زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۳۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط Golden68.)
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ،
این انتخاب منه
تهران - آی تی
امیر کبیر - تجارت الکترونیک
تهران - علوم فنون
تربیت مدرس - آی تی
شهید بهشتی - آی تی

به نظر شما کدومشو میارم با رتبه ۱۴ آی تی ؟ آیا اشتباهی داره این انتخاب ها ؟ رک بگین بهم
کسی نبود ؟

---
راستی بچه ها با این اوضاع بی ریخت من برم معتاد بشم ، کسی نمیاد ؟ Big Grin

شما به احتمال ۹۹ درصد تجارت امیرکبیر قبولین.
من تربیت رو قبل علوم فنون زدم.البته با کلی پرس و جو ها.به هر حال علوم فنون دانشگاه تهرانه و امکاناتش خوبه.خیالتون راحت.

بچه ها یه چیزی !هنوز لینک انتخاب رشته رو از رو سایت برنداشتن!!آیا امیدی هست؟؟؟Confused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992
ارسال: #۳۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ق.ظ
یک سوال، چرا هنوز سیستم انتخاب رشته بازه ، الان ساعت ۱۰:۳۰ روز پنج شنبه هنوز میشه وارد سیستم شد و ویرایش کرد!!!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ
ارسال: #۳۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  ومن همچنان میبینم که :

"هشدار خطایی رخ داده است
باید مراحل را از ابتدا انجام بدهید
برای بازگشت به صفحه اول اینجا را کلیک کنید" Huh Angry

دیگه چه خبر آقای سنجش Cool

کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید.من هم این مشکل رو داشتم.صفحه قبل دوستان راهنمایی کردن

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ق.ظ)karname نوشته شده توسط:  یک سوال، چرا هنوز سیستم انتخاب رشته بازه ، الان ساعت ۱۰:۳۰ روز پنج شنبه هنوز میشه وارد سیستم شد و ویرایش کرد!!!

با این وجود من همچنان میبینم که "هشدار خطایی...." Sad

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰
ارسال: #۳۱۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
چرا لینک انتخاب رشته رو از رو سایت سنجش برنمیدارن؟!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۲۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
من فکر میکنم دوباره میخوان اصلاحیه بدن و وقت ویرایش رو تمدید کنن.

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ
ارسال: #۳۲۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ
شما با یه مرورگر دیگه سایت رو باز کنید درست میشه انشالله
۰
۰
ارسال: #۳۲۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
دوستی که درباره الزهرا پرسیده بود در گرایش ۱و۴ فکر میکنم شبکه درس میدن.
۰
۰
ارسال: #۳۲۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
کسی از دکتر خدایی خبر نداره!!!!!؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  با این وجود من همچنان میبینم که "هشدار خطایی...."
یعنی شما هنوز انتخاب رشته نکردین؟؟!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۲۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
دوستان من الان فقط ۱بار دیگه حق ویرایش دارم اونوقت تو یه موردی بدجور گیر کردم :/
بوعلی همدان رو دیدم بنظرم هیات علمی خوبی داشت.اساتیدی که دکترا خارج از کشور داشتن.واسه همین اینطوری زدم:
۳۳ - ۲۱۳۴۵ || دانشگاه بوعلی سینا-همدان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
۳۴ - ۲۱۴۲۵ || دانشگاه کاشان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۵ - ۲۱۳۴۸ || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۳۶ - ۲۱۴۳۶ || دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی || شرایط درانتهای دفترچه

حالا به ذهنم زد اگه خوابگاه ندن برم یه خونه بگیرم باید یه وایمکس هم بگیرم چون ارشد بدون نت که نمیشه!غذا هم که هرجا باشم غذای دانشگاه نمیخورم.الان واقعا ارزش داره برم همدان؟؟؟یا کاشان؟؟یا سمنان؟؟اگه اول ترم هم کلی غذا فریز ببرم بذارم تو یخچال(!).اصلا حواسم به نت نبود؟ :O جدا این دانشگاههای بالا ارزشو داره؟شایدم قبول نشم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه یه انتخاب عاقلانه کنم لااقل!:O
دوستان بنظرتون با ۸۰۰ نرم افزار غیرانتفایی فرهنگ قبول میشم؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم از دوستانی که تلاش کردن تا ماجرای شریف رو درست کنن تشکر ویژه می کنم.واقعا تلاش هاتون بسیار ارزشمنده.
خواستم یه نکته ای رو یادآوری کنم می دونم همه این رو میدونید که دانشگاه شریف که الان به این شهرت و اعتبار رسیده به خاطر تلاش دانشجوهاشه.با این رفتار ها فقط اعتبار خودشون از بین میره والا دانشجوی نخبه ی ایرانی هر کجا که باشه به موفقیت میرسه.چه امیرکبیر و یا چه شریف و ... .

