زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه شما کدوم فصل از هر کتابو پیشنهاد میده

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
Lightbulb تجربه شما کدوم فصل از هر کتابو پیشنهاد میده
به نظرم جالب اومد که بچه هایی که کتابای ارشدو مطا لعه کردن بیان و نظر خودشونو در رابطه با این که کدوم فصل از هر کتابی خوبه و اگه خونده بشه خیلی خوبه و به نظرم این باعث می شه که خیلی از بچه‌ها وقتشون هدر نره خودم اول شروع میکنم با توجه به تجربه خودم:
نظریه:لینز زبان هارو بهتر گفته و سود کمپ ماشین هارو
سیستم عامل:فصل پردازش موازیو پارسه خوب گفته
ریاضی مهندسی:کتاب پارسه فصل های مختلط رو خوب گفته
گسسته:فصل آخر پوران پژوهش عالی اما خود کتاب هم اسمی برای این فصل نذاشته و لی چند ساله تست ازش میا
آمار:کتاب پارسه فصل آزمون فرض هارو برای کسایی که تازه می خوان اون فصلو بخونن خوبه
الگوریتم:پیوست محاسبات پیچیدگی زمانی کتاب نیپو لیتان

من اینارو فعلا یادم بود نظر شما چیه
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , marjan2001 , fatima1537 , SarahArshad
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
مبحث قضیه اصلی (master theorem) از CLRS خیلی مفیده.
اگه یه تاپیک هم برای اختلاف‌ها ایجاد شه خوبه مثلا سیستم عامل بعضی‌ جاها بین مراجع اختلاف وجود داشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , fatima1537
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مبحث قضیه اصلی (master theorem) از CLRS خیلی مفیده.
اگه یه تاپیک هم برای اختلاف‌ها ایجاد شه خوبه مثلا سیستم عامل بعضی‌ جاها بین مراجع اختلاف وجود داشت.

با تشکر
بله این فصلو من یادم رفت واقعا عالیه
۱
۲
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه یه تاپیک هم برای اختلاف‌ها ایجاد شه خوبه مثلا سیستم عامل بعضی‌ جاها بین مراجع اختلاف وجود داشت.
خیلی خیلی نظر به جا وخوبیه .
چقدر خوب بود برای هر درسی جداگانه همین کار را انجام می داید یعنی برای هر درس بگویید هر فصل کدام کتاب بهتر است ومثلا اختلاف مراجع رو .اگه این طوری باشه شاید یه چیز خیلی جالبی بشه که بشه به دانشنامه مانشت اضافش کرد.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه یه تاپیک هم برای اختلاف‌ها ایجاد شه خوبه مثلا سیستم عامل بعضی‌ جاها بین مراجع اختلاف وجود داشت.
خیلی خیلی نظر به جا وخوبیه .
چقدر خوب بود برای هر درسی جداگانه همین کار را انجام می داید یعنی برای هر درس بگویید هر فصل کدام کتاب بهتر است ومثلا اختلاف مراجع رو .اگه این طوری باشه شاید یه چیز خیلی جالبی بشه که بشه به دانشنامه مانشت اضافش کرد.

خوب همینم اگه بچه های ۹۰ کمک کنن مفید واقع میشه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
آخه انقدر قضیه مطلق نیست. ممکن یه فصل از یه کتاب واسه یکی‌ بهتر باشه ولی‌ واسه یکی‌ دیگه اصلا جالب نباشه. بعد هم شاید خیلی‌ خوب نباشه که هر فصل رو از یک کتاب خوند. ضمن اینکه هر کتابی‌ فصلبندی خودشو داره.
الان من جزو بچه های ۹۰ هستم؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخه انقدر قضیه مطلق نیست. ممکن یه فصل از یه کتاب واسه یکی‌ بهتر باشه ولی‌ واسه یکی‌ دیگه اصلا جالب نباشه. بعد هم شاید خیلی‌ خوب نباشه که هر فصل رو از یک کتاب خوند. ضمن اینکه هر کتابی‌ فصلبندی خودشو داره.

منظور من از فصل اسم همون فصل نیست بلکه منظور بک مفهوم هست مثلا برای در س نظریه زبان‌ها میشه مفاهیم زبان هار اسم ببریم یا مثلا پیشنهادی خود شما دادید(master theorem) کتاب clrs و خود این مفهومو این کتاب خیلی عالی گفته و اکثرا هم نظرشون همینه من ظور معرفی بخش هایی از کتابها هست که برای هر کسی خوب هست خوندنش.
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخه انقدر قضیه مطلق نیست. ممکن یه فصل از یه کتاب واسه یکی‌ بهتر باشه ولی‌ واسه یکی‌ دیگه اصلا جالب نباشه. بعد هم شاید خیلی‌ خوب نباشه که هر فصل رو از یک کتاب خوند. ضمن اینکه هر کتابی‌ فصلبندی خودشو داره.
بله ۹۰ هستید همونطور که من هستم
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۰۹ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۷۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۴۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close