زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۳۰۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ق.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  مرسییییییییییییییییییییییی از همه
فقط چون گفتم شاید وقت کم بیاد فانتزیهامو نزدم Big Grin بنظرتون اگه الان برم اونا رو هم وارد کنم ممکنه یهو وسط ویرایش سیستمشون خاموش شه؟؟ :۰
نه بابا... کاراشون که روی حساب کتاب نیست... فردا صبح ساعت ۸ که خدمتکار میاد سنجش میره اون کابل برق سرور رو میکشه! Big Grin
ولی شایدم سرشبی یه نامه ای چیزی از وزارت رفته باشه براشون ، فردا دوباره اصلاحیه بدن و تا شنبه وقت برای ویرایش و اینا... Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۳۰۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کسی میدونه الزهرا که ۱و۴ میگیره دقیقا چه گرایشی میخونن تو دانمشگاه؟
امنیت؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
من هنوز شام نخوردم Sad
دوستانه خوب، میشه یه نظر بدید؟ممکنه پیام نور تهران هم نیارم؟ جابجایی نمیخواد انتخابام؟
۸۰۰ نرم، ۶۹۷ هوش، حدودا ۸۰۰ تجارت و شبکه
۱۴ - ۲۱۳۴۸ || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۱۵ - ۲۱۳۴۵ || دانشگاه بوعلی سینا-همدان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
۱۶ - ۲۱۴۳۶ || دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی || شرایط درانتهای دفترچه
۱۷ - ۲۱۴۱۸ || دانشگاه زنجان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۱۸ - ۲۱۳۴۹ || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۱۹ - ۲۱۴۰۹ || دانشگاه اراک || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۲۰ - ۲۱۴۵۶ || موسسه غیرانتفاعی شهاب دانش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۲۱ - ۲۱۴۴۵ || موسسه غیرانتفاعی پویش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۲۲ - ۲۱۳۷۱ || موسسه غیرانتفاعی شهاب دانش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || غیرانتفاعی
۲۳ - ۲۱۳۶۷ || موسسه غیرانتفاعی پویش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || غیرانتفاعی || مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی
۲۴ - ۲۱۱۷۴ || موسسه غیرانتفاعی پویش -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || غیرانتفاعی
۲۵ - ۲۱۲۶۶ || موسسه غیرانتفاعی تعالی -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || غیرانتفاعی
۲۶ - ۲۱۴۱۴ || دانشگاه تبریز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۲۷ - ۲۱۳۴۶ || دانشگاه تبریز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی
۲۸ - ۲۱۴۱۷ || دانشگاه رازی -کرمانشاه || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۲۹ - ۲۱۴۲۷ || دانشگاه یزد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۰ - ۲۱۳۶۴ || دانشگاه یزد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی (رباتیک)
۳۱ - ۲۱۴۳۵ || دانشگاه شیخ بهایی اصفهان /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۲ - ۲۱۳۶۵ || دانشگاه شیخ بهایی اصفهان /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || غیرانتفاعی
۳۳ - ۲۱۴۲۸ || دانشگاه پیام نوراستان تهران -تهران شمال || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || پیام نور
۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  کسی میدونه الزهرا که ۱و۴ میگیره دقیقا چه گرایشی میخونن تو دانمشگاه؟
امنیت؟؟؟

بچه ها معرفت داشته باشیدSad
من چندبار اینو پرسیدمSad
هیشکی جوابمو ندادSad
۰
۰
ارسال: #۳۰۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط Good!.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  کسی میدونه الزهرا که ۱و۴ میگیره دقیقا چه گرایشی میخونن تو دانمشگاه؟
امنیت؟؟؟

بچه ها معرفت داشته باشیدSad
من چندبار اینو پرسیدمSad
هیشکی جوابمو ندادSad

حتما ای تی دیگه.نمیدونیم خوبSmile

دوستان خیلی ممنون میشم کمکم کنید.بنظرتون جای اون موسسه های قم خوبه تو انتخاب رشته م؟یا برشون دارم؟کسی میدونه چطورین؟؟
من ۱بار انتخاب رشته لیسانس کردم انقد بد بود که نگرانم شاید استعداد انتخاب رشته کلا ندارم!!واسه همین کمک میخوام Sad بنظرتون اینا که قمه ممکنه نیاز باشه ادم بمونه همونجا و نشه تهران اومد؟با گرمسار عوضش کنم؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ
ومن همچنان میبینم که :

"هشدار خطایی رخ داده است
باید مراحل را از ابتدا انجام بدهید
برای بازگشت به صفحه اول اینجا را کلیک کنید" Huh Angry

