زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟

ارسال: #۳۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط aida!.)
RE: بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟
شما استفاده کردی ؟ چرا اجلالی؟
only d.r ejlali

چرا؟ کلاسشونو شرکت کردی؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)JFarzam نوشته شده توسط:  [quote='iman.irajian' pid='284709' dateline='1404719271']
بین اساتید زیر برای کلاس کنکور کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟ لطفا در صورت امکان برای هر درس یک استاد پیشنهاد دهید. (البته زیاد به کلاس کنکور وابسته نیستم و ۳ تا ۴ کلاس از کلاس های زیر را ثبت نام می کنم.)

سلام
در انتخاب استاد، پیشنهاد می کنم یه سرچی با نام اساتید تو اینترنت بکنید و رزومه آنها را مطالعه کنید، من بعضی این اسامی شما که گفتید را اصلاً تو اینترنت چیزی ازشون پیدا نکردم، پس این استادها کنار میزاریم چون معلومه طرف چیزی نداره که حتی تو اینترنت اعلام کنه، حالا باید بین اونایی که اسمشونو پیدا می کنید و عضو هیئت علمی هستند انتخاب کنیم که اینجا تجربه کسایی قبلاً رفتن میتونه کمک کنه

بنده هم با استفاده از تجربه خودم اساتید زیر رو پیشنهاد می کنم:

*طراحی الگوریتم: ۱- دکتر فیلی (طراح سوال کنکور) | ۲-دکتر سیدجوادی (میگن خوبه)
بدون شک در مورد تمام استادها که گفته بودین درست بود اما یه نکته ای در مورد دکتر فیلی خواستم بگم بله ایشون عضو هیئت مدیره دانشگاه تهران هستن و خیلی هم مسلط هستن به الگوریتم و طارح سوالات کنکور هم هستن اما دو چیز قابل بیانه که اولا سالی که ایشون کلاس کنکور دارن نمی تونن طراح کنکور باشن و نکته ی دیگر اینکه ایشون درسته به تمام مطالب واقف هستن ولی به اون صورت باید و شاید نمی تونن خیلی خوب مفهوم رو به دانشجو برسونن بدون شک دکتر سید جوادی بهتر با دانشجو ارتباط برقرار می کنه و دوباره می گم این چیزی از شایستگی های دکتر فیلی عزیز کم نمی کنه اما خوب باید دانشجو بیشتر در نظر گرفته بشه Undecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , aida!
ارسال: #۳۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟

استاد یوسفی به نظر من بی نظیرن.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aida!
ارسال: #۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
استاد یوسفی و استاد اجلالی. برای گسسته متفاوتند؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟

فقط دکتر اجلالی چند بار بگم عععععععععععععععه

استاد یوسفی به نظر من بی نظیرن.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  استاد یوسفی و استاد اجلالی. برای گسسته متفاوتند؟
پ ن پ یکی هستن
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط aida!.)
پ ن پ یکی هستن
[/quote]
خوب شما نگفتی چرا اجلالی!Dodgy

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  [quote='aida!' pid='303504' dateline='1410946078']
در مورد درس گسسته کسی نظری نداره؟

شما گسسته یوسفی بودی؟ Dodgy
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۳۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  پ ن پ یکی هستن

ببینید دوست عزیز شما برید کلاس دکتر اجلالی هر درسی حالا باشه بد ب.د بیایید هر چی دلتون خواست به من بگید دیگه بیشتر از این نمی تونم بگم
خوب شما نگفتی چرا اجلالی!Dodgy

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  

شما گسسته یوسفی بودی؟ Dodgy
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aida! , npour
ارسال: #۳۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط aida!.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  واسه همتون ممتاسم البته خیلی ها مجبورن چون سواد درست حسابی نخوندن دانشگاه باید برن کلاس

کلاس به چه درد می خوره
این تاپیک برای استفاده از تجربیات کسانی هست که کلاس شرکت داشتن و با اساتید آشنایی دارن نه تاسف خوردن!
نمیشه گفت کلا کلاس رفتن به درد نمیخوره چون همه پایه قوی ندارن و اینطور هم نیست که کسی که کلاس میره %۱۰۰ کنکور موفقه و وقتشم تلف نمیشه. این دیگه به شخص بستگی داره و تلاشش. اینم قبول که خیلیها فقط قصدشون تبلیغه و اکثر پیاماشون اینو اثبات میکنه ولو اینکه عضو فعالی باشن!!! پس لطفا به جای متاسف بودن اگر که با اساتید و نحوه تدریسشون آشنا هستید با توجه به اینکه دانشجوی دکتری هستید دیگرانو راهنمایی کنید ممنونم