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sadafak7 , tayebe68 , vahid607
ارسال: #۳۲۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط happy07.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان من الان فقط ۱بار دیگه حق ویرایش دارم اونوقت تو یه موردی بدجور گیر کردم :/
بوعلی همدان رو دیدم بنظرم هیات علمی خوبی داشت.اساتیدی که دکترا خارج از کشور داشتن.واسه همین اینطوری زدم:
۳۳ - ۲۱۳۴۵ || دانشگاه بوعلی سینا-همدان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
۳۴ - ۲۱۴۲۵ || دانشگاه کاشان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۵ - ۲۱۳۴۸ || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۳۶ - ۲۱۴۳۶ || دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی || شرایط درانتهای دفترچه

حالا به ذهنم زد اگه خوابگاه ندن برم یه خونه بگیرم باید یه وایمکس هم بگیرم چون ارشد بدون نت که نمیشه!غذا هم که هرجا باشم غذای دانشگاه نمیخورم.الان واقعا ارزش داره برم همدان؟؟؟یا کاشان؟؟یا سمنان؟؟اگه اول ترم هم کلی غذا فریز ببرم بذارم تو یخچال(!).اصلا حواسم به نت نبود؟ :O جدا این دانشگاههای بالا ارزشو داره؟شایدم قبول نشم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه یه انتخاب عاقلانه کنم لااقل!:O

والا چی بگم بستگی به خودتون داره، ببینید بین سختی ها و البته هزینه هایی که ممکنه در صورت قبولی توی هر کدوم از این ها متحمل بشید و یک سال موندن و دوباره خوندن برای رسیدن به یه چیز خیلی بهتر کدوم رو انتخاب می کنید.
ولی درباره دوری از خانه و خانواده اگه خودتون توی کارشناسی تجربه اش رو نداشتین حتما با کسایی که تجربه داشتن مشورت کنید، اخه مثلا شما چقدر می خوان غذای فریز ببرید اصلا مگه اون خوابگاه یا خونه ای که باشین چقدر برای غذای فریز جا داره، بعدشم خوردن غذای فریز تحمل می خواد دیگه یک هفته دو هفته نه اینکه نه ماه ده ماه!! پس شما مجبور می شید غذای دانشگاه رو بخورید که اونم گفتید نمی خورید، پس باید خودتون غذا درست کنیدBig Grin برای امر آشپزی هم دقت کنید که همیشه همه ی خریدها با خودتونه، من که به شخصه از خرید بدون ماشین شخصی متنفرم چون بیشتر از اینکه تفریح باشه خسته می شم، والاBig Grin Tongue
ولی همه ی زندگی در خوابگاه یا خونه دانشجوی به همین ها ختم نمی شه...
البته یک نکته ای هم هست که مثلا اگه کاشان قبول بشید چون خیلی نزدیکه تهرانه می تونید رفت و امد کنید و اونجا نمونید تا درگیر هزار و یک شب خوابگاه و قصه هاش بشیدWink

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۲۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
سپاس
دوستان عزیز
همراهی با مانشت و شماها توی همه این استرس ها و فشارها خیلی دلچسب بود. از همه ممنونم و برای هممون آرزوی شادی و عاقبت بخیری دارم.Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sadafak7 , happy07 , س.غ , tayebe68 , Asemaneabi
ارسال: #۳۲۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط Good!.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان من الان فقط ۱بار دیگه حق ویرایش دارم اونوقت تو یه موردی بدجور گیر کردم :/

والا چی بگم بستگی به خودتون داره، ببینید بین سختی ها و البته هزینه هایی که ممکنه در صورت قبولی توی هر کدوم از این ها متحمل بشید و یک سال موندن و دوباره خوندن برای رسیدن به یه چیز خیلی بهتر کدوم رو انتخاب می کنید.
ولی درباره دوری از خانه و خانواده اگه خودتون توی کارشناسی تجربه اش رو نداشتین حتما با کسایی که تجربه داشتن مشورت کنید، اخه مثلا شما چقدر می خوان غذای فریز ببرید اصلا مگه اون خوابگاه یا خونه ای که باشین چقدر برای غذای فریز جا داره، بعدشم خوردن غذای فریز تحمل می خواد دیگه یک هفته دو هفته نه اینکه نه ماه ده ماه!! پس شما مجبور می شید غذای دانشگاه رو بخورید که اونم گفتید نمی خورید، پس باید خودتون غذا درست کنیدBig Grin برای امر آشپزی هم دقت کنید که همیشه همه ی خریدها با خودتونه، من که به شخصه از خرید بدون ماشین شخصی متنفرم چون بیشتر از اینکه تفریح باشه خسته می شم، والاBig Grin Tongue
ولی همه ی زندگی در خوابگاه یا خونه دانشجوی به همین ها ختم نمی شه...

خیلی ممنون از پاسختونSmile
بله کارشناسی شهرستان نزدیک بودم.سال اخر هم هر هفته که میرفتم خوابگاه غذا فریز میبردم با خودم چون غذا درست کردن خیلی وقتگیره برای کسایی مناسبه که میخوان ۱ترم کامل در شهر مورد نظر بمونن.همدان از اتوبان جدید ۳،۴ ساعت راهه و ارشد هم کلاساش کمه واسه همین نمیخوام به هیچ وجه ۱ترم بمونم!اگه میدونید دانشگاههاای بالا کلاساشون چه روزاییه ممنون میشم بگید چون اصلا نمیخوام بمونم!
بحث ۱سال موندن که هیچی فعلا میخوام بهترین انتخاب رو کنم در مورد اینکه برم یا نه شهریور تصمیم میگیرم

تو کارشناسی هر هفته غذا میبردم ولی همدان دورتره نمیخوام مدام ۲ کیلو غذا با ۲کیلو لپ تاپ ببرم بیارم
فک کنم بهتره فرهنگ تهرانو بزنمUndecidedامیدوارم فرهنگ قبول شم لااقل
۰
۰
ارسال: #۳۳۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  با این وجود من همچنان میبینم که "هشدار خطایی...."
یعنی شما هنوز انتخاب رشته نکردین؟؟!!!!!!!

اگه انتخاب رشته نکرده بودم که انقد باآرامش نمیگفتم! مثل ذرت روی آتیش میشدم!
میخوام دو تا رشته رو حذف کنم....که البته احتمال قبولیم یک درصد هم نیستBig Grin آموزش محور شریف!

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۶۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۳۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۷۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close