زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
تقریبی هم نمیدونین؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط:  تقریبی هم نمیدونین؟

مهستانو از سایتش ببینین تا حدودی دستتون بیاد.البته تخفیف ۳۰% که زده رو در نظر نگیرین. اون برای کسیه که بیشتر کلاسارو بنویسه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , شقایق. , software94
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
پارسه حدودا کلاسهاش ۴۵۰واین حدوداست.
ولی مهستان قیمتاش پایین تره.داده الگوریتم یوسفی حدود ۴۰۰تو مهستان(البته داده والگوریتم رو تو مهستان با هم تدریس میکنن)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  چه تبلیغی واسه چه استادایی اه مای گاد من حاضرم سوالای ارشد ۹۴ رو همزمان با کنکور بدیم به این استادا ! بعد ببینیم چندتاش و می تونن ج بدن موافقین Smile

من موافقم مخصوصا یکی خیلی هم ادعاش میشه تو همه چیز خداست وهمه رو هم تدریس میکنه.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , احسان مومنی , A V A
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
من خودم به شخصه کلکسیون کتابم اما...
درسته استادایی داریم تو چند زمینه درس میدن اما بی ادعا.اما امون از یکسری ها که میری سرکلاسشون استاد تمام رشته هارو قبول ندارن.
خدایا پناه به تو Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  چه تبلیغی واسه چه استادایی اه مای گاد من حاضرم سوالای ارشد ۹۴ رو همزمان با کنکور بدیم به این استادا ! بعد ببینیم چندتاش و می تونن ج بدن موافقین Smile

من موافقم مخصوصا یکی خیلی هم ادعاش میشه تو همه چیز خداست وهمه رو هم تدریس میکنه.

حالا ما که میشناسیمشون غیبت نشهBig GrinSmileTongueRolleyesShy

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , atenaa
ارسال: #۲۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
REسلام.من درس نظریه زبان رو نگذروندم.بین استاد شاپوری و کارگهی کدوم رو شرکت کنم؟
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  سلام برای نظریه زبان ها من می گم کارگهی بهترین و باسواد ترین استاد این درسه اما اگه پایه تون ضعیفه یا فهم این درس براتون سخته به شدت پیشنهاد می کنم کلاس های دکتر کارگهی نرید چون یه کم سطح کلاسشون و سرعت و روندن شون بالاست و بعضی از بچه ها از فصل تورینگ به بعد دیگه کلاس نمیومدن اما من همه ی موفقیتمو مدیون دکتر کارگهی و استاد یوسفی هستم . هر دو بسیار باسوادن و برای کسی که طالب باشه کلی مطلب برای یاد دادن دارند.
دکتر کارگهی همه ی مطالب از آسون تا سخت و سر کلاس می گن و سخت ترین مساله های لینز و سیپسر و حل می کنن اما استاد یوسفی سعی می کنه جو کلاس جوری باشه که همه ی بچه ها همه مطالب رو بفهمند برای همین برای یاد گرفتن مطالب سخت تر باید خودت طالب باشی و ازشون بخواهی یاد بدن.
۰
۱
ارسال: #۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
سلام بر دوستان عزیز !

به نظر من اصلا منصفانه نیست که در مورد اساتید بدگویی می کنید ! البته اگر استادی رفتار ناشایست و توهین آمیزی داشت، شاید مشکلی نبود ولی اینکه سواد اساتید (اونم اساتید معروف) را زیر سوال ببرید خیلی کار زشتیه !
دانشجوی خوب مثل ورزشکار آماده برای المپیکه ! سخت تلاش می کنه و تمام نیرو و تمرکزش بر موضوع مورد مطالعه اش که احتمالا تعداد کمی درس هست خلاصه می شه ! مطمئنا با چنین تمریناتی آمادگی بیشتری همراهه !