(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ق.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  اونکه میگه فقط اجلالی خوب تبلیغ میکنه. توصیه میکنم از قبولیهای سالهای قبل حضوری کمک بگیرید متاسفانه اینجا افرادی فقط تبلیغ میکنند و گمراه
شما درست میگی
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pedram25teh , ziba.O , software94
ارسال: #۳۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
حالا کسی کلاس نرفته بگه کی خوبه؟
۱
۱
ارسال: #۴۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
من با دکتر ظهیری کلاس دارم ساختمان داده و طراحی الگوریتم به شدت راضی هستم

One day the hands of fate must be forced
۲
۱
ارسال: #۴۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)iman.irajian نوشته شده توسط:  بین اساتید زیر برای کلاس کنکور کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟ لطفا در صورت امکان برای هر درس یک استاد پیشنهاد دهید. (البته زیاد به کلاس کنکور وابسته نیستم و ۳ تا ۴ کلاس از کلاس های زیر را ثبت نام می کنم.)

طراحی الگوریتم: ۱- دکتر فیلی | ۲-دکتر یوسفی | ۳-دکتر مقسمی | ۴-دکتر سیدجوادی
نظریه زبان ها و ماشین ها: ۱-دکتر سیدجوادی | ۲-دکتر یوسفی | ۳-دکتر شاپوری | ۴-دکتر کارگهی
ساختمان گسسته: ۱-دکتر مقسمی | ۲-دکتر سیدجوادی | ۳-دکتر یوسفی | ۴-دکتر اجلالی
معماری و مدار منطقی: ۱-مهندس سعیدی نیا | ۲-دکتر یوسفی | ۳-دکتر اجلالی | ۴-جمعدار
ریاضی مهندسی: ۱-مهندس شادلو | ۲-دکتر شفیعی | ۳-مهندس کریمی
کامپایلر: ۱-دکتر شاپوری | ۲-دکتر خلیلیان | ۳-دکتر کارگهی
زبانهای برنامه سازی: ۱-مهندس طورانی | ۲-دکتر خلیلیان
آمار و احتمالات مهندسی: ۱-محبی کیا | ۲-مهندس طورانی | ۳-دکتر شفیعی
ساختمان داده: ۱-مهندس طورانی | ۲-دکتر ابراهیم مقدم
*پایگاه داده ها: ۱-دکتر ابراهیمی مقدم | ۲-مهندس سلامی | ۳-دکتر کیوان پور | ۴-دکتر خلیلی فر
*هوش مصنوعی : ۱-دکتر طارمیان | ۲-دکتر فیلی
*مدارهای الکتریکی: ۱-مهندس کهن | ۲-مهندس غفارپور | ۳-دکتر زرگر

واسه ساختمان و الگوریتم اگه پایه خوبی دارین جناب سید جودی و گرنه دکتر یوسفی
واسه گسسته فقط دکتر یوسفی
واسه مدار معماری فقط دکتر اجلالی عزیز
واسه پایگاه دکتر خلیلی فر و کتاب دکتر کیوانپور
هوش رو هم خودت فقط از رو کتاب راهیان بخون ۱۰۰ میزنی
اینم خودم اضافه می کنم واسه سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت بزرگ

(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ق.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  سلاممممو تو رو خدا جواب بدین و این هفته شروع می شه کلاس ها برای طراحی و ساختمان داده مقسمی بهتر از یوسفی و سید جوادی ودز سهختمان طورانی بهتز ار مقسمی نیستش ؟؟؟؟ تو رو خدا هر کی میدونه با دلیل بگه کدوم بهتره Sad
واسه شبکه رضوانی بهتره یا حقیقت ؟؟؟؟