دیگه چه خبر آقای سنجش Cool

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , Zahra.70 , sadradin
ارسال: #۳۰۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
@reza777gh
من همین الآن دوباره امتحان کردم ویرایش انتخاب رشته درست بود. چوب خطم برای ویرایش داره پر میشه Big Grin

احتمالاً مشکل شما خطای داخلی باشه. من یکشنبه که انتخاب رشته کردم موقع دادن رسید صفحه آخر رو نیاورد و خطای Server Error داد!!! ولی بعدش مشکلی پیش نیامد.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۳۰۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  ومن همچنان میبینم که :

"هشدار خطایی رخ داده است
باید مراحل را از ابتدا انجام بدهید
برای بازگشت به صفحه اول اینجا را کلیک کنید" Huh Angry

دیگه چه خبر آقای سنجش Cool

کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید.من هم این مشکل رو داشتم.صفحه قبل دوستان راهنمایی کردن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۳۰۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
سلام بر بروبچ....

خیالتون تخت.... دکتر ربیعی عمرا بزاره ۲۰ نفر اول واسه حتی یک سال از دستش در برند و برن دانشگاه های رقیبش مثل تهران و امیرکبیر.... اصلا مگه میشه نگیره!! پس سال دیگه گروه IT چی کارکنه!!!  مطمئن باشید درست میشه... البته خداکنه از هر دو گرایش بگیره...

باید پارو نزد وا داد ! باید دل رو به دریا داد !
خودش می بردت هر جا دلش خواست ...
به هر جا برد بدون ساحل همونجاست ...
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991 , Amoojan , khaste2 , Good! , virtual girl , sadafak7 , afa90 , ka arman , Riemann , happy07 , tayebe68 , Zahra.70 , sadradin , neda_Network , sand
ارسال: #۳۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخه تز نداره اصلا واسه دکترا خوب نیس
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  سلام بر بروبچ....

خیالتون تخت.... دکتر ربیعی عمرا بزاره ۲۰ نفر اول واسه حتی یک سال از دستش در برند و برن دانشگاه های رقیبش مثل تهران و امیرکبیر.... اصلا مگه میشه نگیره!! پس سال دیگه گروه IT چی کارکنه!!!  مطمئن باشید درست میشه... البته خداکنه از هر دو گرایش بگیره...
علی آخرش چی شد این شریف؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۱۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ق.ظ
از دوستانی که پیگیری کردن واقعا ممنونم
متاسفانه با این وضع کلا باید بیخیال شریف بشیم تکمیل ظرفیت هم معمولا از نیمسال دوم دانشجو می گیره اگه کسی بره یه ترم ضرر کرده SadAngry

حالا فرض کنید تکمیل ظرفیت اون ۵ نفری که مثلا امیرکبیر قبول شدن بزنن برن شریف، اون وقت کلاسای امیرکبیر کلا تعطیل Smile SmileHuh

شاید قسمت در این بوده
ان شاا... خیره

موفق باشید!

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۳۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  از دوستانی که پیگیری کردن واقعا ممنونم
متاسفانه با این وضع کلا باید بیخیال شریف بشیم تکمیل ظرفیت هم معمولا از نیمسال دوم دانشجو می گیره اگه کسی بره یه ترم ضرر کرده SadAngry

حالا فرض کنید تکمیل ظرفیت اون ۵ نفری که مثلا امیرکبیر قبول شدن بزنن برن شریف، اون وقت کلاسای امیرکبیر کلا تعطیل Smile SmileHuh

شاید قسمت در این بوده
ان شاا... خیره

موفق باشید!

اینو نگیم چی بگیمSleepy
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ،
این انتخاب منه
تهران - آی تی
امیر کبیر - تجارت الکترونیک
تهران - علوم فنون
تربیت مدرس - آی تی
شهید بهشتی - آی تی

به نظر شما کدومشو میارم با رتبه ۱۴ آی تی ؟ آیا اشتباهی داره این انتخاب ها ؟ رک بگین بهم

جناب قلیزاده من کوچک تر از اونی هستم که راهنمائی کنم شما رو

ماشالله خودتون دیگه رتبه برتر هستین

ولی فکر کنم تربیت مدرس و شهید بهشتی رو بالای علوم فنون می زدید بهتر بود

هر چند بعید میدونم به اون برسه و انتخاب اول یا دوم قبول می شی شما !!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , gholizadeh1992 , tayebe68
ارسال: #۳۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  از دوستانی که پیگیری کردن واقعا ممنونم

شاید قسمت در این بوده
ان شاا... خیره

موفق باشید!

یعضی از سال ها هم بوده تکمیل ظرفیت مهرماه اعلام شده و از همان نمیسال اول کلاس ها برگزار میشه Blush
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close