استاد خوب مثل مربی این ورزشکاره ! یک استاد خوب مطمئنا روزی یک دانشجوی خوب بوده ولی دیگه ورزشکار المپیک نیست بلکه تبدیل به فردی شده که می تونه ورزشکار المپیک تولید کنه ! حتی اگه نتونه مثل دوران جوانی، با قدرت ورزشکار المپیک عمل کنه ، نشانه ضعف و زیر سوال رفتن سواد ایشان نیست ! ( که من مطمئن هستم اساتیدی که دوستان زیر سوال برند همین الان از هر دانشجوی دکترایی قوی تر هستند )

اساتید اول هر رشته سند و مدرک رشته هستند ! اگر کسی اونارو زیر سوال برد مثل یک قهرمان وایستید و جلوی این کارو بگیرید ! اگه اینا نباشن تحصیل من و شما معنایی نداره !

در کنکور صد سوال پرسیده می شه و از قبل هم می دانیم که در فلان تاریخ باید کنکور بدیم، اما باز هم عده ای کنکور را نامنصفانه می خوانند ! پس چطور انتظار دارید که پرسیدن یک سوال آن هم با غافلگری آزمون سواد یک استاد باشه !؟؟؟!!!!!

اما در مورد اون استادی که بقیه اساتید را زیر سوال می بره واقعا هیچ حرفی برای گفتن ندارم جز اینکه بگم متاسفم !
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , A V A , nlp@2015 , aida! , pedram25teh
ارسال: #۲۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط aida!.)
خوب دیگه خسته نباشیدExclamation
برای شبکه هنوز نتونستم تصمیم بگیرم. برم کلاس تا سریعتر پیش برم یا اینکه خودم بخونم . البته پایم نصبت به جزوه استاد دانشگاهمون خوب بوده.Dodgy
معماری کلاس استاد اجلالی و سیستم هم استاد کارگهی ثبت نام کردم برای ساختمان داده و الگوریتم استاد یوسفی.(نتیجه تحقیق و راهنمایی دوستان)
در کنار اینها منابع مناسب خودم ( با استفاده از مصاحبه دوستان مانشتی ) چون کلاس اصلا کافی نیست اما برای منی که مدتی از درس دور بودم میتونه شروع خوبی باشه .
دوستانی که وقت میزارین کلاسو استاد نقد میکنن به شخصه خیلی ممنونم اما خواهشا حواستون باشه. گاهی ممکنه به جای مفید بودن برنامه کسیو خراب کنه که نتیجش میشه تضعیف روحیه و تلف شدن وقت و ...
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali-deneshjoo
ارسال: #۲۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام من از مهر میخوام شروع کنم...برای مدار الکتریکی کلاس رفتن تا چه حد کمک میکنه؟...کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید؟
استاد زرگر رو پیشنهاد میکنید یا استاد غفار پور؟
۰
۱
ارسال: #۲۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)queen.k نوشته شده توسط:  سلام من از مهر میخوام شروع کنم...برای مدار الکتریکی کلاس رفتن تا چه حد کمک میکنه؟...کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید؟
استاد زرگر رو پیشنهاد میکنید یا استاد غفار پور؟
کلاسهای دکتر زرگر واقعا خوب ومفیده.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000
ارسال: #۲۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  خوب دیگه خسته نباشیدExclamation
برای شبکه هنوز نتونستم تصمیم بگیرم. برم کلاس تا سریعتر پیش برم یا اینکه خودم بخونم . البته پایم نصبت به جزوه استاد دانشگاهمون خوب بوده.Dodgy
معماری کلاس استاد اجلالی و سیستم هم استاد کارگهی ثبت نام کردم برای ساختمان داده و الگوریتم استاد یوسفی.(نتیجه تحقیق و راهنمایی دوستان)
در کنار اینها منابع مناسب خودم ( با استفاده از مصاحبه دوستان مانشتی ) چون کلاس اصلا کافی نیست اما برای منی که مدتی از درس دور بودم میتونه شروع خوبی باشه .
دوستانی که وقت میزارین کلاسو استاد نقد میکنن به شخصه خیلی ممنونم اما خواهشا حواستون باشه. گاهی ممکنه به جای مفید بودن برنامه کسیو خراب کنه که نتیجش میشه تضعیف روحیه و تلف شدن وقت و ...