من جواب قسمت اول و واست نوشتم تو یه پست دیگه. شبکه حقیقت یا خلیلی فر

سلام
واسه شبکه استادی وجود نداره
تا حدودی دکتر خلیلی فر از همه بروز تره
دکتر حقیقت استاد بزرگیه ولی کلاس ایشونو بری شاید یه تست بزنی چون ۶-۷ جلسه قط ۲ تا لایه پایین رو میگه
این پست رو گزاشتم بخون تا کمکت کنه
اگه اشکالی هم داشتی تو شبکه ازم بپورس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: imisutit , pani*joon
ارسال: #۴۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
منم سیستم و معماری نصیر ثبت نام کردم بعد چون تخفیف خورد گسسته هم با اجلالی برداشتم. الان یعنی اشتباه کردم؟Huh بنظرتون چون معماریش میگن خوبه گسسته خوب درس نمیده؟ استرس و پشیمونی گرفتمDodgy[/code]
۱
۱
ارسال: #۴۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
به نظرم اول باید درس هایی که احساس می کنید تو اونا ضعف دارید و نمی تونید اون درسارو خودخوان بخونید
رو مشخص کنید بعد برای ثبت نام کلاس اقدام کنید.
من پارسال تصمیم گرفتم درس های گسسته و نرم افزارو کلاس ثبت نام کنم که گسسته رو با دکتر یوسفی برداشتم . راضی بودم
البته بودن کسایی که ناراضی بودن
الان اگه بخوام به پارسال برگردم کلاس هوش مصنوعی و معماری رو هم ثبت نام می کنم چون تو خودخوان خوندن این درسا به
مشکل برخوردم
۲
۱
ارسال: #۴۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط aida!.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)software1393 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  منم سیستم و معماری نصیر ثبت نام کردم بعد چون تخفیف خورد گسسته هم با اجلالی برداشتم. الان یعنی اشتباه کردم؟Huh بنظرتون چون معماریش میگن خوبه گسسته خوب درس نمیده؟ استرس و پشیمونی گرفتمDodgy[/code]

سیستم عامل نصیر رو خیلی اشتباه کردی، من کلاس رفتم کنسل کردم، هیچکس از کلاس سیستم عامل و الگوریتم نصیر راضی نبود الان هم از جزوه استادای دیگه می خونم
اما اجلالی خوب بود اون رو راضی بودم

چرا؟ استاد کارگهی تدریسشون خوبه که! علت کنسل کردنتون چی بود؟

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  منم سیستم و معماری نصیر ثبت نام کردم بعد چون تخفیف خورد گسسته هم با اجلالی برداشتم. الان یعنی اشتباه کردم؟Huh بنظرتون چون معماریش میگن خوبه گسسته خوب درس نمیده؟ استرس و پشیمونی گرفتمDodgy[/code]

الان برای گسسته استرس گرفتی؟ وقتی کاریو انجام میدی دیگه نباید به این چیزا فکر کنی!در کنار کلاس خودتم تلاش کن گسسته زدن توجه زیادی میخواد انشالله موفق میشی.
۱
۱
ارسال: #۴۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  الان برای گسسته استرس گرفتی؟ وقتی کاریو انجام میدی دیگه نباید به این چیزا فکر کنی!در کنار کلاس خودتم تلاش کن گسسته زدن توجه زیادی میخواد انشالله موفق میشی.
مرسی ولی هر کسی ۱ چیز میگه آدم کلافه میشه!!!
من نه تبلیغ کردم نه حرف نادرستی زدم چرا آخه منفی؟ عجبا

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  دکتر یوسفی و نوشتی تاسف خوردم دوباره دکتراش و از کجا گرفته؟ دکترا در کلاس کنکور داره نه ؟ عاشق همتونم که استادارو دکتر می کنین

عینکی هستین؟ انقدر درس نخونید اشتباه نظر میدینUndecided

هرکی گفت یوسفی دکتراش و از کجا گرفته من عینک که هیچ چی نی نک بهش می دم / این دخترا و پسرای بیسواد دوست داشتنی و دوست دارم که هی دکتر می گن بابا دکتر یوسفی خوشبحالت عشقات بهت دکترا دادن ولی خودت نداری

اینقدر منفی بدین تا اب و بریزی همونجا که داره میسوزه

اها فهمیدم دکترای افتخاری داره احتمالا از پیام نور
به کسی چه مربوطه چه کسی مدرکش رو ازکجاگرفته. مهم اینه که من و هم دوره ایهام و خیلی دوستان دیگه مدیون این اساتید هستیم و همگی یا کتاب یا کلاس این اساتید رو داشتیم.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , software94 , A V A , Morris , mgh.ptr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close