زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عدم ثبت نام در رشته قبول شده

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ
اگه روزانه قبول بشیم و ثبت نام نکنیم مشکلی داره؟
آخه من شنیدم اگه روزانه بیاریم و ثبت نام نکنیم تا دوسال دیگه نمیتونیم کنکور بدیم HuhHuhHuhHuh
اینطوریه؟Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ
اصلا چرا ثبت نام میکنید و نمیخوایید برید؟؟؟
چرا انتخاب رشته میکنید که شاید یک نفر دیگه بخواد همون رشته و دانشگاه بره و شما جاش پر کنید و بعد نرید؟؟
نه واقعا چرا کسی که نمیخواد دانشگاهی بره انتخاب رشته میکنه؟
من شنیدم که اینطوریه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
RE: عدم ثبت نام در رشته قبول شده
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  اصلا چرا ثبت نام میکنید و نمیخوایید برید؟؟؟
چرا انتخاب رشته میکنید که شاید یک نفر دیگه بخواد همون رشته و دانشگاه بره و شما جاش پر کنید و بعد نرید؟؟
نه واقعا چرا کسی که نمیخواد دانشگاهی بره انتخاب رشته میکنه؟
من شنیدم که اینطوریه

بابا غیرتی نشوBig GrinBig GrinBig Grin
هر کسی یه شرایظی دارهConfused
امکان داره شهریور اعلام کنن قبول شدی ولی اونموقع نتونم برم !Undecided(حالا البته اگه قبول بشمSmile)
در ضمن تا اونجایی که من میدونم صندلی مورد نظر خالی نمیمونه و توی تکمیل ظرفیت پر میشه
یعنی اگه کس دیگه ای بخواد بره حقش خورده نمیشهAngel
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
مرسی که جبهه نگرفته و با آرومی جواب دادین.
من کلا این روزها به همه گیر میدم.
درصد ۳۲ در ریاضی نوشته شده -۸
این منطقیه؟؟؟ در حالی که هر موردی که شک داشتم در جواب در نظر نمیگرفتم و خیلی هم بدبینانه درصد گرفتم.
اصلا حالم اونقدا گرفته که دلم میخواد سنجش رو سرشون خراب کنم.
زندگیم واس کنکور گذاشتم،کی باید جبران شه خدا میدونه،البته نمیدونم میدونه یا نه!!

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ)۸۱۱۸ نوشته شده توسط:  اگه روزانه قبول بشیم و ثبت نام نکنیم مشکلی داره؟
آخه من شنیدم اگه روزانه بیاریم و ثبت نام نکنیم تا دوسال دیگه نمیتونیم کنکور بدیم HuhHuhHuhHuh
اینطوریه؟Undecided

به نظر من کار درستی نیست که شما ثبت نام کنی روزانه قبول شی و نری! اصلااااااااً منطقی نیست!
اگه می خواید ثبت نام کنید برا روزانه از همین الان تصمیم بگیرید و قرص و محکم رو تصمیمتون وایسید.

طبق بند ۱۱ صفحه ی ۷ دفترچه انتخاب رشته آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۹۳(فایل پی دی اف به نام توضیحات):
همچنین مجدداً تأکید میگردد کلیه پذیرفتهشدگان دوره روزانه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ ، حق شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ را نخواهند داشت.

انتخاب با شماست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۱۱۸
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام آیا قبولی در شبانه هم محدودیت شرکت در آزمون ارشد سال بعد ایجاد میکنه؟
من چیزی تو دفترچه پیدا نکردم و نگرانی بهم دست داد که اگه نخوام برم سال بعد محروم نشم!!!!

دوستان عزیز خواهشا در مورد روزانه و شبانه ها از همین حالا تصمیم بگیرید ،،،،،،،،،

مطمئن باشید کسی خوشش نمیاد شش ماه یا یک سال از زندگی عقب بیفته به خاطر اینکه

شما موقع انتخاب رشته نتونستید تصمیم بگیرید ،

خواهشا نزنید یا اگه میزنید برید .

بعضی از دانشگاه ها با این که صندلی خالی دارند تکمیل ظرفیت نمی گذارند ،،،،،،،Angry

با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط blackcode.)
اگه روزانه قبول بشی ۲ سال محروم میشی
اگه شبانه قبول بشی ولی صبت نام نکنی محرومیت نداره و سال آینده میتونی دوباره شرکت کنی
ولی منم مثل بقیه توصیه می کنم که از الان فکر کنی که حق یک نفر دیگه ضایع نشه...(البته می دونم دست آخر کار خودتونو می کنید و فکر بقیه نخواهید بود-همگی ایرانی هستیم و خودمون را میشناسیمBig Grin-)
ممنون میشم رتبه و کارنامتون را برای متقاضیان سال های آینده قرار بدید
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۱۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close