شرمنده من یکم اوضاع پیام خصوصی هام بهم ریخته و نتونستم جوابتونو بدم
در مورد بقیه استادا نظری ندارم چون کلاساشونو نمیرم، اما در مورد استاد یوسفی شک نکنین که بهترینه، علاوه بر تسطی که روو درسایی که میدن دارن، کلاساشون بدون حاشیه س ( که این مورد از نظر من واقعا مهمه چون ما داریم سر کلاس وقت میزاریم و درسایی که اکثرا توو دانشگاه پاس کردیم رو میخونیم تا برای کنکور آماده شیم، نیومدیم که درگیر بحث های الکی و خارج درسی بشیم وگرنه میشستیم خونه، برعکسه دانشگاه که دوست داشتیم استاد فقط حرف خارج درسی بزنه تا وقت کلاس بره) عملا کلاساشون وقت پرت نداره و واقعا مفیده.
درس دادنشون هم که بی نظیره، همیشه با امادگی سر کلاسشون برین و تا میتونین ازشون سوال بپرسین چون واقعا خیلی عالی جواب میدن، بخصوص تست هارو
موفق باشین

۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aida! , fatemeh69 , software94
ارسال: #۲۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)topology نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  ...اما من همه ی موفقیتمو مدیون دکتر کارگهی و استاد یوسفی هستم...

اره عزیز دلم خیلی باسوادن تو همین روم ها جواب سوالای ارشد و بگرد می بینی بچه ها بعد کنکور به همین دو تا شخص مراجعه و کلی سوال پرسیدند و جوابهای غلط گرفتند بعد دیدند کلید غلطه و جالبه مثلا واسه نظریه سوالا تو لینز بوده Smile

"اسم استاد و خراب نکن لطفا اینا TA هستند نه استاد "

اتفاقا استاد خفن باشه رفتار خوبیم نداشته باشه بازم استاده و دمش گرم

آیا دکتر کارگهی TA هستند ؟

شک دارم شما کسی باشید که در پروفایلتون ادعا می کنید !

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  اتفاقا استاد خفن باشه رفتار خوبیم نداشته باشه بازم استاده و دمش گرم

ادب مرد به ز دولت اوست !!!!!

خیلی ها تو این گروه من و میشناسند و اومدند دیدند و انها قضاوت خواهند کرد..... اما بهرحال چون اسم اوردید می گم کتاب نصیر نظریه زبان و ایشون حل کردند ۴ تا سوتی علمی خفن از سال ۸۸ تا ۹۲ تنها از عهده یک نفر ساخته است.... این یک قسمت قضیه بیخیال شیم بهتره بزارید اعمال آدمها بمونه مخفی والا بگید عکس از کتاب بزارم Heart

"خیلی ها تو این گروه من و میشناسند و اومدند دیدند و انها قضاوت خواهند کرد"
عذر میخوام این حرفتون یعنی شما استادین؟ تدریس میکنین؟
نمیدونم دلیل این جبهه گیریتون راجع به اساتید چیه، اگر این جمله تون یعنی شما استاد هستین که پس قصدتون کوبوندن بقیه اساتیده، بله؟
اصولا وقتی کسی میخواد چیزی رو انتخاب کنه، به حرفهای اکثریت گوش میده، و غیر از شما هیچکس نه توو این تاپیک نه توو تاپیک های دیگه، نگفتن این اساتید خوب نیستن و خیلی از رتبه خوبای همینجا هم زیر دست همین اساتید به دانشگاهای تاپ رسیدن.
من به شخصه چون بجز استاد یوسفی، کلاس دیگه ای نداشتم، فقط تونستم فوق العاده بودن ایشونو به کاربری که از من سوال کرده بودن بگم، حالا شما یا هرکسه دیگه ای بخواد جوابی مثل "عجب" یا چیز دیگه بگه و منفی بارون هم کنه که توو این تاپیک این کار شماس!! هم مهم نیست، چون عالی بودن ایشون بر کسی پوشیده نیست. شما اگر واقعا دانشجوی دکترا هستین( ! ) واقعا ادم بیکاری هستین که صب تا شب فقط کارتون نقد کردن اساتید و کتابها و بقیه س. اینم مطمعن باشین که قشر تحصیلکرده ی ما فرق واقعیت و توهین الکی و از روی قصد و غرض رو خوب متوجه میشن

۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , software94 , iammiti , ziba.O
ارسال: #۲۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟

only d.r ejlali
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close