمی گروه معماری دانشگاه اصفهان هستن و نیک مهرم که مدیر گروه معماریه . دانشجویان عزیزم که فکر میکنم تو همین سایت بگردن میفهمن سطح گروه معماری دانشگاه اصفهان چه قدر افتضاحه و اینو افراد مختلف به کرات گفتن قبولم ندارید یه جستجو تو همین سایت بکنید دستگیرتون میشه . حتما این سطح عالی ماه عسل چنین سطح علمی هست که شما ازش دم میزنید .

خوش باشید
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام
گروه هوش مصنوعی و نرم افزار اصفهان قوی هستند.اساتید پرکاری هم داره. گروه معماری اش بد نیست ولی به حد گروه نرم و هوش نیست.دروسی که ارائه میدهند دروس خوبی هست که توی دانشگاههای دیگه ممکنه کمتر ارائه بشه.مثلا زمانی که دکتر نیکمهر درس پردازنده حسابی ارائه میکرد فقط ایشون و دکتر جابری پور از دانشگاه شهیدبهشتی این درس را ارائه میدادند. یا درس سنتز سیستمهای دیجیتال درس کمی نیست و به جرات میگم خیلی از دانشگاهها و اساتید توان ارائه این درس را ندارند که دکتر نیکمهر ارائه میکرد.درس فوق العاده سنگین و پرحجمی هست و پروژه ای که بچه هاباید انجام میدادند بع مدت یکسال فرصت انجام پروژه داشتند!!!! نه مثل پروژه های دیگه که آخر ترم تجویل داده بشه. البته دکتر نیکمهر چندماهی هست رفتند خارچ کشور و انشالله از مهرماه برمیگردند.یکی دکتر نیکمهر هست و یکی دکتر رشادی کع درس vlsi پیشرفته ارائه میدهند.ولی من شنیدم که اساتید گروه معماری کامپیوتر صنعتی اصفهان تو زمینه شبکه فقط کار میکنند.در صورتی که اصفهان دانشچوها را به دو گروه تقسیم میکنه.یکسری دروس معماری شبکه میگذرونند و یکسری دروس معماری محاسباتی .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza6966 , AI.
ارسال: #۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  شما با دکتر موحدی نیا درس داشتید؟ با دکتر براآنی چطور؟ دکتر نیک مهر هم مدت کمیه عضو هیئت علمی اصفهان شدن. ایشون چطور؟ یا دکتر ترک لادانی؟ از نظر هیئت علمی حرف شما رو رد میکنم.

من با یکی از اساتیدی که نام بردید درس داشتم. شیوه درس دادنشون رو هم دیدم. شیوه اسلایدی! جیز خاصی هم درس نمیدن فقط میتونم بگم سرفصل ها رو نام مببرن البته بعضی بخش ها رو کمی تا حدودی توضیحاتی میدن که البته اصلا بیان خوبی ندارن. بعد هم امتحان با سوالات فضایی و در پایان هم شیوه نمره دهی براساس تعداد برگه هایی که نوشتین. هرکسی بیشتر نوشته نمره بیشتری میگیره. حالا غلط یا درست، بی ربط به سوال یا با ربط.
البته ببخشید بدون تعارف گفتم، چیزی بود که تجربه کردم. البته ایشون استاد معروف و با سوادی هستن ولی از سواد ایشون دانشجویان را چه سود. یه استاد علاوه بر شهرت و سواد باید توانایی انتقال دانش به دانشجوها رو هم داشته باشه ...

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۲۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  البته ایشون استاد معروف و با سوادی هستن ولی از سواد ایشون دانشجویان را چه سود. یه استاد علاوه بر شهرت و سواد باید توانایی انتقال دانش به دانشجوها رو هم داشته باشه ...
این واقعا یک رکن اساسی هست. باسوادترین استادی که نتونه معلوماتشو به دیگران منتقل کنه ، به هیچ دردی نمیخوره. توی کاشان هم یه همچین استادی داشتیم. با اینکه سواد علمی بالایی داشت ولی نمیتونست درست درس بده.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
شما گفته بودید هیئت علمی ضعیفی داره. استادایی هم که معرفی کردم میدونم دو نفر از گروه معماری و یک نفر نرم و یک نفر هم آیتی هستن. اگه شما به اینها میگید فقط اسم هستن که من دیگه چیزی نمیتونم به شما بگم. اگه اسم نیاز بود که اون لیست کافی بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط hossein512.)
سلام،
من صنعتی اصفهان هوش خوندم! اگر کسی دنبال نمره مفت بود، میشد ولی باید قید درسای با عنوان جذاب مثل یادگیری و بینایی، بهینه سازی محدب و ... و این حرفا رو میزدی. بعضی استادا هم که امتهانای حفظی میگرفتن. دخترا خوب نمره میگرفتن! متاسفانه الآن هم که نگاه کنید نتیجه ی اون امتهان ها رو توی معدل بچه ها می بینید.

خوب این مربوط به حالتی بود که میخواستی مفت مفت نمره بگیری! ولی به هر حال بعضی درس ها رو مجبور بودی بگیری و کسایی که ارشد خوندن میدونن که خیلی هم دست شما نیست که چی بگیری چی نه! به هر حال پرت به بعضی اساتید میگرفت که حالتو خوب کنن! نمرات اغلب درسهای خاص و مهم خیلی پایین بود و نمره ی بالای ۱۷ ۱۸ تقریبا رویا بود.

قریب به اتفاق درس ها سمینار و پروژه و تکلیف دارند که بنده به شخصه هیچ وقتی برای کارهای دیگه نداشتم. در کل اساتید فکر میکنن که شما تمام وقت هستید و تمام وقت برای ایشون به معنی اینه که شما ۳ شیفت در اختیار ایشونید.

شما توی همین صنعتی که اذیت میکنن هم استاد گلابی که مثل خیار نمره بدن پیدا میکنین و این دیگه به خودتون بستگی داره که دنبال یاد گرفتنید یا معدل!

اصفهانم خبر ندارم ولی بچه ها درست میگن. صنعتی یه بیابون در بیرون شهره و دان. اصفهان یه باغ وسط شهر!
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , Good! , reza6966 , mahshidq

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۴۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۴,۰۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close